|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:16:57   
petrap
mihajlo jaz bi pa tud hrenovko jedla...ma si morm še neki privoščit...ma sam jem...user posted image

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:18:30   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

cita........jaz bi lahko skos jedla samo radič z jajčkiuser posted image user posted image ......mjami........sory če se naredila lušte z zeljem če ga slučajno ne smeš jestuser posted image
petra....jaz tega filinga nimam(še).....dej res upraši g,da se ti slučajno vrat ne mehča pa noben ne bo pogledovuser posted image


ne ne ni panike jem zelje nisem niti vprašala če ga lahko al ne jaz ga jem sej ni sladek da bi se redila moji G je najbolj važno da se ne redimuser posted image user posted image ...joj mi je juter it kr muka tja ko me zanima kako bo pokazala tehtnica...user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:19:29   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

sem kar lacna postala ,ko ste o hrani pisale...njami njami user posted image
tipično za nas februarčice da rade govorimo o hrani-kot bi bile noseče a neuser posted image user posted image user posted image user posted image evo da bomo lažje počakale kosilouser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:20:26   
Čebel@
sama zdrava hranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:22:03   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

cita........jaz bi lahko skos jedla samo radič z jajčkiuser posted image user posted image ......mjami........sory če se naredila lušte z zeljem če ga slučajno ne smeš jestuser posted image
petra....jaz tega filinga nimam(še).....dej res upraši g,da se ti slučajno vrat ne mehča pa noben ne bo pogledovuser posted image


ne ne ni panike jem zelje nisem niti vprašala če ga lahko al ne jaz ga jem sej ni sladek da bi se redila moji G je najbolj važno da se ne redimuser posted image user posted image ...joj mi je juter it kr muka tja ko me zanima kako bo pokazala tehtnica...user posted image user posted image
ne sikeraj se........človk bi se te lahko predstavljal da imaš 300kg ko moraš tolko merkat.......sej po porodu pa samo navali-bo šlo z vozičkanjem vse doluser posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:23:47   
cita
Joj ko se spomnim da na začetku nisem smela hrenovk joj joj sam da je mimo sva enkrat z Lauro jedle hrenovke in jaz bruham ko vidra in potem spet enkrat in jaz spet bruham pa men nč jasno sem mislila da od ketčapa al pa gorčice in na koncu ugotovim da so hrenovke no sedaj jih pa lahko ponovno papcam...

Aja glede tega da bi pa imela tak občutek da bi mi mala ven pokukala pa ne vem kaj naj rečem se mi zdi pa da mi vedno bolj potiska dol pr luri ni bilo tilk tega sedaj pa nenormalno sploh ko mal dlje hodim se mi zdi da jo mam že med nogamuser posted image user posted image user posted image ...sam če dlje hodim...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:24:59   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sama zdrava hranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam res februarčice značilne po hrani...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:26:35   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

cita........jaz bi lahko skos jedla samo radič z jajčkiuser posted image user posted image ......mjami........sory če se naredila lušte z zeljem če ga slučajno ne smeš jestuser posted image
petra....jaz tega filinga nimam(še).....dej res upraši g,da se ti slučajno vrat ne mehča pa noben ne bo pogledovuser posted image


ne ne ni panike jem zelje nisem niti vprašala če ga lahko al ne jaz ga jem sej ni sladek da bi se redila moji G je najbolj važno da se ne redimuser posted image user posted image ...joj mi je juter it kr muka tja ko me zanima kako bo pokazala tehtnica...user posted image user posted image
ne sikeraj se........človk bi se te lahko predstavljal da imaš 300kg ko moraš tolko merkat.......sej po porodu pa samo navali-bo šlo z vozičkanjem vse doluser posted image


ja res pol pa bo šlo dol bom vozičkala pa seveda prenašala eno veliko pubertetnico ko jo bo še bolj metalo se bodo kile kr topileuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:29:05   
sunny24
Oh joj, sej niste normalne...Kolko ste natipkale...UF! user posted image user posted image user posted image  Sej prebrala sem, ampak sem vse nekje po poti do tle pozabla...user posted image   Tko, da ne bom nič komentirala...user posted image

Sem šla v laboratorij, ampak ker je crknu računalniški sistem, niso delali, tako, da morem it jutri zjutraj pred pregledom, kar pomeni, da morem bit tam že pred 8h zjutraj...AAAAAA! No, vse ostalo mi je tudi ratalo nardit, edino po jogi nismo še šli...

Naša ma še kar akrobacije, nevem kaj dela...Si rihta stanovanje vrjetno al kaj...user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:30:42   
cita
Joj sem skoraj pozabla povedat da sem fullll vesela ko gre juter zraven na pregled naša velika miss Laura da vidi svojo sestro ali pa mogoče bratca če je lulček zrastouser posted image user posted image user posted image ...ful je navdušena ker imam tako "fajno" G ni dovolila na morfologiji zraven bit ne mojemu in ne mali pa gresta sedaj ko bomo plačali UZ...komaj čakam si kr predstavljam kako bo naša Laura gledala v un monitor...nekaj najlepšega kk sem občutljiva noseečka imam kr user posted image  ko sem tk vesela da imam zdravo veliko punco pa naj bo kakor koli je pač puberteta bo minila ampak jo imam pa najraje...Sedaj pa še eno miss pol pa imam vse kar sem si želela seveda da bi bila naša druga miss tudi zdrava...aja pa še pr imenih smo nekako složni 4 imena imamo izbrana eno je že izpadlo sedaj so aktualni še trije ampak dva sta najbolj...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:33:03   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Oh joj, sej niste normalne...Kolko ste natipkale...UF! user posted image user posted image user posted image  Sej prebrala sem, ampak sem vse nekje po poti do tle pozabla...user posted image   Tko, da ne bom nič komentirala...user posted image

Sem šla v laboratorij, ampak ker je crknu računalniški sistem, niso delali, tako, da morem it jutri zjutraj pred pregledom, kar pomeni, da morem bit tam že pred 8h zjutraj...AAAAAA! No, vse ostalo mi je tudi ratalo nardit, edino po jogi nismo še šli...

Naša ma še kar akrobacije, nevem kaj dela...Si rihta stanovanje vrjetno al kaj...user posted image


Sunny ti še vedno sumiš kake na kakšne prepovedane substance pr naših februarčicah??user posted image user posted image user posted image sem jaz zjutraj tud kr debel pogledala kako so pridne...

No vidiš vse uredila bravooo zate...boš pa jutri mal manj pančkala pa boš popoldne not prneslauser posted image user posted image ...

Mala pa si ureja še zadnje detajle pred izselitvijo sedaj ima generalko da pusti prav tako pospravljeno kot je bilo pred njouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:34:41   
Čebel@
cita...........super da gre laura zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se strinjam da važno da smo vsi zdravi,drugo bo že-tudi poberteta bo nekoč minila
sunny......dobrodošla na petkiuser posted image user posted image user posted image .........si bila pridna........dopovej tvoji missici da si nej ne rihta preveč ker ji bo itak pogodba poteklauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:36:00   
sunny24
Aja cita, vidiš, na to pa nisem pomisnla, da dela generalko, da bo zapustila stanovanje v takem stanju kot ga je dobila...Hmmm, mogoče pa res to dela! Pridna punca (če ji lulo ni zrastu)! user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj,jst bi tudi mogla smrekico podret, pa se mi kar ne da...Lani smo jo šele enkrat februarja...Smo hitri pr naši hiši, ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:38:02   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Aja cita, vidiš, na to pa nisem pomisnla, da dela generalko, da bo zapustila stanovanje v takem stanju kot ga je dobila...Hmmm, mogoče pa res to dela! Pridna punca (če ji lulo ni zrastu)! user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj,jst bi tudi mogla smrekico podret, pa se mi kar ne da...Lani smo jo šele enkrat februarja...Smo hitri pr naši hiši, ne? user posted image user posted image user posted image


Men je dans tud moj reko kdaj pa bomo podrli smrekco pa sem rekla sej je še časuser posted image user posted image user posted image ...ko pride Laura jo bomo naj ji dam mal veselja...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:44:54   
baki
jst vas pa čakam ve ste pa ze 4 strani natipkaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:52:21   
MIHAILO
Kok ste natipkale,dokler sem hrenovko jedla...user posted image .Cita pravis,da nisi smela hrenovk,jaz pa za celo nosecnost nisem niti enkrat bruhala,edino kar je blo prva dva meseca nisem imela apetita,samo kisle jabolke,grozdje sem hotla jest....sam da je kislo,bruhala pa niti enkrat,to more bit hudo...

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:58:20   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Kok ste natipkale,dokler sem hrenovko jedla...user posted image .Cita pravis,da nisi smela hrenovk,jaz pa za celo nosecnost nisem niti enkrat bruhala,edino kar je blo prva dva meseca nisem imela apetita,samo kisle jabolke,grozdje sem hotla jest....sam da je kislo,bruhala pa niti enkrat,to more bit hudo...


Tale moja druga nosečnost mi je pokazala vse kar je možno preživet v nosečnosti se vidi da ko sem bila prvič nosečka sem imela preveč lepo nosečnost in nč komplikacij...ampak sem pa srečna da je sedaj veliko hudega za mano in sedaj si samo rečem naj naša mala miss še počaka malo na toplem pol pa si želim le zdravja da bo zdrava ona in naša velika miss pa seveda vsi da bomo zdravi...
Hvala da sem imela februarčice ko so mi z vsakim problemom ki je prišel vlivale upanje in mi pomagale z nasveti da sem prebrodila hvala FEBRURČICE...user posted image user posted image user posted image user posted image sej tudi sedaj kadar mi je hudo se mal pojokam tle pa je kr bolje...ZLATE SO...


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 15:59:45   
Maksi1
Jojoj, joj. Pred kosilom sem vas zapustula, ko ste imele še par strani pred 200-ko, zdej ste pa že 4 natipkale na petem delu. No vsaka čast.

Bad girl, seveda držimo pesti zate. Kar lepo počivi.

Diamantina, kakor so ti punce napisale, sem tudi jaz prepriačana, da bo vse še ok. Ne izgubit upanja, ker je še čas.

Orto, tudi jaz ne vem cene za testiranje za strptokok, se pa bom naslednjič testirala. Se mi ne zdi, da je to vržen denar proč.

Sazi, lepo, da si nas prišla pozdravit. Vso srečo na pregledu in nakupih ti želim.

Petrap, G gledajo tisto, kar se jim potožiš. Jaz do sedaj še nism nč pojambrala glede tiščanja navzdol in posledično mi ni nč MV gledala. Tako, da probej mal pojokcat tvoji G.

Izpolnitev plana (smrečica) - no končno se moram tudi jaz pohvalit, da sem bila danes mal bolj delavna, kot ponavadi. Mičeno sem popeglala, smrekco podrla, počistla dnevno, da ni iglic povsod naokoli in pomila posodo. Vmes sem še na banko skočila in mal poklepetala na enem kratkem obisku. Tako da danes bom samo še večerjo zrihtala, drugega pa en delam nič.

Hrana - lepo prosim, ne je preveč omenjat, ker bom spet lačna.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:01:45   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: baki

jst vas pa čakam ve ste pa ze 4 strani natipkaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja madoniš sej sem vas povabila semuser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:25:06   
Katjusa
čveke, čvekaste že v novem delu ste mi 4 strani na čvekale pa mam še v staren za prebrat kaj ste čvekale....
ne vem če se vam je Brkn kej javla, v glavnem sme prehodle kr nekaj trgovin z oblekicami in mal primerjale cene gledale modele.... prav luštno pol sme si pa prvoščle še eno sladicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in v miru prešinfale vse po vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ble sme tud v DM in sem si kupla tole včeraj zloglasno torbouser posted image user posted image user posted image user posted image vzela sem jo v rdeči barvi in je kr fino narejena ima tud pasove za na vozek zapet tak dauser posted image user posted image user posted image user posted image notri je pa tud tok vsega da se že zato skoraj splačauser posted image user posted image user posted image user posted image
ko sem prišla domov sme dala florjana ajat pol sem šla dol k mami na kosilo in spat pa sme se zbudla zdej 10 min nazaj.... zdej pa čakam mojga da pride in gremo pol k sosedu na 8. rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image (florjan tega fanta obužuje)


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:26:20   
MIHAILO
je se kira tu? men nic ne odpira

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:28:56   
MIHAILO
o Katjusa,si nazaj...Ste se pa lepo imele.Kje ste pa gledale cotke?V katerih trgovinah,meni je h&m in c&a najbolj vsec...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:29:04   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

čveke, čvekaste že v novem delu ste mi 4 strani na čvekale pa mam še v staren za prebrat kaj ste čvekale....
ne vem če se vam je Brkn kej javla, v glavnem sme prehodle kr nekaj trgovin z oblekicami in mal primerjale cene gledale modele.... prav luštno pol sme si pa prvoščle še eno sladicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in v miru prešinfale vse po vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ble sme tud v DM in sem si kupla tole včeraj zloglasno torbouser posted image user posted image user posted image user posted image vzela sem jo v rdeči barvi in je kr fino narejena ima tud pasove za na vozek zapet tak dauser posted image user posted image user posted image user posted image notri je pa tud tok vsega da se že zato skoraj splačauser posted image user posted image user posted image user posted image
ko sem prišla domov sme dala florjana ajat pol sem šla dol k mami na kosilo in spat pa sme se zbudla zdej 10 min nazaj.... zdej pa čakam mojga da pride in gremo pol k sosedu na 8. rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image (florjan tega fanta obužuje)




Lepo Katjusa vidim da ste imele z Brkn res super sej prav paše takle mal čvekat mislim babji čvekuser posted image user posted image user posted image pa še sladica padla najbolj pomembno...kosilo imela že kuhanouser posted image user posted image user posted image naspala se ins edaj kot nova...Pol pa le uživajte na rojstnem dnevu sam res kako si otroci izberejo nekatere otroke in jih potem nenormalno obožujejo ali pa tudi odrsale ljudi pr naši Lauri se tud vidi je čist nora na fanta od moje sestre ...to so pa naši sončki a ne...uživajte

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:31:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka


user posted image
tole se mi zdi veliko kosov oblačil da bi mu vse naenkrat oblekla? Al sem sam jest tolk smotana pa preveč vidm?

se pravi najprej bodi, pol žabice, pol pajacek brez rokavov, čez jopica in pol v zimski pajacek? da pleničk pa kapice ne omenjam k je itak jasno da mora bit.


spodaj sem dopisala da če ne bo minusa kombinezona ne bom dala gor.... gre pa za februar ko je še zima in mislim da ni nobenega pretiravanja.... plenic verjetno ne bomo oblačli (vsaj upam, da ne bo širokega povijanja.... torej če ne bo minusa bo mali mel na sebi žabe body in zgornje oblačilo če bo pa minus bomo dali gor pa še pajaca..... no je pa tako vsaka mamica po svoje meni se zdi tok ravno prav za zimo ko ne bo zunaj 15°C

IZVIRNO SPOROČILO: petrap
shuka jaz bi žabice spustila, drugače mam pa namen lih nekje tolk obleč...se mi zdi, da ne rabi še žabic, če je v kombinezončku..ker bomo čez kombinezonček še dekco čez dal, pol pa še plenico...ker nočem, da bo v avtu pa zgorel ta naš otroček, zeblo ga pa po moje tud ne bo...

tole tud ni slaba ideja ker ko pridemo domov ga ne bo treba celega slačt zato da mu dam žabe dol.... v avstu mu bom pa če bo mraz (zunaj, avto bo najbrž topu) kombinezonček odprla se tak ful fino odpre spredaj tak da se nam ne skuhauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 8.1.2009 16:36:34 >

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: februarčice 2009-5.del
8.1.2009 16:36:15   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka


user posted image
tole se mi zdi veliko kosov oblačil da bi mu vse naenkrat oblekla? Al sem sam jest tolk smotana pa preveč vidm?

se pravi najprej bodi, pol žabice, pol pajacek brez rokavov, čez jopica in pol v zimski pajacek? da pleničk pa kapice ne omenjam k je itak jasno da mora bit.


spodaj sem dopisala da če ne bo minusa kombinezona ne bom dala gor.... gre pa za februar ko je še zima in mislim da ni nobenega pretiravanja.... plenic verjetno ne bomo oblačli (vsaj upam, da ne bo širokega povijanja.... torej če ne bo minusa bo mali mel na sebi žabe body in zgornje oblačilo če bo pa minus bomo dali gor pa še pajaca..... no je pa tako vsaka mamica po svoje meni se zdi tok ravno prav za zimo ko ne bo zunaj 15°C



men se tud ne zdi nč preveč cotk...jaz sem že čist ven iz tega se vidi da je bila naša Laura rojena poleti pa seveda sedaj je že velika in nimam pojma kako naj oblečem našo malo miss hvala za pomoč men si pomagala...

Aja pa pohvalit se moram da sem jaz tudi ena velika čveka 1000 postov imam juhuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image dobila novo zvezdico....

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?