|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Orca
10.1.2009 18:53:36   
Anonimen

http://www.motovilec.si/nega/naravne-blagovne-znamke.aspx

Znak veganska kozmetika je men čist dovoljuser posted image
V bistvu meni zadostuje že to da ni iz živalskih sestavin pa da ni testirano na žvalcah.
Kar pa ta kozmetika ni.

Uporabljam kar še nekaj ostale kozmetike, ne vse kao naravne, ampak glavno mi je pač da ni testirano na živalcah.

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Orca
10.1.2009 19:39:39   
bumerang
A, zanimivo. A potem bi si namazala na obraz neko sestavino, naravno, ki je  kancerogena? Ali tako, ki povzroča fotosenzibilnost?
Edini znak, ki ga jaz vidim, je "cruelty free".

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Orca
10.1.2009 19:41:45   
Anonimen
Ah ja, jaz tem "bio naravnim organskim" in kaj so se preparatom zelo zelo malo zaupam, prakticno nic.
Bolj kot se propagirajo kot take, bolj kruto se cez leta izkaze, da temu ni tako, zal. 

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Orca
10.1.2009 19:42:09   
Anonimen
Znam brat sestavine veš.
Pa ne spet s tem da niso vse zapisane.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Orca
10.1.2009 19:43:41   
bumerang
Tule je stran kozmetike, ki ima BDIH certifikat:
http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/i/produttori_cosmetica_naturale.htm

Očitno ga torej nima.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Orca
10.1.2009 19:46:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Tule je stran kozmetike, ki ima BDIH certifikat:
http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/i/produttori_cosmetica_naturale.htm

Očitno ga torej nima.


Prva vrsta, druga znamkauser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Orca
10.1.2009 19:47:34   
bumerang
Brisačkarca, verjamem, da znaš brat sestavine. Jih znamo vsi. Tudi poguglat in se pozanimat, kaj posamezna sestavina pomeni. Ne poznamo pa vsi kozmetologije in farmacije in tehnike priprave izdelka.
Eno je potica, drugo pa moka, orehi in maslo.

Koneckoncev mi je vseeno kaj drugi mažejo na svojo kožo. Jaz čisto vsakega mačka v žaklju ne, oz. če že ga, želim vedeti, da je to maček.
Ne prepričujem nikogar, samo povem svoje mnenje in izkušnjo. Od tu naprej pa naj gre vsak sam.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Orca
10.1.2009 19:49:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Brisačkarca, verjamem, da znaš brat sestavine. Jih znamo vsi. Tudi poguglat in se pozanimat, kaj posamezna sestavina pomeni. Ne poznamo pa vsi kozmetologije in farmacije in tehnike priprave izdelka.
Eno je potica, drugo pa moka, orehi in maslo.

Koneckoncev mi je vseeno kaj drugi mažejo na svojo kožo. Jaz čisto vsakega mačka v žaklju ne, oz. če že ga, želim vedeti, da je to maček.
Ne prepričujem nikogar, samo povem svoje mnenje in izkušnjo. Od tu naprej pa naj gre vsak sam.




Zato mam pa mojo drago sestrco, k obvladauser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Orca
10.1.2009 19:50:55   
sanelaa
Ja, saj jaz govorim tudi o 100% Pure kozmetiki, med drugimi in pravim, da imam to doma in da vidim, da ima certifikate, ker jih gledam na embalaži. user posted image

Pa ja, meni je tudi pomembno, da ni testirano na živalicah in tudi glede tega imajo certifikat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Orca
10.1.2009 19:53:21   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Tule je stran kozmetike, ki ima BDIH certifikat:
http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/i/produttori_cosmetica_naturale.htm

Očitno ga torej nima.


Prva vrsta, druga znamkauser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Aja, moji komentarji se nanašajo absolutno samo na znamko 100% Pure, ostalih, ki so v trgovini, ne poznam. Na njihovi domači strani certifikatov, razen "cruelty free" ni.



user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Orca
10.1.2009 19:55:49   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

Ja, saj jaz govorim tudi o 100% Pure kozmetiki, med drugimi in pravim, da imam to doma in da vidim, da ima certifikate, ker jih gledam na embalaži. user posted image

Pa ja, meni je tudi pomembno, da ni testirano na živalicah in tudi glede tega imajo certifikat.


BDIH certifikata nima.
Ima certifikat "Cruelty free" in to je tudi vse.

Jaz si tudi lahko stiskam papir in si napišem gor doktor znanosti in ga gledam ves dan.



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Orca
10.1.2009 20:07:15   
bumerang
Zdajle si ogledujem stran ponovno in tisti logo spodaj z napisom cruelty free sploh ni uraden logo izdelkov s certifikatom, tudi na listi objavljene kozmetike s tem certifikatom jih ni.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Orca
10.1.2009 20:17:33   
BUŠICA
tudi jaz sem se založila z to kozmetiko- nato pa postala skeptična.... naravna kozmetika, ki NE SME zaiti v oči ?????!!!!!  SE STRINJAM Z BUMERANG.
in nekako mi ni za verjet, da NARAVNA kozmetika lahko tako močno diši... tu nekaj ziher smrdi...
cruelty free... še nič ne pomeni...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Orca
10.1.2009 20:18:56   
bumerang
Ohohohoh, kaj sem zdajle našla:

http://thebeautybrains.com/2008/08/09/how-pure-are-100-pure-cosmetics/

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Orca
10.1.2009 20:28:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ohohohoh, kaj sem zdajle našla:

http://thebeautybrains.com/2008/08/09/how-pure-are-100-pure-cosmetics/


Saj na pakungi piše da ni 100% naravna. 95% sestavin naj bi bilo naravnih oz organskih. Pač ime mogoč koga zavede, sam zadaj vse piše.
Znak da ni testirana na žvaleh pa ma gor.

Nobena stvar ki je 100% naravna nima rok uporabe pol leta. To je mnde vsakmu laiku jasno.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Orca
10.1.2009 20:38:58   
bumerang
Brisačarca, vem, poleg vsega se mi ne da več jajcat. Jaz sem o omenjeni znamki izvedela, kar me je zanimalo, in potem tudi našla kozmetiko kot sem jo iskala.
Dejstvo je, da nima BDIH certifikata in niti cruelty free, vsaj tistega s sončnico ne, ki je linkan zgoraj, pa tudi tistega z zajčkom ne. Ima pa očitno napisano marsikaj. Ampak brez logov certifikatov.
Je pa teh certifikatov več sort in vrst.

Marsikatera stvar, ki je 100% naravna, zdrži pol leta, tudi eno, če je zaprta in če ni prišla v stik s kožo. Meni npr. steklenica olivnega olja komot zdrži več kot pol leta in če je ne bi prej porabili, bi verjetno zdržala še precej dlje.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Orca
10.1.2009 20:52:02   
Anonimen
http://search.caringconsumer.com/search_list_icons.aspx?Donottest=8&Product=0&Dotest=-1

http://safecosmetics.live.radicaldesigns.org/downloads/Compact-Signers-Oct08.pdf

http://safecosmetics.live.radicaldesigns.org/article.php?id=341

user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Orca
10.1.2009 20:59:06   
bumerang
Brisačkarca, dokazuješ to, kar sem sama napisala zgoraj. Omenjenih certifikatov nima.
Certifikatov je ogromno in čisto verjetno je, da katerega ima, čeprav je čudno, da na svoji strani ne uporablja loga certifikata, ki ga je plačala. Bi bilo verjetno smiselno.

Kot sem povedala, meni se ne da več. Nimam nič od tega, niti od katerekoli druge znamke in pravgotovo bo čez par dni tukaj gor spet g. Orca grozila s tožbo.
Sem pa vesela, da sem kot posledico ponovnega razglabljanja o znamki našla informacije z zgornjega linka, ki potrjujejo to, kar mi je povedal kolega kemik in kozmetolog. Očitno se lahko nanj zanesem.

Dodatek: Ogled tvojih linkov pove, da gre za avtocertifikat ne za zunanji certifikat.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 10.1.2009 21:04:42 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Orca
10.1.2009 21:05:49   
Anonimen
Ma sej mene tolk ne gane kaj si misliš.....men glavno ustreza.
Sam pisat v tonu k da je not čisti strup k nam bo face skuru in riti če se bomo s tem umivale mi je pa res totalno mimouser posted image
Najboljš da nehamo to kupvat pa gremo po pantene šampon za lase a ne? Tist nam jih zihr ne bo skuru. Preverjeno na miljon zajčkih.

Resno ne štekam tvoje nastrojenosti prot njimuser posted image

Pa v bistvu me niti ne zanima kaj mate. Men je glavno da men ustreza, da zaupam ljudem k so mi jo priporočili, pa da so punce ki tam delajo res ful ful prijazne in ti vse kar te zanima povedo.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Orca
10.1.2009 21:15:33   
bumerang
Brisačkarca, bo potrebno temo ponovno prebrat od začetka.
Proti znamki nimam ničesar, zagotovo je veliko bolj naravna od milijon drugih proizvodov in verjetno veliko boljša od Pantena, v slednje pravzaprav sploh ne dvomim, verjetno bo tisti, ki bo z njo zamenjal svoj vsakodnevni izdelek, naredil koži uslugo, imam pa proti farbanju z "eko-bio" nalepkami - bodisi tistimi, ki jo podeljujejo kozmetiki bodisi tistimi, ki so za jabolka, solato, čevlje ali rože. Če je nekaj deklarirano, želim, da je tudi res tako in ne kvazi.

Dodatek:
Tako kot si ti mene obtožila, da pišem v tonu kot "da je strup itd." in "da sem nastrojena proti njim osebno", kar niti slučajno ni res in kar kategorično zanikam, tako lahko tudi jaz tebe obtožim, da delaš prikrito reklamo.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 10.1.2009 21:23:05 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Orca
10.1.2009 21:42:02   
hmm...
Znak veganska kozmetika je men čist dovolj
V bistvu meni zadostuje že to da ni iz živalskih sestavin pa da ni testirano na žvalcah.






Se podpišem.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Orca
10.1.2009 22:31:35   
sanelaa
user posted image user posted image

bumerang, tole kar počneš zdajle je pa že prav smešno, ni čudno, da so te hoteli tožit. Seveda, da so na seznamu cruelty free liste, celo prvi na spisku so! http://search.caringconsumer.com/search_list_icons.aspx?Donottest=8&Product=0&Dotest=-1

Pa certifikati, ki so na mojih izdelkih, kot zdajle vidim kažejo oz potrjujejo še to, da so celo organski.

Mislim,bumerang, oprosti, več kot očitno je da kozmetiko poznaš ali pa vsaj ljudi ki to kozmetiko prodajajo. Očitno je tudi, da so med tabo in temi ljudje kakšne osebne zamere, ker se tako vztrajno trudiš metat slabo luč na izdelke ki jih prodajajo, seveda brez utemeljenega razloga. Mogoče te pa moti to da so v tako kratkem času pridobili tolikšno število zadovoljnih uporabnic in seveda uporabnikov.




< Sporočilo je popravil sanelaa -- 10.1.2009 22:35:51 >

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Orca
10.1.2009 22:37:16   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Znak veganska kozmetika je men čist dovolj
V bistvu meni zadostuje že to da ni iz živalskih sestavin pa da ni testirano na žvalcah.






Se podpišem.


Tudi jaz!!!!! user posted image user posted image

Življenje vsakega živega bitja šteje............in če lahko z uporabo kozmetike, o kateri teče debata, kakšno življenje rešimo.........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Orca
10.1.2009 22:38:59   
Anonimen
tako lahko tudi jaz tebe obtožim, da delaš prikrito reklamo.


Pa ne, v bistvu delam čist odkrito reklamo, sem pač zadovoljna uporabnicauser posted image

Pač folk na forumu hvali plenice, pa frutke, pa kavbojke in čevlje.....jaz pa to kozmetiko. Nobene razlikeuser posted image

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Orca
10.1.2009 22:48:37   
ery
Joj babe nehajte...user posted image

No jaz naj vam povem, da sem najprej naročila pri Orci puder in podlago ter kremo. Sem ful zadovoljna, le puder ne prekrije tolk in če grem zvečer ven, si nanesem drugega.

Potem sem naročila gel za tuširanja in maskaro. Gel mi ni všeč..je preveč tekoč in močen vonj, nad maskaro sem navdušena ful..

Sem pa za atija naročila losjon.. in me je res malo zmotilo, da ne sme zaiti v oči. Ne vem zakaj to...

Ampak ok.. ati da ful na naravno kozmetiko... sedaj ne vem ali jeres ali ni res naravna in koliko.


Meni krema in maskara.. super!!

Katero koz,metiko pa ti uporabljaš BUMERANG?


ln...user posted image


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?