|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 13:08:32   
Pupa7
jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lih sm ujela mazetko ko je spelala zadnja vratca in jeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zmaga je našaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj kak bi bla zdaj v MB hahahaha 

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 13:11:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lih sm ujela mazetko ko je spelala zadnja vratca in jeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zmaga je našaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj kak bi bla zdaj v MB hahahaha 

tak zdaj pa mam dolg nos.. user posted image user posted image

cajt je že bil,da nekaj naredijo naši športniki na domačem smučišču!!!

Bravo Tinca.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 13:46:20   
mama_milchy
Seznam za v/iz porodnišnice
 
user posted image  v porodnišnico - mame user posted image

- potrjeno zdravstveno izkaznico,
- materinsko knjižico,
- napotnico od ginekologa,
- fotokopijo poročnega lista,

- potrdilo za očete iz MŠ in potrdilo o plačilu prisotnosti pri porodu
- toaletne potrebščine (pasto in ščetko za zobe, glavnik, kremo za roke in obraz, gel za tuširanje, ščipalko za lase....)
- copate (z gumo spodaj, da ti ne zdrsne v koplanici)
- bombažne nogavice (včasih zna zebst v noge),
- brisačo (za rezervo; v izoli so ti jih zjutraj prinesli 3kom),
- vložke VIR 80 (pri nas jih sicer dobiš v porodnišnici ampak za razervo)
- spodnje perilo (lih da imaš sicer dobiš v P spodnjice za enkratno uporabo)
- modrček za dojenje (za odhod domov)
- lanolin mazilo za prsa,
- piškote (če rodiš zvečer, ponoči se zna zgodit da si lačna)
- vodo, sokec
- telefon in polnilec
- oblačila za odhod iz bolnišnice (tista v katerih si prišla oziroma ti partner prinese druga) 

 
user posted image  Seznam za dojenčka user posted image
(ko gre iz porodnišnice)
 
- 4-5tetra pleni,

- 1povijalno plenico,

- nogavičke + copatke

- kapico za na glavo (bombažno, volneno)

- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)

- 1x majčko

- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)

- bundica,

- dekica,

- lupinica,

- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)
 
Baby kozmetika in potrebščine
 
user posted image
 
*****pripomočki za nego otroka*****
 
1 banjica
2 skledici za umivanje
1 steklenička mandljevega olja
1 steklenička 70% alkohola
10-15 kom 5x5cm sterilne gazice
1 otroško trdo milo
1 škarjice za striženje nohtov
1 glavnik + 1 mehka ščetka za laske
1 zavitek palčk za ušesa
1 hladilno mazilo
1 praško pasto
fiziološko raztopino
1zavitek vate
1 telesni termometer
 
***** pribor*****
 
1 steklenička
1 duda
2 mali silikonski žlički
1 steklen strgalnik
1 čaj za krčke
 
***** postelja in posteljnina *****
 
1 otroško posteljico
1 obroba za posteljico
3 kompletki rjuhic (jogi)
2 odejici
 
**** ostali pripomočki *****
 
1 otroški voziček
1 lupinico
1 ležalnik
1 banjico ali čerbriček za kopanje
1 stajico - kasneje
1 ščetko za čiščenje stekleničk
1 flaško sterilne vode za flaške in dude
 
***** perilo *****
 
30 tetra plenic
10 povijalnih plenic
5 hlačk ali pajackov
5 kapic triko
1 bombažna debelejša kapica
5 parov nogavičk
3 pare copatk
paket ali sva plenic za enkratno uporabo
2 kvadratni brisači
bombažne krpice za umivanje
2-3 pajacka z dolgimi rokavi
hlače do pasu
majčke na preklop - benkica
bodiji na preklop - body benkica
bundico (za iz porodnišnice)
slinček
 
***** za mamo *****
 
2-3 modrček za dojenje
blazinice za prsi
lanolin mazilo
nastavek za dojenje
vložki
čaj za dojenje
 
user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 13:47:50   
mama_milchy
sem samo na hitro prišla pogledat kolko strani imamo že v 4.delu;

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo marčevke, prave čveke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grem kosilo do konca nardit: juhica, njoki + golaž, solatka, potička

pri nas je pa SONČEK user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:19:32   
spps
mama M,bomo ta seznam vlekle zraven seznama nosečk in bušijev (vsako 5.stran,da bomo vse vedele kje je kaj),tak,da bo vse troje nakupu.
pri nas je tudi sonček,sam mrzzzzzzzzzzlooooooooooooooooooo.

< Sporočilo je popravil spps -- 10.1.2009 14:20:22 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:35:19   
blackcoffee
ojla pupe! sem bivša decembrka'08.
'vidram' na vašo temo z namenom, da vam klepetuljam klepetuljastim čestitam za popisane strani!user posted image in sprašujem se, kako vam to uspeva. neverjetne ste!  user posted image

lepo vas pozdravljam in vam želim, da se boste čim dlje, kot user posted image počutile kar se da dobro!!

marca pa seveda vsem zdrave 'čmrlje'! user posted image user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 10.1.2009 14:39:28 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:37:03   
Najaa
Ma res ste pridne. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:39:17   
felix7
dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:42:55   
felix7
aja, jaz sem tudi gledala Tinino veličastno zmago. Ko je prismučala dol, sem takoj rekla, da ji Karbonova ne bo prišla do živega in ji ni. Bravo, naše smučarke! user posted image user posted image user posted image  Tudi ostali dve tekmovalki sta samo še dodali piko na i.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:44:07   
drevozivljenja
lp punce.kako sre?a imate že kaj pripravljeno za v p?jaz mam voziček(sem ga včeraj oprala),oblekice za user posted image ,in sem si oprala tud moje stvari za v p(tiste za domov)..ostalo nič še nimam.a potrebuješ spalne srajce v p?ali ti oni dajo?jaz ko sem s prvim rodila-v ms-rakičan,sem vse tam dobila...(vložke,pižamo,in tako naprej..).ja pa kaj je bilo s persido da je tako hitro rodila?user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:46:00   
felix7
a ste vse na sončka pobegnile al kaj? al ste v hladnilniku? mene zadnje čase strašno mika čokolada, par mesecev mi sladko sploh ni dišalo, zdaj pa kar naenkrat sama čokolada... ampak sem danes že precej perila zlikala in oprala, pa tudi na sprehodu sem že bila, tako da malo si pa lahko privoščim, a ne? Če dovolite, seveda user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:49:14   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

lp punce.kako sre?a imate že kaj pripravljeno za v p?jaz mam voziček(sem ga včeraj oprala),oblekice za user posted image ,in sem si oprala tud moje stvari za v p(tiste za domov)..ostalo nič še nimam.a potrebuješ spalne srajce v p?ali ti oni dajo?jaz ko sem s prvim rodila-v ms-rakičan,sem vse tam dobila...(vložke,pižamo,in tako naprej..).ja pa kaj je bilo s persido da je tako hitro rodila?user posted image


uf, tako daleč pa še nisem, da bi že torbe za v P pripravljala. Moram še kar nekaj tednov zdržat v enem kosu user posted image  v LJ P ti dajo eno spalno srajico na dan, ker pa se po porodu ženske precej potijo, je včasih to premalo, pa je fajn imeti kakšno svojo majico (to so informacije iz MŠ, sama še nisem sprobala user posted image ).
Za Persido ima pa še največ informacij tasa, ampak user posted image , ki nosijo dvojčke, večinoma prej rodijo.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:52:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

ojla pupe! sem bivša decembrka'08.
'vidram' na vašo temo z namenom, da vam klepetuljam klepetuljastim čestitam za popisane strani!user posted image in sprašujem se, kako vam to uspeva. neverjetne ste!  user posted image

lepo vas pozdravljam in vam želim, da se boste čim dlje, kot user posted image počutile kar se da dobro!!

marca pa seveda vsem zdrave 'čmrlje'! user posted image user posted image


user posted image
mogoč je krivo to,ker nas je nekaj takih  čvekastih  že nekaj časa na bolniški in na RR preganjamo dolgčasuser posted image user posted image user posted image
kako je pa kaj tvoj sine?spite ponnoč?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:52:56   
Pupa7
jaz se ne grem več, kljub dieti me je spet navinlal do konca user posted image zdaj bom lepo jedla vse pa tud če se vsak dan po 1 uro matram s krči, ker tak nič ne zaleže če sem na neslanih rižih in prepečencu user posted image




_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:53:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma res ste pridne. user posted image user posted image user posted image
smo priiidneeeeee,apa daj si že en avatar umisli,da boš bolj razpoznavna user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:54:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image
ja,čevlji in nogavice za mamico niso slaba idejauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:55:29   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma res ste pridne. user posted image user posted image user posted image
smo priiidneeeeee,apa daj si že en avatar umisli,da boš bolj razpoznavna user posted image


je rekla da ga bo dala spet drug tedn, ko bo doma, zdaj je v LJ... joj kako mam jaz spet vse pod kontrolo user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:56:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

lp punce.kako sre?a imate že kaj pripravljeno za v p?jaz mam voziček(sem ga včeraj oprala),oblekice za user posted image ,in sem si oprala tud moje stvari za v p(tiste za domov)..ostalo nič še nimam.a potrebuješ spalne srajce v p?ali ti oni dajo?jaz ko sem s prvim rodila-v ms-rakičan,sem vse tam dobila...(vložke,pižamo,in tako naprej..).ja pa kaj je bilo s persido da je tako hitro rodila?user posted image


uf, tako daleč pa še nisem, da bi že torbe za v P pripravljala. Moram še kar nekaj tednov zdržat v enem kosu user posted image  v LJ P ti dajo eno spalno srajico na dan, ker pa se po porodu ženske precej potijo, je včasih to premalo, pa je fajn imeti kakšno svojo majico (to so informacije iz MŠ, sama še nisem sprobala user posted image ).
Za Persido ima pa še največ informacij tasa, ampak user posted image , ki nosijo dvojčke, večinoma prej rodijo.
jaz še nimam nič pripravlljeno user posted image user posted image user posted image
v kratkem dobim previjalno komodo,in ko jo dobim začnem prat cotike user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:56:34   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image
ja,čevlji in nogavice za mamico niso slaba idejauser posted image user posted image


ne štekam tega, kaj v porodnišnco greš bosa al kaj user posted image user posted image user posted image kaj ti čevlji pol več niso prav al kaj je to? user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:56:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma res ste pridne. user posted image user posted image user posted image
smo priiidneeeeee,apa daj si že en avatar umisli,da boš bolj razpoznavna user posted image


je rekla da ga bo dala spet drug tedn, ko bo doma, zdaj je v LJ... joj kako mam jaz spet vse pod kontrolo user posted image

tud taki morjo bit,ane?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:58:07   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma res ste pridne. user posted image user posted image user posted image
smo priiidneeeeee,apa daj si že en avatar umisli,da boš bolj razpoznavna user posted image


je rekla da ga bo dala spet drug tedn, ko bo doma, zdaj je v LJ... joj kako mam jaz spet vse pod kontrolo user posted image

tud taki morjo bit,ane?user posted image user posted image user posted image


a seveda, nekdo mora met pod kontrolo zadeve user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 14:59:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image
ja,čevlji in nogavice za mamico niso slaba idejauser posted image user posted image


ne štekam tega, kaj v porodnišnco greš bosa al kaj user posted image user posted image user posted image kaj ti čevlji pol več niso prav al kaj je to? user posted image

neeee,grem oblečena in obuta v P,sam prvič je mogel moj vse odnest domov,tak,da nisem imela nič svojih oblačil v P.zakaj pa je blo tak,pa nimam pojma...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 15:00:22   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image
ja,čevlji in nogavice za mamico niso slaba idejauser posted image user posted image


ne štekam tega, kaj v porodnišnco greš bosa al kaj user posted image user posted image user posted image kaj ti čevlji pol več niso prav al kaj je to? user posted image



hm, res ne bi vedla... mogoče očka odnese stvari, v katerih prideš?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 15:02:53   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image
ja,čevlji in nogavice za mamico niso slaba idejauser posted image user posted image


ne štekam tega, kaj v porodnišnco greš bosa al kaj user posted image user posted image user posted image kaj ti čevlji pol več niso prav al kaj je to? user posted image

neeee,grem oblečena in obuta v P,sam prvič je mogel moj vse odnest domov,tak,da nisem imela nič svojih oblačil v P.zakaj pa je blo tak,pa nimam pojma...



samo ta je dobesedno bosa user posted image user posted image user posted image ker drgač ne odgovarjajo pa ti dajo sam en šuh al kajuser posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009 -4.del
10.1.2009 15:04:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dan, punce,

a kr 4. del že? dobre smo user posted image

aja, sem gledala seznam, kaj potrebujemo za v P pa za domov. Nas so na MŠ posebej opozorili, da mora očka prinesti oblačila in čevlje za mamico, ker večinoma očkati prinesejo samo obleke in potem gre mamica domov v tistih smešnih porodnišničnih copatkih user posted image user posted image user posted image  tako da lahko seznamčku dopišete še čevlje. Sej morda se zdijo samoumevni, ampak a si predstavljate naše moške vse zmedene, ko morajo v P po mamo in otročka? user posted image user posted image
ja,čevlji in nogavice za mamico niso slaba idejauser posted image user posted image


ne štekam tega, kaj v porodnišnco greš bosa al kaj user posted image user posted image user posted image kaj ti čevlji pol več niso prav al kaj je to? user posted image

neeee,grem oblečena in obuta v P,sam prvič je mogel moj vse odnest domov,tak,da nisem imela nič svojih oblačil v P.zakaj pa je blo tak,pa nimam pojma...



samo ta je dobesedno bosa user posted image user posted image user posted image ker drgač ne odgovarjajo pa ti dajo sam en šuh al kajuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image niimam pojmauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?