|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 7:51:54   
osa3
Eno sončno dobro jutro!
Upam, da vaša kavica tako diši kot moja!

Populis najprej čestitke za Larine akrobacije! Mi zaenkrat samo sedimo, plazimo še nič. Moj dragi pozdravlja tvojega dragega.

Meni je fizioterapevtka svetovala naj vlogo za podaljšanje oddam dober mesec pred iztekom porodniške. Tvoje osebne prošnje naj komisija sploh ne bi brala. No jaz jo bom vseeno priložila. Ni pa se za zihrat samo nanjo. Važni so izvidi, ki jih priložiš; ti naj imajo čim novejši datum. Prošnje se obravnava regijsko. 

Lex super slikice. Imate pa res ogromno igrač.

Zanima me, kolikšna je idealna razlika med otroci, da ni prevelikega ljubosumja?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 7:52:27   
neboglasnica
Karamela in Lex: še slikic....lušni ste

Blacky30: ne, meni se Vesna ni javila niti niso še nakazali

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 7:53:53   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: osa3


Zanima me, kolikšna je idealna razlika med otroci, da ni prevelikega ljubosumja?


Med prvo in drugo imamo tri tedne manj kot pet let - idealno!!! Stari so: 9,5 let; 4,5 let in pol leta. Zaenkrat se vse kaže idealno.

(odgovor članu osa3)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 7:56:24   
neboglasnica
Flower: ste danes kaj bolje???


Ilatic:
dobro opravi danes. Upam, da si našla varstvo?!

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 8:01:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:02:29   
ilatic
dobro jutro!

HB da niste pršle do 200!! A veš kok bi imela za brat!

skratka včeri sem bila na govorilnih urah za Iris. In sem čist razočarana. Jaz nisem več pametna kaj naj naredim! tko mi gre vse na kuarc. Tkole izpadeš kot da si najhujša mama in se sam sprašuješ kje delaš napako. Kdo mi lahko pomaga??? Nihče mi ne zna dat odgovora, sam jah disciplina ni v redu. Ja kaj naj ji pa še naredim?

No da vam povem. Ko sem Iris vprašala kaj bom kej zvedla, se je nasmejala pa rekla: sej veš mami mal me meče sam ni hudga.(ponovadi mi kr pove vse). No in ko pridem pa tja(razrednik je znan kot full dobr ućitelj, k se full zavzame za otroka...) pravi, da ma pa z Iris full probleme, da med poukom nagaja sošolcem, da išče kao neko pozornost...pol da dela klane in da nagovarja svoje prijateljice proti drugim sošolkam itd...jaz pa nimam dlake na jeziku in mu pač povem kako je doma. Kako delam z njo, da se full pogovarjava, da mi veliko stvari pove, da jo NE maltretiram edino kar je da mi pač dokler so ocene OK doma ne rabi kuhat, prat...itd. In če je to razlog, da rabi pozornost al kaj? Ni mi znal odgovorti!!!
No in seveda mu verjamem in Iris dobi doma pridigo! Iris pa v jok, vsa šokirana, da TO ni res, da za tisto punco ki je rekel da jo ne mara, da jo je še isti dan objemala, jokala kot dež in na koncu mi reče: če ima pa tako mnenje o men in mi še ti ne verjameš se bom pa kr tablet napila tko kot je sošolka rekla. Jaz pa v luft!!!!!! Pol mi pove za eno sošolko da o tem razmišlja ker ima samo enke in da ji to konferenco pade ponavljanje ali druga šola. HB imam od svetovalke tel. št. in jo pokličem in povem kaj se v njenem razredu pogovarjajo. Bila mi je full hvaležna in je rekla ,da jutri ukrepa.
Potem sem se seveda z Iris pogovroila in ji obljubila da danes kličem na šolo in da se bomo še enkrat skupaj usedle z ućiteljem, ker je očitno to slišal od ene mamice, k jo poznam in je Iris že po tel. grozila, ker misli da Iris šunta ostale punce proti njenji hčerki. Pa ne. To ji verjamem in očitno je ona njemu jamrala in on ji je nasedu in verjel!!

Mah spet vam jamram. Sej vem da vas to ne zanima. Sam tle vas je veliko Učiteljic in upam ,da mi boste dale kak predlog, kaj naj naredim!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 8:05:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:08:01   
ilatic
Neboglanica hvala za skrb in vprašanje. Ja GREM, sem prijateljico vprašala k ima 4 otroke (8, 7, 5, 4 let) in gre z mano da mi ga bo kar tam počuvala. ZLATA JE!

Neboglasnica dej preberi moj post in mi svetuj če lahko. Please. Zdej sm že klicala na šolo in me bo učitelj nazaj poklical!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 8:08:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:11:52   
neboglasnica
Populis: hvala za odlično družbo

Ilatic: ne vem kaj naj rečem. Našo Saro tudi meče. V enem trenutku je polna obljub, nato jih takoj prekrši in ima čisto solzne oči, ko jo sprašuješ kaj dogaja. HB, zaenkrat nosi domov odlične ocene. Ampak jaz sem res stroga mama in sem načeloma dosledna, tako da jaz nimam slabe vesti, ker mora moje dete doma tudi kaj narediti. Tudi perilo občasno obesi, vzame iz stroja, sušilca, odnese v omare..posesa, smeti, priprava mize in še kaj bi se našlo. Včasih so pri teh letih skorajda že same vodile gospodinjstvo. Sicer pa če še nisi slišala, je stogost v modi. Torej sem vsaj enkrat moderna, YES! Upam in držim pesti, da bo čimprej minilo. Si pa po mojem na pravi poti, saj sama menim, da je pogovor pomemben člen na poti zaupanja. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:12:27   
metuljcek321
Morning!

OMG, cutila potres ob 4:28 zjutraj ... Anja je ravno nekaj zajokcala, ji dam dudico, potem pa se zatrese. Kar zaledenela sem ... in potem cakala, a bo se kaj ali ne .... razmisljala, kaj sploh zagrabis, ce bi se konkretno zamajalo ... stala. Malce so me potolazile sanje, kjer sem se odzvala nespodobnemu povabilu Jana Plestenjaka. Noro! What a night!

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:12:36   
Netta
sasi - želim vam, da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image

lejla - optimizem, pa kavbojke na steno obesi in bo dobra motivacija, da jih še enkrat oblečešuser posted image

lumpa - kaj pa če bi vidla vseeno šla do zdravnika, ker tole je pa edaj že kar nekaj stvari za pokazati..user posted image

coraly - pri tebi se pa dogaja zadnje dni ane...ja tudi jaz ne prenesem ljudi, ki rinejo vame...potem pa da še smrdijo ali imajo kakšen čuden zadah, OMG!user posted image

jaz ti lahko pošljem paparico, tako da kar pošlji mi mail! aha, vidim da se je že en kup jih javilo...verjetno že maš...

neboglasnica - vi ste pa tale trening za DD resno vzeli...komaj čakam da vas spet vidim na TV!user posted image
a se lahko prijavijo le polnoletni, ker imam občutek da bi se Sara ful dobro odrezala v oddaji!

levinja - a bi ti meni lahko presnela ta CD od vzajemne in poslala...ga poskušam že lep čas dobiti???user posted image

almera - saj jaz tudi še nebi delala testov, sem pa že imela eno M pred tremi meseci za dva dni (no vsaj mislim da je bila) in pol je spet ni bilo, pa potem nekaj takih čudnih znakov, ampak so izgleda vse le hormoni od dojenja...sicer pa ne načrtujeva kaj pretirano, ampak sva se popolnoma prepustila: ko bo bo. v bistvu si od vsega najbolj želim, da bi šli trije meseci mimo in bi šele potem ugotovila da sem noseča, ker pri ani je bilo to najbolj stresno obdobje, prav tako tudi čakanje na plusek vsak mesec...
vreme...danes zjutraj pri nas jasno, piha pa kot ....user posted image

sasula - za tolo bolezen pa prvič slišim...tudi mene zanima kaj je to...pa zanimivo ime sta izbrala...od kje ideja??

tudi mi smo začeli kar takoj z dvema obrokoma GH!

Riž - dajem oboje...kosmiče in pravega

lex - danes je nov dan, počutje boljše? kako je Vita?

dzanika - tudi za tvoje počutjeuser posted image user posted image user posted image

blacky - ja,  Teja je pa res čisto tvojauser posted image

flower -WB, tole pa je šit, da prideš iz dopusta bolan...upam da se čimprej pozdravi revček!user posted image

populis - user posted image user posted image user posted image user posted image svetovne fotke in komentarji; tale tvoja Lara ti bo še dala vetra, boš videlauser posted image user posted image

netki - super za 8. deluser posted image

benigni mioklonus - evo našla odgovor kaj je to:
Mioklonus so kratki in hitri zgibki (kot bi oplazila elektrika) in kot ime pove, so benigni-neškodljivi. Ponavadi jih vidimo v spanju, pojavljajo se od prvega dne življenja do nekako najkasneje 3. leta, značilnost pa je popolnoma normalnen EEG posnetek. Prenehajo, ko dozorijo spalni vzorci. Kaže se kot ritmični mišični zgibki med uspavanjem ali spanjem, ki pa jih ni, če je otrok buden.
Pri razvoju te "motnje" ima vlogo prehodna motnja izločanja nevtrotransmiterja serotonina, morda pa tudi nekaj genetika.

Spodaj je še članek, sicer v angleščini o benignem mioklonusu pri dojenčkih:

[www.bmj.com]

karamela - iiiiiiiiii, cuker mala!!!

na sedaj se pa rolam po tleh, hudi viciuser posted image user posted image user posted image user posted image

lex - tudi vita je cukr...pa kake očke!user posted image

ilatic - OMG, tale puberteta je pa sedaj hujša kot v mojih časih...ne vem kaj storiti, res ne... lahko ti pošljem le user posted image user posted image user posted image

populis - no če je to res tak, potem bo tudi naša kmalu shodila, ker jaz sem že pri 8. mesecih okrog tacalauser posted image




(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:12:54   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

Neboglasnica dej preberi moj post in mi svetuj če lahko. Please. Zdej sm že klicala na šolo in me bo učitelj nazaj poklical!



Sem ti že odgovorila in upam, da se boste lahko vsi dobili. Če meniš, da je tako kot pravi Iris, vztrajaj na soočenju deklet.

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:13:11   
ilatic
populis hvala. Razmišljam o tem da sam jaz verjetn preveč komplicira,. Ker ko smo stal pred razredom so VSI starši jamral, da so ocene padle, da so doma obupni, da sploh nič ne delajo, da se full odgovarjajo, še veliko slabših stvari sem slišala kaj počnejo njeni sošolci pa se mi je pol zdelo k sm šla jaz not, da pa ima samo mojo za tako grozno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:13:26   
neboglasnica
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Morning!

OMG, cutila potres ob 4:28 zjutraj ... Anja je ravno nekaj zajokcala, ji dam dudico, potem pa se zatrese. Kar zaledenela sem ... in potem cakala, a bo se kaj ali ne .... razmisljala, kaj sploh zagrabis, ce bi se konkretno zamajalo ... stala. Malce so me potolazile sanje, kjer sem se odzvala nespodobnemu povabilu Jana Plestenjaka. Noro! What a night!


Ja, tudi pri nas je treslo. Nič hujšega, toliko da me je prebudilo.

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:14:43   
Netta
pozabila ....dobro jutro vsem!!!!

metuljček- kaj res...potres je bil???

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:18:28   
ilatic
Neboglasnica hvala. Najhuje mi je to da je možno, da jo res po krivem obdolžuje in da mu ni simpatična in do bo 4 leta tko. Ker tko je bilo v prvi triadi, je imela vzgojiteljico ki jo ni marala. Dobesedno. Bile so 3 prijateljice, za dve je imela vedno krasno mnenje o naši Iris pa je imela vedno kaj za povedat!
Ma sej bom raj nehala!

Včeri sem prvič pogledala DD z možem.

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:20:41   
Tinky
osa, imaš zs

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:21:48   
neboglasnica
Epicenter: okolica Dobrove.


Čav bejbe, se grem nad cunjami izživljat, kot je rekla Lex.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:22:09   
metuljcek321
Anja je zdaj ze drugo jutro zapored pojedla SAMO 100 ml mlekca ... ne morem verjet. Potem zacne kar pluvat oz. oponasat motorcek ... brrrrr .... brrrr .... in nikakor ne vec jest. Ocitno ima dovolj. Vceraj je tako pojedla 700 ml mleka cez dan, 1 banano in 100 ml kasice.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:22:35   
Netta
ilatic - moja mami je bila tudi precej stroga, pa pomagati sem mogla doma pri vseh gospodinjskih opravilih...joj kako sem jo preklinjalauser posted image

danes sva pa taboljš prijateljici...še vedno najprej njo pokličem, če mi kaj ne gre pri kuhi ali za nasvet...pa ful sem ji hvaležna, ker me je s svojim načinom naučila samostojnosti.

Tako da, ne boj se biti stroga, otrok, ki ga premetava sem in tja, še bolj rabi meje, da ga ne prevaga čez...

Vem, da se ti te težave trenutno zdijo grozne, vendar razmišljaj o tem tako, da je to le faza, ki bo minila...le mirna bodi in samozavestna, pa bo tudi mala začutila, da pri tebi lahko najde varen pristan.

Uf, dost je bilo filozofiranja...upam da ti je jasno, da smo vse v mislih s tabo!

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:24:25   
Netta
kaj boste kuhale?

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:24:28   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: mirjam80

metuljček- kaj res...potres je bil???



Meni se je zdelo prav absurdno, res. Vceraj si ti govorila o potresu nekje okoli Nm, danes je bil pa epicenter na Dobrovi, ene 8 km stran od nas. Grozljivka!


BTW: A veste, da bo Saska Lendero zibala julija? Pa na Brezovici je doma ... 4 km od nas .... Aja, se tole: v nasem kraju pa zivi Helena Blagne. Njenega sina bom skor zihr ucila, ko se vrnem v sluzbo ... takle mamouser posted image

Siceer pa: sem na str. 188 in berem ...

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:26:48   
Netta
Helenca živi v vašem koncu...no jaz sem bila pa prepričana, da na Gorenjskem...

bravo Saška!!!user posted image user posted image


Metuljček - sem se že odločila, da ne omenjam več nobenega potresa ok!!!user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Julijske čakulone 08 VII. del
23.1.2009 8:27:49   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: mirjam80

kaj boste kuhale?


telečji zrezek v omaki z rižem in solato
za sladico bi pa jedla saher tortico, mi je umpa naredila včeraj take gušteeee user posted image



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?