|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
12.1.2009 13:57:52   
muška
Moj sine je lani hotel biti Komisar Rex , seveda nisem dobula nikjer takega kostumčka, tako da sem mu na koncu kupila kostum črno belo muco in ga prepričala, da je naš kuža user posted image user posted image user posted image  . Je lajal in ga pičil gor in dol po stanovanju, da smo se vsi režali user posted image  . Za letos pa še ne vem, še nista nič izjavila kaj bi rada bila. Za prvo silo imam koostum za mačko še od lani za oba (obema ne bosta prav). ma bomo videli! 

Sicer pa, hvala da ste me spomnileuser posted image , jaz bi tako kot lani dan prej norela po trgovinah user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
12.1.2009 14:19:44   
al1*
Sin bo snežak, hči pa snežinka.

_____________________________

lp


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
12.1.2009 14:28:52   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

a mu boš zašila ali kupila - če, kje? Ker naš tudi nekaj fantizira o dinozavrih. Č e ste fani dinozavrov obstaja ena lušna enciklopedija...čakaj grem po link.


Ah ne, jaz še gumba ne znam prišit. user posted image  Vzela sem kostum na ebayu.
Od dinozavrov pa imamo menda že vse doma.
Verjetno misliš tisto 3d knjigo kjer se figurice v zraku odprejo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
12.1.2009 14:38:34   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

a mu boš zašila ali kupila - če, kje? Ker naš tudi nekaj fantizira o dinozavrih. Č e ste fani dinozavrov obstaja ena lušna enciklopedija...čakaj grem po link.


Ah ne, jaz še gumba ne znam prišit. user posted image  Vzela sem kostum na ebayu.
Od dinozavrov pa imamo menda že vse doma.
Verjetno misliš tisto 3d knjigo kjer se figurice v zraku odprejo.



ja knjigica je ta...pozabila prilimat user posted image , enciclopedia prehistorica al nekaj takega...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
13.1.2009 18:31:56   
Mišni
Evo, midva sva bila prejle v H&M, pa je zagledal unega Supermana mišičnjaka, tak kombinezon z mišicami in mu je bil ful všeč. Pa res je že prej govoril, da letos bi bil pa Superman. Tako da zdaj upam, da je to to.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
13.1.2009 18:33:52   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, midva sva bila prejle v H&M, pa je zagledal unega Supermana mišičnjaka, tak kombinezon z mišicami in mu je bil ful všeč. Pa res je že prej govoril, da letos bi bil pa Superman. Tako da zdaj upam, da je to to.



mi imamo tudi tiste Supermane,so dobri a ne?user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
13.1.2009 19:38:48   
lelaval
Najmlajša je v fazi Pujse Pepe, pa smo se odločili, da bomo družina Pujse Pepe - oči bo sin, ker se naš ata ne maskira. Samo moram prej dat šivalni stroj na servis, drugače ne bom uspela naredit kostumov user posted image
Na šihtu pa bom stardandno - Pika Nogavička


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
13.1.2009 20:55:28   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, midva sva bila prejle v H&M, pa je zagledal unega Supermana mišičnjaka, tak kombinezon z mišicami in mu je bil ful všeč. Pa res je že prej govoril, da letos bi bil pa Superman. Tako da zdaj upam, da je to to.



mi imamo tudi tiste Supermane,so dobri a ne?user posted image


ja, pa prav res so hecni. Jaz sem se koja zadrževala, da nisem bruhnila v smeh, ko sem ga gledala. Njemu pa se tako fino zdi, da ima mišice.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
13.1.2009 22:27:22   
2mak
Da se mal umešam - Lelaval, če delaš v šoli v Lj regiji, boš imela takrat zimske počitnice (ker pišeš, da boš na šihtu maškara).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
14.1.2009 9:32:04   
nena m
A je mogoče katera kje videla kostum Pink Panter? Moj sicer še ne ve, če bi se sploh kaj napravil, če pa bo že treba, bi pa bil Pink Panter, pa ga nikjer ne najdem.

Drugače sem pa videla Darth Vajderja (al kaj že) pri Quelle-ju za 27,00 EUR - je ena spraševala, če se ne motim.

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
14.1.2009 9:37:56   
Shorty_
naša bo pomojem letos tud tigerčekampak še nisem ziheruser posted image

(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj bodo naši malčki za pusta?
14.1.2009 12:16:36   
mamima
Moja (stara bo 6 mesecev) bo bombažek, nevem še kateri. Zašili mi ga bojo v ŠIVILJSTVU MR, NA RADVANJSKI V MARIBORU.
Tam so mi že šivali za pusta in sem bila noro zadovoljna.


_____________________________

biba leze biba gre, dokler ne pride do gore, do gore do biser gore, kamor nihče drug ne more

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?