|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:45:05   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Ne mi bomo praznovali v torek, ko ima prav rojstni dan. no okraske pa delam že prej, ki če ne bi blo premalo cajta zadnji dan. pol pa še v soboto naslednjo za kolege, tako, da bojo dve torti.user posted image


Boljše dve kot ena user posted image . Jaz sem si tudi popoldan kot za sladico privoščila še en kos Anajine torte. MMmmm je pasalo.....


jaz tudi... pa zdaj razmišljam da bi kaj sladkega... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:54:16   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Pa to niti za smejat ni user posted image  user posted image  Edini, ki ima dokaj normalen komad do sedaj je Omar Naber user posted image  Ne bi si mislila da bom kdaj kaj takega napisala, ker ga živega ne prebavljam user posted image  Sam je res, priznam, da je komad dober, še Stipe se strinja. Bomo videli kaj bo naprej.....


žal ga nisem slišala, a glede na dosedanje izkušnje me skrbi, da ravno zato ne bo uspel, ker je ok user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:58:27   
Blacky*
 
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

čer,

evo, Taj spi, midva pa mal škilva na tv tole našo blestečo Emo

Je pa Taju čez zan vročina precej narastla, ampak mi ni pustu glih lepo merit, tko da je pri 38.6 blo konc merjenja, sem mu dala pa samo svečko in je blo pol boljše. Je pa kr dost spal in HB ogromno pil! Sicer pa, kdaj to naš Taj ni?

Nč, grem mal dragemu družbo delat na kavč


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Taja, da bo kmalu ok

< Sporočilo je popravil Blacky* -- 1.2.2009 21:04:34 >

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 20:59:02   
Blacky*
a ste vse pred ekranom? grem raje po en kozarček vinčka user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:00:34   
ella79
jencili user posted image user posted image user posted image user posted image za zobek in datum poroke user posted image zdej pa v akcijo user posted image user posted image user posted image me bomo pa držale pesti, da bo sonček

blacky jutri bova pa ob približno enaki uri kidali user posted image user posted image user posted image

mlavla jutri pozdrav tvojo malo štručko user posted image user posted image user posted image

mi smo se danes super imeli, joj kok je fajn pihat eno svečko user posted image sem se čist raznežila, mi je šlo kar na jok k smo peli happy birthday user posted image komaj čakam naslednji vikend, da zadevo ponovimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:03:08   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: jencili

čer,

evo, Taj spi, midva pa mal škilva na tv tole našo blestečo Emo

Je pa Taju čez zan vročina precej narastla, ampak mi ni pustu glih lepo merit, tko da je pri 38.6 blo konc merjenja, sem mu dala pa samo svečko in je blo pol boljše. Je pa kr dost spal in HB ogromno pil! Sicer pa, kdaj to naš Taj ni?

Nč, grem mal dragemu družbo delat na kavč


za Taja, da bo kmalu ok


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:04:22   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

jencili user posted image user posted image user posted image user posted image za zobek in datum poroke user posted image zdej pa v akcijo user posted image user posted image user posted image me bomo pa držale pesti, da bo sonček

blacky jutri bova pa ob približno enaki uri kidali user posted image user posted image user posted image

mlavla jutri pozdrav tvojo malo štručko user posted image user posted image user posted image

mi smo se danes super imeli, joj kok je fajn pihat eno svečko user posted image sem se čist raznežila, mi je šlo kar na jok k smo peli happy birthday user posted image komaj čakam naslednji vikend, da zadevo ponovimo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za super praznovanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:09:11   
pina-1
čer.

Končno tudi mi spimo. Danes je ana prvič joško vrgla ven iz ust, ker ni nič več teklouser posted image user posted image user posted image . Pol so se začele pa kalvarije za zaspat. Sem jo dalalv posteljo in ona glavo gor ja pa dol.. PO 45 min je omagala in jaz tudi.

Ema je pa katastrofa. ŠE voditelja sta mi tko no. ena srednja žalost. PEsmi so pa ajme.... PO moje se bo tekmovalo, kdo ma slabšouser posted image

grem se stisnit na kavč.

Nočko

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:14:26   
Blacky*
no jaz mam favorita user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:20:04   
mlavla
ella..a nam lohka pokažeš kakšno slikco..sej veš,da smo firbčne...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:21:03   
blaža
No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:21:07   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

no jaz mam favorita user posted image user posted image user posted image user posted image


kaži seko user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:21:25   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

ella..a nam lohka pokažeš kakšno slikco..sej veš,da smo firbčne...user posted image


ja ella, slikco prosim user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:22:28   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

no jaz mam favorita user posted image user posted image user posted image user posted image


kaži seko user posted image


šta da ti kažem, pa zna se... tisti, ki bi mogli že lani zmagat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:22:31   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


ja, je res, sam tko greva tut mi2 drug let lahko, ker 2 kitici se bova pa že  naučili pravilno zapeti user posted image  user posted image

Ella user posted image  user posted image  user posted image  za praznovanje user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:22:40   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


blaža pod to se podpišem. Samo quartissimo po moje nimajo šans, zaradi besedila....

zdej je Pino obrnil na HTV, ki hrvati slavijo in pljuvajo po loveniji. Bandauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:23:14   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

no jaz mam favorita user posted image user posted image user posted image user posted image


kaži seko user posted image


šta da ti kažem, pa zna se... tisti, ki bi mogli že lani zmagat user posted image user posted image user posted image



no way no, lani ja, letos pa res ne user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:24:46   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


blaža pod to se podpišem. Samo quartissimo po moje nimajo šans, zaradi besedila....

zdej je Pino obrnil na HTV, ki hrvati slavijo in pljuvajo po loveniji. Bandauser posted image


kaj pa slavijo, da so jih francozi nabasal v finalu svetovnega v rokometu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Prav jim je barabam user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:25:15   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


ja, je res, sam tko greva tut mi2 drug let lahko, ker 2 kitici se bova pa že  naučili pravilno zapeti user posted image  user posted image

Ella user posted image  user posted image  user posted image  za praznovanje user posted image


ok besesdilo res ni blo, je bla pa glazba. Mi smo bolj za kej drugačnega, tiste balade, nam že malo presedajo, če že naj bo Langa, ki je malo živaahna. Če že ni trubačevuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:25:36   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


ja, je res, sam tko greva tut mi2 drug let lahko, ker 2 kitici se bova pa že  naučili pravilno zapeti user posted image  user posted image

Ella user posted image  user posted image  user posted image  za praznovanje user posted image


jaz glasujem za stipiće iz brusela... sledeču godinu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:26:07   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


blaža pod to se podpišem. Samo quartissimo po moje nimajo šans, zaradi besedila....

zdej je Pino obrnil na HTV, ki hrvati slavijo in pljuvajo po loveniji. Bandauser posted image


kaj pa slavijo, da so jih francozi nabasal v finalu svetovnega v rokometu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Prav jim je barabam user posted image  user posted image  user posted image


ja slavijo poraz. so bli 10000 procentni,da bodo dobili zlato medaljo in so vse pripravli.. zdej so jih dobili po ****, pa se znašajo nad slovenci. delajo kar najbolje znajouser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:26:29   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


blaža pod to se podpišem. Samo quartissimo po moje nimajo šans, zaradi besedila....

zdej je Pino obrnil na HTV, ki hrvati slavijo in pljuvajo po loveniji. Bandauser posted image


a smo krivi da so zgubili danes al kaj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:27:18   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


ja, je res, sam tko greva tut mi2 drug let lahko, ker 2 kitici se bova pa že  naučili pravilno zapeti user posted image  user posted image

Ella user posted image  user posted image  user posted image  za praznovanje user posted image


jaz glasujem za stipiće iz brusela... sledeču godinu user posted image user posted image user posted image user posted image



absolutni zmagovalciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:27:43   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

no jaz mam favorita user posted image user posted image user posted image user posted image


kaži seko user posted image


šta da ti kažem, pa zna se... tisti, ki bi mogli že lani zmagat user posted image user posted image user posted image



no way no, lani ja, letos pa res ne user posted image


sam letos so tudi ostali slabši user posted image user posted image user posted image , res da nisem videla vseh, a to kar sem je user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Februarski sončki - 9. del
1.2.2009 21:28:09   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No meni je voditeljca antipatična, on mi je cool.

Pesmi nič posebnega. Mogoče quartissimo, ki so malo drugačni.user posted image

No ko konča gremo spat. Zunaj pa še kar mete.user posted image


blaža pod to se podpišem. Samo quartissimo po moje nimajo šans, zaradi besedila....

zdej je Pino obrnil na HTV, ki hrvati slavijo in pljuvajo po loveniji. Bandauser posted image


a smo krivi da so zgubili danes al kaj user posted image user posted image user posted image user posted image



a še ne veš, da smo mi za vse njihove tegobe kriviuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?