|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:22:44   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Zanima me, kako lahko dokažemo, da ena, ki se izdaja za samohranilko, to NI? Prijavljena nista na istem naslovu, živijo pa vsi skupaj.


In zakaj bi ti to nardila? Ne razumem take ljudi, ki se v druge družine vtikajo. Najprej pred svojim pragom pometi, druge prage pa pusti pri miru. user posted image user posted image user posted image Ali gre mogoče kaj iz tvojega žepa?user posted image user posted image


Ja tudi iz mojega zepa gre!! In iz zepa vseh ki placujemo Sloveniji davke.

In to bi takoj naredila zato, ker je to kraja!!!


To so samo kapljice v morje. Davke pa bomo plačevali vseeno.



_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:22:44   
mika
**** in ostale enako misleče.....a mislite, da če ne bi bilo lažnega samohranilstva, da se bi na naših računih kaj več poznalo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:24:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Zanima me, kako lahko dokažemo, da ena, ki se izdaja za samohranilko, to NI? Prijavljena nista na istem naslovu, živijo pa vsi skupaj.


In zakaj bi ti to nardila? Ne razumem take ljudi, ki se v druge družine vtikajo. Najprej pred svojim pragom pometi, druge prage pa pusti pri miru. user posted image user posted image user posted image Ali gre mogoče kaj iz tvojega žepa?user posted image user posted image


Ja tudi iz mojega zepa gre!! In iz zepa vseh ki placujemo Sloveniji davke.

In to bi takoj naredila zato, ker je to kraja!!!


To so samo kapljice v morje. Davke pa bomo plačevali vseeno.




kapljica po kapljica potopcek.... pa sorry hijenca, nisem pogledala komu repriciram... ampak moje mnenje je se vedno isto.user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:24:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Tud ta mamica, ki je prijavljena kot samohranilka plačuje davke ne mislite, da jih samo ve.....Zakaj pa nebi izkoristila drzave, če jo lahko .....saj sama nam tako in tako nič ne da!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se upam it stavt da bejba ne dela, torej ne plačuje davkov. Dedc pa dela in ma verjetno kar orng plačo.
Ona pa seveda pol dobi najvišje doklade, skor zastojn vrtec ipd.. Ne me nategvat da je to 30€ mesečno.
Resno se upam it stavt. Ker ženskam k so zaposlene se teh igrc sploh ne splača it. Razn če so res požrešne k sto mater.

Da pa država nč sama od sebe ne da?
Kaj pa subvencjonirani vrtci. Otroški dokladi. Porodniška en let. Očetovski dopust.

Še en nacjonalen šport sm se spomlna, oz. kar ene par. Nezadovoljstvo, požrešnost, jamranje, pohlep...

(odgovor članu tia12)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:25:30   
jazsemjaz
Uf ja, lepo, da je tolk odgovorov!

No, da pojasnim, pol me pa naprej zbombardirajte! user posted image

Moj user posted image  ima otroka z bivšo. Plačuje preživnino že 15 let - brez problema. Višino je določilo CSD. In sedaj je ona podala tožbo, da hoče povišat preživnino, ker je ona kao samohranilka za dva otroka, čeprav to ni res in živi z partnerjem drugega otroka. In zraven je pojasnilo, da ker je ona samohranilka dvem otrokom, mora oče plačevati zanj več kot ona. In da moj kao nima nikakršnih drugih obveznosti do nikogar, kar spet ni res, ker imava midva tri otroke in živimo skupaj. Poleg tega je njen partner privat in ima dobro stoječo firmo.
Midva imava nizke dohodke (skupaj malo čez 1000 €). Ona pa zahteva sedaj preživnine 250€.

Nič me to ne moti, dokler mene nekdo ne bo zlorabljal z goljufivimi podatki! Naj CSD določi pravično preživnino še naprej, pa vem, da jo bo moj dragi tudi plačeval, ampak na tako goljufijo pa ne!

Naj nas pusti na miru, pa me ne moti, če druge nateguje s samohranilstvom!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:25:55   
Hans

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Zakaj pa nebi izkoristila drzave, če jo lahko .....saj sama nam tako in tako nič ne da!!!!!!!!!!!!!!!!!


...se podpišem.

Jaz poznam en kup takih, pa nič zato, so se pač znašli. Po denarni plati gledano so na boljšem kot mi, ki smo poročeni in na enem naslovu.

Jazsemjaz tebi pa predlagam, da nam napišeš kaj več o tem zakaj bi jih prijavila, da te ne bomo potem tako pljuvale.


_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:26:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

**** in ostale enako misleče.....a mislite, da če ne bi bilo lažnega samohranilstva, da se bi na naših računih kaj več poznalo?



Pa saj se ne gre zato! Gre se zato da j to kaznivo ker je to kraja! Komu se krade in kdo je oskodovan sploh ni pomembno.

Pomembno je ali ti odobravas krajo in podpiras tatove???

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:26:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

**** in ostale enako misleče.....a mislite, da če ne bi bilo lažnega samohranilstva, da se bi na naših računih kaj več poznalo?



Kraja je kraja. Eni kradejo kot samohranilci, eni kot politiki, eni kot gospodarstveniki.....kraja je kraja. Razlika je sam v količini.
In ja....če bi vsi ti nehali krast bi seveda da blo več denarja.

Pa da še jst tebe neki vprašam. A če jst ukradem plazmo v big bangu, mislš da bo lastnik imel kej manj denarja? Verjetno da ne a ne. Pa bi mi ploskala če bi jo?
Pa kaj bi se zgodilo k bi pol slovencev kradlo plazme v trgovinah?

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:26:54   
JaLuca
ne gre za nevoščljivost, jaz jih kar veliko poznam, pa se mi direkt v fris smejijo, pa veste za kaj? jaz hodim v službo, pa se mantram, da nagaram še nekaj denarja, pa še ko nisem imela družine, sem še delala tudi fejst fizično delo pri vročih pečeh, da sem si lahko uredila nakako življenje znosno, pa morem gledat na vsak cent, pa preračunavam, pa nimam ne kabelske, ne interneta doma, pa še vrtca nisem dobila v domačem kraju, 3 leta skakala, pa sem še morala en avto nabavit, oni pa kao socialni problem dobijo vse, pa še vsak član družine ima avto, pa dopusti....

vem pa tudi da bi si eni zaslužili pomoč, pa je ne dobijo, ker jo presegajo za par centov.......pa se trudijo iščejo službo

pa bom še zraven postavila eno vprašanje, kako lahko babica in dedek dobita rejništvo, sin živi skupaj (skupno gospodinjstvo), snaha tudi tu živi, ve tudi socialna (snaha izjavila da ne bo skrbela za otroka(druga zgodba), sin pa je na socialni rekel, da je boljše če skrbi za otroka babica, pa z njim ni nič narobe, razen da je brezposeln, pa se mu ne da niti javiti na Zavod, hodi pa delati na črno???

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:27:09   
tia12
Ja pa sej tvoj je oče sam enemu otroku kaj ne? Zakaj bi potem plačeval za 2?

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:28:22   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Zanima me, kako lahko dokažemo, da ena, ki se izdaja za samohranilko, to NI? Prijavljena nista na istem naslovu, živijo pa vsi skupaj.


In zakaj bi ti to nardila? Ne razumem take ljudi, ki se v druge družine vtikajo. Najprej pred svojim pragom pometi, druge prage pa pusti pri miru. user posted image user posted image user posted image Ali gre mogoče kaj iz tvojega žepa?user posted image user posted image


Ja tudi iz mojega zepa gre!! In iz zepa vseh ki placujemo Sloveniji davke.

In to bi takoj naredila zato, ker je to kraja!!!


To so samo kapljice v morje. Davke pa bomo plačevali vseeno.




kapljica po kapljica potopcek.... pa sorry hijenca, nisem pogledala komu repriciram... ampak moje mnenje je se vedno isto.user posted image user posted image


Ni problemauser posted image user posted image .

Ampak danes tako in tako vsi na veliko kradejo. Jaz bi se sama lahko prijavila za samohranilko, ampak moja vest bi me pekla. Zato pač imam otroških dodatkov samo 22 € imam pa čisto vest.user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:28:47   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: rija

brigaj se zase baba nevoščljiva....mislim, da boš mela čisto dovolj delauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Slovenci smo res zaplankani, raje si grenimo življenje z življenjem in statusom drugih...

Sicer pa lahko sta na istem naslovu, pa še vedno ne more nihče nič, kaj če imata ločeno gospodinjstvo? Je ravno enkrat v članku socialna delavka razlagala, da oni pač ne morejo hoditi gledat ali se v enem loncu kuha kosilo za celo familijo ali si vsak zase skuha...

Država nas krade na vsakem koraku, pa se noben ne buni, ko pa en nekaj državi vzame se pa najde polno čistunov... kaj pa če bi ti ta mamica dala % tistga drobiža, bi bila pa tiho kot rit.

Sva tudi midva razmišljala, da bi se prijavala kot ločena, ampak sem potem rekla, do tega rado še prehitro pride, tisti ki imajo pa na ta račun kak € več, pa naj ga imajo, hvala bogu. Jaz zaradi tega ne bom plačala tudi centa manj davkov....v taki državi pa sploh ne...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:29:21   
Anonimen
Tolk simpatij do lopovov pa res težko najdeš kje drugje k kle goruser posted image

Pol bo pa jutri tema: audija so nam ukral iz pred bajte. Banditi ogabni. Folk nemoralen. Kje je policija!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:29:34   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Tud ta mamica, ki je prijavljena kot samohranilka plačuje davke ne mislite, da jih samo ve.....Zakaj pa nebi izkoristila drzave, če jo lahko .....saj sama nam tako in tako nič ne da!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se upam it stavt da bejba ne dela, torej ne plačuje davkov. Dedc pa dela in ma verjetno kar orng plačo.
Ona pa seveda pol dobi najvišje doklade, skor zastojn vrtec ipd.. Ne me nategvat da je to 30€ mesečno.
Resno se upam it stavt. Ker ženskam k so zaposlene se teh igrc sploh ne splača it. Razn če so res požrešne k sto mater.

Da pa država nč sama od sebe ne da?
Kaj pa subvencjonirani vrtci. Otroški dokladi. Porodniška en let. Očetovski dopust.

Še en nacjonalen šport sm se spomlna, oz. kar ene par. Nezadovoljstvo, požrešnost, jamranje, pohlep...


potem dobimo nov nacionalni šport... gremo se prijavljat al kaj ... kr neki...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:30:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Tud ta mamica, ki je prijavljena kot samohranilka plačuje davke ne mislite, da jih samo ve.....Zakaj pa nebi izkoristila drzave, če jo lahko .....saj sama nam tako in tako nič ne da!!!!!!!!!!!!!!!!!


Se upam it stavt da bejba ne dela, torej ne plačuje davkov. Dedc pa dela in ma verjetno kar orng plačo.
Ona pa seveda pol dobi najvišje doklade, skor zastojn vrtec ipd.. Ne me nategvat da je to 30€ mesečno.
Resno se upam it stavt. Ker ženskam k so zaposlene se teh igrc sploh ne splača it. Razn če so res požrešne k sto mater.

Da pa država nč sama od sebe ne da?
Kaj pa subvencjonirani vrtci. Otroški dokladi. Porodniška en let. Očetovski dopust.

Še en nacjonalen šport sm se spomlna, oz. kar ene par. Nezadovoljstvo, požrešnost, jamranje, pohlep...


sorry brisačkarica, ampak vse to je razbrati iz tvojega posta.

Jaz sem zadovoljna s svojim življenjem in srečna, da se mi ni trba it takšnih goljufij, zato da bi lahko dostojno živeli. Požrešna sploh nisem, imam borih 48kg in sem vbisoka 166cmuser posted image , jamram sploh ne (sem večni optimist), pohlep....ne vem kje je razbrati pohlep....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:31:29   
tia12
Da pa država nč sama od sebe ne da?
Kaj pa subvencjonirani vrtci. Otroški dokladi. Porodniška en let. Očetovski dopust.




Pod kaksnimi pogoji pa vse to dobiš?? Ja najprej je treba kej delat a ne?

Tud jst ze 6 let delam vendar pol leta sele zaposlena prej preko studenta.
Pa sem noseča pa tud ne bom nč dobila....pa ne zato ker nisem oz. se mi ne da delat, ampak ker premal časa delam.

Pa ne napadat, da ne delamo....


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:31:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Zanima me, kako lahko dokažemo, da ena, ki se izdaja za samohranilko, to NI? Prijavljena nista na istem naslovu, živijo pa vsi skupaj.


In zakaj bi ti to nardila? Ne razumem take ljudi, ki se v druge družine vtikajo. Najprej pred svojim pragom pometi, druge prage pa pusti pri miru. user posted image user posted image user posted image Ali gre mogoče kaj iz tvojega žepa?user posted image user posted image


Ja tudi iz mojega zepa gre!! In iz zepa vseh ki placujemo Sloveniji davke.

In to bi takoj naredila zato, ker je to kraja!!!


To so samo kapljice v morje. Davke pa bomo plačevali vseeno.




kapljica po kapljica potopcek.... pa sorry hijenca, nisem pogledala komu repriciram... ampak moje mnenje je se vedno isto.user posted image user posted image


Ni problemauser posted image user posted image .

Ampak danes tako in tako vsi na veliko kradejo. Jaz bi se sama lahko prijavila za samohranilko, ampak moja vest bi me pekla. Zato pač imam otroških dodatkov samo 22 € imam pa čisto vest.user posted image


user posted image user posted image  In tako je prav.

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:32:59   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Tolk simpatij do lopovov pa res težko najdeš kje drugje k kle goruser posted image

Pol bo pa jutri tema: audija so nam ukral iz pred bajte. Banditi ogabni. Folk nemoralen. Kje je policija!?user posted image


Lopovi že vejo, kje imajo kaj za ukrast. Zato je pa kasko user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:33:17   
jazsemjaz
HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:35:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Tolk simpatij do lopovov pa res težko najdeš kje drugje k kle goruser posted image

Pol bo pa jutri tema: audija so nam ukral iz pred bajte. Banditi ogabni. Folk nemoralen. Kje je policija!?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja dvojna merila...

Me zanima ce tudi svoje otroke tako ucijo? Janezek tukaj in takole se  lahko krade ves...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:36:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: mika

**** in ostale enako misleče.....a mislite, da če ne bi bilo lažnega samohranilstva, da se bi na naših računih kaj več poznalo?



Pa saj se ne gre zato! Gre se zato da j to kaznivo ker je to kraja! Komu se krade in kdo je oskodovan sploh ni pomembno.

Pomembno je ali ti odobravas krajo in podpiras tatove???


Če hočem ali nočem jih podpiramuser posted image .

Ne resno.....ta kraja me ne motiuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:36:57   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


potem ne rabiš dajat prijave saj upam da je sodišče dovolj pametno in bo zadeve preverlo, če hoče met preživnino za 2 otroka je pač ne bo dobila... ni druge...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:36:59   
tia12
quote]IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz


HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!






Ja pa sej tvoj je oče sam enemu otroku kaj ne? Zakaj bi potem plačeval za 2?


_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:37:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!


Ja sem prebrala. Mojega mnenja itak ne spremeni... Jaz bi prijabila tistega ki je ukradel cigumi v trgovini , kolo pred bajto ali pa sosedovega bmw-ja pa tud tistega ,ki krade drzavi...

Zame je kraja, kraja in pika.

Glede na pojasnilo pa... pojdi na CSD, oba z partnerjem in podajta izjavi.

(odgovor članu jazsemjaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 14:37:07   
Anonimen
Najbolj mi je pa bosa k ene resno mislite da tako goljufajo ljudje k nimajouser posted image

Takim se ne splača goljufat. Goljufat se splača ženskam k niso zaposlene pa k majo dedce z dobrimi plačami.
Sam smola pol če jih dedc nogira.....pol se pa joka kle gor.

Nevoščljiva pa tistim k kradejo(al mal al pa dost) pa res nism. Le zakaj bi bla. Ker za dnar namest da bi se premaklni pa delali raj familjo zatajijo? Se mi pa gnusjo. TO pa ja. Vsi kriminalci se mi gnusjo. Mali in veliki.
Pol pa otrokom doma razlagajo da ne smejo sosedove igračke ukrast ker ni njegova.....ironično a ni?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?