|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 18:05:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

IZVIRNO SPOROČILO: rija

brigaj se zase baba nevoščljiva....mislim, da boš mela čisto dovolj delauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Slovenci smo res zaplankani, raje si grenimo življenje z življenjem in statusom drugih...


In s tem, kako bi goljufali, namesto s tem, kako bi delali in uzivali.

Mi je skoraj vseeno, ce se greste taksne igrice, se splacajo itak samo lenim. Je vsaj manj konkurence na trgu dela. Samo ne potem jokat, da ne dobite visje prezivnine, ko jo boste res rabili.

(odgovor članu MTFP)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 19:52:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz

Zanima me, kako lahko dokažemo, da ena, ki se izdaja za samohranilko, to NI? Prijavljena nista na istem naslovu, živijo pa vsi skupaj.


In zakaj bi ti to nardila? Ne razumem take ljudi, ki se v druge družine vtikajo. Najprej pred svojim pragom pometi, druge prage pa pusti pri miru. user posted image user posted image user posted image Ali gre mogoče kaj iz tvojega žepa?user posted image user posted image


Ja seveda, s čigavga pauser posted image


In če ena ne bi bila samohranilka, se bi to glih poznalo v tvojem žepu.


Pa kaj ti res misliš da je sam ena lažna samohranilka v slovenijiuser posted image user posted image

Pa tud če en sosedu spizdi avto se to na mojmu žepu ne pozna, pa to ne pomen da bom tatu ploskalauser posted image

Tule se popolnoma strinjam z brisačkarco!
 
Za vse, ki lažno samohranilstvo in s tem kaznivo dejanje podpirate, pa 1 vprašanje: ali odobravate tudi druge vrste kraj? Recimo: avtov, stvari v trgovini, otroških vozičkov iz hodnikov v blokih,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 19:58:56   
Anonimen
Škoda besed. Se pa strinjam z brisačkarico.Otroke je treba kmalu naučiti,da je kraja nekaj normalnega.user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 20:03:08   
Anonimen
Nisem brala vsega. Bi pa postavila nekaterim vprašanje, ki podpirajo lažno samohranilstvo;  Poštenost, kaj je že to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 20:04:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: jazsemjaz
HALO!!!! SEM VMES PODALA POJASNILO, ČE SLUČAJNO KATERO ZANIMA!
To je itak stranskega pomena. Važno da se boksajo. A ti že imaš sparing partnerja, če ne se javim. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu jazsemjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 20:06:30   
Anonimen
Moj user posted image  ima otroka z bivšo. Plačuje preživnino že 15 let - brez problema. Višino je določilo CSD. In sedaj je ona podala tožbo, da hoče povišat preživnino, ker je ona kao samohranilka za dva otroka, čeprav to ni res in živi z partnerjem drugega otroka. In zraven je pojasnilo, da ker je ona samohranilka dvem otrokom, mora oče plačevati zanj več kot ona. In da moj kao nima nikakršnih drugih obveznosti do nikogar, kar spet ni res, ker imava midva tri otroke in živimo skupaj. Poleg tega je njen partner privat in ima dobro stoječo firmo.
Midva imava nizke dohodke (skupaj malo čez 1000 €). Ona pa zahteva sedaj preživnine 250€.

Nič me to ne moti, dokler mene nekdo ne bo zlorabljal z goljufivimi podatki!


Ti podaj ugovor na zahtevano prezivnino in navedi, da je zahtevana na podlagi neresnicnih in goljufivih podatkov z namenom pridobivanja premozenjske koristi in da ne odraza realnega stanja.

(odgovor članu jazsemjaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:04:00   
kajajaka
BRIGAJ SE ZASE!!!
Grem stavit, da tudi ti nisi popolna. Ali si?

Če si nekdo lahko izboljša standard (za ušivih 20, 30€) naj si ga, Krivda je na strani države, ki to dopušča. "Tajkuni" lahko poberejo miljone, jim ne morejo dokazat, ker izkoriščajo luknje v zakonu... in to vsi toleriramo. Mamico, ki bi rada otroku privoščila nekaj € več... pa užgi po sirotinji...
Glede na to, koliko nas je davkoplačevalcev, bi se s prijavo tebi družinski proračun izboljšal za 0,0000000001€... oz. se ti nebi, ker bi ta denar tebi vseeno odtegnili, pokradel bi ga pa kak bogati politik...
Se splača, ne? user posted image

jazsemjaz, si pa res eno najbolj foušljivih bitji...user posted image
Da bi se ti enkrat maščevala ta foušija....

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 12.1.2009 21:16:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:21:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

BRIGAJ SE ZASE!!!
Grem stavit, da tudi ti nisi popolna. Ali si?bit popolen al pa bit tat......veš saj so tud še vmesne varjante.....recimo nepopolen človek ki ne krade

Če si nekdo lahko izboljša standard (za ušivih 20, 30€) pa daj, ne nakladaj, za 20evrov neb šel nihče na sodišče lagat pa papirje rihtat, to pomnoži z 10 pa boš mogoče prišla do bl realne cifre, če sploh  naj si ga, Krivda je na strani države, ki to dopušča seveda, za vse pobite, posiljene, okradene ipd. ljudi je tud kriva država ker ne prepreči zločincem da nardijo zločin a ne? zločinci niso nič krivi. V bistvu so oni ubogi a ne.....ti ti država grda. "Tajkuni" lahko poberejo miljone, jim ne morejo dokazat, ker izkoriščajo luknje v zakonu... in to vsi toleriramo govor v svojem imenu, jaz in še marsikdo ne podpiramo nikakršne tatvine, ne velke ne male. Mamico, ki bi rada otroku privoščila nekaj € več... pa užgi po sirotinji... boga srota res.....ta otrok ma tud očeta.....nej se oba zmigata pa še dodatno kej delata če hočta dat otroku več kot sta trenutno zmožna......je pa lažje ukrast, to pa res.
Večina lažnih samohranilk je pa itak doma. Dedci pa keš nosjo. Boge srote res.
Srote so taprave samohranilke k res živijo z eno plačo. Ne pa dva človeka, zdrava zmožna delat in prnest dve plače domov, k rajš goljufata k da bi sama si standard izboljšala, če jim je že to glavno v življenju.
Glede na to, koliko nas je davkoplačevalcev, bi se s prijavo tebi družinski proračun izboljšal za 0,0000000001€... oz. se ti nebi, ker bi ta denar tebi vseeno odtegnili, pokradel bi ga pa kak bogati politik...
Se splača, ne? user posted image
Spet kaj ma veze s tem al se splača al neuser posted image
A se splača prjavt vlomilce k k sosedu vlamljajo?
Človeka k eno neznano punco posiljuje?
A se more vse v življenju splačat?

user posted image  babji foušljivi!
Da bi se ti enkrat maščevala ta foušija....
Klinc je bit pošten al pa se vsaj trudit bit v tej državi. Si takoj foušljiv.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:24:39   
evi28

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

BRIGAJ SE ZASE!!!
Grem stavit, da tudi ti nisi popolna. Ali si?

Če si nekdo lahko izboljša standard (za ušivih 20, 30€) naj si ga, Krivda je na strani države, ki to dopušča. "Tajkuni" lahko poberejo miljone, jim ne morejo dokazat, ker izkoriščajo luknje v zakonu... in to vsi toleriramo. Mamico, ki bi rada otroku privoščila nekaj € več... pa užgi po sirotinji...
Glede na to, koliko nas je davkoplačevalcev, bi se s prijavo tebi družinski proračun izboljšal za 0,0000000001€... oz. se ti nebi, ker bi ta denar tebi vseeno odtegnili, pokradel bi ga pa kak bogati politik...
Se splača, ne? user posted image

jazsemjaz, si pa res eno najbolj foušljivih bitji...user posted image
Da bi se ti enkrat maščevala ta foušija....





Ti pa rajši celo temo preberi, ker si mal falila...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:27:31   
ključek
imam dobro kolegico, ki ima user posted image user posted image , in je "KAO" samohranilka, pa živi pri fantu, kjer nimata nič stroškov, in se hvali s tem. sicer se jaz ne strinjam z njenim početjem, ampak prijavila je pa ne bom. vsak zase najbolj ve. pa če dela prav ali pa ne.
moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:30:03   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
"Tajkuni" lahko poberejo miljone, jim ne morejo dokazat, ker izkoriščajo luknje v zakonu... in to vsi toleriramo.


No, če ti to toleriraš, nas, prosim, ne vseh po sebi sodit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:34:43   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

imam dobro kolegico, ki ima user posted image user posted image , in je "KAO" samohranilka


Jaz imam znanko, ki ima 3 user posted image user posted image user posted image  in je že od prvega dalje samohranilka. Ne vem, očitno se rada "spotika" in pada na ena čudna mesta.

Ampak se je pa zaj... in to mastno. Ker seveda sta z s tem tipom, ki je lastnik organa, na katerega je kar naprej padala, določila smešno nizko preživnino, potem pa je on šel nazaj k ženi ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:39:01   
*sato*


IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

BRIGAJ SE ZASE!!!
Grem stavit, da tudi ti nisi popolna. Ali si?

Če si nekdo lahko izboljša standard (za ušivih 20, 30€) naj si ga, Krivda je na strani države, ki to dopušča. "Tajkuni" lahko poberejo miljone, jim ne morejo dokazat, ker izkoriščajo luknje v zakonu... in to vsi toleriramo. Mamico, ki bi rada otroku privoščila nekaj € več... pa užgi po sirotinji...
Glede na to, koliko nas je davkoplačevalcev, bi se s prijavo tebi družinski proračun izboljšal za 0,0000000001€... oz. se ti nebi, ker bi ta denar tebi vseeno odtegnili, pokradel bi ga pa kak bogati politik...
Se splača, ne? user posted image

jazsemjaz, si pa res eno najbolj foušljivih bitji...user posted image
Da bi se ti enkrat maščevala ta foušija....



To je pa najbolj glup odgovor, kar sem ga zadnje čase prebrala. "Jazsemjaz" je sama mati treh otrok, njen partner pošteno plačuje za prva dva, bivša pa se izdaja za lažno samohranilko. In sedaj je "Jazsemjaz" hudobna foušljivica, ker živi pošteno. Mogoče bi tudi ona svojim trem malčkom rada nudila več, pa se zato trudi dokazati pravico. Iz vsega srca upam, da ji bo uspelo. Takim taticam je treba stopiti na prste, ker ne kradejo samo državi, pač pa vsem nam. Nikomur nisem fauš, ampak tudi meni denar ne leti z neba, včasih moram pošteno stisniti, da pridem skozi mesec. So me pač vzgajali v pošteno osebo, upam da bom tako vzgojila tudi svoje otroke- to pa lahko samo tako, da jima bom dober vzgled. Raje živim pošteno in brez luksuza, kot pa jemljem nekaj, kar mi ne pripada.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:40:25   
sttj
pa saj ne morem  verjeti kako ste škodoželne,sploh veste,da najbolj izkoriščajo tisti,ki so premožni,ti pa boš na koncu eno ubogo mamico zašila in s tem boš prikrajšala njene otroke,pa kje imaš srce,da si lahko tako zlobna,vedi,da ima bog dolgo šibo,ki na vsako rit paše,tudi ti jo boš dobila,ko boš to najmanj pričakovala,faušna si,ker ima 50€ več kot ti,daj no..................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:44:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: sttj

pa saj ne morem  verjeti kako ste škodoželne,sploh veste,da najbolj izkoriščajo tisti,ki so premožni,ti pa boš na koncu eno ubogo mamico zašila in s tem boš prikrajšala njene otroke,pa kje imaš srce,da si lahko tako zlobna,vedi,da ima bog dolgo šibo,ki na vsako rit paše,tudi ti jo boš dobila,ko boš to najmanj pričakovala,faušna si,ker ima 50€ več kot ti,daj no..................


Ah, daj no, večina samohranilk je iz premožnih družin. Saj v tem je problem. Na papirju so samohranilke, v vrtec pa vozijo otroke očetje v dragih avtomobilih.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:47:51   
tweed
user posted image
Sej se briga zase.
Jaz ponavadi preberem celotno temo, preden napišem pametno uporaben (ali neuporaben) odgovor. In tokrat sem razumel, da zahteva bivša povečanje preživnine prek sodišča. Če ji to uspe, bo to zmanjšalo proračun jazsemjaz in njenega partnerja...
V tem primeru bi tudi jaz človeka prijavil in še 3/4 ljudi, ki niso v nobenem primeru nikomur nevoščljivi.

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 21:58:44   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: sttj

pa saj ne morem  verjeti kako ste škodoželne,sploh veste,da najbolj izkoriščajo tisti,ki so premožni,ti pa boš na koncu eno ubogo mamico zašila in s tem boš prikrajšala njene otroke,pa kje imaš srce,da si lahko tako zlobna,vedi,da ima bog dolgo šibo,ki na vsako rit paše,tudi ti jo boš dobila,ko boš to najmanj pričakovala,faušna si,ker ima 50€ več kot ti,daj no..................


Ah, daj no, večina samohranilk je iz premožnih družin. Saj v tem je problem. Na papirju so samohranilke, v vrtec pa vozijo otroke očetje v dragih avtomobilih.


na žalost je res tako.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 22:00:01   
Anonimen
Ah, daj no, večina samohranilk je iz premožnih družin. Saj v tem je problem. Na papirju so samohranilke, v vrtec pa vozijo otroke očetje v dragih avtomobilih.


Ah Misni nooooooooooooo.
To so samo brizni ocetje, ki poleg prezivnine poskrbijo se za logistiko.










No, mogoce tudi za peglanje user posted image .

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 22:04:50   
sabri
Priznam, da nisem vsega brala, samo zadnje poste pa prve no, ampak vem in vidim, da tega lažnega samohranilstva nihče ne preverja, ampak me pa zanima, a ne pogledajo na SCD mal čukast, ko sta kao narazen in plačuje oče preživnino, potem pa imasta še enega otroka skupaj in spet ponovi vajo? To mi ni čist jasno, ko imajo potem še otroke z istim očetom, ko  nista skupaj že pri prvem. Drugače pa sem mnenja, da se brigam bolj zase, dokler se mene ali moje družine konkretno ne tiče. To, kar pa kao plačujemo za take, pa...kaj še vse plačujemo, bolje da ne vemo. LP

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 22:48:43   
ursi
kajajaka, sttj in še kakšna.... preberte si celo temo in boste vidle, kdo je fouš in škodoželen in komu se bo kaj povrnilo!!!

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 22:55:22   
sttj
saj sem  jo prebrala ursi

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: samohranilka, ki to NI !
12.1.2009 23:47:20   
tweed
torej ne sme uporabiti pravnega sredstva prijave, da s partnerjem obdržita nekaj več €?
Zakaj pa ji ne bi dala kar cele njegove plačeuser posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: samohranilka, ki to NI !
13.1.2009 9:25:18   
žigolino
, ampak vem in vidim, da tega lažnega samohranilstva nihče ne preverja, ampak me pa zanima, a ne pogledajo na SCD mal čukast, ko sta kao narazen in plačuje oče preživnino, potem pa imasta še enega otroka skupaj in spet ponovi vajo? To mi ni čist jasno, ko imajo potem še otroke z istim očetom, ko  nista skupaj že pri prvem.SABRI

Moja prijateljica ma tako tri otroke,oče je isti,pri drugi sta šla na sodišče da  kao ji on plačuje preživnino in je šlo skozi,zdaj pri tretji pa sta spet šla na sodišče in jaz sem bla malo skeptična al ji bojo verjeli al ne,da je spet samohranilka.
Rekla je da je mogla spolnit ene papirje kolk mesečno ma stroškov z otroki(hrana,oblačila,kozmetika...)pa kolk ona dobi socialne pomoči(pri33 še nima dneva del.dobe),in je rekla sodnica da je to ful malo kar dobi da bo partner zdaj malo več preživnine plačval.In vprašala jih je zakaj niso skupaj,pa je rekla da nimajo prostora,da pa on gradi stanovanje pri njemu in zadnje vprašanje
A mislijo kdaj skupaj živet?Je rekla da nameravajo samo stanovanje dokončajo.In to je to na podlagi tega je spet samohranilka,pa čeprav ma partnerja,ki se razumeta in mislijo živet na enem naslovu(sedaj so itak pri njej,no sam to so zamolčali)
Dobi pa nekaj čez 400€otroških za tri otroke in 280€ porodniške,ko bo pa te konec pa nekaj čez 300€ socialne pomoči(samohranilka)
Sem ji fauš????????Nisem, sam ni pa fer,ni pošteno...
Dokazat pa nobenmu ne morejo nič,da ne živijo skupaj ,ker ko pride socialna gledat ob morebitni prijavi,se lahka partner zagovarja, da se prav ta teden seli k njim!!!

< Sporočilo je popravil žigolino -- 13.1.2009 9:26:09 >

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: samohranilka, ki to NI !
13.1.2009 14:19:36   
*karina*
Žigolino, super napisano!
Najbolj so pa bedne te samohranilke ki po prvem otroku imajo se drugega in tretjega otroka, vmes pa so vedno samohranilke in hodijo neke lazi podpisovat, ma da jih ni sram oziroma ne vem- mene bi stalno skrbel, de me bodo dobili!!
In potem mi soseda, samohranilka, s tocno takim stanjem kor je post vise napisano, tezi kao kako sem jaz neumna, da se grem porocit in po porodniski nazaj v sluzbo (ker bi bila lahko raje na socialni)..  imam pa place manj kot ona naklepa s temi njenimi dokladami in socialnimi in ne vem cim se.. sej mi ni treba niti pisat, vemo kako stvari stojimo.
Tko da, sem zena in mamica dveh krasnih otrok, ki ima sluzbo, ki zahteva dve stopnji nizjo izobrazbo kot jo imam, bo ze boljs.. in mi je na konec koncev neumno lagat za tistih nekaj eur. Postenje pa zal nic kaj ne velja, nimamo kej. Jaz sem samo vesela, da imam sama pri sebi postimano!! Laznim samohranilkam pa vsa cas, jez bi tezko zivela s tako lazjo in s svojim podpisom pod njo.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: samohranilka, ki to NI !
16.1.2009 22:10:41   
15.7.
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Uf, se predno sem dokoncala dva stavka so te zbombandirale.

No jaz ti pritrjujem in imas prav!!! Probaj prijaviti na CSD, samo saj pravim verjetno ne bo haska, poskusis pa lahko. Ker to je kraja!

Ce nekdo krade je edino prav da se mu stopi na prste...


se podpišem, jest sem tut mela pr dvajsetih otroka brez sluzbe, sem bla še v šoli, pa nisem mela nič od CSD, samo 180 €. pol sem šla predčasno delat, je šeu mož na porodniško, in so mi v bistvu "požrli" še 1 m tistega plačila.
aja pa poročila sem se, in zaradi tega sem imela manj vsega in OD in SP. če bi pa koruzila bi blo pa cca. 100€ več na mesec

res se strinjam s tem, da izkoriščajo državo na tak način.

moja kolegica isto koruzi, ampak so prijavljeni na istem naslovu, ker so hotli jit na isto foro pa jim je socialna rekla, da če se zgodi da eno obleko njegovo najdejo pri njej se smatra kod da zivijo skupaj.


< Sporočilo je popravil 15.7. -- 16.1.2009 22:13:46 >


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?