|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:17:43   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

vaaaav super narejeno Anitka...user posted image
 
pravkar mi je tamal z glavo usekal ob laminat...lezel je zraven tabureja in cofnu nazaj...user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:18:22   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Z Galom ne rabiva več inhalacijuser posted image user posted image user posted image . Danes in jutri še uporabljamo pumpico Berodual potem pa konec mučenjauser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:20:43   
Srčekgirll
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

11.del. Ma rasturamo 100/huser posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:22:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Kaj naj storim?
 
Vzgojiteljica v vrtcu je zgleda zaradi pelerine vzela Nejca na pikouser posted image .Ob ponedeljkih imajo,da prinesejo s sabo svojo igračo.Nejc je vzel s sabo eno mehko žogo in je sedaj popoldne povedal,da se ni smel žogati,da je moral žogo pospraviti.user posted image Prej je bil vedno navdušen nad vzgojiteljicami,danes pa pravi,da nista v  redu.user posted image
user posted image  pravi,da bi se bilo fino pogovorit z ravnateljico,ker mu že to ni všeč,ker bodo ostali šli naslednje leto v šolo,Nejc bo pa dobil novo skupino.
Aja,pa danes se je spet polil s čajem in je bilo vse narobe,da kako pije,pa če ima flašo doma.Doma čisto lepo pije iz kozarca.Če se pa polije,se ga pa preobleče,pa jim je to odveč.Potem pa vzgojiteljica reče Nejcu,da bom jaz imela polno za oprati.user posted image
Pa da je preveč oblečen...Zmeraj mu oblečem dve tanki majčki,ker ko gredo ven,ga ne bodo bolj oblekle,pa še okna skoz odpirajo,Nejc je pa bolj zmrznjen.No,danes ko sem ga prišla iskat,je imel samo eno majčko in je že ves hripavuser posted image
 
A sedaj zaradi napake,ki jo je vzgojiteljica sama storila, mora trpeti otrokuser posted image user posted image


Joj, jaz bom raje tiho...ker jaz vem da bi se sla pogovorit z njo in z ravnateljico.

Ampak a ni ena tukaj vzgojiteljica? Hijenca mogoce?? Ne vem, vem da ena je in morda ti ona lahko svetuje z drugega vidika...

Ti pa nic ne zavidam tele situacije, zmeraj lahko nazadnje najebe glih otrok...

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:26:35   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Kaj naj storim?
 
Vzgojiteljica v vrtcu je zgleda zaradi pelerine vzela Nejca na pikouser posted image .Ob ponedeljkih imajo,da prinesejo s sabo svojo igračo.Nejc je vzel s sabo eno mehko žogo in je sedaj popoldne povedal,da se ni smel žogati,da je moral žogo pospraviti.user posted image Prej je bil vedno navdušen nad vzgojiteljicami,danes pa pravi,da nista v  redu.user posted image
user posted image  pravi,da bi se bilo fino pogovorit z ravnateljico,ker mu že to ni všeč,ker bodo ostali šli naslednje leto v šolo,Nejc bo pa dobil novo skupino.
Aja,pa danes se je spet polil s čajem in je bilo vse narobe,da kako pije,pa če ima flašo doma.Doma čisto lepo pije iz kozarca.Če se pa polije,se ga pa preobleče,pa jim je to odveč.Potem pa vzgojiteljica reče Nejcu,da bom jaz imela polno za oprati.user posted image
Pa da je preveč oblečen...Zmeraj mu oblečem dve tanki majčki,ker ko gredo ven,ga ne bodo bolj oblekle,pa še okna skoz odpirajo,Nejc je pa bolj zmrznjen.No,danes ko sem ga prišla iskat,je imel samo eno majčko in je že ves hripavuser posted image
 
A sedaj zaradi napake,ki jo je vzgojiteljica sama storila, mora trpeti otrokuser posted image user posted image


Samo na hitro ti bom napisala, kako smo imeli mi porihtano v našem vrtcu.

Ko so otroci lahko prinesli svoje igrače, smo bili dogovorjeni, da naj žog ne bi prinašali, ker se ne žogamo v igralnici. v kolikor so vseeno prinesli žogo, smo se igrali na hodniku, od zunaj ali v telovadnici.

Glede pelerine, hmmmm mogoče je kaj zamerila, ampak Nejca po moje nima na piku.

Oblačenje: otroci so po navadi za v vrtec preveč oblečeni. Pa čeprav je skoraj vedno kakšno okno odprto, je ponavadi v igralnicah zelo vroče.

Kdaj je rojen Nejc?

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:27:45   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Kdaj je rojen Nejc?

junij 2005

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:31:34   
hijenca
Tilči : v kolikor bosta s tvojim user posted image čutila, da je potreben pogovor z ravnateljico, pojdita in se pogovorita. Če pa ti smem prišepnit, tega ne marajo vzgojiteljice. Probaj se najprej z vzgojiteljico pogovorit. Vprašaj če je kaj narobe, ker je dobil Nejc odpor do vrtca. Jaz bi najprej iskala pogovor z vzgojiteljico, če se pa ne bi spremenilo, pa bi šla tudi do ravnateljice.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:32:40   
Naty*
**** z našo musko zdej ni nič user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!! Ta nov bend je čist razpadel user posted image user posted image user posted image , ta stari pa sicer špilajo naprej, majo neki novih članov. Sva bla zadnjič na špilu pa rajš ne bom komentirala user posted image .

Midva včasih doma "zakurblava" sintič al pa jure kitaro pa tamaumu mal pojeva. Sej ko bo Žan mal večji pa če zbereva za ozvočenje, bova verjetn šla sama v to. Ampak to šele potem....


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:35:29   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tilči : v kolikor bosta s tvojim user posted image čutila, da je potreben pogovor z ravnateljico, pojdita in se pogovorita. Če pa ti smem prišepnit, tega ne marajo vzgojiteljice. Probaj se najprej z vzgojiteljico pogovorit. Vprašaj če je kaj narobe, ker je dobil Nejc odpor do vrtca. Jaz bi najprej iskala pogovor z vzgojiteljico, če se pa ne bi spremenilo, pa bi šla tudi do ravnateljice.

Tudi jaz sem  imela namen jutri,ko bom peljala Nejca v vrtec,se pogovorit najprej z vzgojiteljico.Samo ji že po obrazu vidim,da karkoli bom rekla,bo spet nos potegnila.
Za žoge nam nikoli niso rekli,da jih ne sme prinesti,samo za igrače,ki povzročajo nasilje, je prepoved

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:37:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ženskice moje meni gre to vreme tako na živce, da bom pop...user posted image user posted image user posted image


Saj kmalu prides k nam... a ne? Sem pozabila vprasat, ce obstaja kaka moznost zato, da pridete se v Kairo??


Komaj čakam, da bomo šli na toplo. Koliko pa je do Kaira? Morda bi bila pa kakšna možnost.user posted image



Dalec... ampak bi se zmenili... 5 ur je z avtom user posted image user posted image

Za kok dni pa greste? Bi lahko zrtvovali en dan?


Verjetno bomo šli le za en teden. Bova itak na vezi in morda se nam pa le uspe srečati v tvojih krajihuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:41:02   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tilči : v kolikor bosta s tvojim user posted image čutila, da je potreben pogovor z ravnateljico, pojdita in se pogovorita. Če pa ti smem prišepnit, tega ne marajo vzgojiteljice. Probaj se najprej z vzgojiteljico pogovorit. Vprašaj če je kaj narobe, ker je dobil Nejc odpor do vrtca. Jaz bi najprej iskala pogovor z vzgojiteljico, če se pa ne bi spremenilo, pa bi šla tudi do ravnateljice.

Tudi jaz sem  imela namen jutri,ko bom peljala Nejca v vrtec,se pogovorit najprej z vzgojiteljico.Samo ji že po obrazu vidim,da karkoli bom rekla,bo spet nos potegnila.
Za žoge nam nikoli niso rekli,da jih ne sme prinesti,samo za igrače,ki povzročajo nasilje, je prepoved



Pa trenutno nimaš druge možnosti, kot pa da vprašaš kaj je narobe. Tak lepo, prijazno vprašaj, pa boš vidla. Jutri pa poročaj.


Joj, kako ne maram takih vzgojiteljic, ko jim je vse težko, pa ko ne prenesejo malo kritike. Slaba luč na naš poklic pada.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:41:58   
hijenca
Pa Anitka je tudi vzgojiteljica, mogoče ima ona kak nasvet.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:42:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

**** z našo musko zdej ni nič user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!! Ta nov bend je čist razpadel user posted image user posted image user posted image , ta stari pa sicer špilajo naprej, majo neki novih članov. Sva bla zadnjič na špilu pa rajš ne bom komentirala user posted image .

Midva včasih doma "zakurblava" sintič al pa jure kitaro pa tamaumu mal pojeva. Sej ko bo Žan mal večji pa če zbereva za ozvočenje, bova verjetn šla sama v to. Ampak to šele potem....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iiiiiiii komi cakam, pa da vas vidim na tv na kaki emi al pa mms!!!

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:44:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ženskice moje meni gre to vreme tako na živce, da bom pop...user posted image user posted image user posted image


Saj kmalu prides k nam... a ne? Sem pozabila vprasat, ce obstaja kaka moznost zato, da pridete se v Kairo??


Komaj čakam, da bomo šli na toplo. Koliko pa je do Kaira? Morda bi bila pa kakšna možnost.user posted image



Dalec... ampak bi se zmenili... 5 ur je z avtom user posted image user posted image

Za kok dni pa greste? Bi lahko zrtvovali en dan?


Verjetno bomo šli le za en teden. Bova itak na vezi in morda se nam pa le uspe srečati v tvojih krajihuser posted image



Bilo bi super... a ste ze bili pri piramidah? Jih imamo cist blizu...user posted image  

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:45:35   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Kaj naj storim?
 
Vzgojiteljica v vrtcu je zgleda zaradi pelerine vzela Nejca na pikouser posted image .Ob ponedeljkih imajo,da prinesejo s sabo svojo igračo.Nejc je vzel s sabo eno mehko žogo in je sedaj popoldne povedal,da se ni smel žogati,da je moral žogo pospraviti.user posted image Prej je bil vedno navdušen nad vzgojiteljicami,danes pa pravi,da nista v  redu.user posted image
user posted image  pravi,da bi se bilo fino pogovorit z ravnateljico,ker mu že to ni všeč,ker bodo ostali šli naslednje leto v šolo,Nejc bo pa dobil novo skupino.
Aja,pa danes se je spet polil s čajem in je bilo vse narobe,da kako pije,pa če ima flašo doma.Doma čisto lepo pije iz kozarca.Če se pa polije,se ga pa preobleče,pa jim je to odveč.Potem pa vzgojiteljica reče Nejcu,da bom jaz imela polno za oprati.user posted image
Pa da je preveč oblečen...Zmeraj mu oblečem dve tanki majčki,ker ko gredo ven,ga ne bodo bolj oblekle,pa še okna skoz odpirajo,Nejc je pa bolj zmrznjen.No,danes ko sem ga prišla iskat,je imel samo eno majčko in je že ves hripavuser posted image
 
A sedaj zaradi napake,ki jo je vzgojiteljica sama storila, mora trpeti otrokuser posted image user posted image


Ojejuser posted image user posted image user posted image user posted image Da bo otrok moral trpeti zaradi vzgojiteljičine napake - to pa nikakor ne in upam, da ga res nima na piki. Poskusi se pogovoriti z vzgojiteljico, če bo Nejc še naprej nesrečen v vrtcu.

Glede igrač je tudi pri nas podobno kot je napisala Hijenca. Žogamo se res v telovadnici ali zunaj. Občasno pa si priredimo tudi kakšno umirjeno igrico v krogu sede.

Glede oblačenja v vrtcu - pri nas tudi vsi malce preveč oblačijo otroke in na to starše tudi opozorim. Prostori so namreč dovolj ogrevani, otroci pa so poleg tega ves čas v gibanju Pri nas je čisto dovolj, če ima otrok gor sp. majčko in eno ne preveč debelo majčko ali pulover čez. Ko gremo pa ven pa jih vsekakor oblečemo kot je treba.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:46:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Pa Anitka je tudi vzgojiteljica, mogoče ima ona kak nasvet.


Sej sem vedela...da bos ti boljsi nasvet dala kot pa mi, ker vidis iz drugega zornega kota.

Mislim, da se bo Anitka kar strinjala s teboj...

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:47:13   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tilči : v kolikor bosta s tvojim user posted image čutila, da je potreben pogovor z ravnateljico, pojdita in se pogovorita. Če pa ti smem prišepnit, tega ne marajo vzgojiteljice. Probaj se najprej z vzgojiteljico pogovorit. Vprašaj če je kaj narobe, ker je dobil Nejc odpor do vrtca. Jaz bi najprej iskala pogovor z vzgojiteljico, če se pa ne bi spremenilo, pa bi šla tudi do ravnateljice.


Se strinjam - tudi jaz starše vedno prosim, da v kolikor pride do kakšnih težav naj se najprej obrnejo name in če se ne bo dalo rešiti gremo reševat stvari pri ravnateljici.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:48:32   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tilči : v kolikor bosta s tvojim user posted image čutila, da je potreben pogovor z ravnateljico, pojdita in se pogovorita. Če pa ti smem prišepnit, tega ne marajo vzgojiteljice. Probaj se najprej z vzgojiteljico pogovorit. Vprašaj če je kaj narobe, ker je dobil Nejc odpor do vrtca. Jaz bi najprej iskala pogovor z vzgojiteljico, če se pa ne bi spremenilo, pa bi šla tudi do ravnateljice.

Tudi jaz sem  imela namen jutri,ko bom peljala Nejca v vrtec,se pogovorit najprej z vzgojiteljico.Samo ji že po obrazu vidim,da karkoli bom rekla,bo spet nos potegnila.
Za žoge nam nikoli niso rekli,da jih ne sme prinesti,samo za igrače,ki povzročajo nasilje, je prepoved



Pa trenutno nimaš druge možnosti, kot pa da vprašaš kaj je narobe. Tak lepo, prijazno vprašaj, pa boš vidla. Jutri pa poročaj.


Joj, kako ne maram takih vzgojiteljic, ko jim je vse težko, pa ko ne prenesejo malo kritike. Slaba luč na naš poklic pada.


Tudi jaz tega najbolj ne maram, ker nas potem kar vsi v en koš mečejo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:48:42   
tilči
Hijenca in Anitka...obema hvala za nasveteuser posted image user posted image user posted image
 
Se bom jutri zjutraj pogovorila z vzgojiteljico,pa potem poročamuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:49:44   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ženskice moje meni gre to vreme tako na živce, da bom pop...user posted image user posted image user posted image


Saj kmalu prides k nam... a ne? Sem pozabila vprasat, ce obstaja kaka moznost zato, da pridete se v Kairo??


Komaj čakam, da bomo šli na toplo. Koliko pa je do Kaira? Morda bi bila pa kakšna možnost.user posted image



Dalec... ampak bi se zmenili... 5 ur je z avtom user posted image user posted image

Za kok dni pa greste? Bi lahko zrtvovali en dan?


Verjetno bomo šli le za en teden. Bova itak na vezi in morda se nam pa le uspe srečati v tvojih krajihuser posted image



Bilo bi super... a ste ze bili pri piramidah? Jih imamo cist blizu...user posted image  


No fajn. Z dragim sva se sicer menila, da z Galom še ne bi šli do piramid, ker je še premajhen, toda če bo prilika zakaj pa neuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:49:56   
Soncnica Sandra ***
Še midve z Manco se pofočkava na 11.delu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:50:17   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Hijenca in Anitka...obema hvala za nasveteuser posted image user posted image user posted image
 
Se bom jutri zjutraj pogovorila z vzgojiteljico,pa potem poročamuser posted image


Upam, da bo pogovor obrodil sadoveuser posted image .


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:50:49   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Še midve z Manco se pofočkava na 11.delu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Oj, ojuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:52:42   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Hijenca in Anitka...obema hvala za nasveteuser posted image user posted image user posted image
 
Se bom jutri zjutraj pogovorila z vzgojiteljico,pa potem poročamuser posted image


Upam, da bo pogovor obrodil sadoveuser posted image .



Jaz tudi.user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Majski hroščki 2008 - 11.del ;)
12.1.2009 17:58:27   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Še midve z Manco se pofočkava na 11.delu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Oj, ojuser posted image



sem bral še 10.del, pol pa vidim, da ste mi že ušle user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?