|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2009 22:31:27   
Anonimna16
tanc555, NS imam 3.2.09 in hvaaaaaala, polepsale ste mi dan, saj dr.Strahove nimam v dobri luci, zame je ena in edina dobra G in vredna zaupanja dr. Štolfa. juuuupiuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 10:55:21   
tanc555
Anonimna javi, kdaj te bodo naročili na pregled. Meni je rekla, da v 16 tednu ne, pa se mi tudi zdi 2 meseca mal dolga. Sam šparajo ti zdravniki - žalostno, da tudi na nosečnicah.

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 11:07:00   
claud
Punce ne se čudt če boste mele bolj mal pregledov!

Jst mam še 2 tedna do roka pa cm mela v celi nosečnosti do zdj 7 pregledov!!
je pa tko da to prakticirajo če vse poteka normalno! Tko da zarad mene tud če bi mela sam 5 pregledov sam da je z user posted image vse ok.

Vam pa vseen priporočam po morfologiji,mislm da okol 32.tedna da greste na UZ ( je sicer res samoplačniški),ker nam žal pripadata sam 2-pač se mormo s tem sprijaznit.....
No ta UZ priporočam ker je zadnji, s katerim še enkrat preverijo stanje otročka, pa da lepo raste, da ne gre za kak zastoj rasti......

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 11:45:06   
vim
Meni je ful tole mim resnično. Jaz sem bila ful zadovoljna z ZD Domžale in zato sem tudi šla tja pa se vozim iz LJ. Ker nikoli nisem čekala dolgo, tudi če je katera G manjkla so se ful znali organizirati, zdaj pe ko dr. Strah odhaja pa še ne naročajo več in to nosečk. Jaz tavam v taki temi,čeprav so sestre zelo prijazne nimam nobenih pripomb.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 11:49:01   
KatMat
dr strah odhaja??

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 12:22:17   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

dr strah odhaja??


Ne da odhaja ampak je že šla...sicer je zdj na dopustu, ampak je ne bo več v ZD...

Drugač je pa itak celo zdravstvo mimo...tok šparanja da kr res ni!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 14:03:28   
vim
Dr. Strah dela še v ZD naNS in pa 1x na teden, za tiste ta nujne, kar ne zmorejo kriti ostale G. Drugače pa je na dopustu.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 19:40:49   
Anonimna16
Joj samo to mi pa tudi ni zdej vsec, da ne bomo imele vseh pregledov...torej pregled NS, potem pa sele morfologija...vmes nobenih pregledovuser posted image user posted image . Sicer ne vem točno v katerih tednih so priporočljivi pregledi, ampak da pa ne bodo redni...to mi pa ne gre skupaj.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Anonimna16 -- 20.1.2009 19:42:43 >

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 21:27:10   
lunca82
Ojla punce,

mi je kar hudo ko berem, da Strahova gre ve pa ostanete skoraj na suhem s pregledi! user posted image Boste videle, da bojo poskrbeli za vas in vaše user posted image !! Lahko vam povem, da je moja svakinja do 5 mesca imela na vsakem pregledu drugega G in nato sem jo naročila h mojemu G in je sedaj zadovoljna. Če imate možnost poskusite it k drugemu G. Upam da bo vse ok in da boste vse zadovoljne!!

Drugače claud želim ti veliko sreče pri porodu in seveda javi kako je šlo, ko boš lahko! user posted image




_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 21:28:22   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna16

Joj samo to mi pa tudi ni zdej vsec, da ne bomo imele vseh pregledov...torej pregled NS, potem pa sele morfologija...vmes nobenih pregledovuser posted image user posted image . Sicer ne vem točno v katerih tednih so priporočljivi pregledi, ampak da pa ne bodo redni...to mi pa ne gre skupaj.user posted image user posted image


V začetku nosečnosti so pregledi približno na 4 tedne-jst sm mela tud na 5 tednov, zadnji mesec pa 1x na teden.

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 21:29:21   
claud
lunca82-hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 21:40:37   
Anonimna16
IZVIRNO SPOROČILO: lunca82

Ojla punce,

mi je kar hudo ko berem, da Strahova gre ve pa ostanete skoraj na suhem s pregledi! user posted image Boste videle, da bojo poskrbeli za vas in vaše user posted image !! Lahko vam povem, da je moja svakinja do 5 mesca imela na vsakem pregledu drugega G in nato sem jo naročila h mojemu G in je sedaj zadovoljna. Če imate možnost poskusite it k drugemu G. Upam da bo vse ok in da boste vse zadovoljne!!

Drugače claud želim ti veliko sreče pri porodu in seveda javi kako je šlo, ko boš lahko! user posted image





Jaz bi že šla k drugemu G, ampak mi vsak pravi, da nosečk nočejo vzeti kar na sredini nosečnosti, tko, da ne vemuser posted image ...bom počakala na NS, pa bom takrat potem razmišljala kako naprej.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2009 22:29:28   
claud
ANONIMNA- ti če greš h enemu G,pa mu poveš da tvoje G ni več te MORA vzet, pa tud če na koncu nosečnosti!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 9:02:00   
Anonimna16
Pa mate kaka fajn priporocila za novega G?
Claud, hvala, upam, da je res tako.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 10:28:50   
claud
Jst mam Megličevo, pa sm kr zadovoljna....

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 12:44:39   
KatMat
dr.strah  je super zdravnica...skoda...pri njej sem imela ns...in lahko recem da vrjetn nikjer drugje nebi tok uzivala v pregledu...res...

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 12:45:06   
KatMat
baje da bo privat odprla a ne??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 16:32:35   
vim
Ja nasproti Mod'arta ima prostore. Oranžni blok. Jaz bom šla k njej na samoplačniški 3d/4D UZ. Drugače pa čaka na koncesijo, baje jo bo dobila še letos. Samo to nam nosečkam to trenutno kaj dosti ne pomaga.user posted image

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 19:24:16   
lunca82
Jaz imam dr. merlota, v postojni, in sem ful zadovoljna...ni lih blizu ampak se splača! user posted image

_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2009 19:25:16   
lunca82
Punce kako ste drugače?? Počutje?

Jaz sem zadnje čase malce utrujena...na trenutke pa si želim pojest kar ene stvari, ki jih prej lih nisem jedla. Ve?




< Sporočilo je popravil lunca82 -- 21.1.2009 19:26:20 >


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 9:03:11   
KatMat
merlo??merlo je mene na svet spravu  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 9:47:03   
Anonimna16
Ma mi je dala tale dr. Stragova za mislit....sploh ne vem do katere G naj grem vprasat, ce me vzemejo...jst bi najrajs vidla, da bi nas do konca nosecnosti imela dr. Štolfa...Kam boste sle ostale pacientke dr. Strah?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 10:05:57   
tanc555
jaz sem preklicala vse ginekologinje v Domžalah - pa nobena noče (=NE SME) vzeti pacientk dr. Strah. Sem jih klicala še nekaj v Ljubljani, Kamnik - ne vzemajo. Dela pa trenutno Štolfa - neki sem pa slišala, da imajo že eno novo ginekologinjo na lagerju, samo ne vejo, kdaj bo prišla. Jaz sem se pač nehala sekirat zaradi teh klinčevih ginekologov - brez pregledov zagotovo ne bomo ostale, se bodo ginekologi pač menjali. Če mi pa enega pregleda vmes ne bodo naredili (v 16tednu) in če se jmi bo zazdelo da ga rabim, ga bom opravila samoplačniško. Bolje tistih 20 EUR kot se živcirat zaradi tega.

Če je pa kaj nujnega te pa itak takoj vzamejo - to vam ni treba skrbet.

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 10:10:54   
Anonimna16
tanc555, zakaj nas pa ne smejo vzeti?
Ja jst bi pa rada da celo nosecnost vodi en in edin ginegolok, to bo drek, da te bo imel vsakic drug. No upam, da se zadeve skristalizirajo in da bo vse ok.

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 10:13:05   
Anonimna16
Aja, to pa itak,da grem tut jst rajs potem na samoplacniski pregled, kot pa da sem na trnih...sam po drugi strani mi je pa trapasto placevati...zakaj pa placujemo potem dodatno zavarovanje???user posted image

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?