|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 10:29:44   
KatMat
anonimna16 ima cist prav...

ne placevati...sej se bo nasel...drugac pa v zd kjer je delala dr. strah pa zahtevite naj vam najdejo zamenjavo...so vam dolzni...

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 15:00:37   
tanc555
kao imajo neka navodila, da ne smejo od strahove jemat, da bodo ta problem celostno rešili. Je pa zaenkrat Štolfa, potem bo pa najbrž ena nova prišla za stalno, ki bo prevzela vse pacientke od dr. strahove.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 15:27:16   
vim
Anonimna 16 imaš prav, se strinjam. Sploh je čudno, da ti ne dajo na izbiro G, saj o tem pa valda odloča vsak posameznik koga bo imel. kdo pa pravi, da nam bo nova G všeč. A to kar tako.
jaz še zdaj nimam datuma pregleda,nimam pojma kaj naj naredim. Težiti sestram tam pa tudi nočem, saj imajo že tako ful dela.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 16:40:57   
Anonimna16
Joj jst ne vem kako bom diplomatsko brez kreganja prisla do vseh pregledov, res meni se zdi to ful ne fer, da bodo kao sparali na nas. Zdej tut tega ne vem, kdo mi bo delala NS, ce Strahove vec ni...imam jo 3.2.09. Mislim, ta je pa dobra.
Vim, na kateri pregled pa cakas?

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 17:45:01   
claud
Punce-jst sm blazno uživala na NS in na morfi pr Megličevi!!! Je bla res ful dobra, tko lepo vse razloži, pove...se ji vidi da ma velik otrok....user posted image user posted image Prava mamicauser posted image

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 21:00:00   
zoga08
Hoj, vidim, da se je debata o G čisto razvnela.
No jaz sem sedaj pri Megličevi sem ful zadovolnauser posted image  naredila je NS dva pregleda, zadnjič sem se prišla naročit zaradi izcedka me je kar takoj vzela, pri njej imam tud morfologijo februarja(zastonj). Bom šla pa vrjetno k njej tudi na 3D/4D UZ, ki je samoplačniški.
Hočem pa vam povedati, da sem bila pred tem pri dr. Žajdela, ki je šla v pokoj no in namesto nje je prišla Megličeva in sem pri njej, mi ni bilo treba nič iskat saj vedo, da morajo dobiti drugo G, če pa vam ta ne ustreza greš pa lahko kamorkoli te vzamejo.

Drugače me pa zanima, če že katera telovadi in kje?

Pozdravčka vsem souser posted image .



_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2009 23:17:23   
lunca82
Pozdravljena zoga08! Dobrodošla! user posted image user posted image

Jaz se še odločam da bi šla na telovadbo oz. nisem še vprašala G, ker mi je odredil počitek in čim manj fizičnih bremenitev tako, da se sedaj poslužujem s sprehodi. Na telovadbo pa bi ful šla, če ne drugega, da se malo razgibam in spoznam nove ljudi.
V katerem tednu pa si?


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Domžalske nosečke
23.1.2009 9:24:59   
vim
Žoga08 me veseli, da se je pri tebi vse lepo izteklo. Ampak dr. Strah je zaključila mene pa po NS niso dali datum ponovnega pregleda. Torej, če ne bom sama tam težila bom ostala brez pregledov. Pa se mi zdi, da bi ga morala imeti v 16 tednu. Ali se motim. V glavnem ne stojim praznih rok sem šla v akcijo za novo G. vam rečem brez vez in poznanstev ne bomo dobile nič.
Ampak, da se ne bom samo hudovala tule. Kako pa ste kaj drugače, vse OK.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Domžalske nosečke
23.1.2009 15:00:13   
tanc555
jaz sem ravno v sredo spet klicala v ordinacijo Strahove in so mi rekli, da bomo februarja dobile datum za naslednji pregled (ki pa bo morfologija). Sem se neki zbunila, da mora biti pregled še v 16. tednui, pa mi je tudi Štolfa rekla, da je to odvisno od ginekologa in da v domžalah, če jevse ok, po novem ne delajo več p0regledov v 16 tednu - kjer ti itak po predpisih pogledajo le tlak + težo + srček poslušajo. Pregled pa sploh ni nujno da opravi ginekolog ampak lahko kar babica. Da potem, od 20. tedna dalje pa bodo pregledi na 4 tedne (razen na koncu, ko so še poogsteje).

Vim, javi, če boš imela kaj sreče z novim ginekologom. Jaz je (še) nisem imela.

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Domžalske nosečke
23.1.2009 15:06:19   
vim
tanc555, a te bodo oni poklicali ali moraš ti. Torej v 20 tednu in takrat damo tudi kri za tokso,jaz to napotnico že imam. V 16 tednu če želimo bomo pač morale samoplačniško.
Ok napredujemo nekaj, hvala za informacije zlate ste.
Tanc 555 iskanje G misija nemogoče tudi z vsemi vezami. Ampak upam, da se me ena usmili. trenutno probala pri treh.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Domžalske nosečke
23.1.2009 21:29:32   
Anonimna16
Posredujem vam info iz ordinacije dr.Strah in sicer, ni nam potrebno skrbeti kje in kdaj bomo nasle novo ginekologinjo, ker v roku 3tednov pride namesto dr.Strah nova ginekologinja in pacientke dr.Strah, bomo avtomatsko "premescene" k novi G, tako da so skrbi zaman.user posted image
Nocko!

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Domžalske nosečke
25.1.2009 18:36:50   
vim
anonimna16 hvala za info. Sicer jaz itak vem, da bodo poskrbeli za nas, ampak vseeno me je malce zmotilo, ker mi niso dale naslednjega datuma pregleda. To me moti,ker vse ostale nosečke že pridno vedo kdaj imajo naslednji datum.In tako je tudi prav, ker pač jaz to moram vedet, pa ne zaradi babjega firbca,ampak v službi tudi ne dobim frej k mi zapaše. drugače pa sem jaz tam čisto zadovoljna.
In kam ste izginile vse domžalčanke,...

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 10:17:35   
tanc555
živjo vim - meni je sestra rekla, da pokličem v začetku februarja, ko bodo že imeli nove urnike (očitno od nove ginekologinje), pa mi bodo dali termin (v 20 tednu). Ravno zato, ker vmes ne bomo imele pregledov smo dobile že napotnice za tokso vnaprej.
Jaz bom naslednji teden spet poklicala pa javim, kaj mi bodo rekli. Če boš pa ti kaj prej do kakšne info prišla pa javi.

A vi že hodite na kakšno telovadbo? Jaz bi rada začela, pa se kar ne spravim....

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:06:21   
lunca82
Oj tanc55,

tudi jaz sem na tem da bi se spravila na telovadbo pa se vlečem ko megla user posted image user posted image
Verjamem, da malo giba mi nebi škodovalo, še manj pa user posted image . Sam se spravit ne morem...še vedno me daje malce utrujenost...ampak verjamem da dobra družba in malo telovadbe mi bo koristilo.
KAm pa si razmišljala da bi šla? Če se dobro spomnim si omenjala Otelo ne?


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:09:39   
vim
Kdaj pa moramo na tokso. Jaz niti tega nisem uspela zvedet. A sem faca.user posted image
Jaz danes kličem v ZD, da vidim, kaj bodo pa meni rekli pa vam sporočim.

Na telovadbo bom jaz začela hodit v moj fit, je tko bolj na easy pa še to bolj da srečam nove sotrpinkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:18:02   
lunca82
Moj fit? Ma kje je to?Kakšen program za telovadbo za user posted image imajo?


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:28:48   
Anonimna16
Pupe, a ve ne bote vstrajale za pregled v 16tem tednu? Mene vsi bliznji "hujskajo" naj se ne pustim in naj vstrajam pri svojem? ja a so se sestre kar neune naredile in pregleda v 16tem t sploh niso omenile???

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:30:19   
Anonimna16
Jst bi tut v fit fita hodila, se tko redim, da to ne pelje nikamoruser posted image . Pocakam na nuhalno, pol pa res proti fit fitu.user posted image

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:31:32   
claud
lunca08-moj fit je tm zadi za kitajsko restavracijo...

Kako ste kj drugač tečke nosečkeuser posted image
Vidm da se še kr sekirate  zarad pregledov...Ne sekirajte se, uživajte v nosečnosti kokr se da, ker bo tko hitr mimo!!!! Jst bom kr mal pogrešala tele brcike, čeprav komi čakam da grem todituser posted image , da vidm našo princeskouser posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:33:18   
Anonimna16
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Kdaj pa moramo na tokso. Jaz niti tega nisem uspela zvedet. A sem faca.user posted image
Jaz danes kličem v ZD, da vidim, kaj bodo pa meni rekli pa vam sporočim.

Na telovadbo bom jaz začela hodit v moj fit, je tko bolj na easy pa še to bolj da srečam nove sotrpinkeuser posted image user posted image user posted image


Napotijo te po 1.pregledu in ce si pozitivna gres vsako tromesecje na ponoven vzem krvi in vode. Kje pa si imela 1.pregled? Oz.pri komu?

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:35:13   
Čebel@
dan!
še ena domžalčankauser posted image vidim da ste še vse bolj na začetku,jaz imam 4t do konca

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:37:49   
claud
O majchy tebe pa mislm da poznamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:39:26   
Anonimna16
Men se tut zdi, da kle ene dve poznam...sam nisem čist sigurnauser posted image .

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:43:44   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna16

Men se tut zdi, da kle ene dve poznam...sam nisem čist sigurnauser posted image .


ja sj ene ste pa čist anonimneuser posted image , pa nč slikc nimate v albumu.......user posted image

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:49:47   
Anonimna16
Ja jst sem ze "stara znanka"...sam dokler ne damo NS cez, ostane pri meni profil tak kot je...user posted image .

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?