|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:50:26   
vim
Tečke nosečke ta je dobra, mi je všeč. Ampak mislim da smo bolj skrbne in neuke.user posted image  ajde vse ki se redite gremo telovadit Moj fit v Črnučah, blizu, stane 30 EUR na mesec 2x na teden. Malo akcije. Utrujenost stran z njo, mene se tudi hoče lotit pa sem tako aktivno, da za utrujenost ni časa.

Anonimna16 jaz imam dr. Strah, imela tam prvi pregled in NS, zdaj pa stojimo in čakamo, da se nas kdo usmili. Jaz bom pregled v 16 tednu šla samoplačniško kaj čem, ni druge.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:54:59   
lunca82
Sej res fit fit je za kitajsko...čeprav včeraj sem gledala na njihovi strani in nimajo trenutno nobene telovadbe za user posted image , vsaj po urniku se ne vidi nič. V Otelu pa nekaj imajo...sam fit fit mi bolj ustreza ker je bljiže. user posted image   Moj fit pa je na Brnčičevi...me čisto zapušča spomin...user posted image user posted image user posted image

Isrene čestitke majchy23!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lunca82 -- 26.1.2009 11:57:16 >


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:59:05   
claud
anonimna- no te pa v redi če čakaš na NSuser posted image

vim- Jah tečke nosečke smo zarad hormončkov-bajeuser posted image

Drugač pa jst nism nč na telovadbo hodila, sam vsak dan al pa skor vsak dan na sprehod...

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 11:59:46   
Anonimna16
Jst bi tut raje v fit fita hodila, ker mi je blizje, pa se ker sem odvisna od prevoza.

Vim, jst mam tut dr.Strah, sam bom probala izsilt pregled v 16tem t., ce pa ne bo slo, bom sla pa tut samoplacnisko, sam se ne vem kam...v Kaliste ali k dr.Strahovi po vsej verjetnosti ne.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:11:17   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

O majchy tebe pa mislm da poznamuser posted image user posted image user posted image user posted image
jaz tudi tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:13:04   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: claud

O majchy tebe pa mislm da poznamuser posted image user posted image user posted image user posted image
jaz tudi tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj se vidi da mamo februarčice že preveč cajtauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:13:15   
Anonimna16
majchy, jst pa tvojga mozeka poznam...smo se cca 10 let nazaj druzili...lepo, lepo, da bo ocka...lepa zenickauser posted image .

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:14:47   
Čebel@
lunca.....hvalauser posted image

drugač pa jaz nisem hodila nič na telovadbo,samo full sem se sprehajala s psom pa mi ni nič žal da nisem v kaki telovadnici poskakovalauser posted image user posted image user posted image je pa prav da delate na kondiciji,ker potem lažje rodiš.....bolj zaj.ebano je če imaš rizično in moraš počivat celo nosečnost

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:15:57   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: claud

O majchy tebe pa mislm da poznamuser posted image user posted image user posted image user posted image
jaz tudi tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj se vidi da mamo februarčice že preveč cajtauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa čem duzga delat.....sej ko možek pride domov me itak zvleče stran od rr-jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:16:51   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna16

majchy, jst pa tvojga mozeka poznam...smo se cca 10 let nazaj druzili...lepo, lepo, da bo ocka...lepa zenickauser posted image .
a resuser posted image user posted image user posted image user posted image upam da nisi kaka bivšauser posted image user posted image user posted image user posted image dej mi magari na ZS pošlji kdo si da mu povem

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 12:35:17   
Anonimna16
majchy, če bo na NS vse ok, razkrijem identiteto, ok?user posted image
Neee, ni treba bat, bili smo samo prijatelji, sicer pa smo bili tisti čas vsi poparčkani, tko, da brez skrbi.user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 13:45:12   
tanc555
moj je pa zdaj začel hodit v fitnes v fit-fit pa mi je un pildek z urnikom prinesel, pa je bla vadba za nosečnice gor. Bom pogledala točno kdaj je pa kolk stane pa javim jutri.

Sem pa tudi jaz že slišala za Moj fit (v Črnučah) da je kul, pa še ful ceneje kot v Domžalah (tam je 30 EUR v Domžalah so pa vse vadbe okoli 50 EUR). Otelo mi pa ni kul, mi una babica ki vodi in njen način nista preveč všeč... edino, če se je od moje prve nosečnosti kaj sprememnilo).

Vim, javi kaj so ti rekli v ZD...

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 14:22:45   
lunca82
Olja,

sem preverila cene pri fit fit-u na tem linku:
http://www.fit-fit.net/?tpl=stran&sid=22

Vadba za user posted image je 39 eur. Res je, da je v Črnučah 30 eur, če pa pol dodaš še bencin si tam tam. user posted image



< Sporočilo je popravil lunca82 -- 26.1.2009 14:26:20 >


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 15:20:20   
tanc555
to je pa res, sem mislila, da je v domžalah okoli 50 EUR (ne vem od kje mi ta info)
Lunca, kdaj boš pa ti začela?

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 16:18:54   
Anonimna16
tanc555, pomoje je v Otelu 50 evr...Pa mogoce katera kaj ve, kdo vodi telovadbo v Fitu? Ker v Otelu vodi vadbo babca Mihaela, in si res pod strokovnim nadzorom.

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 17:16:21   
N072009I
Zdravo Domžalčanke,

sama živim v bližini Domžal pa vas vsake toliko malo berem.
Anonimna16: sem zasledila da bi šla rada k Strahovi na NS. Jaz sem bila pri njej v decembru in mi je šepnila na uho kam se seli, kje bo imela sedaj ordinacijo in kam se lahko naročim na 4D UZ. Če te še zanima (ali morda katero drugo) lahko pobrskam za telefonsko. Ordinacijo ima sedaj ne daleč stran od ZD Domžale, nekje 500m stran v nekih blokih.
Samo hotela sem javiti da še vedno dela in če si katera želi k njej gre še vedno lahko. Jaz imam malo slabo izkušnjo z njo pri NS, tako da bom naslednjič izbrala drugega G.

Uživajte

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 17:56:17   
N072009I
Ups.......

sem šele sedaj malo več prebrala in vidim da ste s Strahovo čisto na tekočem,........ se opravičujem....... preskočite moje izjave

uživajte domžalčane in lepo nosečnost vam želim

(odgovor članu N072009I)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Domžalske nosečke
26.1.2009 21:43:59   
lunca82
IZVIRNO SPOROČILO: tanc555

to je pa res, sem mislila, da je v domžalah okoli 50 EUR (ne vem od kje mi ta info)
Lunca, kdaj boš pa ti začela?


Ojla tanc555,

jaz računam, če mi bo G rekel, da lahko hodim k telovadbi (naslednji ponedeljek ga pokličem - ta teden je na dopustu) začet z naslednjim tednom. Jutri bom skočila do fit fit-a da vzamem urnik in bom malo povprašala kdo vodi telovadbo in pol javim!

Lep večer!

< Sporočilo je popravil lunca82 -- 26.1.2009 21:46:28 >


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 9:15:42   
vim
Ojla souser posted image .

No večaraj sem klicala v ZD Domžale. In kot vas je že večina izmed vas povedala, so meni povedali enako. V februarju bodo imeli nov urnik in razpored, torej pokličemo takrta, da nas  (tiste seveda, ki nimamo datuma) naročijo. 16 teden ZD ne izvaja, pravijo, da niti ni potrebe po samoplačniškem ker (baje zmerijo tlak, težo, matrnico), po potrebi daš še kri in vodo. Tako da sledi 20 teden morfologija.

Zdaj pa mene zanima, kako ste oz. se boste ve odločile? Meni je 20 teden malo pozno, do zdaj sem bila le na pregledu v 7 tednu in NS, ostalo pa nič. Je to res dovolj, ker ko berem v drugi temah imajo po nuhalni še takoj 1 pregled potem pa še v 16 tednu. Torej imam jaz dva pregleda manj kot ostale. Jaz res več nič ne vem. Nočem biti tečka, daleč od tega me samo zanima kako je kaj z vašo situacijo.
Mimogrede sestra v ZD zelo prijazna, če bi vedela njeno ime bi jo javno pohvalila in vem, da ona s politiko ZD nima nič. Ni pa prav, da šparajo na nas user posted image .

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 9:56:38   
Anonimna16
Vim, jst bom sla sigurno na samoplačniški pregled že zato, ker sta pred mano že dve neuspeli nosečnosti in bom sla zaradi samega miru na kontrolo, bom pač plačala, ce se drugace ne bo dalo zmeniti.
Me pa zanima, kaka bo nova G. Upam, na najboljše.user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 10:09:22   
vim
Anonimna 16 jaz sem vprašala, če lahko pridem 16 teden pa plačam, pa mi je rekla zakaj pa hočem, a je kaj narobe. Pa sem rekla, da ni samo vseeno vem, da se izvaja tudi 16 teden. no potem je rekla kaj naredijo v 16 tednu pa sem rekla da ni panike plačam, pa nikakor ni šlo skozi.
A boš šla ti, tu na pregled ali kam drugam? Jaz bi tudi šla v 16 tednu, pa ne vem kam. Zate pa je razumljivo, da želiš pregled, imaš dober razlog. Vztrajaj.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 10:35:28   
Anonimna16
Vim, jst bi res ful rada mela vse preglede...sam, če je pač tko kot pravis, potem bom sla nekam samoplačniško...sam ne vem kamuser posted image . Sej sem ze rekla, da k dr.Strahovi ne bi sla, sam ce ne bo druge...

Eno cist nevmesno vprasanje,...sele zdele sem porajtala, da je poleg mojega nicka en znakec...kaj pomeni ta znak??? Oprostite moji nevednosti.user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 10:48:36   
vim
Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image Ta znakec je moški spol, pa mislim,da je bolj mišljno v smislu, katerega spola si ti. Morda pa kaj bo tvoja bebicauser posted image  Ne ne popravit moraš.

Aja anonimna kaj pa Kalista v Domžalah, razmišljaš da bi šla tja.
Vztrajaj, ker kot berem ostaleuser posted image  imam jaz premalo pregledov. Jaz sem imela v 7 tednu in zdaj kaj do 20 tedna nič.
Strahova pa še ureja zadeva, še z osebjem in poslovnim prostorom tako, da še kakšen mesec ne bo v polni pripravljenosti.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 11:18:07   
Anonimna16
Ja tale znakec pa je no...user posted image user posted image user posted image  Nimam pojma, kaj sem prtiskala, da mam kr moški spol poleg sebeuser posted image .
Vim, jst mam s kaliste natanjcneje dr. Šelih slabe izkusnje in sicer v prejsnji nosecnosti...ko sem sla tja na samoplačniški pregled, je bila ful prijazna, vse mi je razložila...sam ko sem pa morala iti na urgenco, se pa njeni podatki tam niso ujemali, tam na urgenci so se cudili njeni razlagi...tko, da ne vem...dr.Strahova pa mi je bila kar ok, sam jst ko vem, da morm k nje na pregled, sem toooook nervozna, da je to adijo...1.pregled v tej nosecnosti bi morala imeti pri njej...3 dni pred pregledom sem mela ful ledene rok, nervozna sem bila...ko pa sem prisla v ZD Domžale in ko sem zvedela, da jo nadomesca dr.Štolfa, se mi je dobesedno kamen odvalil od srca...pa ne me vprasat zakaj...ampak ona ma men tako hladno, neg.energijo...jst sem pa se taka, da hitr pod vpliv padem, in uglavnm ni mi kul v njeni blizini.user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 11:20:11   
Anonimna16
Evo...znakec urejen...v profilu sem imala sebe definirano za moški spol.user posted image

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?