|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domžalske nosečke
12.1.2010 14:18:52   
LINDI
Evo našla vse sam še sprintat bo treba in tja nest,poslat ne znam,moraš imeti zgleda en program ali kaj jaz se itak ne zastopim prevečuser posted image midva sva prišibala domov iz Vira,Timeja zmatralo pančka kot ta velik,jaz sem se pa spravla na tole vlogo,da čimprej zrihtam,da je potem mir.Mogoče bo fotr kaj pomagaluser posted image upamuser posted image .
LILINOVY dobila fotko od tvojega IANA,sam jaz bi eno tako,ko ne pančkauser posted image user posted image user posted image
Zdaj moram počakat,da bo južna sem hotla ven,pa tašča prav,da bo južnauser posted image user posted image user posted image saj jaz itak nisem lačnauser posted image


jA MENI TUDI NI JASNO ZA KATERO VREČKO JE TREBA GLASOVATuser posted image user posted image user posted image BLONDuser posted image

(odgovor članu lindi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Domžalske nosečke
14.1.2010 20:39:20   
LINDI
Kaj je punce kje ste zdaj nobene tukaj goruser posted image vas je sneg prepodiluser posted image ...mi smo imeli nakupovalni danuser posted image user posted image user posted image kupili nekaj za mojega muckauser posted image zame ničuser posted image user posted image user posted image pa drugič...

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Domžalske nosečke
17.1.2010 10:31:10   
LINDI
Mi gremo danes v Maribor in na Ptuj,smo si pa izbrali danuser posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2010 18:54:51   
LINDI
Punce kako ste kaj,danes nisva mogla ven tole vreme je bljekuser posted image pa še trogala sem s sabo na Vir voziček za brezveze...sovražim meglo...v ponedeljek pa ultrazvok kolkov...a ne Tassika,sploh ne vem,kdaj naj vstanem,da malega zrihtamuser posted image ponavadi ima tisto uro,ko smo naročeni,kakanjeuser posted image upam,da ga bomo imeli doma če ga prej zbudimuser posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2010 18:55:45   
LINDI
A bi lahko katera vsaj buuuuu napisala,user posted image da ne bom samo jaz na tej strani prosimuser posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2010 19:17:37   
tassika
Lindi buuser posted image

V pon ja se vidiva, vreme bljak, ampak jutri grem vn, ker je mala čist znervirana če ne greva vsaj malo. Zbudi ga pa tko, jaz ponavadi uro in pol pred odhodom, da se previjeva, podojiva, pa če se ji kolca slučajno, pa napakirava in je ravno pravuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Domžalske nosečke
19.1.2010 20:36:56   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: LINDI

A bi lahko katera vsaj buuuuu napisala,user posted image da ne bom samo jaz na tej strani prosimuser posted image


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač sm pa jest dans naredila rekord - noseča sem 34 tednov user posted image user posted image user posted image  Tolk pa prvič še nism bila user posted image user posted image user posted image
Aja, v petek sem imela UZ in je naša pupika težka že 2283g user posted image user posted image user posted image , kar pomeni, da je težja že več kot 1 kilo kot jih je mel Vid ko se je rodil user posted image user posted image user posted image
pa še pretoki so super in jest sem zato lahka nehala jest aspirin user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2010 7:17:13   
LINDI
No lllleeepppoo punciuser posted image user posted image user posted image Ja vsakič pozabim koliko časa porabim,potem moram še pol ure imeti za rezervo,ker skoraj toliko rabiva da se nabaševa v avto pa v Domžale,potem pa spet iz avta....pa da ga strogam do tja,ker ga vlečem kot krompir,ni ravno lahekuser posted image .mi smo že pokonci,je že čvekaanje na sporeduuser posted image


OOO že 34 tednov čestitam,bliža se hitro,kajneuser posted image naj ti čomprej mine in čimmanj neprespanih nočiuser posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2010 13:04:00   
lilinovy
Ojla!

Pa res ni več skor nobene čvekačice na tem forumu..................razen lindi  PRIDNA!!!user posted image user posted image user posted image

Joj upam da se bo tale megla kej razkadila, da bomo lahko šli malo ven..........

Ej mene pa zanima kakšne stolčke za hranjenje kej mate...............tiste ki že pridno papate.............

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2010 13:40:17   
slonček1
Oj!

Evo mi smo končno bolje. Zdej pa držim pesti, da tko ostane.

Lilinovy mi smo od začetka jedli kr v ležalniku (smo začeli pri 5.mesecih in še ni dobro sedel), pol smo mel stolček antilop iz ikeje z uno blazinico za okoli pasu (ta stolček se mi je fajn zdel tud za kam na dopust odnest, al pa k našim), zdej mamo pa trip trapa (stokke) in je zakon. Bomo čez par mescev vrjetn še enga kupili, ker bo tega G. še rabil.

(odgovor članu lilinovy)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2010 19:29:58   
lunca82
Ojla punce,

evo tudi nas po dooolgem času!!!
Mi smo super!! Naš Erik prdno raste in je pravi dobrovoljček!! Naslednji teden imamo pregled in cepljenje pol pa mir za nekaj časa. user posted image
Jaz pa vas vabim v petek ob 13.oo na eno kavico/čaj/sok (po želji) v Mercator Domžale, na en klepet!!!!
Vabljene vse!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Se pišemo in vidimo!

pa pa

< Sporočilo je popravil lunca82 -- 20.1.2010 19:30:30 >


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu slonček1)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Domžalske nosečke
20.1.2010 21:40:17   
LINDI
IIII kok lepo nisem samo jaz tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image ,skrbi me kako je kaj naty ni ne duha ne sluha o njej...mi imamo malo zamašen nosek...nasvet dobila od baby me pa zanima kolikokrat na dan lahko daš fiziološko,tam sicer piše 3x,ampak sem na med over net prebrala,da lahko 10x pa me zanima kako je stem,ni ful zamašen malo bolj kot ponavadi.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 0:05:07   
lunca82
Ojla Lindi,
ko smo bili mi prvič prehlajeni sem dajala fiziološko v nosek na 2 uri; ko pa smo dobili ta oreng prehlad pa sem kupila baby vac in smo hitro odpravili. Tako da jaz ti priporočak, da delaš po občutku. Ko vidiš da ima Timej bolj poven nosek mu bolj pogosto čisti iz fiziološko drugače da 2-3x na dan.
Uapm, da se vidimo v petek!

Pa pa  

_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 7:07:48   
slonček1
Lindi men so zdej na Pek rekli, da če je nos poln lahko pred vsakim podojem čistiš. Pa ja baby vac je zakon. Tudi v bolnici jim na podoben način čistijo nos, v vsako nosnico fiziološko pol pa potegnt vn.

http://www.babyvac.si/

Lunca82 z veseljem bi prišla, ampak rajš čez kak dober mesec. Trenutno naš mali niti pod razno ne sme v trgovske centre, ker če ga zdej spet prehladim bo sranje. Pljučka pa baje 6 tednov rabijo, da pridejo k sebi.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 8:21:47   
LINDI
Če bo Timej o,k, pridem,drugače pa ne,upam,da se tole uredi.

(odgovor članu slonček1)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 10:42:48   
tassika
Jaz tudi pridem, če ne bom nekam drugam letela, sporočim zjutraj Lindi.

Lindi glede noska, jaz ji špricam z sterimarom - delfinček in pa potem če vidim da se da z aspiratorjem, drugače pa samo s palčko za ušesa namočeno v fiziološko, pa veliko svežega zraka in vedno ful prezračim stanovanje. Zoji zgleda bolj kot zabasan nos ne ustreza suh zrak in zato težko diha.

Kam morava iti v pon. na slikanje na RTG tam okoli laboratorija?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 12:26:20   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Kam morava iti v pon. na slikanje na RTG tam okoli laboratorija?


A to sprašuješ za kolke? Če je to to, pol je RTG pri posvetovalnici, sam da so to una vrata, ki so desno od previjalne mizice.  

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 17:38:18   
LINDI
ROŽCA katerega marca pa imaš rok in kako se kaj počutiš.imaš že kakšne težave,buši raste....pa slabosti in to,jih je kaj bilouser posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Domžalske nosečke
21.1.2010 19:26:57   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: LINDI

ROŽCA katerega marca pa imaš rok in kako se kaj počutiš.imaš že kakšne težave,buši raste....pa slabosti in to,jih je kaj bilouser posted image


2.3. mam rok, sam upam, da bo kej prej user posted image  Težav trenutno še nimam user posted image , za kar ful trkam po lesu user posted image  oz. sem se jih zdej losala. Na zadnjem UZju je G ugotovila, da so se pretoki uredili in da mi ni treba več jesti aspirina user posted image . Trebuh je pa v primerjavi s prvo nosečnostjo ogromen user posted image  - ga je 2x več kt prej, kar je pa logično, glede na to, da ni nobenega zastoja rasti user posted image user posted image user posted image  Slabosti sem imela na začetku, pa predvčerajšnjim sem mela mal, sam ni panike, dokler je pupika zdrava. Zdej bom vse prenesla, sam da bo donošena, kar je pa zelo možno - zdej sem noseča 34 tednov in par dni, tak da še 2 tedna in pol in bo donošena. Jej, sem srečna user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi je pa itak zdej fajn, ker je moj doma do pomladi oz. do vsaj 2 tedna v marcu, ker je vrtnar in je sedaj mrtva sezona. Tak da jest zdej res bolj počivam in se on podi za Videkom user posted image  Jest se grem pa črnogorski fitnes user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2010 9:06:27   
LINDI
Me veseli,da so pretoki v redu,potem si imela visok pritisk ali kako,ker so meni tudi ves čas pretoke kontrolirali...oj punčka bo,fino,parček...user posted image user posted image user posted image user posted image .Ja super,da je tvoj doma...da tvojega malčka oz.vajinega loviuser posted image verjetno ima polno energije....jaz sem tudi upala,da rodim prej...da bi bil tehtnica Timej...pa je bil 1 teden po rokuuser posted image čeprav so trobili,kao,da je za 1 teden večji...normativi itakuser posted image ,večji je zato,ker je oči velik...zanimivo,da to nihče ne vpraša,a j e fotr majhen ali velik...no tko,da mam zdaj škorpijončka,upam samo,da ne bo tak kot tast,nič slabega o njem,ampak,je pa trmast in to kar on kupi je najboljše,boljšga niuser posted image user posted image user posted image tko da ga včas mal težko poslušaš...moj prav ojoj,še en tak za znoretuser posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2010 9:11:18   
LINDI
Midva imava še bolj zabasan nosi,tko,da se non stop pucava pa s šajškom matrava,sem klicala pediatrinjo ob uradni uri ko je v ordinaciji,kako ukrepati,če se poslabša...ampak brezveze telefon dvigovatuser posted image potem sem pa patronažnim težilauser posted image sam sem pozabila vprašat,kaj naj,če bo Timej še v pon, imel tak nosek,,ker imava  kolke,v torek razvojno,v petek pa posvetovalnico in cepljenjeuser posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2010 11:11:32   
LINDI
user posted image s Čajčkom se drugač matravauser posted image ,aja LUNCA mene ne bo,ker s takim ne grem ven,sorči drugičččččč.user posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2010 11:17:02   
tassika
Tudi naju ne bo, se trudim ne zbolet, ker imava drugi teden cepljenje, pa v LJ morava po nove bodije, naša biba prehitro rasteuser posted image  Sej en dan nam bo pa že uspelo, lahko gremo tudi v monarcha na tortico.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Domžalske nosečke
22.1.2010 11:19:49   
lunca82
Tassika in Lindi...ni panike!!! Važno da ostanete čim bolj zdravi!!

Lindi mi smo imeli tudi mesec nazaj fuul težave z noskom..je imel Erik čisto zabasano...pol pa sva kupila baby vac in smo v dobrem tednu vse odpravili. Jaz ti ga toplo priporočam, ker dela čudeže!!! user posted image
Jaz sem ga šla iskat v  Ljubljano, drugače pa se ga da naročit po telefonu (05 906 11 00) in ti ga pošljejo po pošti. Se splača!!!

Pozdravite se in se kmalu vidimo!!

pa pa

_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Domžalske nosečke
25.1.2010 12:05:02   
LINDI
Punce kako.Najin nosek je malo boljše,vendar sva še notri,da ga kaj ne ušpičiva do petka,ko imava cepljenje.UZ kolkov smo dali hitro mimo,je bilo brzinskouser posted image ,a ne TASSIKA mi smo se potem,ko sva prišla domov še fino podelaliuser posted image še dobro,da ne tamuser posted image .Zoja je pa že taka lepotička,ne moreš verjeti,aja pozabila sem te vprašati,a kepica ni imela ultrazvoka

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?