|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 13:37:35   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: pob@linček

Me prav zanima kaksen razlog imas za touser posted image


nič posebnega,ampak kot sem že rekla,mi je že prav neprijetno,ko moram komu povedat svoja leta,sploh pa ko še dodam,da imam že dva otrokauser posted image


Meni se pa to ful dobro zdi, če  kdo misli, da sem ful mlajša. Pol pa povem, da mam 3 otroke in je ful šok.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 13:40:18   
arabela*
botrca,me je malo sem zaneslouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 13:45:42   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

malo čudno vprašanje,pa vendar......
A je kaka varka,mogoče kaka barva las,frizura,nevem.....user posted image ,a kateri uspeva,kak receptuser posted image



user posted image user posted image user posted image  Saraya kaj ga te svirašuser posted image   Ja, res da ti NIKOLI nebi dala toliko let ko jih imaš........... ampak bodi srečna. Čeprav imam jaz isti "problem" kot ti.

Ko sem z otroci kje je vse vredu, v trgovinah me vikajo, lepo me strežejo............ ko sa sem sama kje pa ništa, ko da sem neka šmrklja, še gledajo mi pod prste ko da bom kaj vkradlauser posted image .


Je pa res tako da večina ljudi sodi po videzu..............




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 13:58:18   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Koliko pa je stara?


23.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:02:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

pri 31-ihuser posted image

HVALA
user posted image user posted image user posted image user posted image


če pa si napisala 20user posted image


ja, 20 mi zdaj že pripišejo, pri mojih 31user posted image  vsako leto po malo

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:04:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Ko sem z otroci kje je vse vredu, v trgovinah me vikajo, lepo me strežejo............ ko sa sem sama kje pa ništa, ko da sem neka šmrklja, še gledajo mi pod prste ko da bom kaj vkradlauser posted image .


Je pa res tako da večina ljudi sodi po videzu..............





Sva šla z mojim na kosilo. Pa pride kelnarca, pa reče mojemu: kaj boste naročili? Potem pa se obrne k meni in reče: kaj boš pa ti?

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:12:06   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Sva šla z mojim na kosilo. Pa pride kelnarca, pa reče mojemu: kaj boste naročili? Potem pa se obrne k meni in reče: kaj boš pa ti?

user posted image user posted image user posted image user posted image


ta pa je močna.
Jaz bi ji po mojem napela....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:12:19   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77



Sva šla z mojim na kosilo. Pa pride kelnarca, pa reče mojemu: kaj boste naročili? Potem pa se obrne k meni in reče: kaj boš pa ti?

user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, ne tak je to. Samo mi2 pa oba zgledama šmrkavcauser posted image , ko grema kam si tak mislijo da sma na prvem zmenkuuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:23:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
kot sem že rekla,mi je že prav neprijetno,ko moram komu povedat svoja leta,sploh pa ko še dodam,da imam že dva otrokauser posted image

Joj, spomnim se enega dogodka od predlani iz diskoteke Franci... žurava tam z eno kolegico, vsaka s svojim kozarcem vodke se razmetavava na plesišču, obe stari skoraj 30 let... in name se nalepi en tipček, tak, da bi mu še Bog težko pomagal najbrž (in po videzu sodeč komaj polnoleten)... kamorkoli sem se postavila, sem ga imela za ritjo in v roku pol ure je še svoje tace začel stegovati po meni... hitro mi je do*izdilo in sem ga prijela za komolec in zvlekla stran od največje gužve ter ga vprašala, zakaj me moti pri plesu in pitju... pa zajeclja, da bi rad samo plesal z mano, me povabil na kakšno pijačko in morda dobil mojo telefonsko, če bi šlo... no, pa sem rekla:"Ajde, pojdiva po pijačo"... zvlečem ga do šanka, da mi plača naslednjo vodko, se zgužvam nazaj tja, kjer sva stala in tipček meni spet za telefonsko... odprem mobitel (sem imela eno Motorolo na preklop) in za ozadje sem imela naštimano slikco mojih dveh sinov... itak mi je tip visel za vratom in reče:"O, a to sta pa tvoja bratca?"... "Ne, piki, moja sinova, stara 9 let in 1 leto"... tipu je čeljust padla dol, prav šovinistično me je premeril od glave do pet, pokimal in kidnil... jaz pa v smeh... od takrat dalje imam VEDNO otroke na ozadju, ko grem ven žurat.

In zadnjič, za moj 30. rojstni dan... z dvema kolegicama na balkan žur v Logatcu... plačamo vstopnino, tip na vratih pa:"A študentskega popusta ne boste uveljavljale?"

Ja, včasih bi pasalo, da izgledam starejša in resnejša. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:37:13   
lelaval
Ne ga srat, da bi raje zgledala tarejša. Jaz sem prav hepi, ko mi pravijo, da zgledam 10 let mlajša user posted image . Ko pa se spomnim ojih let, pa bi še v resnici bila rada 10 let mlajša - a z zdajšnjim razmišljanjem

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako izgledat starejše
13.1.2009 14:53:53   
anckabancka
Men pa prav paše, da me imajo za lmajšo kot sem. Ko sem imela enega otroka, so mi dali kakih 17 let. Pred 4 meseci sem tretjič rodila in mi jih dajo že okrog 20. Stara sem pa 28,5.

Imam pa res postavo kot kaka suhcena najstnica in ne kot mamica 3 otrok. Verjetno tudi to zelo vpliva. Pa dolge lase spete v čop...

Izgledam pa rajši mlajša kot pa starejša. Sem bolj zadovoljna s takimi komplimenti. En teden po drugem porodu je prišla kolegica s tipom na obisk. In ko sva kasneje govorili po telefonu mi je rekla, da je njen tip rekel kako sem se postarala. Takrat sem se pa malo zasekirala.
Ampak katera "otročnica" pa zgleda prov fajn en teden po porodu? Pa še fajn slabokrvna sem bila...

Tako da bodi samo vesela, da izgledaš mlajša.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako izgledat starejše
14.1.2009 11:37:27   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

malo čudno vprašanje,pa vendar......
A je kaka varka,mogoče kaka barva las,frizura,nevem.....user posted image ,a kateri uspeva,kak receptuser posted image


ja kakšne pa ti sprašuješ, lejo????user posted image user posted image user posted image user posted image

si tok fletkana, da ne rabš nobenih "popravkov". se vidi, da si septembrka!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako izgledat starejše
14.1.2009 12:07:13   
murkica
Meni lansko leto niso hoteli prodati cigaretov :) In jst sem skor umrla od smeha...

Ko pa sem ji dala mojo osebno je prodajalka totalno zafarbala in se mi na veliko opravičevala... Pa sem ji rekla, da itak ni panike in da upam, da mi bo lahko tudi žez 10 let rekla kaj poodobnega... :)

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako izgledat starejše
14.1.2009 14:07:20   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Meni lansko leto niso hoteli prodati cigaretov :) In jst sem skor umrla od smeha...



ti to resuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako izgledat starejše
15.1.2009 17:56:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Sva šla z mojim na kosilo. Pa pride kelnarca, pa reče mojemu: kaj boste naročili? Potem pa se obrne k meni in reče: kaj boš pa ti?

user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi smo šli k pediatru in je moža vikala, mene pa tikalauser posted image . Aja pred 3 leti, pa me je poštar na vratih vprašal, če je ati domauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.1.2009 17:59:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako izgledat starejše
16.1.2009 0:26:50   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Meni lansko leto niso hoteli prodati cigaretov :) In jst sem skor umrla od smeha...



ti to resuser posted image


Ja resnično :) Mela sem sicer gor eno kapico z ušeski (tisti ta viseči) in jo je pomojem to najbolj zmedlo... Tko da ja, bilo je precej smešno...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako izgledat starejše
17.1.2009 18:09:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Sva šla z mojim na kosilo. Pa pride kelnarca, pa reče mojemu: kaj boste naročili? Potem pa se obrne k meni in reče: kaj boš pa ti?

user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi smo šli k pediatru in je moža vikala, mene pa tikalauser posted image . Aja pred 3 leti, pa me je poštar na vratih vprašal, če je ati domauser posted image


U, zadnjič pozvoni en bruc (al pa še to ne) k je popisoval števce za vodo. Pa me vpraša, če mam atija pa mamico doma. user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem se pa glih igrala z mojim sinetom. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kako izgledat starejše
12.2.2009 14:06:15   
Lunca1
No midva tudi oba kar uspešno skrivava leta, sploh moj. Je bil pred ene 2 leti na Krvavcu, kjer sta s prijateljem naročila pivo. Kelnarca ga je pa takoj vprašala za osebno. No ne bi komentirala, da je imel takrat 37 let.user posted image

Mene je pa tudi en mulo, ko sem imela 21 let, tlačil v zadnji razred OŠ. toliko je bil namreč on star. Moram rečt, da se mi je takrat to tudi zamalo zdelo.user posted image  no zdaj se mi zdi, da me pa leta vedno bolj lovijo (2 otroka, pa kile, pa stres ....)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kako izgledat starejše
12.2.2009 14:17:50   
Tanik
meni se je zgodilo za 28 rojstni dan, sem ob 17 uri kupovala v maksimarketu borovničke in mi jih prodajalka ni hotela prodat, dokler nisem pokazala osebne. sem protestirala, da sem danes stara 28 let in ..., pa cela vrsta za mano, gospa prodajlka pa je vztrajala.

zdaj ko sem 30, pa sta dva kolesarja komentirala: glej kakšna punčka, pa pelje tako velikega psa (novofundlandca)

user posted image user posted image

tako da jaz se prav zabavam na račun mojih let, ker jih ne kažem.user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kako izgledat starejše
24.2.2009 18:02:32   
maksito
Ojla!

Lahko rečem, da sem kar nova na forumu. Se pa moram "vštult" v to debato. Da še jaz povem svojo zgodbo. Zvoni stacionarni telefon, se oglasim "prosim", pa se gospa na drugi strani na dolgo in široko predstavi, da je iz zavarovalnice, a je stanovanje to in to,.. jaz ji odgovarjam, potem pa mi reče, če imam mamico ali pa očija doma oz. koga starejšega, ki je že zaposlen. In to meni pri 36 letih. Par let nazaj pa me gospa na inštitutu za rehabilitacijo sprašuje, kaj je narobe z mano, da sem tam, pa ji razlagam zlom tega, zlom unega,..., pa mi reče, "ah, ti si še mlada, mlade kosti se hitro zacelijo. Pa jo vprašam, kolk let misli da imam. Pa mi reče 16!!! Jaz pa že krepko v tridesetih.user posted image user posted image user posted image user posted image
Tko da, ne se sekirat. Tko kot je ena napisala, počakajmo da bomo 50!! Takrat bomo za pijačo dajale, če bodo ljudje govorili, da zgledamo mlajše.user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?