|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lizanje ritke
6.3.2009 17:32:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Moje mnenje...rit je za srat, ne pa za lizat...
Sicer vidim, da nekateri pač uživajo v takih stvareh (podobno kot občevanje z otroci, živalmi...)meni je to pač ogabno.

Sicer pa ne vem zakaj se toliko sekirate in prepirate...punca med nami mamicami postavi vprašanje, za katerega je vedela, da ji ne bomo ploskale...

To da bi si pa zraven moškga uda še kaj tišala noter...hvala lepa...





Zelo podobno jauser posted image
Občevanje z otroci in živalmi je posilstvo!user posted image
Če pa dva uživata, oba prostovoljno v lizanju česarkoli že je pa nekaj najbolj normalnega, za ta par pač.
Mislm primerjat mučenje z....ahuser posted image

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: lizanje ritke
6.3.2009 17:35:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Mimogrede : na čemu pa sediš, da te konec dneva boli ritna luknja???
Morda na narobe obrnjenemu stolu user posted image user posted image


Pol pa zeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 12:18:54   
Taddy78
Reči temu kar hočeš, ampak lizanje riti je zame ekstrem...in če bi moj partner to hotel, bi mu rekla naj gre lizat  školjko na javni WC , če ima rad smrdljive luknje...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 12:23:19   
loredana
Tudi  brat in sestra, ki imata incestni odnos se imata fajn, in je zanju to normalno. Pa je? 

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 12:34:12   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Reči temu kar hočeš, ampak lizanje riti je zame ekstrem...in če bi moj partner to hotel, bi mu rekla naj gre lizat  školjko na javni WC , če ima rad smrdljive luknje...




če je rit umita, potem ni smrdljiva..user posted image a luleka mu pa ližeš user posted image pa on tebi luliko..user posted image tudi to je lahko smrdljivo, če ni umito, ravno tako kot rit...user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 13:18:18   
Taddy78
Pa daj prosim te no user posted image

No, saj če se vam zdi normalno vtikat "stvari"  in lizat vse luknje ki obstajajo...blek...in ne vem kak šlovek moraš bit, da se ti to zdi isto user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 13:28:03   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Pa daj prosim te no user posted image

No, saj če se vam zdi normalno vtikat "stvari"  in lizat vse luknje ki obstajajo...blek...in ne vem kak šlovek moraš bit, da se ti to zdi isto user posted image



nisem napisala, da je isto..rekla sem, da je potrebna higiena..in če je ni, potem ni samo rit tista, ki je smrdljiva user posted image
imaš pač predsodke, jaz ti nisem kriva...user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 18:14:18   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Reči temu kar hočeš, ampak lizanje riti je zame ekstrem...in če bi moj partner to hotel, bi mu rekla naj gre lizat  školjko na javni WC , če ima rad smrdljive luknje...




ja ne vem, a vidva poznata izraz higiena? Al pa besedo milo? Pa voda?  Mislim, malo grdo o sami sebi pišeš no.... daj malo premisli, preden kaj takega ven butneš....

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 18:18:01   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Tudi  brat in sestra, ki imata incestni odnos se imata fajn, in je zanju to normalno. Pa je? 


Zanju to je normalno, sicer tega ne bi počela, družba pa tega ne odobrava iz drugih razlogov, ne pa moralnih predsodkov. Predvsem zaradi tega, ker sta si gensko preveč podobna, da bi lahko bila skupaj ali celo imela otroka. Verjetnost, da bi imel otrok gensko okvaro je namreč ogromna. Prav tako v vseh ostalih relacijah sorodnikov v prvih kolenih.

Dajte drugič prosim boljše primere, no user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 20:05:19   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Reči temu kar hočeš, ampak lizanje riti je zame ekstrem...in če bi moj partner to hotel, bi mu rekla naj gre lizat  školjko na javni WC , če ima rad smrdljive luknje...




ja ne vem, a vidva poznata izraz higiena? Al pa besedo milo? Pa voda?  Mislim, malo grdo o sami sebi pišeš no.... daj malo premisli, preden kaj takega ven butneš....



user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 20:30:19   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Tudi  brat in sestra, ki imata incestni odnos se imata fajn, in je zanju to normalno. Pa je? 


Zanju to je normalno, sicer tega ne bi počela, družba pa tega ne odobrava iz drugih razlogov, ne pa moralnih predsodkov. 



Ah daj no, ne se delat fina. Tudi če ne bi imela nobene možnosti za imet otroka, niti želje po otroku bi ju imeli vsi za čudaka.
S tabo in mano vred. Pika.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: lizanje ritke
7.3.2009 20:35:15   
miška81
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Mimogrede : na čemu pa sediš, da te konec dneva boli ritna luknja???
Morda na narobe obrnjenemu stolu user posted image user posted image


Pol pa zeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image

Sicer pa kot je že ena napisala... OMG, kaj mi je bilo tega treba user posted image Pač babji firbec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: lizanje ritke
8.3.2009 21:05:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image obup,pa saj niste normalne,,kam bomo še prišli

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: lizanje ritke
11.3.2009 16:33:16   
barcaffe
Ne meni ni nikoli

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: lizanje ritke
12.3.2009 14:26:02   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Reči temu kar hočeš, ampak lizanje riti je zame ekstrem...in če bi moj partner to hotel, bi mu rekla naj gre lizat  školjko na javni WC , če ima rad smrdljive luknje...




če je rit umita, potem ni smrdljiva..user posted image a luleka mu pa ližeš user posted image pa on tebi luliko..user posted image tudi to je lahko smrdljivo, če ni umito, ravno tako kot rit...user posted image



Sem tla lih to napisat.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: lizanje ritke
12.3.2009 14:26:37   
tecnobica
Kako je pa možno objavljat, če je tema zaklenjena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: lizanje ritke
12.3.2009 22:19:25   
tweed
saj tema ni zaklenjenauser posted image
Sicer pa kakor komu paše, če so le VSI za...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: lizanje ritke
13.3.2009 7:59:38   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Reči temu kar hočeš, ampak lizanje riti je zame ekstrem...in če bi moj partner to hotel, bi mu rekla naj gre lizat  školjko na javni WC , če ima rad smrdljive luknje...

a ce bi pi*** lizal, bi ga tudi poslala na wc? pa ti njemu ne f*a*f...?
nevem no, moja je čista, ko mi jo liže user posted image  in to nima nobene veze z zgoraj navedeno ekstremno stranjo, občevanjem z otroki in živalmi... to je enako kot lizanje pi*** ali faf*** k***

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: lizanje ritke
13.3.2009 10:07:07   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: tweed

saj tema ni zaklenjenauser posted image
Sicer pa kakor komu paše, če so le VSI za...


Men kaže spodaj ključavnico in ni knofka za odgovor. Odgovorim lahko le, če pri posamezniku kliknem na odgovori al pa citiraj.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: lizanje ritke
13.3.2009 10:33:21   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
saj tema ni zaklenjenauser posted image
Sicer pa kakor komu paše, če so le VSI za...

Men kaže spodaj ključavnico in ni knofka za odgovor. Odgovorim lahko le, če pri posamezniku kliknem na odgovori al pa citiraj.

meni tudi, sicer pa ne razumem zakaj bi sploh zaklenli user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: lizanje ritke
13.3.2009 12:54:20   
mojamura
hm....zdaj se bom najedla suhih marelic (fajn napenjajo)user posted image ....pol bom pa zvečer mojemu rekla, da mi naj rit poližeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no jaz nisem za take stvariuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: lizanje ritke
27.3.2009 14:44:08   
devo
Ne veste kaj je užitek user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: lizanje ritke
27.3.2009 19:03:07   
Monicca
Meni tudi paše, da mi liže ritko.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: lizanje ritke
28.3.2009 23:09:52   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Ne veste kaj je užitek user posted image

Ja ja svi goli, pa ko šta voli.

Kaj pa če vmes prdneš??'user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?