|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 8:29:12   
Anonimen
krneki spet user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 8:30:40   
barbara b
user posted image  user posted image

_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 8:36:10   
Anonimen
Ajoj, tole je pa kar neki.user posted image

(odgovor članu barbara b)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 8:53:13   
Andra
Jaz bi se ob prvi priložnosti preimenovala, ker to ime je naravnost grozno.
Pa kaj res nimate več nobene zdrave domišljije?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 8:54:27   
Anonimen
Pa kaj res nimate več nobene zdrave domišljije?


Tole pa ja zveni kot domisljijsko ime user posted image

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 9:03:19   
BLAŽIKA
Če je vam všeč zakaj pa ne. Vendara v našem okoljuuser posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 9:40:38   
bamoocham
Mi ni všeč.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 12:00:32   
Mišni
Jaz mislim, da bo otrok nesrečen, če bo imel tako ime. Že moj, ki nima čisto vsakdanjega, pa vendar malo bolj normalno, me je že parkrat vleček na občino se preimenovat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 13:26:07   
bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!




Krasno! user posted image  Ubogi otrok... user posted image


Ma si mi dvignila pritisk! Meni se zdi, da se "ubogost otroka" meri predvsem po zelo zelo drugačnih merilih kot je ime! Ubogi otroci so ubogi, ker so bolni, ker nimajo sedanjosti, niti prihodnosti, ker nimajo kaj za jest! to so ubogi otroci, ne pa otroci, ki nosijo ime, ki TEBI ni všeč in TEBI nič ne pomeni. a si kraljica, da boš odločala, kaj je lepo in kaj ni lepo ime?

Vsak otrok slej ali prej pride v fazo, ko mu lastno ime ni všeč oz ko ga bo okolica zaradi tega zasmehovala. Kako pa ti lahko apriori določiš kako bo nek otrok bogi? daj pojasni mi! UBOGI??? bo ubogi, če se rodi v družino, ki ga komaj čaka, ki mu bo dala vse? misliš, da se ljudje ne zavedajo na kakšne hijene morajo navadit svoje otroke, da dobijo trdo kožo?


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 19:16:55 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 14:07:48   
Blueeyes
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  men osebno kr neki... sploh pa za našo malo Slovenijo

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 14:18:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!




Krasno! user posted image  Ubogi otrok... user posted image


Ma si mi dvignila pritisk! Meni se zdi, da se "ubogost otroka" meri predvsem po zelo zelo drugačnih merilih kot je ime! Ubogi otroci so ubogi, ker so bolni, ker nimajo sedanjosti, niti prihodnosti, ker nimajo kaj za jest! to so ubogi otroci, ne pa otroci, ki nosijo ime, ki TEBI ni všeč in TEBI nič ne pomeni. a si kraljica, da boš odločala, kaj je lepo in kaj ni lepo ime?

Vsak otrok slej ali prej pride v fazo, ko mu lastno ime ni všeč oz ko ga bo okolica zaradi tega zasmehovala. Kako pa ti lahko apriori določiš kako bo nek otrok bogi? daj pojasni mi! UBOGI??? bo ubogi, če se rodi v družino, ki ga komaj čaka, ki mu bo dala vse? misliš, da se ljudje ne zavedajo na kakšne hijene morajo navadit svoje otroke, da dobijo trdo kožo?



Tole se mi zdi pa tako dobro spisano. Se popolnoma strinjam s teboj bonboncek.

Pa ceprav mi ime ni vsec si take pripombe pa res ne bi dovolila...

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 19:17:35 >

(odgovor članu bomboncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 14:31:05   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!




Krasno! user posted image  Ubogi otrok... user posted image


Ma si mi dvignila pritisk! Meni se zdi, da se "ubogost otroka" meri predvsem po zelo zelo drugačnih merilih kot je ime! Ubogi otroci so ubogi, ker so bolni, ker nimajo sedanjosti, niti prihodnosti, ker nimajo kaj za jest! to so ubogi otroci, ne pa otroci, ki nosijo ime, ki TEBI ni všeč in TEBI nič ne pomeni. a si kraljica, da boš odločala, kaj je lepo in kaj ni lepo ime?

Vsak otrok slej ali prej pride v fazo, ko mu lastno ime ni všeč oz ko ga bo okolica zaradi tega zasmehovala. Kako pa ti lahko apriori določiš kako bo nek otrok bogi? daj pojasni mi! UBOGI??? bo ubogi, če se rodi v družino, ki ga komaj čaka, ki mu bo dala vse? misliš, da se ljudje ne zavedajo na kakšne hijene morajo navadit svoje otroke, da dobijo trdo kožo?



Pa saj ni konec sveta zdaj. To se pač tako reče.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 19:18:13 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 15:04:32   
katra55
Ni mi všeč.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 15:15:17   
*Ema*
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!




Krasno! user posted image  Ubogi otrok... user posted image


Ma si mi dvignila pritisk! Meni se zdi, da se "ubogost otroka" meri predvsem po zelo zelo drugačnih merilih kot je ime! Ubogi otroci so ubogi, ker so bolni, ker nimajo sedanjosti, niti prihodnosti, ker nimajo kaj za jest! to so ubogi otroci, ne pa otroci, ki nosijo ime, ki TEBI ni všeč in TEBI nič ne pomeni. a si kraljica, da boš odločala, kaj je lepo in kaj ni lepo ime?

Vsak otrok slej ali prej pride v fazo, ko mu lastno ime ni všeč oz ko ga bo okolica zaradi tega zasmehovala. Kako pa ti lahko apriori določiš kako bo nek otrok bogi? daj pojasni mi! UBOGI??? bo ubogi, če se rodi v družino, ki ga komaj čaka, ki mu bo dala vse? misliš, da se ljudje ne zavedajo na kakšne hijene morajo navadit svoje otroke, da dobijo trdo kožo?

Se strinjam.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 19:19:17 >


_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 16:19:37   
bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!




Krasno! user posted image  Ubogi otrok... user posted image


Ma si mi dvignila pritisk! Meni se zdi, da se "ubogost otroka" meri predvsem po zelo zelo drugačnih merilih kot je ime! Ubogi otroci so ubogi, ker so bolni, ker nimajo sedanjosti, niti prihodnosti, ker nimajo kaj za jest! to so ubogi otroci, ne pa otroci, ki nosijo ime, ki TEBI ni všeč in TEBI nič ne pomeni. a si kraljica, da boš odločala, kaj je lepo in kaj ni lepo ime?

Vsak otrok slej ali prej pride v fazo, ko mu lastno ime ni všeč oz ko ga bo okolica zaradi tega zasmehovala. Kako pa ti lahko apriori določiš kako bo nek otrok bogi? daj pojasni mi! UBOGI??? bo ubogi, če se rodi v družino, ki ga komaj čaka, ki mu bo dala vse? misliš, da se ljudje ne zavedajo na kakšne hijene morajo navadit svoje otroke, da dobijo trdo kožo?


Pa saj ni konec sveta zdaj. To se pač tako reče.


Seveda ni konec sveta in seveda se "pač tako reče". Če bi se šlo za konec sveta, moj odgovor ne bi bil tako prijazen kot je zgornji.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 19:19:52 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 16:54:01   
Gina
Otroku naj vsak da tako ime, kot mu je všeč. Dandanašnji obstajajo res različna imena. Včasih se sprašujem, ko vidim ime napisano, kako se izgovori, včasih se sprašujem ali je to fantek ali punčka. Ampak kaj pa potem? A je to neka pomembna stvar, kaj si jaz mislim ali kaj se sprašujem? Ko spoznam otroka, (ali odraslega človeka) mi postane ime v vsakem primeru domače, se navadim nanj in je ok.
Se spomnim, ko smo dali našemu pred 13. leti ime Dan, je to bilo nezaslišano grozljivo, kr neki se je zdelo okolici, še moja ekstra tolerantna mati je rekla: A če bo hči pa Noč(ka)?, oče je bil tiho, pa delal čudne frise - itak sem se mu zmeraj zdela malo odpuljena pa ni komentiral, moja tašča ni govorila z nami 3 mesece in ga 1 mesec ni prišla zaradi tega pogledat, pa v isti hiši smo živeli, tast je pa rekel, da smo zmešani in ga ravno tako ni bilo na spregled še dlje. Kakšen kaos zaradi imena! user posted image user posted image  Saj je hecno danes. Ampak tašča se ni mogla sprijaznit s tem, da bo šla z vozičkom po ulici in ga morala predstavit: Dober dan, to je pa Dan.user posted image user posted image  Ni mogla sprejet. Danes je to eno relativno pogosto ime in je ni več sram. Ljudje so pa večinoma kot moja tašča. Če nekaj ne spada v povprečje, doesn`t fit. Ni za njih ok, niso navajeni, v najboljšem primeru se malo norčujejo pa ti dajo potem mir in se navadijo, ker se navadijo otroka, v najslabšem pa se počutijo osebno ogroženi (od enega imenauser posted image  - hecno, če bi mu dala ime Franci, ki je ime mnogih generacij, bi te večinoma tudi mal pisano gledali, da si tako konzervativna - nikdar jim ni prav ). Torej se moraš odločit, ali hočeš spadat mednje, ustrezat večini in se prilagodit, ap dat otroku neko dolgočasno ime ali uporabljat svojo glavo in svoje vrednote, svoja prepričanja. Meni moji otroci še niso nikdar rekli, da se bodo preimenovali. Pa noben od njih nima nekega dolgočasnega pogostega imena. Če jim pa ime res ne bi bilo všeč, pa ok, naj se preimenujejo. Nimam nič proti. Vsi so dobili ime v dobri veri, da delam najboljše, kar znam. Preverit pa tega, ali jim bo nekaj všeč ali ne ne moreš, ker naslednja generacija ne bo razmišljala tako kot razmišlja povprečen uporabnik rr-ja, to je druga generacija, kot bo tvoj otrok. Torej v vsakem primeru igraš loterijo. Lahko zadaneš ali pa ne. Zato je najboljše, da narediš po lastnem okusu, še vedno imaš možnost, da bo tvoj okus podedoval.

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 17:00:08   
anajmad
Ne ene ste pa res s svojimi izjavami.......kr neki. Kot ,da so razne Lane,Tije ali pa Niki ful cool.
Res pa je,da je napisala vsaka svoje mnenje,kakor ji je všeč,sam žalit pa res ni treba.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 17:42:42   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Kot ,da so razne Lane,Tije ali pa Niki ful cool.



Meni so pa ta imena ful ql, čist res. user posted image  100 ljudi, 100 čudi.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 17:55:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Ne ene ste pa res s svojimi izjavami.......kr neki. Kot ,da so razne Lane,Tije ali pa Niki ful cool.
Res pa je,da je napisala vsaka svoje mnenje,kakor ji je všeč,sam žalit pa res ni treba.


jah no. meni je pač kr neki. in user posted image  nikjer pa nisem napisala, da mi kakšno drugo ime ful cool.user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 18:25:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Otroku naj vsak da tako ime, kot mu je všeč. Dandanašnji obstajajo res različna imena. Včasih se sprašujem, ko vidim ime napisano, kako se izgovori, včasih se sprašujem ali je to fantek ali punčka. Ampak kaj pa potem? A je to neka pomembna stvar, kaj si jaz mislim ali kaj se sprašujem? Ko spoznam otroka, (ali odraslega človeka) mi postane ime v vsakem primeru domače, se navadim nanj in je ok.
Se spomnim, ko smo dali našemu pred 13. leti ime Dan, je to bilo nezaslišano grozljivo, kr neki se je zdelo okolici, še moja ekstra tolerantna mati je rekla: A če bo hči pa Noč(ka)?, oče je bil tiho, pa delal čudne frise - itak sem se mu zmeraj zdela malo odpuljena pa ni komentiral, moja tašča ni govorila z nami 3 mesece in ga 1 mesec ni prišla zaradi tega pogledat, pa v isti hiši smo živeli, tast je pa rekel, da smo zmešani in ga ravno tako ni bilo na spregled še dlje. Kakšen kaos zaradi imena! user posted image user posted image  Saj je hecno danes. Ampak tašča se ni mogla sprijaznit s tem, da bo šla z vozičkom po ulici in ga morala predstavit: Dober dan, to je pa Dan.user posted image user posted image  Ni mogla sprejet. Danes je to eno relativno pogosto ime in je ni več sram. Ljudje so pa večinoma kot moja tašča. Če nekaj ne spada v povprečje, doesn`t fit. Ni za njih ok, niso navajeni, v najboljšem primeru se malo norčujejo pa ti dajo potem mir in se navadijo, ker se navadijo otroka, v najslabšem pa se počutijo osebno ogroženi (od enega imenauser posted image  - hecno, če bi mu dala ime Franci, ki je ime mnogih generacij, bi te večinoma tudi mal pisano gledali, da si tako konzervativna - nikdar jim ni prav ). Torej se moraš odločit, ali hočeš spadat mednje, ustrezat večini in se prilagodit, ap dat otroku neko dolgočasno ime ali uporabljat svojo glavo in svoje vrednote, svoja prepričanja. Meni moji otroci še niso nikdar rekli, da se bodo preimenovali. Pa noben od njih nima nekega dolgočasnega pogostega imena. Če jim pa ime res ne bi bilo všeč, pa ok, naj se preimenujejo. Nimam nič proti. Vsi so dobili ime v dobri veri, da delam najboljše, kar znam. Preverit pa tega, ali jim bo nekaj všeč ali ne ne moreš, ker naslednja generacija ne bo razmišljala tako kot razmišlja povprečen uporabnik rr-ja, to je druga generacija, kot bo tvoj otrok. Torej v vsakem primeru igraš loterijo. Lahko zadaneš ali pa ne. Zato je najboljše, da narediš po lastnem okusu, še vedno imaš možnost, da bo tvoj okus podedoval.


Gina kot vedno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  .
In ne zamerit saj ni smesno, toda ob prvem delu sem se pa do solz nasmejala...user posted image user posted image

In ves, moj sine se pa je preimenoval, uradno pa cez 4 leta ko bo polnoleten pravi... pa kaj naj mu zdej??
Seveda upostevam njegovo zeljo in ga sem in tja poklicem po ta novem, sicer se mi na staro itak nece javljat...eh ja takle mamo.user posted image user posted image


(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 19:06:15   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!




Krasno! user posted image  Ubogi otrok... user posted image


Ma si mi dvignila pritisk! Meni se zdi, da se "ubogost otroka" meri predvsem po zelo zelo drugačnih merilih kot je ime! Ubogi otroci so ubogi, ker so bolni, ker nimajo sedanjosti, niti prihodnosti, ker nimajo kaj za jest! to so ubogi otroci, ne pa otroci, ki nosijo ime, ki TEBI ni všeč in TEBI nič ne pomeni. a si kraljica, da boš odločala, kaj je lepo in kaj ni lepo ime?

Vsak otrok slej ali prej pride v fazo, ko mu lastno ime ni všeč oz ko ga bo okolica zaradi tega zasmehovala. Kako pa ti lahko apriori določiš kako bo nek otrok bogi? daj pojasni mi! UBOGI??? bo ubogi, če se rodi v družino, ki ga komaj čaka, ki mu bo dala vse? misliš, da se ljudje ne zavedajo na kakšne hijene morajo navadit svoje otroke, da dobijo trdo kožo?



Pa saj ni konec sveta zdaj. To se pač tako reče.


Seveda ni konec sveta in seveda se "pač tako reče". Če bi se šlo za konec sveta, moj odgovor ne bi bil tako prijazen kot je zgornji.



"Konec sveta" se tudi samo tako reče, veš.

Zanimivo, kako eni ljudje določenih stvari ne razumejo. Kdo bi si mislil.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 19:21:34 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 19:24:17   
Bonnie_RR
Prosim, da mnenja podajate brez žalitev, v nasprotnem bom temo začasno zaklenila.

Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 19:26:19   
pika74
Meni ni všeč.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:21:06   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

Prosim, da mnenja podajate brez žalitev, v nasprotnem bom temo začasno zaklenila.

Lp, Bonnie



Kje pa so kakšne žalitve?

Pa pri meni zdaj izgleda, kot bi nekaj žalila, pa si ti popravila. Pa nisem nič žalila in tudi ti nisi nič popravila.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:21:48   
helloKitty
user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?