|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:23:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Pa pri meni zdaj izgleda, kot bi nekaj žalila, pa si ti popravila. Pa nisem nič žalila in tudi ti nisi nič popravila.


Mišni, ti si carica user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:24:03   
Šaki
uf nism ga še slišala.
no jz ga nebi dala.ne vem.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:27:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

Prosim, da mnenja podajate brez žalitev, v nasprotnem bom temo začasno zaklenila.

Lp, Bonnie



Kje pa so kakšne žalitve?

Pa pri meni zdaj izgleda, kot bi nekaj žalila, pa si ti popravila. Pa nisem nič žalila in tudi ti nisi nič popravila.


Misni ce bi meni ena napisala da je moj otrok bogi ker ima mene za mamo ...ker sem mu izbrala  oziroma mu nameravam izbrati doloceno ime bi bila zeloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
uzaljena pa nisem hitro uzaljena.

Sej ti res nisi nic zalila, da ne bo pomote samo nekdo drug pa je...

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:41:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

Prosim, da mnenja podajate brez žalitev, v nasprotnem bom temo začasno zaklenila.

Lp, Bonnie



Kje pa so kakšne žalitve?

Pa pri meni zdaj izgleda, kot bi nekaj žalila, pa si ti popravila. Pa nisem nič žalila in tudi ti nisi nič popravila.


Misni ce bi meni ena napisala da je moj otrok bogi ker ima mene za mamo ...ker sem mu izbrala  oziroma mu nameravam izbrati doloceno ime bi bila zeloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
uzaljena pa nisem hitro uzaljena.

Sej ti res nisi nic zalila, da ne bo pomote samo nekdo drug pa je...


Pa saj ni napisala, da je bogi otrok, ker ima to, ki je odprla temo, za mamo. Napisala je bogi otrok, če bo imel tako ime. In to je pač njeno mnenje. Meni se to ne zdi nič takega. Kolikokrat to za kakšnega to rečeš, pa ni zdaj rečeno, da so pa starši za zapret. Ta bogi otrok je figurativno rečeno, po moje bi to v vidnem svetu izgledalo tako, kot bi zavila z očmi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 20:52:00   
Anonimen
Misni:

Ma eni razumemo tako eni pa drugace...100 ljudi 100 cudi.



(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 21:21:38   
Pikapolonica_
naj bo raje taiuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 21:35:29   
bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Misni:

Ma eni razumemo tako eni pa drugace...100 ljudi 100 cudi.





100 žena 200 sisa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 22:09:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Misni:

Ma eni razumemo tako eni pa drugace...100 ljudi 100 cudi.





100 žena 200 sisa


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To pa prvic slisim... ampak  je dobra.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bomboncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 22:32:26   
ukmarmiha
Yaooo.......
Izgleda, da se je vnel skorajšnji besedni boj. Dekleta ne se sekirat. Jaz nisem tak tip, da bi me mnenje nekoga, ki ga ne poznam, prizadelo.

Vseeno pa bi dodal, da je sporazumevanje tukaj na RR pač pisno. In če je nek stavek ali beseda malce na splošno napisan ali napisana, pač pride do različnih razumevanj. Saj je tako tudi pri govornem sporazumevanju. Stvar je pa v tem, da se dandanes zelo posplošeno govori ali piše, kar mene osebno moti. Včasih se mi zdi, da bi moral biti sposoben brati misli, da bi razumel v večji meri, kaj mi nekdo želi povedat. Ne vem ali se ljudem danes ne da iskati pravih besed za nekaj povedati ali pa postaja večinski del slovenskega naroda resnično reven v besednem zakladu.

Zato torej... potrudimo se pri komunikaciji, saj je za večji del nesporazumov med ljudmi, po mojem mnenju, kriva slaba komunikacija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 22:48:52   
Anonimen
Ni mi všeč.

(odgovor članu ukmarmiha)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 22:59:03   
Naja31
Ni mi všeč.
Bi se drugače izrazila,pa ne bom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
17.1.2009 23:06:09   
benika
Ni mi všeč.
Bi se drugače izrazila,pa ne bom.


Enako.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
18.1.2009 12:54:09   
Bonnie_RR
Mišni... Popravila sem le en del enega posta, ki pa je bil potem še n-krat citiran, zato je bilo potrebno tudi ostale popraviti.

lp, Bonnie



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
18.1.2009 13:49:21   
bomboncek
Mišni - brisala je del mojega posta, kjer sem uporabila le primer s kako rimo bi lahko sošolci zafrkavali punčko z imenom, kot ga ima hčerka od kajajaka, pa čeprav sem dopisala, da ne mislim bit žaljiva, da ne ponižujem in da je to zgolj primer. in res se je zgodilo točno to, kar sem imela v mislih, da se bo.


evviva la liberta' di parola!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
18.1.2009 15:34:29   
slovenka
No, se ne bi strinjala, da vsak otrok kdaj ni zadovoljen z imenom, jaz nisem nikoli menila, da nimam fajn imena, tudi za kakšno od prijateljic ne vem za to. Pa smo Janja, Silvija, Anita itd.

Pač eni dajo nenavadno ime, zraven pa ne bi radi, da ljudje malega vsakič vprašajo 'kakoooo?', kaj je to za eno ime? Kako se pa napiše?...

Gina - A je to neka pomembna stvar, kaj si jaz mislim ali kaj se sprašujem?

po moje pa ravno zato sprašuje, ker ji je pomembno, kakšna bo reakcija ljudi ob imenu.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
18.1.2009 15:58:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

No, se ne bi strinjala, da vsak otrok kdaj ni zadovoljen z imenom, jaz nisem nikoli menila, da nimam fajn imena, tudi za kakšno od prijateljic ne vem za to. Pa smo Janja, Silvija, Anita itd.

Pač eni dajo nenavadno ime, zraven pa ne bi radi, da ljudje malega vsakič vprašajo 'kakoooo?', kaj je to za eno ime? Kako se pa napiše?...

Gina - A je to neka pomembna stvar, kaj si jaz mislim ali kaj se sprašujem?

po moje pa ravno zato sprašuje, ker ji je pomembno, kakšna bo reakcija ljudi ob imenu.



Ja pa saj ravno to sem želela povedat Slovenka: Če je nekomu pomembno, kaj si ljudje mislijo ob imenu, naj vprašajo in se na to ozirajo. Če pa jim ni pomembno, je pa itak vseeno, kaj si mislijo. Vendar obstaja problem, ker nekateri včasih ne vedo kaj jim je pomambnejše, mnenje ljudstva ali lastno mnenje, oboje bi združili. Vendar pri tako ekstremnih imenih te reči ponavadi ne gredo tako.
Aja, še ena reč je pomembna, namreč konkretno okolje, v katerem nekdo živi. V Ljubljani srečaš res ogromno skrajno nenavadnih imen. Ampak res ogromno. Nenavadno ime ni nobena redkost in temu primerno večja je toleranca prebivalcev do nenavadnosti. Veliko več ljudi se ne zgraža, kot kje drugje. Pri nas v Postojni recimo srečaš mnogo manj ekstremnih imen kot v Lj., vsaj jaz jih ne slišim. Okolje je bistven dejavnik. Razvito, razpršeno in večnarodnostno okolje zmore več sprejemanja drugačnosti, kot konzervativno, bolj vase zaprto.

p.s.: Meni je moje ime strahotno dolgočasno in brezvezno. Pa kaj? Zato pa res še ni konec sveta, jaz sem jaz, pa naj mi je ime kakorkoli.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
18.1.2009 16:02:04   
Anonimen
Vendar obstaja problem, ker nekateri včasih ne vedo kaj jim je pomambnejše, mnenje ljudstva ali lastno mnenje, oboje bi združili. Vendar pri tako ekstremnih imenih te reči ponavadi ne gredo tako.


Verjetno nekateri od njih sprasujejo za mnenje tudi na tem forumu.

In ko recemo, da je ime grdo, grozno, da ubogi otrok, ki ima tako ime, je to samo ubesednjena reakcija realnega okolja, v kateri bo tak otrok in druzina bival. Ne vem, zakaj se "prepoveduje" taksne komentarje, saj niso dalec od realnosti. Od nje se razlikujejo samo v tem, da so komentarji direktno in besedni, realnost pa z besedo obicajno spara in jo skriva za neverbalno komunikacijo.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
18.1.2009 23:36:38   
Nur
Ime mi ni všeč - je preveč nenavadno za naše okolje in po mojem mnenju bi otrok s takim imenom preveč izstopal. No, seveda je pa tudi od karakterja otroka odvisno: če bo samozavesten, če bo to ime "znal nositi" - bo frajer, v nasprotnem primeru pa ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 8:00:48   
lananai
Kreganje gor, kreganje dol... vas vse razumem. Ne razumem pa folka, ki sprašuje za mnjenje o imenu na forumu, pa potem ne zna sprejeti tega mnenja, če je negativno. Pa ne govorim o tem primeru (ukmarmiha je to sprejel več kot super), ampak na splošno. Če me nekdo vpraša, povem svoje mnenje - naj bo takšno, kot je. A ni to prav? Najboljše da nekdo odpre temo z imenom... in potem naj nanjo odgovarjajo le tisti, ki jim je ime všeč. user posted image  Al kako? Saj vprašajo po mnenju. Če je pač mnenje nekoga "ubogi otrok" je to najbrž bolj iskreno mnenje kot marsikatero "ni mi všeč" (ko pač ne upaš napisat nič bolj negativnega kot to, čeprav si mogoče misliš). Taki, ki sprašujejo o malo bolj posebnem imenu, pa itak vedno dobijo negativne odgovore, ker pač izstopajo iz večine.

Meni ime Unai sploh ni všeč, kot mi niso všeč nobene čudne spakedranke (vsaj za naše okolje) oz. razni 3-črkovni modernizmi. Ha, me zanima, koliko bo čez kako leto v SLO parov brat - sestra z imenoma Lia (Tia) - Tai... Ampak kot vsakemu paše. Še dobro, da nam niso vsem ista imena všeč.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 11:17:56   
bomboncek
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jah kaj naj rečem......user posted image


malo popačiš pa bo ONAJ.....tamo......koji  peva.....



za BONNIE RR

In če smo že pri brisanju zaradi "posmehovanja" - ker sem v postu, kjer si me BRISALA, napisala eno otroško rimo (nekaj v stilu ana banana, anča pomaranča itd - in še bi lahko naštevala), pa si me BRISALA, ker sem po tvojem mnenju očitno pretiravala (v čem že? v otroški rimi? ker sem ubesedila kako se osnovnošolski otroci zafrkavajo z rimami med odmori?)....rijo si pa pustila, ko je jasno ko beli dan kam pes taco moli, poleg posmehovanja imenu vzpodbuja še narodnostno posmehovanje...

vidiš, tako je to. otroška rima z banano se izbriše, zaradi enega bomboncka s 6 objavami, eni stari matori riji, ki je verjetno vaša kolegica, pa se dovoli vse. to mi ni prav, pa oprosti ker smetim temo z imenom, ampak če imate pravila, imejte jih za vse enaka.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 11:27:30   
cukr07
Meni ni všeč.

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 12:22:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek
evviva la liberta' di parola!


A to ne bi šlo lepo po slovensko? Saj je lepo, da znaš tudi po italijansko to povedat, ampak imamo že dovolj opravka z razumevanjem tujih imen, kaj šele celih stavkov.

(odgovor članu bomboncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 12:45:19   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: ukmarmiha

Lep pozdrav,

Že nekaj časa se mučim z izbiro imena. Prosli bi vas za mnenje o imeni. In sicer o imenu; UNAI


Hvala za vaše komentare.

LP!


/quote]

user posted image

Ime mi pa ni všeč. Kako se sploh izgovori po naše in kako bi ga izgovorili angleži?  

< Sporočilo je popravil lotoska -- 19.1.2009 12:47:19 >

(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 12:51:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska
Kako se sploh izgovori po naše in kako bi ga izgovorili angleži?  


A to te samo tako malo zanima, ali ti je to pomembno pri imenu?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ime ... Unai ... vaše mnenje?
19.1.2009 12:55:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jah kaj naj rečem......user posted image


malo popačiš pa bo ONAJ.....tamo......koji  peva.....



za BONNIE RR

In če smo že pri brisanju zaradi "posmehovanja" - ker sem v postu, kjer si me BRISALA, napisala eno otroško rimo (nekaj v stilu ana banana, anča pomaranča itd - in še bi lahko naštevala), pa si me BRISALA, ker sem po tvojem mnenju očitno pretiravala (v čem že? v otroški rimi? ker sem ubesedila kako se osnovnošolski otroci zafrkavajo z rimami med odmori?)....rijo si pa pustila, ko je jasno ko beli dan kam pes taco moli, poleg posmehovanja imenu vzpodbuja še narodnostno posmehovanje...

vidiš, tako je to. otroška rima z banano se izbriše, zaradi enega bomboncka s 6 objavami, eni stari matori riji, ki je verjetno vaša kolegica, pa se dovoli vse. to mi ni prav, pa oprosti ker smetim temo z imenom, ampak če imate pravila, imejte jih za vse enaka.




oprosti, a tebi se malo trga?

narodnostno posmehovanje? OMB.....

jaz sem samo napisala svojo asociacijo ob izgovorjavi imena.....

in da sem meni dovoli vse....verjetno si nova tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bomboncek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?