|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nedolžnost
21.1.2009 17:40:27   
cukr07
Pri 20-ih.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nedolžnost
21.1.2009 18:18:56   
bybyka_1987
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

O bog a že pri 14 se punce dajejo dol??Moja jih ima 4, se pravi še 10 let?!Saj me bo kap.Kako nizko se je ta meja spustila, žalostno.Mislim da se samo dajejo kateri jih je več imel oz., dol dal.kako ve razmišljate o svojih hčerah?saj fant nič ne nasrka, ženska pa lahko.


14 je bilo nekoč. Sedaj je povprečje padlo krepko pod 14 verjami.


Tega sploh nikol ne napišem na forumu, ampak zdej pa moram : user posted image FAK!!!

Drugač pa moj odgovor je 16. Če bi bla zdej še enkrat tam, bi se za to odločila znatno kasneje...Ker čist drugače razmišljam, kot takrat...


enako se podpisem user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nedolžnost
21.1.2009 18:49:16   
svetnik
hmmmm.....

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nedolžnost
21.1.2009 19:51:32   
Pat74
Karin se ti pridružujem in se sploh ne smatram za kategorijo zadnji vlak, čeprav je bil moj prvi in je tudi moj mož. Se je splačalo čakati na pravega, pa se nisem poročila nedolžna, da ne bo pomote.

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nedolžnost
21.1.2009 20:24:01   
svetnik
hmm....eden in edini/a...kt , da bi celo življenje jedel govejo juho...okusov druge juhe pa nebi probal....

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nedolžnost
22.1.2009 8:21:31   
Pat74
Svetnik veš kaj, mislim, da je danes ravno problem, da je govoje juhe še preveč na izbiro in da pol sploh več ne veš, katera je tista dobra!


(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nedolžnost
22.1.2009 8:23:51   
Pat74
Goveje - sem se zatipkala. Pa še to: priložnosti sem imela dovolj za tovrstne izkušnje, ampak se zanje pač nisem odločila, ker sem poslušala predvsem sebe.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nedolžnost
22.1.2009 11:42:52   
ronja
glih 18, sama odgovorna za svoja dejanjauser posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nedolžnost
22.1.2009 14:58:21   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: svetnik

hmm....eden in edini/a...kt , da bi celo življenje jedel govejo juho...okusov druge juhe pa nebi probal....


user posted image če ti je sex tolk kt goveja juha, pol pa kr vsak dan drugo... pol pa spet od začetka, da vidiš kera ti je bolj všeč....user posted image

Men je odnos -partnerski in spolni- neprimerno več kot preizkušanje okusovuser posted image

Hvala lepa, da kdo sam sproba, kaken okus imam. In kaj če imam slab dan, a pol pa v kontejner al kaj....user posted image
Njabrz sem hudo za cajtom.user posted image

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nedolžnost
22.1.2009 19:48:40   
Anonimen
13

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nedolžnost
22.1.2009 19:55:01   
Anonimen
Mislim, da je bilo vprašanje samo s katerim letom in ne če sta z le-tem skupaj ali ne, halo?  Kako se kaj počutjo punce, ko odgovarjate, da ste s tem poročene ali pa da ste še vedno skupaj. A če pa nista skupaj s fantom s katerim zgubimo nedolžnost je pa greh ali kaj? user posted image   Jaz sem jih od nedolžnosti 13 zamenjala, so what?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nedolžnost
22.1.2009 20:04:28   
puppa
Nedolžnost sem izgubila pri 27 letih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nedolžnost
22.1.2009 20:13:23   
Felicita
17 in še traja.

mam pa še 3 komentarje na 'zgodnje' zgubljanje nedolžnosti:
1.) pravte da se nedolžnost zgublja vedno bolj zgodaj. res? Če ma katera živo prababico naj jo vpraša, kdaj je prvič seksala oz. imela otroka. sploh če je s kšne kmetije doma. ena od mojih prababic je imela prvega otroka pri 14. otroka. pri 14ih. včasih so se poročal prec ko so punce dobile menstruacijo in mel otroke, velik njih. in vem, družbene razmere so bile drugačne in življenjska doba nižja, pa še vedno, seksal so zgodi.
2.) ne vem sicer čist točno kako in zakaj, ampak še vedno so precej velike razlike med podeželjem/ruralnimi območji in mesti. jest sm z vasi (ki zdej to skor več ni), smo že ful zgodi začel z 'zdravniki' in tko... tut večina sošolk je zgubila nedolžnost že v oš. ne vem sicer čist točno zakaj, ampak pr ns se je vse precej hitrej začel...
3.) enkrat sem brala eno teorijo, s katero se precej strinjam - ko punce dozorijo, jih mečejo hormoni, začnejo čutit potrebo. neki jih že zlo zgodi (13,14) zgubi nedolžnost; potem pa pride razna spolna vzgoja pa revije in tv in fama o 'gospodu pravem', kar u bistvu 'umetno' podaljša dobo nedolžnosti.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nedolžnost
22.1.2009 21:54:27   
Pat74

Mislim, da je bilo vprašanje samo s katerim letom in ne če sta z le-tem skupaj ali ne, halo? Kako se kaj počutjo punce, ko odgovarjate, da ste s tem poročene ali pa da ste še vedno skupaj. A če pa nista skupaj s fantom s katerim zgubimo nedolžnost je pa greh ali kaj? Jaz sem jih od nedolžnosti 13 zamenjala, so what?


Ne vem, če je katera sploh pisala o kakšnem grehu?!user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nedolžnost
23.1.2009 9:22:36   
ronja
. In kaj če imam slab dan, a pol pa v kontejner al kaj....

hehe, takrat ko prvič seksaš z nekom, po definiciji nimaš slabega dneva - če je prostovoljno in zaželeno, sevedauser posted image .

Ma, če so še skupaj, pač napišejo, saj to ni nič narobe. Jaz se zato nič slabo ne počutim - vse tri svoje fante sem imela rada in za nobenega mi ni žal, vsak je bil to, kar sem takrat potrebovala in bilo mi je lepo, zdaj mi je pa najlepše.

Se pa strinjam s Felicito, včasih je bilo pri 12ih čisto normalno, saj je še Prešeren o tem pisal... Jaz sem pač bolj pozno dozorela, pri 12ih sem se še s punčkami igrala, celo dobila sem eno punčko takrat in mi je bila najljubša (oče se je pa tok bal, da me bo užaliluser posted image ). Tudi m. takrat še nisem imela.

Nisem pa nikoli nameravala čakat g. pravega, ker v to nisem verjela, princi so mi bili vedno strašno dolgočasni...user posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nedolžnost
23.1.2009 14:40:29   
uršika***
Jaz sem jih od nedolžnosti 13 zamenjala, so what?


In zakaj ti nisi odgovorila na vprašanje tako kot je zastavljeno??
Pač si jih zamenjala 13 in kaj zdaj???? Nekatere smo se pa že s prvim poročile. In kaj te to tko moti???

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nedolžnost
23.1.2009 15:30:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Jaz sem jih od nedolžnosti 13 zamenjala, so what?


In zakaj ti nisi odgovorila na vprašanje tako kot je zastavljeno??
Pač si jih zamenjala 13 in kaj zdaj???? Nekatere smo se pa že s prvim poročile. In kaj te to tko moti???



Konec koncev tudi ni bilo vprasanja,ce ste s prvim ostale....user posted image

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nedolžnost
23.1.2009 16:15:29   
tija008
pri 21

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nedolžnost
24.1.2009 1:18:47   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

3.) enkrat sem brala eno teorijo, s katero se precej strinjam - ko punce dozorijo, jih mečejo hormoni, začnejo čutit potrebo. neki jih že zlo zgodi (13,14) zgubi nedolžnost; potem pa pride razna spolna vzgoja pa revije in tv in fama o 'gospodu pravem', kar u bistvu 'umetno' podaljša dobo nedolžnosti.



A to pomeni potem, da ko začutiš potrebo (pri bilo čem, ne govorim zdej samo o spolnosti)), da moraš pa potem to takoj naredit? A odpovedovanje zarad nekih svojih načel potem ni zdravo in naravno? A moramo vedno 'dobit' tisto, kar si želimo ali je pametno včasih kdaj tut rečt ne, ker veš, da to zate ni dobr?

Sem te narobe razumela?


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nedolžnost
24.1.2009 7:03:54   
bamoocham
18 (že skoraj 19).

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nedolžnost
24.1.2009 18:29:11   
TinKiCa1
emmm..mislm da so bla kr šestnajsta ja:)

user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nedolžnost
24.1.2009 19:02:18   
Anonimen
13

(odgovor članu TinKiCa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nedolžnost
26.1.2009 11:19:21   
sashy
17

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nedolžnost
26.1.2009 20:38:12   
zamorček
eni ste pa zgodi začel

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nedolžnost
30.1.2009 15:26:28   
Anonimen
13-14

(odgovor članu zamorček)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?