|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje želje za dopust!
20.1.2009 21:52:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja


saj, mora biti vsaj kot doma......ampak to ne pride z leti veš...jaz si od nekdaj nosim posteljnino zraven kamorkoli....edino če je res 4 ali 5* potem


Fala bouge, ka nejsan edijna zakomplicirana, ker enin je vseeno, samo ka idejouser posted image .



pa ges tomi niti ne pravin zakomplicejranostuser posted image  pač man rada fajn, pa  čisto, pa ka ne spin skoron na kijštaj od đabuk....ges pa rajši nejden, kak bi pa v takši štali spalauser posted image  fala lejpa.....


O bože mili, pol pa sori, k sem sploh predlagala..gospe ne bodo v taki štali spale....đizususer posted image user posted image user posted image
Je pa tle čisto, nova oprema, lepa plaža...ampak res pa da ni 5 *pa rdeče preprego na tlehuser posted image



eva, pokomentiramo pa le lahko objavljene slike ali kaj? in tele slike me res spominjajo na marsikatero ponujeno sobo na hrvaškem, kjer tile gazde mislijo, dam nam za drag denar lahko prodajo dobesedno štalo....no, saj jo nekaterim res. ali pa če ni glih nas, naletijo kakšni čehiuser posted image  

pa zato še nismo gospe. in očitno imamo pač o novi opremi malce drugačno mnenje.

in zakaj ti gre ob rdeči preprogi na bruhanje?user posted image  probaj enkrat...mislim, da te bo minilo.....slabost namreč....user posted image


< Sporočilo je popravil rija -- 20.1.2009 21:54:52 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moje želje za dopust!
20.1.2009 21:57:32   
viv_
Chill out punce...

Enim ustreza nekaj, drugim nekaj... In prav je tako, sicer bi bili apartmaji rezervirani že 2 leti vnaprej user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moje želje za dopust!
20.1.2009 21:57:57   
rija
hvala, da si povzela bistvouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moje želje za dopust!
21.1.2009 13:19:00   
tajtaja
Ej, tu gor se pa res krega za vsak d..k.
Bog ne daj povedat svojega mnenja.
Ajmo vsi tulit v en roguser posted image ....kok je to zabavnouser posted image in ne bo nikoli enega krega več.

Brez vejze bi se tome pravlo.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moje želje za dopust!
21.1.2009 13:34:16   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

http://www.otokpag-novalja.com/slo%20glavna.htm

Mi hodimo že 2 sezone sem..in pomoje bomo še naslednjih 10user posted image user posted image user posted image Mani je ful všeč, je pa tako da smo sami stalni gostje..konec avgusta smo vedno isti-se že poznamo...za otroke je super, morje čist blizu, roštilj, kamini(3x)..pokrita terasa, zunanja kuhinja, ti ni treba nič iz apartmaja nosit, maš zunaj vse potrebno za pečt, kavo skuhat, na plaži je ena kao"garaža" kjer namešeč vse iz plaže (blazine, ležalniki),senčniki, AP klimatizirani...meni res super! Cena pa mislim da je okoli 55€ za naš apartma(smo 4-je)



EJ, tu smo bli mi tud predlani in leto prej... Superca, res... Ko bom mela svojo familijo, bom sem hodila, k je res zakon.

Drgač pa... Zgornji app so vredi, samo vroče nam je blo, a so že dal klimo?
Čisto spodnji so najboljši oz. terasa je super, deca letajo sem tja, ti lepo čičaš na terasi in vse vidiš.
Zadej so pa še eni app, k so pa novi in je super, pa klima...

Meni je tu res fajn no...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moje želje za dopust!
21.1.2009 13:38:26   
naja17
Ups, ne niso isti, ampak na isto foro kot teli, pa tud so app Ruža user posted image  To mora bit par bajt naprej po moje... Ampak je res čist podobno, sam sem zele skontala, da tam na plažo prideš tud direkt iz bajte, kle pa sam z strani...

Ma kakor kol, lokacija je carska za deco, za notanjost pa meni ponavadi dol maha....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moje želje za dopust!
22.1.2009 16:45:01   
zoya24
...na kratko Eva1 lokacija super, apartmaji tudi, družba sploh krasna, je pa res, da sva kmetici, glede na štalo, ki jo imava doma (pa kaj češ, sej otroc morajo mal svinarije pojest) so tile apartmaji res zakon. Si sploh ne predstavljam boljših, je pa res, da šele sedaj vidim, kak olož sem, da sploh sem hodim user posted image .

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moje želje za dopust!
22.1.2009 22:07:30   
tajtaja
Plitvinauser posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moje želje za dopust!
24.1.2009 22:02:28   
ema79


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

http://www.otokpag-novalja.com/slo%20glavna.htm

Mi hodimo že 2 sezone sem..in pomoje bomo še naslednjih 10user posted image user posted image user posted image Mani je ful všeč, je pa tako da smo sami stalni gostje..konec avgusta smo vedno isti-se že poznamo...za otroke je super, morje čist blizu, roštilj, kamini(3x)..pokrita terasa, zunanja kuhinja, ti ni treba nič iz apartmaja nosit, maš zunaj vse potrebno za pečt, kavo skuhat, na plaži je ena kao"garaža" kjer namešeč vse iz plaže (blazine, ležalniki),senčniki, AP klimatizirani...meni res super! Cena pa mislim da je okoli 55€ za naš apartma(smo 4-je)



No pa da še jaz dodam svoj mlinček...tudi mi smo bili lani prvič tu....ravno zaradi predloga eve.  In smo bili zelo navdušeni, za letos pa imamo tudi že rezervirano. Najbolj mi je res všeč to, da je blizu morja, tista garaža na plaži je pa itak zakon.  Mi smo bili v zgornjih apartmajih in je vse novo. Res super!

< Sporočilo je popravil ema79 -- 24.1.2009 22:03:10 >


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moje želje za dopust!
24.1.2009 23:26:47   
Ribica **
Men pa ne zgleda tko slabo user posted image  

Men je vazno, da je kopalnica spodobna, pa da ni tapisonov in tepihov po tleh (eni junaki oddajajo app s tapisonom, v katerem so dovoljeni psi user posted image user posted image user posted image ).

Mi hodimo na Pag sem - samo se je pa treba vozit na plazo, se pa dogaja zvecer. Nismo za vse te Vidaliće in ostale kraje na -ić (ne poznam vseh na pamet). Smo bili lani v Njivicah, pa smo ugotovili, da pa le nismo za penzinoisticni dopust - se. No, link:

http://www.ricovnovalja.com/si/otok-pag/novalja/apartmaji-novalja-ricov-s1.htm

Ja, pa dek poleti ni nikjer user posted image

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moje želje za dopust!
25.1.2009 13:43:35   
lumpi1
Hojla kakšne so pa kaj cene apartmajev in kako je z rezervacijo, kakšna je možnost sprehodov v neposredni bližini apartmaja z vozičkom?
Meni se zdi super, mi bi tudi šli.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moje želje za dopust!
26.1.2009 13:44:40   
livia
Eva, meni se zdi tudi super. Povej še kaj več. Sprehodi tudi mene zanimajo.

(odgovor članu lumpi1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?