|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 13:41:55   
Pikica26
Ali ima kdo literaturo za izpit za zavarovalnega posrednika od septembra 2008?

Trenutno sem na porodniške dopustu in ker imam več časa kot potem, ko bom začela s službo, sem se odločila, da grem delat ta izpit. Dobrodošla bo tudi kakršnakoli informacija glede opravljanja izpita.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 16:53:51   
anajmad
Jst sem ga naredila l.2001 in ti povem,da ni ravno lahek.Moraš obvladati praktično vse:od premoženjskih,avtomobilskih,življenjsko naložbenih in zdravstvenih zavarovanj. Nas je takrat delalo 35 in naredilo nas je komaj 7.
Vso srečo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Pikica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 17:40:07   
Anonimen
Za izpit se je treba kar ucit, priblizno polovica jih ne naredi, kolikor vem. Cena izpita je nekaj cez 300€, samo nisem prepricana, da ga gres lahko delat brez predhodnega izobrazevanja (ki je tudi kar nekaj cekinov).

(odgovor članu Pikica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 18:37:46   
Pikapolonica_
Phu, če nisi v fohu je izpit strašno težko naredit. Ti govoriš o POSREDNIKU in ne ZASTOPNIKU -> za zastopnika je težek, se ga pa da naredit z učenjem, za posrednika pa je sicer nekaj literature, vendar res redkokdo naredi, ker je potrebno ogromno prakse.
Če si pa že seznanjena s posreništvom, potem pa le, se da, če je volja.
Sicer nimam sama narejenega ne enega ne drugega, moja kolegica je drugače zelo uspešen zastopnik, pa je na izpitu za posrednika že dvakrat cepnila user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 20:04:44   
anajmad
Ja sorry zastopnik sem.Posrednik mora obvladati tudi svetovni in domači finančni trg. Jap,moj sodelavec ga je naredil.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 20:45:17   
Lu
JAz imam. Sem že 3-krat padlauser posted image Zdej bom šla spet v nov boj.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
19.1.2009 23:21:51   
tianatian
Jaz sem vse naredla na prvo, se moraš pa res fajn vse naučit pa gre brez problema. Imam opravljen izpit za posrednika. Literaturo imam starejšo kot jo potrebuješ, je pa fajn težka en velik fascikel. Kar se pa predavanj tiče pa ti povem da nič kaj dosti ne odneseš od tam samo ful dosti cajta zapraviš, pa ni res da moraš obvezno na predavanja hodit. Če boš rabla kakšna vprašanja ali pa izkušnje o sami sestavi izpitov mi piši pa ti odpišem. Literaturo pa so mi v službi kupili pa jo imam tam sem pa trenutno na porodniški, tak da ne vem če je šel še kdo za mano na to izobraževanje, lahko pa poiščem naslove če rabiš pa ti pošljem link kje se da naročit literatura stane nekje ok 100 eur če se ne motim. Pa dosti sreče, ni tak težek izpit samo snov moraš vse predelat in razumet ker se vse prepleta. Piši če kaj rabiš na zasebna sporočila. LP

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
20.1.2009 12:40:01   
Pikica26
Saj to se zavedam, da izpit verjetno ni mala malica ... sem vam hvaležna za vaše izkušnje, sedaj si to še bolj realno predstavljam. V službi bodo slej kot prej zahtevali tudi to licenco, pa sem razmišljala, da se bom lažje sedaj učila, kot pa potem, ko zaključim s porodniško ali pa pri dveh otrokih. Samo pogum še zberem, pa se začnem resno učit, upam da mi tja do aprila uspe naštudirat.
Lu in tianatian, poslala sem vama ZS.

(odgovor članu tianatian)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
7.3.2009 20:25:26   
ves600
Tudi jaz se odpravljam sedaj v torek na izpit in me zanima, če si šla potem pisat in kako je bilo, na čem je bil poudarek in kako je bilo na ustnem delu?
Koliko približno pa si se učila, ker upam, da ne bom vsega potem pomešala, ker se stvari res prepletajo med seboj.

Hvala

Vesna

(odgovor članu Pikica26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
7.3.2009 21:38:02   
Peppa
Tu bi še jaz dodala vprašanje. Malo gledam po teh razpisih in me zanima kako je pri Grawe? Iščejo svetovalce prodaje vseh vrst zavarovanj.
Je tu mišljeno da iščes sranke za zavarovanja? Ker tega je že toliko na tržišču, da se s tem dobesedno išče igla v slami. No, če katera ve kaj več o tem bi bila zelo vesela kakšnih informacij.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu ves600)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
10.3.2009 8:07:13   
Sončni žarek
Peppa imaš ZS....

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
28.3.2010 11:34:54   
bamby1
IZVIRNO SPOROČILO: Peppa

Tu bi še jaz dodala vprašanje. Malo gledam po teh razpisih in me zanima kako je pri Grawe? Iščejo svetovalce prodaje vseh vrst zavarovanj.
Je tu mišljeno da iščes sranke za zavarovanja? Ker tega je že toliko na tržišču, da se s tem dobesedno išče igla v slami. No, če katera ve kaj več o tem bi bila zelo vesela kakšnih informacij.


Zdravo, zanima me kje bi lahko najceneje dobil literaturo za izpit zavarovalnega zastopnika?

hvala za odgovor,  Jani

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
28.3.2010 16:34:16   
Lu
Jaz imam čisto tafrišne knjige :-) Lahko mi pišeš na zs pa se dogovorive.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu bamby1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
13.6.2016 18:51:58   
Pikolink
Izpit sem opravljala pred časom. Zelo je obsežen in vprašanja dejansko iščejo neznanje, zato priporočam previdnost pri označevanju odgovorov.

V veliko pomoč, pri pisnem delu mi je bil program na spletni strani www.testko.net,
na ustnem delu pa je zelo veliko odvisno od sreče..

Srečno!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
14.6.2016 9:59:15   
ceve
Sam sem opravlil izpit za zavarovalnega zastopnika in kasneje še za zavarovalnega posrednika s pomočjo programa, ki se ga da najeti na www.testko.net.

Program zajema izpitna vprašanja, tako da se da dokaj dobro natrenirati test..

(odgovor članu Pikolink)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
14.6.2016 16:50:54   
MuckaMucka
Pisni del izpita je kar zahteven, je pa res, da mi je najbolj pri učenju pomagal program na strani www.testko.net , ker zajema vsa vprašanja iz vseh gradiv.
Na ustnem delu je pa odvisno, katero vprašanje potegneš ven iz košarice :) .

Srečno vsem na izpitu :)

(odgovor članu ceve)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izpit-zavarovalni posrednik
30.6.2016 13:23:10   
TečkaNosečka
Živjo,
No da delim z vami še moje izkušnje o teli temi...
Ko sem zaključila šolo sem si želele, da nikoli več ne naletim na knjigo, kjer se mi bo zalomilo že pri platnicah ;-)
no pa se mi je, ker sem si tako želela postati zastopnik.
in smo šli, 1x, 2x, 3x...izpit ni težek je pa veliko snovi in vsi odgovori so si zelo podobni tako da se hitro zmedeš.
ustni izpit pa loterija z izbiranjem vprašanj...malo sreče, veliko znanja pa gre :-).
na zadnje sem se učila preko testkota, kot je napisala Muckamucka....je pa to bolj za pisni del kot ustni.
kar se pa knjig tiče je pa tako da je potrebno spremljati izdaje, ker se konstantno nekaj spreminja in je dobro
da imaš zadnje gradivo.
srčno!

(odgovor članu MuckaMucka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?