|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:11:43   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: lana17


Veste kaj pa mene zanima, a gredo našim user posted image naše mame tud tolk na ...?



mojemu moja neuser posted image ...sta prava frenda

< Sporočilo je popravil gold fish -- 20.1.2009 22:12:18 >

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:12:01   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Sem sestavla mizico.. no skoraj.... tista izvlečna polička mi ne rata prow.... se mi zdi, da manjkako kaki šraufi...  na jih niti na papirju ni narisanih.... 


user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:12:09   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....................sm se spičla z taščo zdle...........se spomnete zadnjič k je bla pol ure pr nam?? no zdej sm jz kriva da ni lane neje videla.............


ja itak da si kriva..... pa vedno boš......   pa pri eni uhi not, pri drugi ven...... kaj je nisi nadrla .....jaz bi jo že...samo moja niti ne pokliče..... se letos še nismo niti čuli, niti vidliuser posted image


Veste kaj pa mene zanima, a gredo našim user posted image naše mame tud tolk na ...?



mojmu na srečo ne. pa ne pretiravam, lahko sam napiše. moja mami je ful ok, sicer ima svoje momente, se tud spičmo, sam se da zment z njo....... pa ne vtikuje se v vse.........

A ni zanimiv, da so njihove mame-naše tašče ponavad tiste k so smotane. No moja tašča je OK, ima svoje muhe, ampak nič pretrsljivega


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:12:35   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: lana17



Veste kaj pa mene zanima, a gredo našim user posted image naše mame tud tolk na ...?



Ne, bolj fotriuser posted image . Njim se tašče nimajo v kaj vtaknit

MTY-kaj pa tvoj reče na to?

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:12:57   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: RAČKAPK

fiši dej mi prosim eno fotko prilepi (če jo imaš pri roki)
kakšen voziček maš ti
sm že pozablauser posted image


peg peregota mam.... ti pošljem sliko po mailu....


ja dej lepo prosim
hvala


mašuser posted image

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:13:06   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Sem sestavla mizico.. no skoraj.... tista izvlečna polička mi ne rata prow.... se mi zdi, da manjkako kaki šraufi...  na jih niti na papirju ni narisanih.... 


user posted image ...ti si pa vsestranska...user posted image , bravo


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:13:49   
Lara Croft
Veste kaj pa mene zanima, a gredo našim naše mame tud tolk na ...?


Moj se z njo ne razume, oz. se moja mama z njim ne, ker se ji ne pusti šetat... hahaha...  in tudi se kej dost ne ubada z njo, ko pride...  Tukaj sta bila 2x, jaz sem šla k njima 2x, ma on ni šel zraven.


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:13:51   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....................sm se spičla z taščo zdle...........se spomnete zadnjič k je bla pol ure pr nam?? no zdej sm jz kriva da ni lane neje videla.............


ja itak da si kriva..... pa vedno boš......   pa pri eni uhi not, pri drugi ven...... kaj je nisi nadrla .....jaz bi jo že...samo moja niti ne pokliče..... se letos še nismo niti čuli, niti vidliuser posted image


Veste kaj pa mene zanima, a gredo našim user posted image naše mame tud tolk na ...?



mojmu na srečo ne. pa ne pretiravam, lahko sam napiše. moja mami je ful ok, sicer ima svoje momente, se tud spičmo, sam se da zment z njo....... pa ne vtikuje se v vse.........

A ni zanimiv, da so njihove mame-naše tašče ponavad tiste k so smotane. No moja tašča je OK, ima svoje muhe, ampak nič pretrsljivega



ma sej zdle zgleda k da nakladam.............sam je res............pač z mojo mami se štekata, midve z njegovo se pa ne več.

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:14:31   
ključek
user posted image




zmaj sem jaz............čarovnik pa....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 20.1.2009 22:16:11 >

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:15:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: meta21


Si prva, ki je to rekla-še moja mami je rekla-sori meta, tale fant pa ni naši familiji podobenuser posted image . Mislim, da ma edino obliko glave in nos po meni, drugače pa je popolnoma enak kot njegov ati pri tej starosti.



....ma če pogledaš tisto gasilsko..tam nekak isto gledata..po mojem spominu......

...kaki je pa ati njegov bil pri teh letih pa res nisem vidlauser posted image ...da bi lahko drugače komentirala..... je pa bistvo, da ima od vsakega nekajuser posted image ..pamet po mami ostalo...bingleca po atijuuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:15:28   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: meta21



MTY-kaj pa tvoj reče na to?


na to, da se ne štekamo??

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:15:33   
lana17
Lana, osebna naj bi bila konec tega tedna ali začetek naslednjega. Ne ne gremo v ZG, ampak nekam blizu Ormoža...Varaždin???
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Ne vem kje men ZG...sem bla pa dans v knjižnici in sem vzela knjigo Miselne uganke, da mal potrniram moje možgane, k drgač se mi bo zmešal...si nič ne zapomnim...pa še tist k si, pa si narobe.user posted image


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:16:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: lana17



Veste kaj pa mene zanima, a gredo našim user posted image naše mame tud tolk na ...?



Ne, bolj fotriuser posted image .


user posted image ...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:18:03   
Lara Croft
...ti si pa vsestranska... , bravo


Ma kaj pa... če češ, da je narjeno, naredi sam... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:20:30   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

...ti si pa vsestranska... , bravo


Ma kaj pa... če češ, da je narjeno, naredi sam... user posted image




user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:20:54   
meta21

Lana, pri meni ne bi blo nič čudnega, če bi še kontinent falila, ti si vsaj državo zadelauser posted image . Daj prinesi tiste uganke jutri na sprehod

< Sporočilo je popravil meta21 -- 20.1.2009 22:22:14 >

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:22:00   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: lana17

Lana, osebna naj bi bila konec tega tedna ali začetek naslednjega. Ne ne gremo v ZG, ampak nekam blizu Ormoža...Varaždin???
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Ne vem kje men ZG...sem bla pa dans v knjižnici in sem vzela knjigo Miselne uganke, da mal potrniram moje možgane, k drgač se mi bo zmešal...si nič ne zapomnim...pa še tist k si, pa si narobe.user posted image



Ah, pri meni ne bi blo nič čudnega, če bi še kontinent falila, ti si vsaj državo zadelauser posted image . Daj prinesi tiste uganke jutri na sprehod


meta, kako ti to pišeš.............samo kvadratki..............user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:22:27   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: lana17

Lana, osebna naj bi bila konec tega tedna ali začetek naslednjega. Ne ne gremo v ZG, ampak nekam blizu Ormoža...Varaždin???
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Ne vem kje men ZG...sem bla pa dans v knjižnici in sem vzela knjigo Miselne uganke, da mal potrniram moje možgane, k drgač se mi bo zmešal...si nič ne zapomnim...pa še tist k si, pa si narobe.user posted image



Ah, pri meni ne bi blo nič čudnega, če bi še kontinent falila, ti si vsaj državo zadelauser posted image . Daj prinesi tiste uganke jutri na sprehod


meta, kako ti to pišeš.............samo kvadratki..............user posted image user posted image user posted image user posted image


na zdej pa še jaz tko................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:23:29   
meta21
MTY-je že Lana nekej začarala-sem šla popravt...pa je to vse kar mi je uspelo

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:24:41   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

MTY-je že Lana nekej začarala-sem šla popravt...pa je to vse kar mi je uspelo


ma sej je tko luštn, da sem se jaz tudi čist zaštrikala.............user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:25:37   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: meta21


Lana, pri meni ne bi blo nič čudnega, če bi še kontinent falila, ti si vsaj državo zadelauser posted image . Daj prinesi tiste uganke jutri na sprehod


...bova ble dve pametni skupaj...ni hudirja, da ne bova pogruntale pravilnih odgovorovuser posted image


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:26:51   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

MTY-je že Lana nekej začarala-sem šla popravt...pa je to vse kar mi je uspelo


ma sej je tko luštn, da sem se jaz tudi čist zaštrikala.............user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:30:07   
arabela*
čeruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:30:38   
arabela*
našo spet nekaj mučiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrski sončki-3. del............ :)
20.1.2009 22:31:59   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

MTY-je že Lana nekej začarala-sem šla popravt...pa je to vse kar mi je uspelo


ma sej je tko luštn, da sem se jaz tudi čist zaštrikala.............user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image



Poglej sporočilo št. 62-tisto kar piše da si ti napisala sem jaz in obratno. Torej znaš čarat, ker jaz tega ne bi znal naredit...user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?