|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 12:12:20   
TinaV*
dobrodosla maj2009 ter seveda cestitke za user posted image user posted image .....vse vec vas je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 12:12:35   
TinaV*
o pa spet nova stran...kak fajn 

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 13:43:42   
*raci*
Evo še mene. Danes sem dala urin na test in je bil pozitiven.user posted image  Prvi pregled imam že 05.02.. To je moja druga nosečnost. Prva se je končala v 26. tednu. Upam, da zdaj zdržim čimdlje.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 14:13:49   
maj2009
ojla!

jst mam pa 1.pregled 2.3. in bom takrat v 10. tednu, kar pozno, ane?

saj bodo pa ravno tisti kritični moji tedni mimo.

to je moja 2. user posted image , 1. se je končala v 13. tednu (odmrtje plodu v 8/9tednu).

pozdravček

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 15:05:08   
fragola
joj kako lepo že oktoberke, iskrene čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 15:07:04   
vim
Čestitke oktobrske user posted image . Iiiii lep mesec, jesenčki smo the best, boste videle.user posted image Raci smem vprašat, kako to, da se ti je nosečnost končala v 26 tednu. user posted image Če sem prevč firbčna ne rabiš povedat, me pa zanima, ker v 26 načeloma lahko že preživijo.user posted image
Držim pesti za vse vas in seveda ostale, ter bodočeuser posted image .




_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 16:49:22   
nincika
Vijolica77, ninčy, maj2oo9, *raci*user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke še z moje strani in predvsem mirno nosečnost nam vsem želim. Jeeeeeeeeeeeejjjjjj, pa nas je res vedno več. user posted image user posted image  Jutri dela test še anonimen, držim pestke za + Zdaj se je pa začelo tudi pri oktoberkah veselo klepetanje. user posted image
In kako se kaj počutite, drage moje nosečke? Jaz sem se ravno zbudila, sem sanjala, da stojim pod polno češnjo in se bašem z velikimi, temnordečimi češnjami in se jih ne morem in ne morem najestuser posted image user posted image  
TinaV* hvala za kavico, vračam popoldanskouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 17:08:47   
malaMravljica
nok nok, se kaj prostora tudi zame? Jaaaa, jaz tudi oktobrka in sicer vem ze celo vecnost user posted image user posted image user posted image   skoraj tako no. Detece pa naj bi po mojih predvidevanjih prislo k nam 2.10.  Veselim se v neskoncnost in se malo cez.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 17:26:59   
TinaV*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za vse vas....malamravljica dobrodosla med nas...njih no jaz sem lanska oktoberka user posted image
od zacetka ko ste odprle to temo sem skos hodla preverjat ce je ze kak post zraven...zdaj pa neuspem prebrat vsega user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 17:30:54   
malaMravljica
TinaV, hvala za dobrodoslico med vas(nas) user posted image user posted image   te lahko takoj za rokav pocukam, ker imam eno vprasanje? Grem lahko k zobozdravniku sedaj, da bi mi popravil plombo,  danes sem v 5t6dni, sla bi pa jutri. Naj grem ali odlozim?

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 19:11:27   
TinaV*
a seveda lahko gres...celo mores iti,le tablet ne jemlji....meni so popravljali 5 zob v nosecnoti...vse smes samo nemses tablet pa na slikanje te ne sme dat...sicer pa tak vejo to user posted image
baje je v user posted image vec kisline na zobeh in se zato pac kvarijo bolj...no saj se stanje umiri pa ni receno da je pri vseh....pri meni je blo katastrofa user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 21:34:52   
strumf
čav punce. bi se še jaz pofočkala. postala sem srečka user posted image . PDP naj bi bil zaenkrat 6.10 (ravno druga obletnica poroke). je pa to moja druga nosečnost. prva se je nesrečno končala v 20tednu-vzrok zavozlana popkovnica in najin fantek je umrl. tako da upam, da bo sedaj vse o.k.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 22:00:26   
nincika
malaMravljica in strumf user posted image user posted image user posted image user posted image  in dobrodošli med oktobrkami, želim vama in nam vsem mirno nosečnost in zdrave user posted image

Pošiljam lep pozdravček tudi vsem ostalim souser posted image  in ostalim sogovornicam in vam želim mirno nočko in dobro se naspiteuser posted image

LP, Nina

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 23:11:06   
Anonimen

user posted image

PDP           IME                  PREGLED    NS





XX.10.
user posted image aquamarin

XX.10.
user posted image Vijolica77

XX.10.
user posted image ninčy


XX.10.
user posted image *raci*

            
01.10.
user posted image nincika     

2.10.
user posted image malaMravljica  

   
3-4.10.
user posted image maj2009   
     


06.10.
user posted image strumf
                 

10.10.
user posted image Anonimnauser posted image


 
SKUPAJ Oktoberk   2009  =9  
 

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________

  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu nincika)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 23:12:35   
Anonimen
Sem si drznila seznamček naresti, če je kaj narobe ga kar spremenite, sem pa Anonimnauser posted image in se vam v nekaj dneh razkrijem...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktobrke 2009
28.1.2009 23:19:23   
*talcy*
ojla..tuki oktoberka 2008 ... joj kako gre hitro ....
no čestitke in pazite svoje pikice v trebuhu pa SREČNO NOSEČNOST user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:00:52   
*raci*
Moja nosečnost se je na srečo končala na najlepši možen način. Po hudih mukah imava danes  3 letno pupo, ki je kot živo srebrouser posted image , vedno nasemjana in v marsičem prekaša svoje vrstnike. Njeni zdravniki se ji ne morejo načudit user posted image user posted image user posted image
Se kar dolgo zbirala pogum za v drugo, ker še enkat čez to ne bi mogla. Morem priznat, da me je kar mal strah, sam poskušam ta strah ignorirat in mislit na to, da bomo kmalu štirje. Mala že kar nekaj časa govori, da bi imela sestrico ali bratca, in seveda midva kot dobra starša, ji bova to ustreglauser posted image user posted image

Drugač pa mi je slabooooo

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:01:10   
maayaa
Tudi jaz pričakujem 1.10.09 tako kot nincika.        user posted image


To je moj prvi otrok zato sem še bolj začetnica. Drug teden imam prvi pregled po potrditvi nosečnosti, pregled z ultrazvokom, mi bodo delali vaginalnega ali samo čez trebuh, zanima me če gre očka lahko zraven?
Po eni strani sem fullllll vesela, po drugi mi je pa tko mal čudn, mal me je strah kaj bo vse to prineslo, sem pa še študentka (v "dobrih" letih) in nisem zaposlena, zato se mogoče mal preveč obremenjujem s prihodnostjo, ne sej ni take panike drugač, . . .

Vsem nosečkam želim, da se imate (noo imamo) čim lepše, da vam ne bo preveč slabo.     user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:25:07   
TinaV*
najprej tudi tebi maayaa cestitam ter zelim cim lepso nosecnost
glede pregleda pa ocka gre lahko zraven ce je na trebuhu,na vaginalnega ne....nas ati je so vedno zraven,potem pa do naslednjega pregleda govoril kak komaj caka da vidi naso user posted image ....user posted image user posted image user posted image
raci to da ti je slabo....ves da nisi sama vec user posted image ...tudi to mine


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu maayaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:26:00   
TinaV*
prvi moj pregled je bil vaginalni....pa se en zatem vse ostalo pa na trebuhu...razen mislim da v 7 mesecu se en vaginalni....

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:29:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Hvala sonček85, če bo to potem držalo, bo pa september res pester, smo že 3 septembra, nečakinja točno na 28 user posted image . Veš kaj me še zanima. A si lahko jaz sama izračunam do dneva točno, koliko sem noseča, ali to lahko izrana samo G?
Glede bolečin pa ste me zdaj pomirile, pa ni tako hudo, da bi bilo treba kaj proti bolečinam jemat. Hvala za nasvet
lahko si sama približno po zadnji m ki si jo imela.Tako kot sem ti jaz napisala.

Joj koliko vas je že user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:29:40   
sonček85
Aja pa pohvalit moram seznamček ki je res lepo urejenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:33:29   
TinaV*
jap sonček85 se pridruzim...res je lepo naret seznam



pa seveda user posted image za zaspanke user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:33:56   
TinaV*
zdaj pa mene nekaj zanima...punce odkod ste?

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktobrke 2009
29.1.2009 10:36:08   
nincika
maayaa, tudi jaz sem še študentka, no, absolventka, tako, da imava tudi to skupnouser posted image user posted image  Pa po izkušnjah mojih kolegic mamic je otrok zelo dobra motivacija za dokončanje študija. Mi začnemo drug teden urejat naše gnezdece, ko bo pa to za nami pa je v načrtu čimprej diplomirat.
Hvala Anonimna za seznamček, sem se že spraševala, če bo med oktoberkami kakšna, ki to znauser posted image  A si ti tista, ki danes delaš test? Držim pesti...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?