|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009
31.1.2009 21:43:58   
ninčy
Hojla!
Mi je končno uspelo prebrati vse za nazaj. Res se nas je nabralo že veliko user posted image .
icer sem kar v redu, le strašno utrujena, kar naprej bi spala. Drugih znakov pa nič le malo špikanja (trkam po lesu, da bi bilo čim dlje tako user posted image ).
Midva sva se tud odločila, da ne bova niur povedala do prvega pregleda, če bova le zdržala (vsaj jaz).
Lepo bodite vse pa se še tipkamo ...

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 8:32:53   
tane







 
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


PDP + IME                     PREGLED            NS




XX.10.                                                                                    
user posted image aquamarin

XX.10.                                                                                    
user posted image metka_zone

01.10.                                 5.2                                              
user posted image *raci*
            
01.10.                                 11.2                                             
user posted image nincika     

01.10.                                 4.2                                               
user posted image  maayaa   

02.10.                                 20.3                                             
user posted image Vijolica77

02.10.                                                                                       
user posted image malaMravljica  

02.10.                                11.2                                              
user posted image majakla
   
3-4.10.                               2.3                                                
user posted image maj2009   

4.10.                                                                                          
user posted image  skačica     

5.10.                                                                                          
user posted image Anonimna

06.10.                                                                                      
user posted image sandrarum  

07.10.                               25.2                                                
user posted image ninčy

07.10.                               17.2                                                
user posted image mici_
            
08.10.                              18.2                                                 
user posted image tane

09.10.                                                                                      
user posted image Anonimen



 
SKUPAJ Oktoberk   2009  =15 
 

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________

  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka




(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 8:42:17   
tane
tropical in ostale hvala ker urejate seznamček, jaz žal ne morem tako pogosto spremljat, sploh ne v službi tako, da ve kar...

strumfuser posted image user posted image mi je zelo žal...upam, da naslednjič končno res bo kot mora biti.

jaz in moji znaki...boleče in napete prsi drugače pa se počutim fenomenalno, ful imam energije, ful sem dobre volje počutim se, da bi lahko premikala gore, upam samo, da bo tako lepo še naprej.
na kratko o meni, še brez otrok, en SS v 14. tednu decembra 07, od takrat se trudiva, vmes še operacija pregrade in zdaj končno +.
vidim, da nekaj punc ki imajo otroke je tu, tako, da vas bomo lahko vprašale za nasvete itd.za vse nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 8:50:36   
maj2009
tane! dobro jutro!
si pa pridna, si dons prva. mene tud že mal prsi bolijo, drugač nobenih znakov razen tega da sm ful zaspana in bi samo spalauser posted image .
a si drugač kaj nervozna, ker si mela že 1ss?jst sm ga tud mela 13t (oktobra08) in morm rečt, da bom mirna ko bo 13t za mano.
pa ti?

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 9:17:30   
tane
ja maj2009 vidiš tole zgodnje vstajanje v nedeljo je posledica strahu...ker ponavadi spim kar malo dlje...vsak dan si govorim tokrat bo ampak saj veš strah je tu...
pri meni pa je še to, da mi je ravno prejšnji teden pred + dr.tomaževič povedal, da je še vedno ostanek pregrade in mi dal napotnico za ponovno operacijo, to je najino veselje ob + malo zasenčilo tako, da jaz bom po mojem mirna šele ko pridem do 28 tedna ko že lahko preživijo...


(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 10:26:07   
TinaV*
Lep pozdrav vsem

ponudim vam user posted image user posted image
dobrodosle nove nosecke....ter seveda cestitkeeee user posted image user posted image user posted image ...vidim da ima ena PDP tocno na dan ko sva midva dobila najin zaklad user posted image
sem vas ze pogresala ...nisem mela PC-ja ...nekaj je slo

kako lepo,vsake toliko se se ena javi.....stumf tebi pa drzim pestiuser posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 12:01:59   
Kepica83
hej punce!
Jaz sem nova oktoberka user posted image . Test mi je danes zjutraj pokazal +. Prav tako vsem user posted image  iskrene čestitke. user posted image user posted image



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 13:27:52   
maj2009
dobrodošla med nami!
kdaj imaš pdp?a je to tvoja 1.user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 13:45:19   
Anonimen
Da se še malo javim - anonimna s pDP 5.10., drugače imam doma že dva otroka, tako da popolnoma novo ni, samo kako hitro se stvari pozabijo. Slabosti in bruhanje pa se tudi že začenjajo. 

(odgovor članu maj2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 15:04:53   
Anonimen
Živjo punce!

Kako ste kaj? Prvi znaki...

Jaz sem tako bolna, da komaj živim. Sem bila pri zdravniku že prejšnji teden, sedaj se pa samo slabša. Moram jutri iti še enkrat. Vse me tako boli, da je joj. Sigurno, da tole ni ravno fajn za otročka.

Me je kar malo strah.

Drugače pa se mi sploh ne zdi, da bi bila noseča. Nobenih znakov, razen mogoče povečanega apetita pa tudi ta je bolj tako tako sedaj, ko sem tako crknjena.

Včasih se sprašujem, ali sem sploh noseča. No jutri bom poklicala ginekologinjo in se naročila pa bomo videli.
Lepo se imejte, vas je tako fajn brati.

Aja, jaz sem tista anonimna, ki ima pdp 9.10.

Čao!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 16:54:53   
majakla
Pozdravljene.
Joj, kako ste zgodne, jaz pa bi kar spala in lulala ... user posted image .
Dobrodošla miniko user posted image .

Tane imaš zelo podobno zgodbo kot jaz. Sem tudi še brez otrok, decembra 2008 SS, potem odstranitev pregradice, 2 meseca pavze, sedaj pa naj bi bila noseča dobrih 5 tednov.
Znaki, boleče in otečene prsi, utrujenost, a strah kar ne mine.
Čeprav se prepričujem, da je in bo vse OK, se vsake toliko zalotim, da si "preverjam" prsi in hodim na wc gledat, če ... 
Res že komaj čakam na pregled.

Vsem želim lep preostanek nedelje in za vsako imam eno:
user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image .

(Saj nas je že 17, ne?)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 19:34:41   
majakla
Alo, kaj sem sama tu? Kje ste vse souser posted image ?

No, da se malo pohvalim, imela sem ogromno časa
in tako imam tudi jaz oz. midva svoj ticker.

Meni je to vse taaaakooo luštkano, joj, čisto sem user posted image  + user posted image .

Imam dragega v službi, pa mi je dooolgcajt.
No, pa saj bo zdaj Ema in še film na Popu.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 19:38:19   
majakla
POPRAVEK,
kako čas beži,
SS sem imela dec/07 - pred dobrim letom.

Ahhh...

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktobrke 2009
1.2.2009 20:32:22   
Kepica83
hej majakla hvala za dobrodošlico.user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 7:48:15   
tane









 
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


PDP + IME                     PREGLED            NS




XX.10.                                                                                    
user posted image aquamarin

XX.10.                                                                                    
user posted image metka_zone

XX.10.                                                                                    
user posted image miniko

01.10.                                 5.2                                              
user posted image *raci*
            
01.10.                                 11.2                                             
user posted image nincika     

01.10.                                 4.2                                               
user posted image  maayaa   

02.10.                                 20.3                                             
user posted image Vijolica77

02.10.                                                                                       
user posted image malaMravljica  

02.10.                                11.2                                              
user posted image majakla
   
3-4.10.                               2.3                                                
user posted image maj2009   

4.10.                                                                                          
user posted image  skačica     

5.10.                                                                                          
user posted image Anonimna

06.10.                                                                                      
user posted image sandrarum  

07.10.                               25.2                                                
user posted image ninčy

07.10.                               17.2                                                
user posted image mici_
            
08.10.                              18.2                                                 
user posted image tane

09.10.                                                                                      
user posted image Anonimen



 
SKUPAJ Oktoberk   2009  =17 
 

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________

  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka





(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 7:51:31   
tane
miniko, dobrodošla še pdp nam zaupaš pa ti popravim.

majakla, kot bi brala sebe...ves čas hodim gledat na WC če so kakšni izcedki, pa zadnjič me je mal zvijal po trebuhu sem takoj mislila, da so krči pa je bila samo prebava, ja poskušam se čim bolj zaposlit, da ne mislim na vse to in ko me res panika zagrabi si rečem, pa saj nič ne morem, tokrat to ni v mojih rokah...sva se pa zaradi prejšnje izkušnje odločila da tokrat nikomur ne poveva do NS, še staršem ne, ker potem bi še njih skrbelo....

Obe anonimni mogoče si izbereta kak znakec k svojemu imenu, da vas bomo ločili, no, samo ideja.

TinaV, tebe bomo pa s vprašanji nadlegovale a je pravuser posted image


< Sporočilo je popravil tane -- 2.2.2009 7:53:22 >

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 8:25:20   
Bety11
TANE!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image ....Čudeži obstajajo!!! Pogumno naprej!!!

Od srca ti čestitam in želim lepo in brezskrbno user posted image !...

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 8:30:39   
Anonimen
Dobro jutro!

Tane - ja res bi bilo dobro, da dodam k svojemu znaku še kaj, da se ločimo -

anonimna (pdp 9.10.) 5

Mi smo spali kar v redu glede na to, da smo skoraj vsi bolni (imam 3 otroke).

Vidim, da nekatere tako kot jaz nimate veliko znakov pa saj sem premišljevala; to je komaj začetek, imamo še veliko časa, da pridejo ali pa tudi če ne. Slabosti in bruhanja res ne rabim, bi bilo kar fajn, da ostane tako kot je zdaj.user posted image

Nov delovni teden se obeta, jaz ga bolj slabo začenjam, ampak bo že user posted image

Čao

Anonimna 5

(odgovor članu tane)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 8:33:34   
Anonimen
Sem pozabila se še zahvaliti tisti, ki ureja seznamček, jaz to ravno ne obvladam, še tukaj se lovim, ko vam odgovore pišem. Mi boste še malo pomagale...

Čao

Anonimna 5

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 11:05:56   
majakla
Dober dan.user posted image

Pri nas v MB ful sneži, pa pri vas? user posted image

Zanima me, če je pri vas tudi tako:
čim kaj pojem (danes: zajtrk), me začne v trebuhu ful tiščat,
predvsem levo in desno doli. ? user posted image  In tišči in tišči, komaj sedim.

Lp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 11:54:36   
Anonimen
Pozdravljene,

zdaj se bi vam pa tudi jaz pridružila, čeprav ne vem točnega datuma, tudi ne vem če sem v pravi skupini. Se opravičujem pač se ne znajdem še čisto. Zadnjo M sem imela 28.12.08. Cikluse pa imam na 34-38 dni. Tako, da ne vem...
Drugače se počutim OK, vsake toliko časa doživim krč v spodnjem delu trebuha, zato ne vem ali je to kaj narobe ? Apetita nimam nič, ne paše mi sladko, spim malo ...ne vem ali je to tipično ?
Danes popoldan bom poklicala k ginekologinji.

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 12:23:32   
Anonimen
Jaz bom pa Anonimna 4, ker smo trenutno 4 doma.
Pravoda je normalno, jaz v prejšnji nosčensoti nisem bila nič zmatrana na začetku, od sladkega (tudi soka) mi je bilo slabo, da sem bruhala, jedla sem manj, mi ni pasalo, pa tudi tokrat mi ne paše, pa bom pač manj jedla, nič ne škodi, raje to kot bruhanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 12:26:07   
Anonimen
Anonimna 4
Dobra si anonimna5, da boste imeli še enega, sta ga načrtovala ali se je pač zgodilo? Kaj pa imaš doma, fante, punce, oboje. Jaz imam dva fanta. Pa pravijo, da se rodi premalo otrokuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 12:28:38   
Anonimen
Skrbi me samo zaradi krčev, ki se mi vsake toliko časa pojavijo v spodnjem trebuhu. Se mi je naredilo prej ko sem vstala na hitrco v službi in me je prov fino zabolel ? Saj bom omenila danes ko bom klicala, vendar skrbi me, da bi bilo kaj hujšega ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktobrke 2009
2.2.2009 12:32:49   
Mona Liza
Oktobrčice, no pa da se vam še jaz pridružim. Zadnja user posted image  25.12.2008, včeraj sva pa z dragim zagledala en lep user posted image user posted image , tako da je verjetno PDP po mojih izračunih tam nekje 1.10.2009. Se mi trenutno sploh še ne sanja, kaj se dogaja, še ne dojemam. Pregled imam 6.2. (vendar je to pregled, katerega so mi prestavljali že 3x, in sicer je to moj prvi pregled pri gin., ki me je operirala, laparo imela oktobra 08) pa bom takrat prosila gin., da me da še na krvni test. Upam, da se bo že kaj videla. Ta teden naj bi bila v 6. tednu...

Tako da držim pesti in molim, da bi bilo vse ok, da bi se moj oz. najin sonček lepo držal še naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?