|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:33:13   
MalaČebelica
a pol pa ni Tejči ta od tašče sodelavka.... je pol to kar nov primer....

jaz sem zdaj mojemu za vsak slučaj odpredavala o pranju perila. sem ravno imela en pralni stroj za zagnat in je moral poslušat kam se da prašek pa mehčalec itd. za vsak slučaj ga že malo pripravljam user posted image oziroma malo ga strašim user posted image


_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:33:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
jaz tudi ne. si nekak mislim, da dokler ni torbe za P, te še ne moremo nikamor it user posted image user posted image user posted image če bi to šlo tak naredit...

user posted image user posted image to sem jaz danes pri kosilu tašči rekla pa mi je rekla naj pridem v tor. k njim na kosilo pa boma šle dokupit vse kaj še niamo za našo bebo (kozmetika oz. iz lekane kaj nam manjka).
Ampak men se ne mudi. Ker ko bom torbo videla bom pa res vedla, da se moj čas bliža..

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:34:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

a je naja že obupala? ne more sledit debati user posted image user posted image user posted image


al pa resno emo spremlja user posted image

nekaj bo od tega.
Mogoče je Tijo dala ajat.. user posted image bomo takoj vedli če bo prišla ko so reklame..




Ne ne, šla sem si sadje narezat in sem vidla goro posode in sem morala oprat... pol pa še perilo iz sušilca zložit. Ja cel šiht sem nardila vmes, no. user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:34:58   
felix7
nobady, uleti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:35:15   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

joj babe, par dni nazaj je rodila neka sodelavka od moje tašče, ki je imela tudi marca PDP user posted image user posted image

to pa že zdaj postaja nevarno....

Jaz se sploh več ne oziram na to. Pol je že moglo tak bit. Če je vse OK pol tak ni panike.
Jaz še vedno nimam nič pripravljeno tak da.. men se še ne mudi. user posted image



jaz tudi ne. si nekak mislim, da dokler ni torbe za P, te še ne moremo nikamor it user posted image user posted image user posted image če bi to šlo tak naredit...



ja js sm že tut razmišlala da si torbe sploh prštimala ne bi... sej takrat ko me bo začel grabit, bom vedla mnde da je cajt da si pripravim kajuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:35:49   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne ne, šla sem si sadje narezat in sem vidla goro posode in sem morala oprat... pol pa še perilo iz sušilca zložit. Ja cel šiht sem nardila vmes, no. user posted image user posted image


ti si preveč pridna, pol mamo pa me slabo vest user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:36:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
ja lahko bi se kaj doble... smo rekle po praznikih pa je zdaj že februar user posted image user posted image user posted image

kaj določimo kar en datum? hm.... recimo sreda ob 16-ih? lahko gremo k persidi na obisk, ker ona ne more z nami....

misliš da bi bile tako prijazne pa bi šle k njej na obisk?? user posted image



ma ne vem... glede na to da nas nekaj straši kar naprej....

no pol pa se zmenimo pa bomo šle jo me mal prestrašit user posted image user posted image

Mediuhec pa ne vem kak bo..mislim da nima neta in da nebo mogla videt da se menimo za kavico. A maš ti njeno cifro?
Drugač pa se midve zmenima pa grema k Persidi,pa še Frutolina lahko gre zraven na kafe.. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:37:15   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

a pol pa ni Tejči ta od tašče sodelavka.... je pol to kar nov primer....

jaz sem zdaj mojemu za vsak slučaj odpredavala o pranju perila. sem ravno imela en pralni stroj za zagnat in je moral poslušat kam se da prašek pa mehčalec itd. za vsak slučaj ga že malo pripravljam user posted image oziroma malo ga strašim user posted image



jaz sem tudi že imela to predavanje, ampak sem prepričana, da se ga ni nič prijelo user posted image user posted image user posted image  no, za vse pa tut ne more bit dober, že to da posesa in pomije po tleh celo hišo, je občudovanja vredno. In kuhinjo vsake toliko pospravi, mislim, res se ne morem pritoževat

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:37:50   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady
ja js sm že tut razmišlala da si torbe sploh prštimala ne bi... sej takrat ko me bo začel grabit, bom vedla mnde da je cajt da si pripravim kajuser posted image


pol pa boš res šla brez torbeuser posted image user posted image . Takrat bo po mojem že panika (če gledam po sebi,kolko se poznam) pa res neboš imela še časa pripravljat.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:38:15   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

a pol pa ni Tejči ta od tašče sodelavka.... je pol to kar nov primer....

jaz sem zdaj mojemu za vsak slučaj odpredavala o pranju perila. sem ravno imela en pralni stroj za zagnat in je moral poslušat kam se da prašek pa mehčalec itd. za vsak slučaj ga že malo pripravljam user posted image oziroma malo ga strašim user posted image



jaz sem tudi že imela to predavanje, ampak sem prepričana, da se ga ni nič prijelo user posted image user posted image user posted image  no, za vse pa tut ne more bit dober, že to da posesa in pomije po tleh celo hišo, je občudovanja vredno. In kuhinjo vsake toliko pospravi, mislim, res se ne morem pritoževat


joj ka maš ti to za enga? se ga da dobit malo na izposojo da še k men pride mal posesat pa pospravit?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:38:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne ne, šla sem si sadje narezat in sem vidla goro posode in sem morala oprat... pol pa še perilo iz sušilca zložit. Ja cel šiht sem nardila vmes, no. user posted image user posted image


ti si preveč pridna, pol mamo pa me slabo vest user posted image


Ah kje...
Ve ste tud pridne... poglej koliko strani ste naklofale medtem!user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:38:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ne ne, šla sem si sadje narezat in sem vidla goro posode in sem morala oprat... pol pa še perilo iz sušilca zložit. Ja cel šiht sem nardila vmes, no. user posted image user posted image
pridna pridna. Zdaj pa pridi k nam.. saj če nisi kaj pospravila, te bo do jutri počakalo.. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:39:04   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady
ja js sm že tut razmišlala da si torbe sploh prštimala ne bi... sej takrat ko me bo začel grabit, bom vedla mnde da je cajt da si pripravim kajuser posted image


pol pa boš res šla brez torbeuser posted image user posted image . Takrat bo po mojem že panika (če gledam po sebi,kolko se poznam) pa res neboš imela še časa pripravljat.



no ja s te strani pa še nism gledala na touser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:39:28   
Najaa
Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:40:23   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

joj ka maš ti to za enga? se ga da dobit malo na izposojo da še k men pride mal posesat pa pospravit?user posted image user posted image user posted image



sorry, tega sem pa že nase priklenila user posted image user posted image user posted image  se bojim, da bi se iztrošil user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:40:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ne ne, šla sem si sadje narezat in sem vidla goro posode in sem morala oprat... pol pa še perilo iz sušilca zložit. Ja cel šiht sem nardila vmes, no. user posted image user posted image
pridna pridna. Zdaj pa pridi k nam.. saj če nisi kaj pospravila, te bo do jutri počakalo.. user posted image



Tega se pa ni za bat...
Jaz si bom pa jutri pripravla torbo. Čakam mojega, da mi ruzak prinese iz avta! user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:40:33   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image


ohh, sem misnla da gre sam men...user posted image sploh niso smešni skeči al kar koli že je to vmes..user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:41:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

joj ka maš ti to za enga? se ga da dobit malo na izposojo da še k men pride mal posesat pa pospravit?user posted image user posted image user posted image



sorry, tega sem pa že nase priklenila user posted image user posted image user posted image  se bojim, da bi se iztrošil user posted image


Le pazi ga. Še dolgo ga boš rabla.
A baterije so priložene?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:41:21   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

joj ka maš ti to za enga? se ga da dobit malo na izposojo da še k men pride mal posesat pa pospravit?user posted image user posted image user posted image



sorry, tega sem pa že nase priklenila user posted image user posted image user posted image  se bojim, da bi se iztrošil user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
lepo skrbiš da tko skrbiš za njegauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:41:29   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image


tam na daljincu je en gumb za "mute" al pa za "off", lahko pa kanal zamenjaš user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:41:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image


ohh, sem misnla da gre sam men...user posted image sploh niso smešni skeči al kar koli že je to vmes..user posted image



Draga moja, to je pristen slovenski humor!

Za zjokat!

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:42:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image
user posted image user posted image user posted image
Moj pa je prešaltal..je dal na Mopedšov

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:42:13   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Ne ne, šla sem si sadje narezat in sem vidla goro posode in sem morala oprat... pol pa še perilo iz sušilca zložit. Ja cel šiht sem nardila vmes, no. user posted image user posted image
pridna pridna. Zdaj pa pridi k nam.. saj če nisi kaj pospravila, te bo do jutri počakalo.. user posted image



Tega se pa ni za bat...
Jaz si bom pa jutri pripravla torbo. Čakam mojega, da mi ruzak prinese iz avta! user posted image user posted image


pa ka si zdej res vse torbo pripravljate... počakat!!!! Sej je komi 1.februar!user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:42:35   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image


tam na daljincu je en gumb za "mute" al pa za "off", lahko pa kanal zamenjaš user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ne, moram jo videt. A veš, včasih ti gre kdo tako na živce, da ga kar moraš gledat!user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
1.2.2009 20:42:50   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Joj mi gre ta baba na Emi na živce! user posted image


ohh, sem misnla da gre sam men...user posted image sploh niso smešni skeči al kar koli že je to vmes..user posted image



Draga moja, to je pristen slovenski humor!

Za zjokat!


...ja, resnica je žal taka...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




ime
anijaa

katero ime je bolj všeč?

Ella (25%)

Leni (13%)

Ema (44%)

Adelina (8%)

Marlie (2%)

Fiona (7%)


Število vseh glasov: 445

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!