|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:40:36   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
no sej cifre šašavih veš, tak da mi ne bojo premale user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image upam,da jih imajo dovolj na zalogi..



itak user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:41:02   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:43:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

uspelo, sam sliko morm zamenjat, ker ima ena isto!user posted image
user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:44:32   
spps
ZVEZDA,vidim,da si iz okoliških mojih krajevuser posted image user posted image user posted image  a si v centru ZREč?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:45:38   
tasa_m
spps a to si nam nalimala da se odločimo katere bomo vzele? A maš več različnih številk, da se nebomo ki steple? user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:45:44   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ZVEZDA,vidim,da si iz okoliških mojih krajevuser posted image user posted image user posted image  a si v centru ZREč?


firbec, morš pa vse nalajat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:46:25   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a to si nam nalimala da se odločimo katere bomo vzele? A maš več različnih številk, da se nebomo ki steple? user posted image user posted image


jaz sem tak bolj za tiste japanke, ker mi je skoz vroče user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:47:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a to si nam nalimala da se odločimo katere bomo vzele? A maš več različnih številk, da se nebomo ki steple? user posted image user posted image


jaz sem tak bolj za tiste japanke, ker mi je skoz vroče user posted image


jaz pa za pujse.. user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:47:21   
SRCCEK
Naj se še jaz pofočkam na 5 delu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


user posted image

Evo posebni copatki za naš 5. del user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:48:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a to si nam nalimala da se odločimo katere bomo vzele? A maš več različnih številk, da se nebomo ki steple? user posted image user posted image


jaz sem tak bolj za tiste japanke, ker mi je skoz vroče user posted image

user posted image  eto,to so pa Pupini original copati user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:49:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a to si nam nalimala da se odločimo katere bomo vzele? A maš več različnih številk, da se nebomo ki steple? user posted image user posted image


jaz sem tak bolj za tiste japanke, ker mi je skoz vroče user posted image

user posted image  eto,to so pa Pupini original copati user posted image


točn tko, zdaj vete ka vas čaka, če rečem da te v rit bincnem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:50:01   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a to si nam nalimala da se odločimo katere bomo vzele? A maš več različnih številk, da se nebomo ki steple? user posted image user posted image
so univerzalne številke user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:51:04   
yania
Hoj hoj,,,user posted image user posted image user posted image user posted image   5.del!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evo jaz sem imela danes zadnji, 5. UZ.....vse uredu, ne uredu-super....mali raste ko nor....trebušček, glava, nogice, vse za ene 4 dni prehiteva, tako da mi na slikicah piše PDP 2., 3., 4. ali 5. marec user posted image user posted image user posted image  super....no ja, ne bom se preveč veselila, spet veselo upam da bo kak teden prej kot 8.marec, potem bom pa spet šla po roku noter...
No skratka, težki smo pa okrog 2300.......


V torek imam pa pregled,,,morm pa vam povedat, da ko sem šla tja na WC, kamor pošljejo na WC tiste , ki so za roditi, ker un WC ni delal, so ga nekaj popravljali in ko je bila pred mano ena, ki je imela popadke na 5 minut,,me je pa kr mal napsihiralo...ej začelo mi je tako srce delati...uff...res bomo kmal na istem, ampak, bomo pa cartale, a ne....

in kej novga, razn tega, da si morm nove, sterilne copatke nabavit, da lahk vstopim?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:51:42   
novo
ej, spet sm js. Kje zmanjšam slikico?user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:52:31   
yania
ej, pa meni je tudi skos vroče...pa kaj je to..ponavadi sem ful zmrznjena, zdej pa kr neki no....mi gre ful na jetra, ko sem kr prepotena no...
sem luftala stanovanje do zdej, vsa okna odprta, pa vsi radiatorji zaprti, pa kr nič ne pomaga user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:52:44   
lejca
spet se oglasam...omaro so mi skup spravl , s tem da so zacel ob 10. koncal pa ob pol enih. Seveda ni slo brez problemov...morajo zamenjati vrata,ker niso taksna kot sva jih narocila in se en notranji predal morjo zamenjat...ja fajn,no.
zdej mam pa se majstre ko mi kuhinjo rihtajo,mi morajo nalimat ploscice ker jih se nimam....pa smo ugotovili,da sem jih premalo narocila, ampak zarad tega delo ni ovirano,manjka v bistvu samo dekorativni rob,katerega lahk nalimajo tud kasneje....
neki sva ga tud midva posrala,ker sva dala domofon v predsobo in je glih pred otrosko sobico od malega ,tak da mi morjo zdej neki porusit pa dat na drugo stran kable...ampak to je bla res najina greska...se zgodi

aja,kva ze v 5.delu smo? ja mislim,no...smo pa pridne ,a ne?
pupa jst bi dans kr teb prsla,ko pr nas spet dezuje kot iz skafa...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:53:13   
tasa_m
No tudi jaz imam copate za naš 5. del. Da nebom pol od katere poslušala da mora zarad mene bolj pogosto brisat tla.. user posted image user posted image
Jaz pa imam te..
user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:54:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

ej, spet sm js. Kje zmanjšam slikico?user posted image
pod urejanjem si jo zmanjšaj in še enkrat zmanjšaj
-to men gre najbolj na živceuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:56:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Hoj hoj,,,user posted image user posted image user posted image user posted image   5.del!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evo jaz sem imela danes zadnji, 5. UZ.....vse uredu, ne uredu-super....mali raste ko nor....trebušček, glava, nogice, vse za ene 4 dni prehiteva, tako da V torek imam pa pregled,,,morm pa vam povedat, da ko sem šla tja na WC, kamor pošljejo na WC tiste , ki so za roditi, ker un WC ni delal, so ga nekaj popravljali in ko je bila pred mano ena, ki je imela popadke na 5 minut,,me je pa kr mal napsihiralo...ej začelo mi je tako srce delati...uff...res bomo kmal na istem, ampak, bomo pa cartale, a ne....
user posted image user posted image user posted image čestitke za pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image
verjamem,pa ti,da ni blo glih gledat uno s popadki,ko veš,da boš kmal na njenem mestu.user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:56:54   
yania
Jaz sem pa tisto nagrado prej dobila, tiste vitaminčke.....Tasa, verjetno malo zamujajo s tem...sej boš tudi ti bon dobila...ga boš vsaj kasneje zapravila....haha

so pa kr uredu videt, 28 kapsul in 28 tablet, poješ obe po kosilu....samo ne vem, če bi se jih lotila, ker imam ponavadi slabosti po vitaminih, tu pa spet noter miljon enih zadev.....
A mate kakšne izkušnje s temi, Pregnacare + Omega 3 plus?....jih katera jemlje....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:57:21   
KOKICA32
se vam javljam na V. delu...joj, joj, joj..kam do vodi...do najmanj 8. dela, ne?
Bravo, punce! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:57:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

spet se oglasam...omaro so mi skup spravl , s tem da so zacel ob 10. koncal pa ob pol enih. Seveda ni slo brez problemov...morajo zamenjati vrata,ker niso taksna kot sva jih narocila in se en notranji predal morjo zamenjat...ja fajn,no.
zdej mam pa se majstre ko mi kuhinjo rihtajo,mi morajo nalimat ploscice ker jih se nimam....pa smo ugotovili,da sem jih premalo narocila, ampak zarad tega delo ni ovirano,manjka v bistvu samo dekorativni rob,katerega lahk nalimajo tud kasneje....
neki sva ga tud midva posrala,ker sva dala domofon v predsobo in je glih pred otrosko sobico od malega ,tak da mi morjo zdej neki porusit pa dat na drugo stran kable...ampak to je bla res najina greska...se zgodi

aja,kva ze v 5.delu smo? ja mislim,no...smo pa pridne ,a ne?
pupa jst bi dans kr teb prsla,ko pr nas spet dezuje kot iz skafa...
user posted image user posted image  so pa zanimivi,da jim ena omara vzame tolk časauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:58:05   
Najaa
Ja itak... user posted image

A je katera dvomila, da bo do večera 10 strani na 5.delu?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:58:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania
A mate kakšne izkušnje s temi, Pregnacare + Omega 3 plus?....jih katera jemlje....
jaz ne,jaz jemljem Neovin + DHA, po mojem je to podobna zadeva

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2009 14:59:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

se vam javljam na V. delu...joj, joj, joj..kam do vodi...do najmanj 8. dela, ne?
Bravo, punce! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image bomo videle,kako daleč bomo šle user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Imena...
lorby007

Ker je potrjeno, da bo fantek, pa me zanima najbolj všečno ime na tri črke.

Val (24%)

Nej (12%)

Jon (13%)

Jaš (5%)

Nobeno od naštetih (45%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!