|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
17.2.2009 19:35:32   
Hana76
IZVIRNO SPOROČILO: camino79

No, pa je rpišel ta dan. danes sem (po vikend razočaranju nad user posted image ) vzela prvo polovičko K. Nič drugače se ne počutim, sicer pa sem itak zaradi službe danes čisto v stresu in enrvozna, tak da ne vem, ali mi vso potenje in glavobole financira šolski minister ali kaj.

Samo da opravim še ta sestanek ob petih, potem pa bo...bolje.
Pa ve? Kakšne izkušnje, nove klomifenke?


o, še ena šolnica!

Tudi meni ni jasno, kako naj bom brez stresa...

Jaz še nisem "na ničemur", sem junija naročena na prvi razgovor... Ne vem še, kaj me čaka. Zakaj moraš jemati Klomifen?

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
17.2.2009 20:17:51   
divans1
Klomifen se jemlje za spodbujanje ovulacije, da zraste več foliklov...

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
17.2.2009 21:16:22   
camino79
Ja, za spodbujanje ovulacije, pa PCO imam...cel kup jih je, cist. Upam, srčno, da bo kaj pomagalo.

Ker sem prejšnjič sanjala, moraste sanje...da imava pupiko, pa je ne smeva imeti pri sebi. Sem se v solzah zbudila. Pa me je samo stisnil k sebi...ampak tako ali podobno je vsak mesec.

Šola pa...ja, je stresno, skoraj vsak dan...ampak lepo kljub temu...bolj stresno je, da si največji zombi, ker nisi noseč. Ker imaš vse - stanovanje, dedca, službo - kaj še čakaš? Ti pa veš, da si vsak mesec v tistih dneh 20-krat na WC in pregleduješ in upaš, da je, user posted image , ne bo. Da imaš vse mogoče inn nemogoče znake, da poslušaš svoje telo in se boriš s svojimi sanji in pričakovanji in razočaranji...

Ja, pa pišejo, da je treba povedati...morda bom, morda čakam priložnost, da jim zaprem usta. Pa ne bi vsega razlagala...saj je včasih dovolj že ena beseda...hkrati pa je to tako zelo intimno...nočem se tako razgaljati v službi.

In tako mi ostaja le moj ljubi, potrpežljivi moški...edina opora v tistih krizah.

Eh, zdaj sem se razpisala..pa saj veste, o čem pišem...najbrž ve vse, na tej temi, pa še kje...

Soborke, pogumno!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
19.2.2009 18:50:33   
nina68
Hojla!

Še ena nova Reševka se vam javlja. Danes sva bila s partnerjem prvič pri njemu na posvetu, ker nam ne rata ponovno zanosti. Lani sva v 31.tednu izgubila najinega sončkauser posted image , ki je bil spočet po naravni poti, sedaj se pa že kar nekaj časa trudiva, pa nam ne gre, lovijo pa naju že tudi leta. Spermiji so ok, jaz moram pa na pregled krvi za PRL in FSH, predpisal pa mi je tudi po 1/2 tabletke klomifena, pol pa na 12-14 dan po user posted image k njemu ponovno na kontrolo, da vidi kako reagiram na klomifen.Upam, da nam bo klomifen kej pomagal, če ne, pa nadaljujemo po hitrem postopku.

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
19.2.2009 21:02:45   
camino79
Ja, tudi midva sva naročena 12. dan na PCT. To je naslednji četrtek...v počitnicah. Veselim se, čim več informacij hočem.

(odgovor članu nina68)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
21.2.2009 15:02:34   
divans1
Danes zvečer vzamem še zadnjo polovičko tabletke ta ciklus. Pa me zanima, če je kira mela spremenjen izcedek, jst mam tak bolj rumenkast...

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
23.2.2009 16:51:46   
Rielka
Ojla Resevke!
Jaz imam za vas vprasanje in sicer ali katera hodi k Resu kot samoplacnik?Koliko je cakalna doba?Jaz sicer hodim v MB in sem prisla do 1IUI,ampak jaz bi rada cim prej prisla doIVF!Imam pa klomifen in baje da reagiram ok.Koliko pa stane postopek pri Resu?Upam da postanemo cim prej user posted image !Bodte fajnuser posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
24.2.2009 12:51:49   
camino79
Joj, punce!
Jaz, trola zarolana, sem narobe jemala klomifen. Napisal je od 3. do 7. dne vsak dan pol tabletke, jaz pa sem 3. in 5. in 7. dan vzela polovičko, potem pa sem 7. dan videla napako, pa sem vzela namesto polovičke celo...tak da doza klomifena je v meni (2,5 tabletke), samo ne po pravem zaporedju in urniku....
težav ne opažam, samo...presneto, kaj naj zdaj? V četrtek imam pregled in PCT.

Joooj, trola...

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
24.2.2009 13:09:25   
divans1
Hm, po moje ne bo nič hudega, zdej kar je je. Ampak mislim da ti je dal isto dozo kot meni moj g., torej pol tabletke zjutraj, pol pa zvečer. To ti je najmanjša doza za začetek in ne samo pol tabletke na dan??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
24.2.2009 16:26:44   
camino79
Ne, to je sigurno, polovičko na dan, ker imam 1 škatlico (10 kom) za 4 mesece. smo tam računali...
2,5x4=10
Joj, a mu moram povedati?

Me je kar sram...učitlca, pa taka reč.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
24.2.2009 16:52:22   
divans1
Jst bi povedala.

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
24.2.2009 21:52:24   
camino79
Ja, saj bom. Kaj pa čem. Hvala. Kako pa ste kaj ostale?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
25.2.2009 7:30:07   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: nata80

Ojla Resevke!
Jaz imam za vas vprasanje in sicer ali katera hodi k Resu kot samoplacnik?Koliko je cakalna doba?Jaz sicer hodim v MB in sem prisla do 1IUI,ampak jaz bi rada cim prej prisla doIVF!Imam pa klomifen in baje da reagiram ok.Koliko pa stane postopek pri Resu?Upam da postanemo cim prej user posted image !Bodte fajnuser posted image


IVF stane 800 EUR + zdravila (cca 400-500 EUR), ICSI stane 1010 EUR + zdravila (cca 350)-to sem imela jaz

(odgovor članu Rielka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
27.2.2009 15:04:48   
camino79
Včeraj sva bila ponovno pri dr. Rešu, pa me je "pohvalil", da sem kljub napaki pridelala lep 18 mm folikel, pa še nekaj manjših, česar prej ni bilo. Ob taki mali dozi klomifena.

Je naredil tudi PCT po 18 urah, pa je bil rezultat negativen. Nič več živih plavalčkov.

Me pa že tretji dan kuha vročina (38), in si jo komaj zbijam z Lekadolom. Tudi včeraj sem bila taka, krvavooka, tam, pa je rekel, naj le nadaljujem z Lekadolom, da je lahko vročina kriva za tak rezultat. In ko sva odhajala, sta si bila z mojim dragim enotna - zdaj pa na delo.
Včeraj, danes, jutri zelo plodni dnevi, je dejal.

Je lahko za slab PCT krivo še kaj drugega? Kaj svetujete?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
27.2.2009 18:51:17   
divans1
No, jst sm pa tud na 12.dan ciklusa pridelala 22mm in 29mm velik folikel, torej dva! Pct pa ne razumem čist. A to pomeni, da po 18 urah ni bilo več živih spermijev?

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
28.2.2009 8:33:00   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: camino79

Včeraj sva bila ponovno pri dr. Rešu, pa me je "pohvalil", da sem kljub napaki pridelala lep 18 mm folikel, pa še nekaj manjših, česar prej ni bilo. Ob taki mali dozi klomifena.

Je naredil tudi PCT po 18 urah, pa je bil rezultat negativen. Nič več živih plavalčkov.

Me pa že tretji dan kuha vročina (38), in si jo komaj zbijam z Lekadolom. Tudi včeraj sem bila taka, krvavooka, tam, pa je rekel, naj le nadaljujem z Lekadolom, da je lahko vročina kriva za tak rezultat. In ko sva odhajala, sta si bila z mojim dragim enotna - zdaj pa na delo.
Včeraj, danes, jutri zelo plodni dnevi, je dejal.

Je lahko za slab PCT krivo še kaj drugega? Kaj svetujete?


slab PCT lahko pomeni da so plavalčki slabi ali pa imaš v nožnici "slabo" okolje za preživetje plavalčkom (zdej nisem čist prepričana ali bom prov napisala)... mogoče je PH nožnične sluznice preveč kislo ... naj me katera popravi

midva sva imela 2 x negativni PCT,kriva je bila slaba kvaliteta plavalčkov

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
28.2.2009 8:34:09   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

No, jst sm pa tud na 12.dan ciklusa pridelala 22mm in 29mm velik folikel, torej dva! Pct pa ne razumem čist. A to pomeni, da po 18 urah ni bilo več živih spermijev?


PCT je postkoitalni test pri katerem ugotavlja če so po 12 urah ali nekaj več še prisotni plavalčki v nožnici

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dr.Reš - prvič-klomifen
28.2.2009 19:00:45   
camino79
Ja, samo so bili plavalčki na spermiogramu fejst.

Je možno, da je kriva visoka T?

Presneto...kaj naj počneva, kako, da bova končno zagledala user posted image ?

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?