|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2007- 2.del
1.10.2010 21:02:37   
Ajvy
Naj vam povem ,da je Tarja zakorakala v eno krasno bodobje...ne bom ,zakaj pa bi ...itd...., da pa nam ne bi bilo dolgčas...pa je Tisa v obdobju NE....tko da ...je fino...včasih kar ne vem več kam naj se obrnem in sem čist lost.....ampak sej bo...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Julijke2007- 2.del
2.10.2010 17:37:22   
kapica
Corfu, lepo da tako fajn tece. Tud pri nas je lejla spala v dnevni cez dan, pa sta fanta tu norela in je ni motlo. Sedaj je ze drugace in tud cez dan spi v svoji sobi.
Ajvy, a na dopustu ste bili? Super. Thja, september bo spet hitro tuuser posted image .

Jaz sem sama z Lejlo, ze spancka dve uri, ko je mir v hisi, jaz pa uziiivam...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Julijke2007- 2.del
2.10.2010 17:39:30   
kapica
Ajvy, tud pri nas ni velik drugace, tako da, ce ti je kaj v tolazbo, vedí, da nisi sama...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Julijke2007- 2.del
2.10.2010 22:34:52   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Ajvy, tud pri nas ni velik drugace, tako da, ce ti je kaj v tolazbo, vedí, da nisi sama...


he he ...kera tolažba...ker sva revci....nama pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Julijke2007- 2.del
3.10.2010 1:21:16   
Kristina_1
Da se še jaz mal javim. Mi smo ok, kar zdravi, razen kašljanja in smrkanja, kar je že luksuz user posted image in upam da tko tud ostane user posted image .

Še uživam doma, proti koncu novembra pa bo treba it počas delat.
Počas finiširamo okol hiške in kleti, končno izoliramo podstreho, tko da bomo letos tud kej na nafti pršparali user posted image .

Corfu ČESTITKE ob rojstvu Brine !

user posted image za vse ki so se lepo navadili na vrtec.
Madejka user posted image za selitev in uživajte na svojem.

Ajvy pr nas pa ima tavečji obdobje neposlušnosti, k mu morš vsako stvar 50x ponovit in sploh ne j..., kar je pobral v vrtcu - cela skupina ma to obdobje. Naš je baje med tapridnimi, zato pa zgleda da to kar vidi prakticira doma user posted image , pa upam da ga kmal mine user posted image .
Tamala se je malo unesla in ji trma popušča, se ji da že celo kej dopovedat.
No najmlajši je pa namest vragca, pleza povsod, na stole, mizo, štedilnik, v pralni stroj, na okno, na kavč in pol teka po robu in lump je skoču dol na glavo. Najraj pa zaide v kopalnico in se skrije v tuš al pa namaka roke v školko user posted image , če pustita travečja odprto in ne greš še isto sekundo za njim. Če kej ne doseže si prvleče trip trap in veselo pleza.

user posted image

user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Julijke2007- 2.del
4.10.2010 8:27:24   
corfu
Jutro

Kristina, kako imata lušne otroke user posted image user posted image user posted image  pa kako so že veliki user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Julijke2007- 2.del
5.10.2010 21:34:37   
kapica
Kristina, pa res os ze veliki, neverjetno. Daj mi povej, kaj naredis takrat, ko te kao ne slisi, kar mu govoris in ignorira. Ker pri nas je Dino tud v tej fazi. Ce mu recem, a bos jedel cokolado, takoj prileti, ce recem, a bos oblekel hlace, roke umil..., pa kot da steni govorimuser posted image .

Danes smo sli na bazen, prvic z Lejlo. Poleti smo seveda bili na bazenu, ampak zunaj, ne not. Pa je bilo tako vroce in ji revici nic kaj ni pasalo. Komaj proti koncu sem se spomnila, da jo dam v kosaro od vozicka, pa jo guncam sem in tja (vozicka ne smes not peljat). Zaspala je v trenutku. Thja, vcasih se vedno stojim na....

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Julijke2007- 2.del
5.10.2010 21:36:10   
kapica
Corfu, vama pa cestitke ob obletnici (ce sem pravilno prebrala tvoj tiker)user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Julijke2007- 2.del
6.10.2010 8:47:53   
corfu
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Corfu, vama pa cestitke ob obletnici (ce sem pravilno prebrala tvoj tiker)user posted image .


Hvala user posted image , ja 7 let zakona je že za nama user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Julijke2007- 2.del
6.10.2010 9:20:03   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Corfu, vama pa cestitke ob obletnici (ce sem pravilno prebrala tvoj tiker)user posted image .


Hvala user posted image , ja 7 let zakona je že za nama user posted image


7 let pa 3 otroci...krasna sta...bravo...čestitke pa le tako naprej....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Julijke2007- 2.del
6.10.2010 10:21:45   
corfu
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: corfu

IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Corfu, vama pa cestitke ob obletnici (ce sem pravilno prebrala tvoj tiker)user posted image .


Hvala user posted image , ja 7 let zakona je že za nama user posted image


7 let pa 3 otroci...krasna sta...bravo...čestitke pa le tako naprej....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, sva kr pridela nekaj v teh 7 letih user posted image user posted image user posted image  . Hvala

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Julijke2007- 2.del
7.10.2010 11:57:32   
kapica
Corfu, smo si kr zelo blizu. Midva sva imela sedmo obletnico v januarju. Ampak vidva sta v tem casu pridelala se hiso, tako dalec se mi nismouser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Julijke2007- 2.del
13.10.2010 23:18:37   
anja7
Punce se sam tok javlam, da vas mal pozdravm. Po praici povem da nimam pojma kaj se vam kej dogaja, no ampak to še skor zase ne vem user posted image user posted image .
Mah ja tud pr nas je kr noro.Sploh Tilnu dogaja tole obdobje 100 na uro.Sami NE-ji, pa NE-bomi, pa... Mah sej same veste kako je. Ula pa raste tko zlo na počas. tale moja bejbika je en tak namizn dojenček.Sicer je pa kr pridna. No pa še moja dva sončka

user posted image   user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Julijke2007- 2.del
15.10.2010 19:42:05   
corfu
Anja7, kakšna cukra user posted image  user posted image user posted image user posted image

Mi smo super, Brina pa noro hitro raste, še 5 dni pa bo stara že en mesec user posted image . Jaz kar ne dohajam dni, čas mi tako noro beži, pa še sedaj, ko je tako hitro tema zunaj user posted image .

Upam, da ste vse ok, in da ste vsi zdravi user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Julijke2007- 2.del
15.10.2010 21:36:10   
anja7
O Corfu hvala za kompliment!
No evo tud vedla nism, da mate Brino! ČESTITKKEE!!!
Pr nas je bla pa Ula 2 dni nazaj stara že 9 mesecev-mah ne morm verjet, še mal pa bo treba nazaj v službo.
Si bom pa probala izborit podaljšanje zarad kolkov, k je mela izpahnjene, pa še zato ker je tale naša miška tak drobižek. Ma komi 6 kil!
Bomo vidl, pustmo se presenetit!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Julijke2007- 2.del
16.10.2010 8:57:12   
corfu
Jutro

Anja7, hvala za čestitke! Tvoja princeska je pa res drobižek. A vlogo za podaljšanje si že oddala, mislim, da je to fajn čimprej uredit, ker potem še nekaj časa čakaš na odločbo.

Lepo izkoristite vikend


_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Julijke2007- 2.del
16.10.2010 11:46:33   
anja7
Corfu-ne, nism še oddala vloge.Grem v ponedeljek na CSD-imam že vse izpolnjeno sam še oddam in to je to.
Ja naši Uli gre vse sam v lase.Čupco ma tako za dve leti al pa še kej več, kilažo pa velikost pa za ene 5 mesecev.Jah nimam kej.Zgleda da bo bl po men user posted image .Važn da je zdrava, sam za kakšno varstvo pa tud glih ni še primerna.Bom vidla kaj se da narest!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Julijke2007- 2.del
19.10.2010 22:24:45   
Kristina_1
Kapica neki časa kričim, vsakič bol naglas pol se pa navadjo in tud to ne pomaga user posted image , sam še oni se derejo en čez druzga. Pol pa pride cajt k se morm mal umirit in jim lepo na izi povedat kaj bi rada in čez neki časa se tud mulčka umirita in poslušata, traja pa par dni, pa en kuuuuuuuuuuuuuuup živcev in strpnosti. Čez neki par mescev se scena ponovi.

Tud midva sva mela septembra letos 7. obletnico poroke in 16. let kar sva skupi. user posted image

Mi smo tud pridni in počas končujemo še okolico hiške, še eno zelenico mormo zasadit, pa bo. Je prov fajn k se lahko otroci igrajo za hišo na varnem, k zdej smo bli skoz ob glavni cesti pred hišo user posted image .

Anja lepa otročka mata, pa kako čupco ma Ula.

Naš najmlajši spet bronhiolitis, že 7. al 8. v 7ih mescih. Se odločam če bi dala še enkrat vlogo za podaljšanje porodniške, če ne bom skoz na bolniški.
Ostali pa zdravi k ribe, razen občasnega smrkanja in kašljanja.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Julijke2007- 2.del
29.10.2010 13:03:25   
Ajvy
no, to da smo na 3 strani še nisem doživela...

Jst sem na bolniški..sem dala prejšnji torek mandeljne ven...je bilo kar boleče celjenje...zdej gre na bolje.....
Pupi sta ok...Tarja je bila z menoj dva dni doma...je kašljala...Tisa pa raste....

KAko ste kaj punce....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Julijke2007- 2.del
29.10.2010 17:13:05   
bačko
Corfu čestitke ob rojstvu Brine!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image V naši hiši imamo tudi Brino!user posted image
Anja prave cukre imaš!user posted image user posted image user posted image
No pri nas se tudi dogaja sto na uro.Lora zelo malo govori in me že malo skrbi.Žana je pravi vragec.Drugače je pridna samo ima tako vsi ostali neko obdobje.Lori zelo rada nagaja in Lora ji ne ostane dolžna.Se zna braniti.
Na sistematske pregledu  je bilo vse super in fajn.Žana je velika 104 cm in težka 19 kg.No ap še ena slik mojih punc:
user posted image

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Julijke2007- 2.del
30.10.2010 23:51:23   
Ajvy
Bačko....kakšni babi sta že....waw......
Super ,da je pestro..pr nas tut ...iz dneva v dan bolj


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Julijke2007- 2.del
2.11.2010 17:56:41   
kapica
Backo, pa res ta pravi babiki, Zana je kr tezka, po kg. Dino jih je imel 15?!
Ajvy, da cimprej okrevas....

Pri nas je vse okej, sedaj gre ze Nias v vrtec, smo trenutno na uvajanju. Tako da drug teden bo menda ze vse okej. Pa bova z Lejlo uzivale skupaj domauser posted image . lejla je tud pridkana, sedaj so jo 2 tedna ze zobki matrali, seveda se nic ni ven pokukalo. Ampak je spet okej in lepo spancka.


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Julijke2007- 2.del
2.11.2010 18:20:06   
bačko
Kapica ja res je težka samo ne smemo pozabit da ko se je rodila je imela 4610g!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Julijke2007- 2.del
4.11.2010 12:51:47   
corfu
Punce moje kako ? user posted image  Vas prov pogrešam, pa vse tiste čveke ob večerih, ko smo se znale do solz nasmejat, pa o visokih petkah sanjat user posted image user posted image user posted image

Mi smo super, Brina bolj kot je pridna sploh ne more bit, Aljaž pa Manca sta pa mala nadobudneža,user posted image tako da nam ni nikoli dolgčas.

Izkoristite sončen dan user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Julijke2007- 2.del
15.11.2010 13:37:09   
Ajvy
dannnnnnnnnnnnn...

POvejte punce, kaj bo pri vas nosil Božiček ,oz Dedek Mraz.....me mal firbec matra...pa še kakšno idejo iščem...

LP ,PA dejte no se mal pofočkat...user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?