|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 13:57:07   
BarbaraGS
majchy: ja ta svetla (una ko je na vec slikah hehe). Z mozekom nisem sla, ker ni bilo dnarja za oba, pa je to bila vecja moja zelja. Sem pa sla s porocno prico. Mislim, da sva 2 leti organizirali to avanturo. Jaz sem bolj popotnik kot on, on bi pa ves denar dal za tehniko in igrice ;).

sunny: ja v lastni reziji. Pride full ceneje in vec vidis. Edino prej se moras vsaj malo japonsko naucit, ker tujih jezikov tam ne znajo. Ves, da imas prav...tudi jaz mislim, da je to moralo bit se opravljeno, ker zdaj sama nebi vec sla (brez otrocka in mozeka), z njima pa bi bil strosek trikraten in za nas se studente kar tezko uresnicljiv. Pa bi se tolkla po glavi celo zivljenje. Ceprav zdaj ko je dolar padel je tam ceneje kot pri nas in za male otrocke res full dobro urejeno. Bomo vidli...mogoce cez kaksna tri leta gremo znova, tokrat vsi :) (seveda ce ne bo prisla prej ven kaksna nova tehnologija, ki jo bo moj moral nujno zivljenjsko imeti npr. playstation4....) user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 14:05:07   
sunny24
Aha, a tudi tvoj ma take "nujne" zadeve? Mi je nekam znano!user posted image  
Mojga sem pa 2x spravla na letalo, pa je reku, da ne gre več nikamor, kamr je treba it z letalom...Bom lih z mojimi starši na koncu hodila po svetu na dopust oz potovanja-ker to je zame prav dopust, ne pa hotel+morje. user posted image  Nujno morem še vsaj v Mehiko...user posted image

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 14:52:43   
*d*o*r*i*s*
Pozdravljene user posted image se že dolgo nim oglasla sem bla ful zaposlena,ctg je bil ok sam sm bla vseen obdržana v bolnici zarad moje tromboze zaj pa sem dobla vikend paket user posted image user posted image izpust za vikend,če seveda ne bo popadkov (sam me neki na rahlo špika) no drgač pa drem v pondeljek zjutraj nazaj  v bolnico user posted image no papa upam da bom kmal cartala user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 16:49:45   
Katjusa
pozdravljene moje Valentinke upam da ste vse zaljubljene do ušes ene dvojno ene več ene pa še dvojno bote takoj po poroduuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ajvy nič preveč ne sprašuješ... v bistvu se niti nisem dost potrudla da bi mleko dobila ker se mi ne zdi fer iz strani porodnišnice da me silijo met malega celo noč lačnega in da me cuza in jst ne morem nič spat in mali ne a je to pol res dojenčkom prijazno???? in po prvi noči k je hotu nonstop vlečt (je vleku) in ko sem prosla za dodatek pa ga nisme dobla sme se odločila da tega ne morem prvič sem imela lačnega otroka in tega si drugič enostavno nisem želela privoščit da bi mi ob vsaki sliki ali filmčku iz dvenov preživetih v p tekle solze ne hvala raje imam sitega otroka pa nasmejan svoj obraz.....

Danes imamo ful pester dan nonstop ga nekaj napenja tak da bolj veliko joka no pa ga je možek zdej zrihtal in je končno mal zaspal zdej sta pa s Florjanom šla mal ven jst mam pa mal časa za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image

Piškot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za Anouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Birdy kmalu se vrni.....


(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 17:08:03   
Ajvy
Tako....Tarja je pri babici...Tisa aja....men se pa  ne da pospravljat...zato bom klelele relaksirala....in vam težila user posted image user posted image

Hvala vsem za čestike....tudi vam en lep dan ljubezni user posted image user posted image user posted image

Barbara...Super slikice....meni se je Japonska zelo dopadla......
Full si luštna deklca user posted image user posted image user posted image user posted image
A tvoj petje študira...al je že kak pevec in to.....??

mala*,...kako lepo da si se javla user posted image user posted image user posted image user posted image
Maša je pa že tk budna ....vav......upam, da se vam nočke čimprej zrihtajo...user posted image user posted image user posted image

Timy....dobr opravi na ctg-ju...no, sej najbrž že si....user posted image

Mihailo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da tvoje težave čimprej izginejo....
Upam, da boš danes storila uspešen šoping user posted image user posted image user posted image

Baje zdravstveni delavci pravijo, da je bolečinao b teh kamnih stokrat hujša od bolečine popadka.....

Diamantina....user posted image user posted image user posted image

tAmika...kako lepo organizirano pospravljanje user posted image user posted image user posted image bravo mami....
Uf...to pa je bila grozna prva user posted image ....boga tvoja rita...pa super ,da so bile naslednje vsaj kar se tega tiče bolje.....
Meni je bilo v obeh user posted image slabo za znoret , veliko enga objemanja školjke....in petja Ne grem na kolena...pa imamo dva pupe doma user posted image

Birdy....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se zlatenica čimprej poslovi in da bosta čimprej prispeli domov....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vas....

Majchy....po mojem smajlijev ne bo nazaj..štrajk pa te zadeve....po mojem jih bo najbolje nadomestiti z drugimi.....

doris....želim ti ,da res čimprej dobiš štručko v roke, da ti ne bo treba predolgo hotelirat v P....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša...to pa je beda glede dodatka,,,,jst sme ga prosila in sem ga dobila...enkrat čez dan mi je sestra rekla, a ste sigurna da nimaste...sem rekla, da svoj jošk pa že poznam, da svase dojili....ampak da je še vseeno lačna...no, in je popustila...če ne bi mi pa moj prnesu....veš kaj...da bo pa skoz na zizi...sej me kap rukne od bolečin....no, sej me še vedno mau boli...sam jst sem mela tretji dan tak naval mleka,da sem skor mastitis fasala....tko da mi se zdej dojimo...pa ne me narobe razumet...ampak sem ti kar malo folš glede flaškanja....ker definitivno manj boli....user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 17:34:30   
sunny24
doris, super, da so ti dali vikend paket! Sej bomo vse hmali crtale...Februar traja sam še 14 dni...user posted image   Kako pa kaj drugače?

Kako kej "praznujete" valentinovo? Jst sem bla sama, k je moj delal, za ob 20h gre pa še na šiht...Mi je pa kupu zapestnico...smotko! Sam je lepo zbral! user posted image  

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 17:34:48   
timy
Pozdravljene Valentinke,

vas nisem nič brala za nazaj, tako da imam za zvečer še domačo nalogouser posted image  CTG je pokazal, da sem 2 cm odprtauser posted image user posted image user posted image  in pupa se je spustila že čisto dol. Nisem mogla verjeti, da se je končno začelo nekaj dogajati, ker popadkov še zmeraj nimam nobenih. Naslednji CTG imam jutri, 15. 2.
 
Vsem hvala, ker ste držale pestkeuser posted image  zdaj pa vas grem prebrati za nazaj.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 17:36:52   
sunny24
timy, super! user posted image user posted image user posted image   To pomeni, da se bo hmali začelo dogajat in da boš hmali crtala vašo madam! user posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 17:40:11   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: timy

Pozdravljene Valentinke,

vas nisem nič brala za nazaj, tako da imam za zvečer še domačo nalogouser posted image  CTG je pokazal, da sem 2 cm odprtauser posted image user posted image user posted image  in pupa se je spustila že čisto dol. Nisem mogla verjeti, da se je končno začelo nekaj dogajati, ker popadkov še zmeraj nimam nobenih. Naslednji CTG imam jutri, 15. 2.
 
Vsem hvala, ker ste držale pestkeuser posted image  zdaj pa vas grem prebrati za nazaj.



jjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 17:41:14   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24


Kako kej "praznujete" valentinovo? Jst sem bla sama, k je moj delal, za ob 20h gre pa še na šiht...Mi je pa kupu zapestnico...smotko! Sam je lepo zbral! user posted image  


full lepo....mi ga ne praznujemo....moj je šel v Mullerja...pol pa bo šel še v trgovino...tak da bova s Tiso kar malo sami.....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:08:18   
sunny24
ajvy, sej jst ga tudi ne, ker mi te uvožene fore ne dišijo, sam moj me vsake tolko malo preseneti s kakim darilom...user posted image  

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:15:41   
Maksi1
Živjo.

Ajvy, Sunny - midva tudi ne prazujeva valentinovega, so pa dovoljeni čokolatini in rožice. Tako je moj dobu škatlo pralin, jaz pa vrtnico.

Timy - super za dogajanje, domačo nalogo pa dobro opravita user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:19:06   
SALT
Samo da se vam malo javimuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lep valentine dayuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva sva se zmenila,da nič ne kupujeva..da si vzameva čas za drug drugega,..
Sem tolk lena,pa nekaj me živčki špikajo,v roki in nogiuser posted image da se mi nikamor ne da...
vendar...
Grem zdele lepo v banjo se mal razvajat,pa frizurco uredit...mogoče pa se premaknema kamuser posted image .

Sunny-Tvoj je tudi tako priden,pa še nate misliuser posted image
Sva bila danes z mojim v trgovini,pa stojiva v vrsti za blagajno,ter moški pred nama...nakar se kar naenkrat spomne da je valentinovo,kr na glas in zdirja z vrsteuser posted image user posted image (je šel za ženkico iskat)kaj je bil posrečenuser posted image
Sta že izbrala ime?

Ajvy-Lep pozdravček user posted image

Katjuša-Baje da v celjski bolnišnici sestre ne da se trudijo z vpeljavo dojenja,ampak prav frustrirajo,da znajo biti prov smotaneuser posted image ?
user posted image Vsaka mami bo naredila najboljše za svojega malčka.


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:20:05   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy
Katjuša...to pa je beda glede dodatka,,,,jst sme ga prosila in sem ga dobila...enkrat čez dan mi je sestra rekla, a ste sigurna da nimaste...sem rekla, da svoj jošk pa že poznam, da svase dojili....ampak da je še vseeno lačna...no, in je popustila...če ne bi mi pa moj prnesu....veš kaj...da bo pa skoz na zizi...sej me kap rukne od bolečin....no, sej me še vedno mau boli...sam jst sem mela tretji dan tak naval mleka,da sem skor mastitis fasala....tko da mi se zdej dojimo...pa ne me narobe razumet...ampak sem ti kar malo folš glede flaškanja....ker definitivno manj boli....user posted image user posted image user posted image user posted image

ja manj boli in možek se lahko ponoči vstaja polek tega pa še veš kolko poje in potem sklepaš al je jok zaradi lakote al zaradi česa drugega....

zdej sem se sprjaznla in si mleko sicer črpam ampak ga ni več k 15-20ml iz obeh prs tak da črpam sam ko je napetost (zjutraj in zvečer) tok da ne bo kej narobe..... Benjemin pa poje 70-90 ml na nekje 3 urceuser posted image user posted image user posted image user posted image tak da četud bi mu dajala teh 20 ml mislim da nima smisla kolkr bi mogla polek pr hrani pazit in boh ga vedi kaj še..... prsa mam ful napeta sem misla da mam litre not k sem vidla da mi mleko ven teče potem sem si pa načrpala iz prve 15 iz druge pa ene dobre 5ml pa nič več user posted image user posted image user posted image

mi tud ne praznujemo valentinovega se imamo raje kr vsak dan radi pa je tud vredu.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce morem vam povedat da sem tolk pozitivnega pridobila s tem porodom, da če bi me dan pred porodom kdo vprašal po tretjem otroku bi rekla kr takoj ga bomo imel zdej pa sem prepričana da vsaj nekaj let ne ker sem dobla vse tisto kar sem iskala in se res super počutim ta drugi porod se mi je zdel težji od prvega ampak je veliko stvari drugačnih v tem poporodnem obdobju in to me je zapolnilo.... zapolnilo mi je luknjo v srčku in zdej lahko rečem da sem srečna in da si samo želim uživat in igrat z mojima fantičema že dva dni se igram s florjanom po tleh k mali otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image uživam in res vse je tok enostavno kar se mi je prvič zdelo tolk zakompliciranouser posted image user posted image user posted image

je nekdo prišel grem gledat lepo se mejte






(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:20:29   
Maksi1
Doris, lepo, da si doma. A je blo hudo v bolnici?

Možek od Birdy - lepo pozdravi tvoji princeski. Upam, da prideta kmalu domov.

PDP po ZM - na ta datum se je brezveze opirat, ker ponavadi se ne ve, kateri dan je bila ovulacija. Sploh če se ima različno dolge cikluse.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:21:12   
SALT
Timy-user posted image user posted image kolk super..kmalu bo zaresuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:26:36   
Maksi1
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Punce morem vam povedat da sem tolk pozitivnega pridobila s tem porodom, da če bi me dan pred porodom kdo vprašal po tretjem otroku bi rekla kr takoj ga bomo imel zdej pa sem prepričana da vsaj nekaj let ne ker sem dobla vse tisto kar sem iskala in se res super počutim ta drugi porod se mi je zdel težji od prvega ampak je veliko stvari drugačnih v tem poporodnem obdobju in to me je zapolnilo.... zapolnilo mi je luknjo v srčku in zdej lahko rečem da sem srečna in da si samo želim uživat in igrat z mojima fantičema že dva dni se igram s



Katjuša, veš kako sem vesela zate. Iz tvojih besed se prav čuti, da si zadovoljna in srečna. user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:27:44   
Katjusa
Možek pa florjan sta prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: SALT

Katjuša-Baje da v celjski bolnišnici sestre ne da se trudijo z vpeljavo dojenja,ampak prav frustrirajo,da znajo biti prov smotaneuser posted image ?
user posted image Vsaka mami bo naredila najboljše za svojega malčka.

ja sam če mene mali cuza 5-6 ur pa še pol kr joka in joka in je lačen men pa ne prteče niti kaplca ven pol mislim da bi lahko dale dodatek ker ko sem zjutraj omenla da ne bom dojila in da želim sama hranit.... in pač mi niso smel dat flaše dokler zdravnica ne napiše da lahko in so mu pol dale one dodatek 10ml in je spal pol k top 4 ure torej če bi mi po 3 urah sesanja dale 10ml dodatka in bi mali malo azspal in seveda tudi jst bi se mi2 verjetno dojila če bi pač dobla mleko tako sem se pa temu odpovedala za ceno sitega otroka in verjemite ni lahko gledat dan ali 2 starejga dojenčka k išče in išče pa nima kej dobit kaj mu nej dam zize prazne dodatka svojega nimamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za zjokat in kako sem 3 ure malega budrila in tolažla da pač mora počakat da mamica nima kje kej dobit in kak nej mu povem da mi sestre nočejo dat mlekeca zanj on ve sam to da je lačen id da more dobit takoj.....

ENA VELIKA ČRNA PIKA NA CELJSKO PORODNIŠNICO ZARADI PREHRANJEVANJA IN KER MISLIJO DA SO DOJENČKOM PRIJAZNA PORODNIŠNICA ČE JIH PUSTIJO STRADATuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:33:10   
*d*o*r*i*s*
Valentinovo samo po seb je lepo vendar v pričakovanju kr mam dans rok pa nevem če bo kaj al ne mal mam trdega bušija drgač pa nič kaj...user posted image user posted image v bolnici je ni blo hudim kr so vse moje cimre rodile,tri sm mela pa sm hodla v štuk nižje cartat....user posted image user posted image
moj že komi čaka se mi zdi da je bol nestrpn ko jst,pridne bodite...user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:39:55   
julija30
Pozdravljene vse februarčice: nosečkice in mamice

Mamicam se pridružujem tudi jaz, saj je 7.2.2009 na svet prijokala najina Julija, težka 2830 in dolga 49,5.
Vsak dan in vsaka noč sta prepletena s posebnimi občutki, dogodki.




(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 18:43:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: julija30

Pozdravljene vse februarčice: nosečkice in mamice

Mamicam se pridružujem tudi jaz, saj je 7.2.2009 na svet prijokala najina Julija, težka 2830 in dolga 49,5.
Vsak dan in vsaka noč sta prepletena s posebnimi občutki, dogodki.


čestitke za Julijo (lepo ime ste ji dali)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uživajte in cartajte se.....

(odgovor članu julija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 19:08:03   
Deja
ojla punce...

Vsem ki še nisem čestitala ob rojstvu... ISKRENE ČESTITKE... žal nimam časa vsakodnevno spremljat...

Vidim da teče debata glede prehranjevanja v porodnišnici...

Pri meni je bilo tako, da ko sem rodila so mi Žigca pokazali, sem ga imela pri sebi kakih 5 minut v porodni, pol pa je moral iti v toplo posteljico - ker je bil rojen v 35.tednu. Ko so ga zgoraj pregledali, so mu dali 5ml dodatka. To je bilo okoli 21h. Potem so mi ga ponoči okoli 2h prinesli da sva se probala dojit. Po cca pol ure je prišla sestra in mi ga odnesla in rekla da naj pridem po zajtrku ponj.

V glavnem glede na to, da sem rodila v 35.tednu so vsi sklepali da ni mleka... mleko je blo... samo čisto malo je teklo. Mi2 sva se celi dan dojila, pol pa mi zjutraj reče da je full teže izgubil, da očitno nimam mleka in da mu bi dali dodatek... Seveda sem se strinjala... Celi dan sem pol težila da kak mam napete joške, pa ko si probam stisnit, da sej priteče samo počasi... Pa mi je ena sestra priskrbela razpršilo za v nos, ki povzroči, da dobesedno v curku teče... (bog ne daj da sem se tuširala z malo bolj toplo vodo, sem že mela fontaneuser posted image .)

V glavnem meni so mlekarne začele prav delat, moj user posted image pa je staknu zlatenco, zato je moral biti po 12ur na dan pod lučko. Jaz pa sem ga hodila vsake 2-3ure hranit, oz so sestre prišle pome, ko se je zbudil. Mleka sem imela tolk da sem si ga morala še stiskat.

In ena sestre je bla tak zoprna, mi ga ni hotla dat izpod lučke da bi ga nahranila, češ da ma več koristi od tega da je pod lučko , kot pa da bi ga podojila... mislim svašta... user posted image user posted image user posted image

pa sem rekla dobro... grem si stisnit, pa ko bom mela 30ml, prinesem da ga bo ona nahranila, brez da bi ga ven vzela. Stiskanje je trajalo cca 15-20minut in ko sem ji prinesla mleko je kr šokirano obstala - jo jaz pa tudi...
Hranila ga je na flašo z dodatkom.... Seveda sem pop******. Zakaj bi moralo moje dete jesti umetno hrano, ko pa imam jaz dovolj?!?! Ženska je obstala, bila je brez besed...

Sem kasneje vsem sestram povedala in dokazala - ker sva se tehtala pred in po dojenju - da je mleka dovolj in da zaradi tega ne dovolim da mu dajo dodatek. In od tega trenutka naprej so me za vsako, ko je user posted image pod lučko jokal, prišle iskat, mi ga dale za pol ure na prsi, da sva se lahko nahranila. Naj povem še to, da je naš frajer pojedel od 30-50ml za vsak obrok... Pa še zlatenca se mu je hitreje manjšala!!!user posted image


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 19:10:48   
MIHAILO
Pozdravljene puncke....malo sem vas prebrala ampak si nisem zapomnila vsega...
Timy superrrrr,nekaj se dogaja,kmalu bouser posted image
Midva sva bila v shoppingu,sva kupila torbo zame user posted image ,zvocnike ,ki razbijajouser posted image in svetilko,da bom imela zraven postelje ,ko bom ponoci vstajala...user posted image Lep vecer se naprej in se javim jutri po ctg-ju...ce ne ostanem v p.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 19:13:17   
brkn83
Pozdravljene. sem vas prišla sam malo pozdravit, ker nimam časa kej preveč čvekat, anmreč danes našega user posted image  neki šraufa in je malo siten, tk da imam mal več dela kot pa druge dneve. ampak upam, da bo kmalu bolje. Sem mu že dala ene kapljice.

V ponedeljek pa mi bo kolegica poslala še kapljice iz koroških lekarn.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Februarčice 2009-6. del
14.2.2009 19:17:43   
cita
Vsem novopečenim mamicam in očkom iskerene čestitke brala nisem za nazaj malo preletela in to je to...user posted image user posted image user posted image
 
NO da vam jaz napišem svojo porodno zgodbo kot se obljubila dolgo stečakale ampak dočakaleuser posted image user posted image user posted image ...

Mislim da se spomnete kako dolgo smo dihali doma..nekako takole se je začelo v sredo 04.02. zvečer sem peljala še Lauro k dežurnemu zdravniku ko je zbolela ker pač njen ati pameten in jo želel še imet kr nekako tako doma brez antibotika...takrat sem že opazila da imam nek tak čuden izcedek nekako tak sluzast ampak sem si počasi nekako mislila da se vsa stvar počasi počsai začenja ker pravijo da lahko se čep lušči tudi dolgo...ko sem prišla od zdravnika sem opazila da jo je bilo že malo več ampak nima pomena delat panike dokler ni še nobenega drugega znaka...noč je bila katastrofa spala po eno urco pa se zbudila nisem mogla dobro spat skoz sem se premetavala in zbujala kot da čutim da se nekaj počasi pripravlja...sluz je bila še vedno prisotna mogoče kdaj več ali pa kdaj manj...05.02. pokličem svojo G in ji povem in je rekla mogoče se pa bo poačsi začelo a popadkov pa še nimate sem rekla mislim da neuser posted image user posted image  no je rekla če bodo pa popadki pa se le pridite pokazat da vidimo če so tapravi...celo dopoldne sem bila full čudna na trenutke se mi je zdelo da se nekaj dogaja ampak sem vso stvar nekako pozabla da bi lahko bili popadki...no začelo pa se tam okol 13:00 dobila sem popadke ki pa so bili na začetku skoz tam na 9-10 minut ampak po resnici povedano zelo boleči mislila sem in upala da se vse kaj kmalu začne ali pa da se vse umiri...skoz smo dihali vmes so bili že tudi na 6,5,3 mninute ampak večina na 9-10...moj je reku bova še mal počakala sem rekla ja ja sej še ne greva dokler res ne bodo na bolj pogosto ampak jih ni bilo dihali pa smo skoz še hvala bogu da je bil moj prav ta dan prost res hvala bogu ker ne vem kako bi sama bil mi je opora ENA A...no popoldne smo še imeli obiske jaz pa dihala vmes bilo je vsak popadek hujši ampak zapordje še vedno tako dolgo...noč sploh da ne govorim vsaka minute je bila predolga sem rekla počakam do zjutraj pol pa grem do svoje G in res je bilo tako zjutraj 06.02 sem se uredila stuširala oblekla med tušem dihala ko konjuser posted image user posted image ...mojemu sem govorila joj ko bi se vse že enkrat zaključilo ali pa naj se že zgodi kar se mora jaz ne morem več res nisem imela več moči jokala sem že doma in ponavljala kaj bo kmalu konec...Joj še dobro da nisva nobenega soseda srečala na stopnicah ko sem dvakrat dihala bil je cel podvig pridet po stopnicah iz petega nadstropja...No midva se pejleva jaz diham moj pa skoz pikica moja dihaj dihaj dihaj samo to je govoril celo noč me je masiral in mi zjutraj ni več pasalo ker me je vse bolelo...prideva do moje G mi reče bova pogledale in me pogleda pa reče ja tole je pa že zelo nizko je rekla pa ne vem če vam že ne teče plodovnica zraven čepa sem rekla jaz ne vemuser posted image user posted image user posted image  pogledala neke pretoke in srček poslušala pa je rekla da je še vse ok...pol pa sem jo vprašala a sem že mogoče kaj odprta pa je rekla nisem vas tako globoko pogledala ker vas že tako boli in vas bodo tao in tako v bolnici potem dovolj mučili tega sem si najbolj zapomnala...dala mi je napotnico sestra pr njej mi je zmerla pritisk imela sem ga 148/105...je rekla ufff tole je pa visoko ampak sej boste videli kaj vam bodo rekli v bolnici samo želela sem si da je konec nč druga...midva z mojim prideva v P me sprejme ena ful prijazna sestra sem ji rekla da me je ful strah pa je rekla ne no saj bo boste videla sem rekla upajmo moj je šel v čakalnico...pridem ena prijazna babica me priklopi na ctg bilo je mučno ker sem vmes dihala popadke ampak nato mi reče sedaj pa pojdite v ambulanto bo zdele prišla zdravnica res je prišla jaz dihala in me pogleda sem rekla da me je strah kot mali otrok pa je rekla bova vidle kako kaže me pogleda pa reče ja ste odprti 2cm ampak je še vse trdo joj jaz sem mislila kaj pa sedaj je rekla ja nč jo bomo dali kr na oddelek pol pa reče ne no bom še enkrat pogledala in me pogleda pa reče joj tole pa nekaj teče je rekla ja nč sestra kar dajte ji kristit pol pa naprej dala mi je in sem bila na wc 30 minut potem pod tuš in sem prispela v porodno ob 10:00 te ure se najbolj spomnem pa sem si rekla sedaj pa se začne zares upam da kmalu mine...babca me vse lepo povpraša in me je mirila ko me je bilo strah na ctg priklučila in se je začelo dogajat je šla iskat mojega moj je prišel kar kamlu za njim pa zdravnica pa je rekla da vidimo je rekla ja no nekaj se je začelo ampak še ni nakar mi babica predre mehur to je bilo 10:20 od 10:40 naprej pa se je začelo popolnoma zares dala mi je nekaj za bolečine ampak to meni ni nč pomagalo rekla je ko ne bo popadka dihajte in se spočijte ampak ni bilo mogoče popadke sem imela en za drugem res en za drugem babca ni mogla verjet men je začelo že ob 11:00 dol pritiskat pa babica reče ka že tko pritiska sem rekla ja in me pogleda pa je rekla joj tole bo hitro sem rekla a še dolgo je rekla ne ne bo kmalu no ura je bila 11:15 m epogleda jaz sem mislila da mi bo mala ven ušla tako močno mi je pritiskala pogleda pa reče joj rečte sestri pa zdraviku rodili bomo in res je bilo ne znam opisat tega trenutka rodila se je naša najlepša princeska Lia ob 11:18 in tisti trenutek sam zajokala res močno ne znam opisat evo spet solzice...Dobila sem jo na prsi najlepši trenutek tudi ati je bil čist raznežen in vesel potem so dali jo atiju mene pa uredili do konca...in nas pustili v porodni da smo uživali najlepše trenutke skupaj...

Takole da dolgo sem vam opisala nisem znala na kratko men podobno kadar pišem pišem na dolgouser posted image user posted image user posted image na koncu vsega tega lahko pohvalim svojo babico v Celjski porodnišnici...Hvala...

No seveda vam pa želim še lep preostanek valentinčka...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Prvi zobek
klitia

Kdaj je vaš otrok dobil prvi zobek?

pred 3 meseci (12%)

med 3 in 6 mesecem (35%)

po šestem mesecu do enega leta (48%)

po prvem letu (6%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!