|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:18:49   
sunny24
Ma ospodi v trebuhu čez celo, neka topa bolečina, neki tazga kot pri menstruaciji...In se razvleče čez ceu trebuh...Pa trebuh rata full trd...user posted image
No, tko, da se ne bi mogla premaknt me ni še, ampak boli pa vseeno...

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:21:53   
bibi5
Majchy iskrene čestitke tudi od mene k si me prehitela po leviuser posted image ...veliko Veselja in Radosti ter čimveč prespanih noči! 

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:35:21   
sunny24
A zdej ste pa vse poniknle? No, sej jst vas zapuščam, grem ša malo odspat, k popoldne ne bo cajta! Se tipkamo k ustanem-spet!user posted image user posted image user posted image

Lepo jutro še naprej!user posted image

(odgovor članu bibi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:39:42   
cvetka13
Ajvy..lepo ime  za hcerko...tudi samo smo  izbirali med tem in IZO.


Tako, uganile ste, rodila se nam je DROBNA Iza, TRI TEDNE PRED ROKOM.
31.1.2009 on 18.06  Njene manekenske mere: 50cm in 2950g.

Doma se lepo crkljemo. CESTITKE vsem mamicam in ockom za dojencke.!!!

user posted image


_____________________________

PDP 21.2.

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:40:33   
cleopatra4
tudi jst vas lepo pozdravljam in želim lep dan vsem..pa pa

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:58:12   
rebeka84
malo prej smo spet jedli in pol malo ven izbruhali. ta naš Uroš se prenajeda pol pa se zvija... če mu pa ne dam pa jok in stokuser posted image
zdaj se preteguje na postelji.

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 10:58:18   
lilcha
user posted image user posted image user posted image  Cvetka13 čestitke za Izo. Je pa res cukrček mala.

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 11:24:37   
tanci29
cvetka čestitke za lepotičko Izouser posted image user posted image
 
rebeka-veš saj je bolje da je pa da gre malo ven kot pa da nebi jedel...super da se tako lepo rihtate...
 
no pri nas pa je bila zdele patronažna in se je Hana zredila v 4 dneh za 270g...kar je ful veliko....je rekla da če bi se 120 bi bilo dovolj...sam mala res rada papca....no zdaj mamo pa enega orto jedca in enega k moraš se skor na glavo postavt da kej vanjga spravišuser posted image

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 11:48:12   
tanci29
katjuša-to kar tebe boli je pomoje krčenje maternice...mene je tudi ful bolelo ampak sedaj samo še malo...so nam pa v porodnišnici povedali da drugorodke to ful bolj boli...jaz se pri eriku sploh ne spomnim da bi me bolelo...pri tebi pa najbrž malo dalj časa traja ker se ne dojite, ker če se dojiš to krčenje pospešuje...pa ne se spet sekirat prosim...
sem vesela da se drugače lepo rihtate...kako pa florjan

Rebeka-bradavice se bojo počasi utrdile in ne bodo več bolele...kar pridno si jih maži, samo pazi da ti ne krvavijo...potem ni dobro dojit....joj se mi prav smiliš ker vem kako grozno to boli...mene sedaj samo še ko se prisesa potem pa je uredu...

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:03:23   
Ajvy
Majchy..čestitke za Ano

user posted image  

Mačka 27...čestitke za Tamaro

user posted image  

Cvetka123...čestitke za Izo


user posted image  


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:05:54   
Ajvy
Sezname uredim potem, ker zdejle na hitr opjem, pol morma pa Tiso uredit,.....

sem do zdejle spala...ob 8 sva se podojili, pa sem kar zaspala nazaj, ker sem imela včeraj tv večer in sem šla šele ob enih spat....pa seveda je bilo treba še tiso zrihtat...tak da sem okol dveh uspela zaspat...ob pol petih se je pa Tarja prebudila...vsa čila....

Sunny...sem zasledila..da mau preihtevaš.....da te špika??Se dogaja???
MI lahko kako  drugače seznam pošlješ???


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:12:02   
tanci29
ajvy-se vidi da se ti mudiuser posted image ...a takole ponočuješ ti...da te nekaj vprašam...kako je tvoje počutje po porodu v primerjavi z prvič...jaz sem bila prvič ful bolj utrujena sem zvečer že ob osmih na sedežni zaspala...zdaj je pa čisto drugače sploh nisem utrujena...no malo ampak ni primerjave...samo pri eriku sem mela ful kolobocij glede dojenja in črpanja ker ni jedu...Hana je pa pravi požerušček...

uživajte še naprej

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:12:29   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

katjuša-to kar tebe boli je pomoje krčenje maternice...mene je tudi ful bolelo ampak sedaj samo še malo...so nam pa v porodnišnici povedali da drugorodke to ful bolj boli...jaz se pri eriku sploh ne spomnim da bi me bolelo...pri tebi pa najbrž malo dalj časa traja ker se ne dojite, ker če se dojiš to krčenje pospešuje...pa ne se spet sekirat prosim...
sem vesela da se drugače lepo rihtate...kako pa florjan



Popolnoma isto kot pri tebi Tanci... Pri Neli nič, pri Kristi pa na začetku bolel k pr norcih, bolečina jakosti srednjih popadkovuser posted image user posted image  Zdej pa skor ne več...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:14:34   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

cvetka čestitke za lepotičko Izouser posted image user posted image
 
rebeka-veš saj je bolje da je pa da gre malo ven kot pa da nebi jedel...super da se tako lepo rihtate...
 
no pri nas pa je bila zdele patronažna in se je Hana zredila v 4 dneh za 270g...kar je ful veliko....je rekla da če bi se 120 bi bilo dovolj...sam mala res rada papca....no zdaj mamo pa enega orto jedca in enega k moraš se skor na glavo postavt da kej vanjga spravišuser posted image


pri nas pa glih obratno, -Neli jedec, Kristi pa... Sej mogoče bo pa bolj jedla mal kasnejuser posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:19:34   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy..čestitke za Ano

user posted image  

Mačka 27...čestitke za Tamaro

user posted image  

Cvetka123...čestitke za Izo


user posted image  



Tud jst čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mam Kristi v naročju pa mal težko pišem

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:22:22   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

cvetka čestitke za lepotičko Izouser posted image user posted image
 
rebeka-veš saj je bolje da je pa da gre malo ven kot pa da nebi jedel...super da se tako lepo rihtate...
 
no pri nas pa je bila zdele patronažna in se je Hana zredila v 4 dneh za 270g...kar je ful veliko....je rekla da če bi se 120 bi bilo dovolj...sam mala res rada papca....no zdaj mamo pa enega orto jedca in enega k moraš se skor na glavo postavt da kej vanjga spravišuser posted image


pri nas pa glih obratno, -Neli jedec, Kristi pa... Sej mogoče bo pa bolj jedla mal kasnejuser posted image  


pri nas je isto...TArja jedec..Tisa...uf..kaj bi naredila če ne bi bilo črpalke :-(...tak da me kar malo skrbi, ker se ne redi kej preveč...po 10-15 g na dan...morala bi se pa najmanj 20...po treh tednih bi že morala met vsaj pol kile več...Tisa pa je komaj na 450 plusa.....
Ah ja....samo ona je zadovoljna, lepo spi...tako da me potem mine se sekirat...pač ni jedec..nimam kejuser posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:24:18   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

ajvy-se vidi da se ti mudiuser posted image ...a takole ponočuješ ti...da te nekaj vprašam...kako je tvoje počutje po porodu v primerjavi z prvič...jaz sem bila prvič ful bolj utrujena sem zvečer že ob osmih na sedežni zaspala...zdaj je pa čisto drugače sploh nisem utrujena...no malo ampak ni primerjave...samo pri eriku sem mela ful kolobocij glede dojenja in črpanja ker ni jedu...Hana je pa pravi požerušček...

uživajte še naprej


jst sem veliko bolje kot sem bila prvič,...mal so me McZize bolele, no orenk...pa sem se bolj počasi premikala...drugače pa na splošno.se veliko bolje počutim...čeprav moram pumpat in Tisa ni jedec...manj sem obremenjena in živčna....mislim, živčna....tko vse gre bolj na easy.....je pa res. a tudi veliko počivam...tako kot v prvo.....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:24:53   
tanci29
hej Birdy-no evo pa mava enga enga...upam da ti začne Kristi čimprej lepo papcat in da ne bo problemov...čeprav verjami da nikoli ne bo tako kot Neli ampak ne se preveč sekirat...eni rabijo manj drugi pa več...važno da so zdravi in veseli ter polni energije...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:26:07   
MIHAILO
Pozdravljene punce...imela sem ctg in amnioskopijo...ctg nic ni zaznal,amnioskopija je bolela ampak sreca je ,da to iglo ne zadrzuje dolgo notri drugace bi se tezje zdrzala...amnioskopija je pokazala ,da je voda ok ,odprta nisem nicuser posted image user posted image Ko sem prisla domov sem sla lulat in ko sem se obrisala sem imela rjavkasto na papirjuuser posted image user posted image user posted image user posted image ...to mi je verjetno amnioskopija sprozila...kaj pa zdaj,a je to cep al neuser posted image user posted image ce je cep a lahko pricakujem,da se bo porod mogoce le zacel ,da ga ne bo treba sprozit aluser posted image

Vsem novim mamicam cestitke za slikice pohvale so zelo lepe in Max zelo lepa sobicauser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:28:42   
MIHAILO
Naslednji pregled imam v petek 20.2.
upam,da ne bo spet amnioskopijauser posted image user posted image ...ne vem kolikokrat to delajo

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:31:26   
dasy
Mihailo - tudi jaz sem imela pri prvem amnioskopijo in mi je to sprožlo porod, ker mi je voda odtekla.
Baje da se to velikokrat zgodi, zato dajo amnio šele ko si že čez rok in ne prej, razen če ni kaj drugega narobe.
Mislim, da zdej res lahko pričakuješ, da se bo kaj začelo dogajat.user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam pa da tudi pri nas, če ne drugače imam v pon. amnio pa tudi upam na kaj takegauser posted image

Lep pozdrav vsem

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:40:49   
MIHAILO
Daisy hvala za odgovor...bi bilo lepi,ce bi tako bilo...

(odgovor članu dasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:47:24   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Majchy sporoča...

"17.2.09 ob 21.33 se nama je rodila princeska Hana, težka 2490g in dolga 48cm. Ponosna mami in ati."

ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ste jo le dočakaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 12:55:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

katjuša-to kar tebe boli je pomoje krčenje maternice...mene je tudi ful bolelo ampak sedaj samo še malo...so nam pa v porodnišnici povedali da drugorodke to ful bolj boli...jaz se pri eriku sploh ne spomnim da bi me bolelo...pri tebi pa najbrž malo dalj časa traja ker se ne dojite, ker če se dojiš to krčenje pospešuje...pa ne se spet sekirat prosim...
sem vesela da se drugače lepo rihtate...kako pa florjan



Popolnoma isto kot pri tebi Tanci... Pri Neli nič, pri Kristi pa na začetku bolel k pr norcih, bolečina jakosti srednjih popadkovuser posted image user posted image  Zdej pa skor ne več...


sej bomo vidli kaj bo..... jst mislim  da me mišice bolijo tak da to tak zna trajat par dni sej če bis e bolečina stopnjevala bi šla do G tak je pa nekje konstantna.... patronažna pa pride šele 24. sem rekla da ni potrebe tak al tak je šla pa na dopust in bi mi eno drugo poslala in sej malega znam uštimat pol 24. se bomo pa skopaliuser posted image user posted image user posted image

Florjan je super celo se pride zdej kdaj pa kdaj user posted image pocartat drgač pa se sam o bratecu meni sem pozitivno presenečena čeprav je zadnič reku da bo šel k zdravniku in mu bo reku da mu more dat večjega brateca da ta je premaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

Pleničke ponoči smo stetsiral še Pampers (2) in te so zdržale do jutra tak da mi ga ni blo treba ponoči celega preoblačituser posted image user posted image user posted image user posted image očitno bomo spet uporabljal pampers če ne bo spet kake reakcije nanj kot je blo pr Florjanu sicer šele po 1 letu uporabe pa vseeno....

jst pa nimam pojma kolk se naš redi..... upam da se v p je hujšal kljub temu da je bil hranjen po flaški pa sej ni čudno če so pametne sestre dozirale kolk lahko poje namesto da bi sam pojedu kolkr rabi.....



(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Februarčice 2009-6. del
18.2.2009 13:24:24   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej Birdy-no evo pa mava enga enga...upam da ti začne Kristi čimprej lepo papcat in da ne bo problemov...čeprav verjami da nikoli ne bo tako kot Neli ampak ne se preveč sekirat...eni rabijo manj drugi pa več...važno da so zdravi in veseli ter polni energije...


Pa mava resuser posted image
Čeprov jst mam še mal upanjauser posted image  Je še mal zlatenčna tko da upam da ko bo šlo to čist nazaj da bo začela jest kokr se zagre. Če pa ne bo, pa nimam kej, res je najbolj važn da so zdravi, veseli in energičniuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?