|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 9:26:33   
Urša08
Vesnozaver veš da ne bi imela nč proti če bi na rok rodila, mi je všeč 1.2 user posted image

akvalina te čist zastopim, da bi šla rada rodit. Jaz bi pa rada cartala našga user posted image . Pa začeli so se že klici in sms-ji če sm že rodila user posted image pa še čez rok nism.user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 9:30:42   
Urša08
diamantina jaz grelnika tudi ne mislim kupovati. Če ne bo šlo dojenje, bom prekuhala vodo in jo dala v termovko in bo takoj nared. Sicer pa upam na dojenje user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 9:37:06   
Vesnozaver
grem lezecki s knjigo....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 9:39:52   
brkn83
Današnja akcija v BC...mogoče pa katera kupuje...


user posted image  






Avtosedež CabrioFix - Citro Rush - Maxi-Cosi (176331)

Cena:
124,00 € / 29.715,36 SIT
Akcija:
93,00 € / 22.286,52 SIT 

skupina 0+,
0-13 kg,
do starosti 12 mesecev,
odlična zaščita pred stranskimi trki,
uporaben v kombinaciji z vozički Maxi-Cosi, Quinny in Babywelt.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 9:41:58   
brkn83
dobro jutro.

Kako ste kaj? Js sem se prav lepo naspala. Ampak se mi danes nič kej preveč ne da. Bom bolj kot ne lenarila. Aja pa moram vas še za nazaj prebrati, ker vidim, da smo že na novem delu. Joj kok smo pridne s čvekanjem.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 9:46:32   
lilcha
user posted image user posted image user posted image  Ajvy iskrene čestitke za princesko Tiso. Celi družinici želim vse NAJ, NAJ.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:04:19   
sunny24
Jutro punce! Kako kaj? Mi mamo takega lepega sončka...
ursa, lepo, da je blo vse OK na ctg-ju! user posted image user posted image user posted image   Pa a te res že morijo s temi sms in klici? Joj, to mi gre tko na živce...Jst bom po mojem mela kar potiho gsm, še vibro bom sklopla! user posted image user posted image user posted image

Kaj kej počnete? No, 3/4 vas počiva oz spi...Jst sem spet pančala ko medo od 2h-9:30, moj je šou delat, jst bom šla pa spet malo po trgovinah s tatom, pol pa bo treba kej skuhat vrjetno in kuhno v red spravt...Joj, se mi zdi, da je zmiri tak kažin v kuhni da to ni res.

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:05:24   
baki
jst sem bolje ceprav hodim k robot me medenica ful boli sam to nebo bolje dokler nem rodila. pa sej je cez 2 dni februar(no sam jutr se)

(odgovor članu lilcha)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:17:08   
glen
Jutro.

Jaz sem pa skoraj do sedaj spala,mam Lin doma da se malo razvajave,pa tudi ona rada potegne tako da je prov pasalo.
zdaj pa vsa na hitro prečekiram se oblečem pa gremo v trgovino po zajtrk in greva na lep sonček na igrišče pozajtrkovat pa da se Lin malo zlaufa.

No najprej čestitke Ajvyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Tisouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pol pa še vam čvekice pekice čestitke za 6 del,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no sej sem kakšen post tudi jaz pripomogla da smo bile bliže 6 delu samo ne glih dosti.


Punce no donc febr. bomo itak tle čvekale,kam se pa pol selimo?Sej smo taka fajn družščina da bi bilo škoda da bi prenehale naš maraton v čvekanju?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:24:26   
glen
Pa še neki vam povem,
včeraj sem bila skoraj 100 % da bo treba it na hrib(v porodnišnico)me je tako zvijalo in špikalo in trebuh mi je nenormalno otrdeval, da me je zgrabla panika in ko sta šla Lin in dragi spat, sem se valda lotla še likanja,da če slučajno res grem, da bodo meli zlikano,pa Lin sem pripravla potovalko,ker bo, ko bom v porodnišnici pri moji mami ki je doma(no oba z možem bosta,samo mož do 15 dela),pa glavo sem si šla umit,pa na hodnik torbo za v porod. sem pripravla,.........
Grave.
No to je trajalo(špikanje in otdevanje do ene 4),pol se pa je malo umirilo in sem zaspala.Zdaj je dokaj o.k.,zaenkrat upam da tako še neki cajta ostane ,vsaj še kak ted.
No zdaj pa grem,da nezamudiva lepega sončka.

Lp

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:26:03   
rebeka84
DOBRO JUTRO!!! Jaz sem se zbudila pred 15 minutami, en sosed nekaj šreufa, pa se grozno čujeuser posted image Naspala sem se fajn, zdaj pa že moj Uroš nadaljuje s telovadbo.user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:27:06   
sunny24
Ojla glen! Kako si? Pa lepo za crtanje z Lin! user posted image user posted image user posted image   

Pol ko bomo vse dobile naše štručke, se bomo pa preselile na forum dojenčki-starši čvekamo...Sam mormo najprej vse rodit!user posted image

Pa lep dan ti želim! Sm ti kar malo fouš, bi kar pršla dol na morje malo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:29:51   
Urša08
punce kje mate sončka, še meni malo. Mi imamo čist oblačen dan.user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:30:25   
sunny24
rebeka, jutro! Uf, to je pa tako zoprno...V našem bloku so sami talenti za vrtanje, pa še blok je cel iz armiranega betona in to se tako sliši...Sam pr nas skor dnevno vrtajo...en dan se bo blok sam zrušu od vseh lukn! 
Naša kje pa učeri nadaljevala telovadbo dokler nism zaspala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:31:33   
cita
Ajvy nas je presenetila naša najbolj skrbna februarčica...ČESTITKE MAMICI ATIJU TER SESTRCI ZA TISOuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:32:50   
sunny24
ursa, samo zate....

user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:34:59   
sunny24
cita, hello! Kako si? Ja sorry za včeri, ma je bla sestra od mojga tle, pa je šla šele potem, ko sem ti pisala...
Kako je Laura? Tvoja noga? Upam, da je bujše! user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:37:22   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

cita, hello! Kako si? Ja sorry za včeri, ma je bla sestra od mojga tle, pa je šla šele potem, ko sem ti pisala...
Kako je Laura? Tvoja noga? Upam, da je bujše! user posted image


Sej je ok ni panike...razumem glede obiskov...

Laura bom vidla ko bo iz šole kako je kaj jaz pa tako zjutraj je bil pritisk ok kako bo pa čez dan pa ne vem...midva sva šla danes očetovstvo podpisat tako da ima otrok očetauser posted image user posted image user posted image ...

Pa ti kako kaj??'Tale novička z Avjy me je pa totalno presenetila...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:38:40   
Urša08
sunny24 hvala za lepga sončka user posted image

Jaz sem pa pospravila kopalnico in wc in upam, da zadnjič preden grem rodit.  Še en micen kup cunj me čaka za zlikat, pa seveda kuhanje in pospravljanje kuhinje. Kaj mate namen kej kuhat? Kaka ideja? Jaz bi neki na hitrco.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:41:26   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

sunny24 hvala za lepga sončka user posted image

Jaz sem pa pospravila kopalnico in wc in upam, da zadnjič preden grem rodit.  Še en micen kup cunj me čaka za zlikat, pa seveda kuhanje in pospravljanje kuhinje. Kaj mate namen kej kuhat? Kaka ideja? Jaz bi neki na hitrco.



Pr nas danes moj kuha ko gre popoldne delat...bomo pa imeli pečenega piščanca radič s krompirčkom pa še nekaj zraven ampak nimam pojma...kakšna ideja???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:46:33   
sunny24
cita, lepo, da bo vaša madam mela tatkota...user posted image user posted image user posted image   Za Lauro pa držim pestke, da ne bo nič hujšega in da je bil sam udarc! user posted image  user posted image user posted image user posted image   Pa za tvoj prtisk sem prov vesela, da ga maš normalnega! user posted image

ursa, ni za kej! Ga mamo pr nas full, tko, da ti ga lahko malo odstopim! user posted image   Kaj bom kuhala? Ma pojma nimam, kako mineštro vrjetno, pa hrenovke al pa sojne polpete zravn...Neki, kar bo lahko počakalo na mojga, ko pride domov in predn gre nazaj delat...

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:51:08   
Čebel@
dan čvekice!!!
no tole z ajvy me je pa skorej s stola vrglo.........še tukaj čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
potem moram vam čvekam čestitat za 6. deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cita.....super da se pritisk ni poslabšaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sunny.....dobro jutrouser posted image user posted image user posted image
no drugo sem pa pozabilauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:53:30   
Čebel@
aja.......sem pozabila napisat:pri nas pa sneži

user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:53:34   
baki
punce povejte ce kera  zateka sem mela vceri noge k buhtelne sam marmelada je falila.se kr pozna da grem po cilni ravniniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 10:55:03   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: baki

punce povejte ce kera  zateka sem mela vceri noge k buhtelne sam marmelada je falila.se kr pozna da grem po cilni ravniniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tle se pa jaz lahko 100% podpišem naj Sunny pove kake nogice ima Cita ko je videla slikco a ne???SUNNY POVEJ KAKŠNE LEPOTICE SO MOJE NOGICEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?