|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:05:03   
birdy
Pismo punce, zdej bom pa prov huda... Ma, a bo sploh kera počakala februar al kaj?user posted image  Jst ne bi rada tuki sama čakala, vse bi nekam šle, vse prehitevate, a jst nej pa čičam pa čakamuser posted image user posted image
Pa dejte no, nej kera še počaka da bom mela družbouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:18:33   
kayica24
Birdy..Jaz imam občutek,da bom definitivno počakala..user posted image user posted image user posted image

Tak da..Don't worry...Be happy...user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:18:53   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Pismo punce, zdej bom pa prov huda... Ma, a bo sploh kera počakala februar al kaj?user posted image  Jst ne bi rada tuki sama čakala, vse bi nekam šle, vse prehitevate, a jst nej pa čičam pa čakamuser posted image user posted image
Pa dejte no, nej kera še počaka da bom mela družbouser posted image
Birdy - nič bat, men se še nikamor ne mudiuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:20:53   
MIHAILO
zivjo punce...me rr zezala sem komi napialauser posted image ...najprej cestitke Ajvy ,vse naj,naj...nas je zelo presenetila,ni nic govorila prej ,da jo kaj matra razen prehlada ane?jaz sem bila pri svoji g.nic posebnega malo smo se pogovarjale,ce bom slucajo sla cez rok(upam ,da ne bom) mi bodo delali amnioskopijo in se potem odlocijo ali sprozijo porod ali pocakajo se en teden...v ponedeljek 2.2. mam spet ctg v torek 3.2.pa kontrolo pri svoji g

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:27:45   
kayica24
Mihailo,me prav zanima katera bo šla prej-pozneje?Ko mama na isti datum..Heheuser posted image
Meni je v bistvu vseeno..Samo enkrat do 16.naj bo...Čez pa skoraj ne


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:29:37   
akvalina
shuka- jaz nimam več pojma kaj se z mano dogaja, ta druga nosečnost je čist drugačna kot prvauser posted image user posted image user posted image vglavnem naša user posted image  je full aktivna tako da me ne skrbi, v ponedeljek imam G pa bomo vidl kaj bo povedala!!!

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:30:12   
Shuka
Kera bo prva zamujala to je zdej vprašanje, ne?user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:38:35   
kayica24
Shuka...Jaz se ponavadi rada javim,da kaj prestavim na pozneje..Ampak v tem primeru pa neeeeeuser posted image

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:44:56   
MIHAILO
Ja Kayica kaj pa vem kira bo?user posted image Jaz tudi upam,da ne bomo sle cez 16.Mene danes zelo pritiska dol,sem komaj hodila,pa vceraj me je mal ledvicka bolela,sem se ze ustrasla ,da bo napad kot decembra ,ko sem morala v bolnico...Dva dni pa ze opazam,da hodim cisto malo na urin obcutek je pa kot bi me full tiscalo

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:45:17   
sunny24
Oh ja...JSt sem bla malo pridna, sem kuhno pospravla, pa v trgovini sm bla, zdej pa čakam tatu, da greva spet malo po trgovinah, kar nam ni učeri uspelo nabavt...user posted image  Ja, še dobro, da je moja tatko en tak majstr za vse, da mi pomaga...user posted image

Birdy, se strinjam s tabo, vse neki prehitevajo...No, jst sem še tle, pa tudi nič me še ne matra, tako da ti bom jst tudi družbo delala! user posted image
majchy&shuka, super za seznamčke! user posted image user posted image user posted image   Ma meni una varianta tudi ne dela, kot jo je katjusa napisala, če noče objavit posta...Vem, da to funkcionira v Mozzili, na explorerju pa ni variante....

Claud je tudi meni neki sumljiva...A ji čem en sms poslat da kaj dogaja?user posted image

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:47:06   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Shuka...Jaz se ponavadi rada javim,da kaj prestavim na pozneje..Ampak v tem primeru pa neeeeeuser posted image
Sva kar istih misliuser posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:47:37   
kayica24
sunny...Potem pa ji pošlji..Morda nas tudi ona kaj preseneti

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:49:28   
kayica24
Eno vprašanje bejbe...Kak občutek mate pa med user posted image ? a se vam zdi kaj bolj boleče,pa trebuh vam vmes otrdeva????

Jaz se sploh ne morem sprostit zraven,ker je "noter" full čuden občutek


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:49:52   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Claud je tudi meni neki sumljiva...A ji čem en sms poslat da kaj dogaja?user posted image
Dej ja, vprašaj jo kako je! Čeprov se je včeraj popoldne še javila.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:52:33   
sunny24
shuka, sem ji poslala...Čakam odgovor! user posted image

kayica, mi mamo sex štrajk oz ga moj izvaja, tako, da ti ne morem pomagat. user posted image   Ko pa smo cca 1 mesec nazaj user posted image  ni blo nič drugače kot ponavadi, sam trebuh je bil bolj v napoto...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:55:23   
akvalina
kaj pa je touser posted image user posted image user posted image mi nismo že user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:55:28   
kayica24
Sunny kako pa to,da tvoj štrajka??

Saj pri nama se je zadeva tudi umirila...ZELO!!!Sam še 1x,največ 2x na teden...Za to pa sem jaz kriva...user posted image Čeprav sem mu rekla,da s ponedeljkom začnema na full,ker imamo še samo 2 tedna do PDP takrt in mogoče bo kaj pripomoglo k mehčanje MVuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:55:32   
MIHAILO
Kayica meni je ok obcutek,zdaj nazadnje mi je po tem malo trebuh otrdel in ,ko sem lezala in pocivala je minilo.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:56:46   
kayica24
Akvalina..a vi pa kar štrajkate??? Ne smeš ali...?

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:58:32   
kayica24
Jaz se tolažim s tem,da če bova zdaj proti koncu malo bolj pridna s user posted image , da bo porod hitrejši in morda doživim orgazmični poroduser posted image

Vprašte Katjuša..Ona je proti koncu sexala vsak dan,včasih večkrat na dan,pa je bil porod hiter in prej orgazmičen kot boleč...


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:59:06   
MIHAILO
Kayica midva sva tudi zmanjsala ampak strajkala pa nisva ,ker mi g ni rekla ,da bi morala...pa tudi dosti sem prebrala o tem in vsepovsod pise ,da ce ti pase in te nic ne boli ,da je ok ce imas spolne odnose...a je tako punce?user posted image

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:59:43   
reckova
Najprej čestitke Ajvy.....meni je bilo včeraj tudi tak čudno, da sem mislila, da bo treba v bolnico. Zvečer me full matra, špikanje v nožnici (kot da bi me en z eno iglo tak pikal). Sicer ne boli, je pa neprijetno. Pa še včeraj me je tak sekalo na desno strani. Pa mali je full imel čago...skratka tak mi je bilo čudno. Ampak sem mu rekla, da naj zdrži do nedelje, da bo imel februarja rojstni dan. Zdaj pa ne vem ali se strinja ali ne. No, danes sem generalno sčistila še kopalnico in wc. Jutri pa še preoblečem posteljnino. Aja pa nohte sem si na rokah postrigla čisto na kratko, da ne bom škrampnila našega malega. Moj je imel idejo da bi danes šla še v Graz pa sem mu rekla, da jaz ne upam več tak hodit okoli. No, sej pol pa je sam ugotovil, da to ne bi bilo ok glede na to, da imam 10 dni do roka. Čeprav je rekel malemu da naj se odloči kdaj bo prišel ali pred torkom ali pa po torku, ker nama v torek pridejo vrata montirat pa da ne bo gužveuser posted image . Me res zanima kak sta se zmenila. Aja pa še to včeraj ko me je matralo mi je moj rekel, da ga morem pravi čas zbudit, da ne bom predolgo čakala pol pa bo panika za v bolnico. Te pa sem mu rekla, če misli da bom lahko tak tiho prenašala popadke, da bo on lahko spaluser posted image . Se dogaja ja....aja vsem tistim ki jih klicarijo....mene že cel januar vsak dan nekdo pokliče pa me sprašuje če sem še doma pa take...so eni butasti ko noč. Folk misli da je to očitno full fajn če te non stop nekdo gnjavi, v bistvu pa rabimo user posted image  mir in ne takih klicev. Bomo že javili ko bomo rodili,ne?
Ok zdaj pa grem na levi bok.................pa me zanima kak bo zvečer.

Lp babike

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 12:59:52   
akvalina
najprej nismo smel, potem ko bi pa lahko pa naš ni bil več zato češ da ne bo kaj narobeuser posted image user posted image user posted image , no sej zdaj me pa že tolk kosti bolijo da mi tud ni do user posted image .


(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 13:00:03   
kayica24
Mihailo proti koncu se celo svetuje..Sem slišala od babic,pa od Pušenjaka,itd...Ampak seveda če ti je dovoljeno s strani G

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarčice 2009-6. del
30.1.2009 13:02:38   
kayica24
Reckova...To pikanje/kot bi te nekdo z iglo,čutim jaz tudi kaka 2 tedna..Ampak smo notranje čisto zaprti..Zunanje ustje pa je že prehodno za prstuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?