|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:07:26   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Zima je prišla, sneg leti z neba, Hijenca pa bo sedaj glih spakirala in v tople kraje odšla. Jaz ne morem več snega videt.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne gledat skozi oknouser posted image Joke, men gre tud pošteno na živce in se vedno bojim ko je slaba napoved, da nas bo zasulouser posted image
 
Moj spet žaga na kavčuuser posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:08:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

A Anitke danes ne bo več? Sem preverila, če bi bil slućajno odprt 14 del, pa niuser posted image

Špelin@: Ma kakor si rekla, važno je, da me ko te poznamo vemo kako stoji stvar, ostale se bodo pač morale potrudit in same pogruntat. Mislim, da ni bilo nič žaljivega, sploh od tebe takih stavkov ne pričakujem,te imam za osebo, ki je realna, direktna z dobro nabrušenim jezikom, ki vsakemu pove kar mu gre, vendar na dostojen način


Podpišem.

Anitka pa je upala, da ne bomo tako hitre in bo prej s predstave.

Anitka se je uštela user posted image

Estrella*, žal znam biti tudi žaljiva, ampak zelo poredko in ne v današnjem primeru... Zato mi je še toliko bolj hudo, ker vem, da znam biti žleht, ampak tokrat tega nisem demonstrirala, je pa izpadlo vse skupaj res bedno user posted image  ok, ne bom več okrog tega težila, ker že mene glava boli.

saj si dobila homeopatska zdravila, kaj se sekiraš user posted image


Tisto je samo proti migreni user posted image


Proti navadnemu glavobolu pa maš itak lekarno domauser posted image

Najboljše zdravilo je, da grem spat user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:08:47   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj je nekaj jamrala in utihnila. user posted image  Dudo vem, da zna sama v usta vtaknit, če jo le najde. user posted image  Me prav zanima, če bo zaspala zdaj brez nje. V glavnem vse je tiho.


Moj tako dudo zabriše, ko se dere, da jo iščem 5x na dan.


oprosti ampak user posted image user posted image user posted image
Zato imam jaz vedno eno v rezervi za katero vem kje je. Se mi je isto zgodilo.


Mi smo pri A imeli najmanj po 5 dud na rezervi in so krožileuser posted image Se je pa zgodilo tudi, da niobene nismo našliuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:08:54   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Estrella, dobro opravi jutri user posted image , pa ne se toliko obremenjevat za Aljino hranjenje.

Jaz sem pa danes kar malo jezna sama nase in mi ni jasno, kako sem lahko tako raztrešenauser posted image . Ko sem iskala eno staro torbico, da jo vzame Petja v vrtec, ker se bodo kao preoblačli (dala sem ji še nekaj mojih majčk, pa 2 klobuka, čevlje z visoko peto..)...no in veste, kaj sem notri našla...20.000 SIT v eni kuverti. Pa nisem vedla, ali naj se zjokam, ali naj bom vesela. Namreč nimam pojma, zakaj je tisti denar sploh v tisti kuverti. user posted image Zdaj bom mogla pa v LJ na BS, da mi menjajo oz. se moram še pozanimat, koliko vzamejo provizije na drugih bankah.

Sem malo brala za nazaj tisto debato o bio hrani. No, zame je bio le tisto, kar zrase na našem vrtu in še to je kontaminirano z onesnaženim okoljem.
Tudi moje mnenje je tako
 
Nikoli nismo uporabljali nobenih umetnih gnojil, ampak samo sosedov gnoj, ki nam ga je sosed odstopil par karjol user posted image Naše stare jablane niso še videle škropiva, prav tako slive ne in pridelki, ki jih vzgojimo na vrtu, pri nas, pri tašči in pri mami.
Jap, jap. Samo potem hitro kakšnega črvička srečano v jabolku, ane? user posted image

Pretiravat s kupljenim sadjem in zelenjavo pa se mi zdi manj zdravo (to je vse polno pesticidov), kot pa da mi otrok poje kako hrenovko na vsake kvarte.
Pa otroku moramo pustit tudi malo samostojnosti, pa tudi, da se nauči pasti, se udart, ... ko shodijo, bodo polni modric, odrgnjenih kolen, ali jih pazimo ali ne..ne vidim, kaj je v tem slabega.
He he, .... moj bratrenac je bil pravi "ravbar" ko e šel v 1.razred. In ga 1x pri telovadbi vidi učiteljica vsega v modricah (noge in roke) pa ga pokliče v kabinet in sprašuje kaj delajo starši z njim, če ga kdo tepe, .... tamal pa je samo butasto gledal.user posted image
Potem so pa še starše klicali v šolo, da jih to kao ne zdi normalno, da je ves v modricah. Jah kaj pa nej, če je mulc obral vse kozolce, jablane, ....
Na koncu njim je rekla, da če bo to še dolgo trajalo, da bo obvestila CDS user posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:08:58   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj je nekaj jamrala in utihnila. user posted image  Dudo vem, da zna sama v usta vtaknit, če jo le najde. user posted image  Me prav zanima, če bo zaspala zdaj brez nje. V glavnem vse je tiho.


Moj tako dudo zabriše, ko se dere, da jo iščem 5x na dan.


oprosti ampak user posted image user posted image user posted image
Zato imam jaz vedno eno v rezervi za katero vem kje je. Se mi je isto zgodilo.


Saj jaz imam tudi še dve dudi v rezervi, ampak eno imama samo za spanje in tista pač frči po sobi.user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:09:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.

A ti to resno? user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:10:16   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

A Anitke danes ne bo več? Sem preverila, če bi bil slućajno odprt 14 del, pa niuser posted image

Špelin@: Ma kakor si rekla, važno je, da me ko te poznamo vemo kako stoji stvar, ostale se bodo pač morale potrudit in same pogruntat. Mislim, da ni bilo nič žaljivega, sploh od tebe takih stavkov ne pričakujem,te imam za osebo, ki je realna, direktna z dobro nabrušenim jezikom, ki vsakemu pove kar mu gre, vendar na dostojen način


Podpišem!!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:10:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image

meni pa se ne da it pogledat user posted image ...čez dan je bilo lepo sončko in malo pihljalo...bom videla jutri zjutraj kaj bouser posted image

Moje počutje je ok, le oči mi malo nagajajo, ne vem, ali je vneto, al kaj,...zjutraj je malo mrence gor, rdeče, ...no jutri bom zato malo manj na računalniku, pa bo bolje. Danes sem namreč cel dan visela gor, ampak ne na forumuuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:10:57   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.

A ti to resno? user posted image user posted image


Pred pol ure sem bila zunaj, in ni bilo nič. Sedaj sem pa ven pogledala, pa je že vse belo, sem parkrat pogledala, če dobro vidim.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:11:04   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

O, pridne čvekice user posted image  
 
Trenutno nimam volje komentirat, ne zamerit. Sem zelo žalostna, ker je tana7 moj prvotni post (ne vem, kako naj dokažem, da je bil res hec!!!!!!!!!!) vzela za sovražnega in sva na koncu res pristali na totalno različnih bregovih ter se začeli obmetavat... user posted image
 
Tole, kar sem napisala v odgovor jani81, je bil res samo hec!!!!!!!
"Samo pozabljaš, da jaz ne obvladam bio in vegetarijanskih zadev user posted image user posted image  tana7, da ne boš slučajno zamerila, ker ni bilo mišljeno sarkastično, ampak kot hec user posted image  Itak je tudi hrana v vrtcu mešana user posted image  In še 1x: res ne gre za posmeh, ampak sem zinila to za štos."
 
Žal mi je, da stvari bleknem v afektu za hec, čeprav ne poznam človeka toliko, da bi vedela, do kod ima meje hecnega... user posted image
 
tana7, če boš tole prebrala: najprej opravičilo, ker sem prestopila tvojo mejo. Naj ti povem, da spoštujem tvoj način življenja in se zavedam, da delaš vse za Brinino dobro, da bi bila zdrava in bi ji bilo lepo. Prosim, vedi, da točno to počnem tudi jaz za svoje otroke in da nisem nič slabša mama.
 
Tole bi pa rada povedala vsem skupaj in mislim, da to že veste: raznih "mutnih" poslov preko ZS se ne grem. Če imam komu kaj povedati ali imam kakšno pripombo, storim to direktno.
 
nina7, user posted image  za dvatisočko.
 
jana81, user posted image  za čvek s suzy85,
 
Drugo sem pa vse pozabila user posted image
 
Aja, Estrella*, kakko je z Asjo?


Špelin@ kolikor sem jaz brala vaše pošste, si samo povedala svoje mnenje. In v tem ne vidim nič slabega!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:12:34   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image


Pri nas tudi. Ni pa belo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:13:16   
barbaw
Jaz grem pod tuš. Pa pridem nazaj pokukat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:13:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image

meni pa se ne da it pogledat user posted image ...čez dan je bilo lepo sončko in malo pihljalo...bom videla jutri zjutraj kaj bouser posted image

Moje počutje je ok, le oči mi malo nagajajo, ne vem, ali je vneto, al kaj,...zjutraj je malo mrence gor, rdeče, ...no jutri bom zato malo manj na računalniku, pa bo bolje. Danes sem namreč cel dan visela gor, ampak ne na forumuuser posted image


Ej, kako pa drugače počutje? Po zdravilu, mislim.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:13:46   
Srčekgirll
Ve ste pa expresne.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:13:52   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image

meni pa se ne da it pogledat user posted image ...čez dan je bilo lepo sončko in malo pihljalo...bom videla jutri zjutraj kaj bouser posted image

Moje počutje je ok, le oči mi malo nagajajo, ne vem, ali je vneto, al kaj,...zjutraj je malo mrence gor, rdeče, ...no jutri bom zato malo manj na računalniku, pa bo bolje. Danes sem namreč cel dan visela gor, ampak ne na forumuuser posted image



Joj, kasso boš mogla malo bolj varovat svoje očkeuser posted image Da nisi bila na forumu, so opazili, jaz pa sem bola včeraj in danes kar čez cel dan po malemuser posted image Se vidi, da smo že na 14 deluuser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:14:00   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Estrella, dobro opravi jutri user posted image , pa ne se toliko obremenjevat za Aljino hranjenje.

Jaz sem pa danes kar malo jezna sama nase in mi ni jasno, kako sem lahko tako raztrešenauser posted image . Ko sem iskala eno staro torbico, da jo vzame Petja v vrtec, ker se bodo kao preoblačli (dala sem ji še nekaj mojih majčk, pa 2 klobuka, čevlje z visoko peto..)...no in veste, kaj sem notri našla...20.000 SIT v eni kuverti. Pa nisem vedla, ali naj se zjokam, ali naj bom vesela. Namreč nimam pojma, zakaj je tisti denar sploh v tisti kuverti. user posted image Zdaj bom mogla pa v LJ na BS, da mi menjajo oz. se moram še pozanimat, koliko vzamejo provizije na drugih bankah.

Sem malo brala za nazaj tisto debato o bio hrani. No, zame je bio le tisto, kar zrase na našem vrtu in še to je kontaminirano z onesnaženim okoljem.
Tudi moje mnenje je tako
 
Nikoli nismo uporabljali nobenih umetnih gnojil, ampak samo sosedov gnoj, ki nam ga je sosed odstopil par karjol user posted image Naše stare jablane niso še videle škropiva, prav tako slive ne in pridelki, ki jih vzgojimo na vrtu, pri nas, pri tašči in pri mami.
Jap, jap. Samo potem hitro kakšnega črvička srečano v jabolku, ane? user posted image
najmanjši problem, ... jabolko daš na pol, obrežeš in poješ.

Pretiravat s kupljenim sadjem in zelenjavo pa se mi zdi manj zdravo (to je vse polno pesticidov), kot pa da mi otrok poje kako hrenovko na vsake kvarte.
Pa otroku moramo pustit tudi malo samostojnosti, pa tudi, da se nauči pasti, se udart, ... ko shodijo, bodo polni modric, odrgnjenih kolen, ali jih pazimo ali ne..ne vidim, kaj je v tem slabega.
He he, .... moj bratrenac je bil pravi "ravbar" ko e šel v 1.razred. In ga 1x pri telovadbi vidi učiteljica vsega v modricah (noge in roke) pa ga pokliče v kabinet in sprašuje kaj delajo starši z njim, če ga kdo tepe, .... tamal pa je samo butasto gledal.user posted image
Potem so pa še starše klicali v šolo, da jih to kao ne zdi normalno, da je ves v modricah. Jah kaj pa nej, če je mulc obral vse kozolce, jablane, ....
Na koncu njim je rekla, da če bo to še dolgo trajalo, da bo obvestila CDS user posted image
potem bodo tudi zaradi Petjinih in Gašperjevih modric obvestili CSD...poleti, ko divjasta zunaj po asfaltu, s kolesi, tekata, padeta milijonkrat, so kolena črna...



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:15:09   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image


Pri nas tudi. Ni pa belo.


Sem že hotla napisat, če živita toliko narazenuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:16:01   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Ve ste pa expresne.


Ne , ti si danes bolj po polžjeuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:16:52   
tally
Anitkaaaaaaaa kje si?

_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:17:19   
špelin@
barbaw, da ne pozabim: berem "tvojo" knjigo, je res taka, da se jo da hitro "požirat" user posted image  In hvala za opozorilo, sem si sposodila oba dela user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:18:02   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image

meni pa se ne da it pogledat user posted image ...čez dan je bilo lepo sončko in malo pihljalo...bom videla jutri zjutraj kaj bouser posted image

Moje počutje je ok, le oči mi malo nagajajo, ne vem, ali je vneto, al kaj,...zjutraj je malo mrence gor, rdeče, ...no jutri bom zato malo manj na računalniku, pa bo bolje. Danes sem namreč cel dan visela gor, ampak ne na forumuuser posted image


Ej, kako pa drugače počutje? Po zdravilu, mislim.

Zdravilo si dam v nedeljo zvečer, da kao ne bi čutila stranskih učinkov. nazadnje pa nisem hotela vzet nobenega lekadola, da vidim, kakšni so stranski učinki. No in celo noč so me zelo bolele kosti, v nogah, pa hrbtu, treslo me je...v po dopoldne sem se slabo počutila, kot da imam visoko vročino, a je bila le 36,8 (normalno imam od 35,0 do 35,5), tako, da sem popoldne vzela en lekadol in je bilo precej bolje. Nič ni pretirano hudega, samo bom raje jemala eno tabletko že pred injiciranjem, da bom lahko spalauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:18:33   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

barbaw, da ne pozabim: berem "tvojo" knjigo, je res taka, da se jo da hitro "požirat" user posted image  In hvala za opozorilo, sem si sposodila oba dela user posted image


Kakšno knjigo???

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:20:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image

meni pa se ne da it pogledat user posted image ...čez dan je bilo lepo sončko in malo pihljalo...bom videla jutri zjutraj kaj bouser posted image

Moje počutje je ok, le oči mi malo nagajajo, ne vem, ali je vneto, al kaj,...zjutraj je malo mrence gor, rdeče, ...no jutri bom zato malo manj na računalniku, pa bo bolje. Danes sem namreč cel dan visela gor, ampak ne na forumuuser posted image


Ej, kako pa drugače počutje? Po zdravilu, mislim.

Zdravilo si dam v nedeljo zvečer, da kao ne bi čutila stranskih učinkov. nazadnje pa nisem hotela vzet nobenega lekadola, da vidim, kakšni so stranski učinki. No in celo noč so me zelo bolele kosti, v nogah, pa hrbtu, treslo me je...v po dopoldne sem se slabo počutila, kot da imam visoko vročino, a je bila le 36,8 (normalno imam od 35,0 do 35,5), tako, da sem popoldne vzela en lekadol in je bilo precej bolje. Nič ni pretirano hudega, samo bom raje jemala eno tabletko že pred injiciranjem, da bom lahko spalauser posted image


user posted image user posted image  Ne se več igrat, res vzemi vsakič Lekadol, to je še najmanj škodljiva zadeva. Glavno, da ukrotiš MS user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:20:38   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Moram povedat, da pri nas full sneži.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj????Pri nas je jasnouser posted image

meni pa se ne da it pogledat user posted image ...čez dan je bilo lepo sončko in malo pihljalo...bom videla jutri zjutraj kaj bouser posted image

Moje počutje je ok, le oči mi malo nagajajo, ne vem, ali je vneto, al kaj,...zjutraj je malo mrence gor, rdeče, ...no jutri bom zato malo manj na računalniku, pa bo bolje. Danes sem namreč cel dan visela gor, ampak ne na forumuuser posted image



Joj, kasso boš mogla malo bolj varovat svoje očkeuser posted image Da nisi bila na forumu, so opazili, jaz pa sem bola včeraj in danes kar čez cel dan po malemuser posted image Se vidi, da smo že na 14 deluuser posted image

ja, saj jih varujem kolikor se da, ampak kaj čem, če morajo bit določene stvari narejene in ni drugega kot da bulim v ekran.

tako da zdaj pa grem, ker se moram malo šparat.

nočko vsem, pa nadaljujte na 14. delu user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Majski hroščki 2008 - 13. del:-)))
12.2.2009 22:21:40   
Estrella*
Punce jaz grem spat, sem že mal na en učuser posted image NOČKO VSEM!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?