|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: EMA
2.2.2009 13:42:45   
Aja32
Saj je pravzaprav vseeno kdo gre (sploh pa katerakoli narodnost) ... Itak smo premajhni, da bi karkoli dosegli... Nam še Madonna ne bi mogla pomagati, če bi jo poslali...

Drugače je še najboljša bila Helena s tenorji... user posted image user posted image user posted image user posted image Zelo všečno...

No, Nuška D. je s svojim glasom itak izstopala.... Samuel Lukas- dober komadek, mislim, da bo eden najbolj poslušanih in vrtljivih po radiu...

Jaz mislim, da je glavno za tele naše izvajalce, da se bodo njihovi komadi vrteli na radiu in da bodo poslušani...

Quartissimo - nekaj posebnega... Saj to je pa glavno... Čeprav je bila Gotarjeva za moje pojme ena najboljših izbir do zdaj, pa ni pretirano uspela, kljub posebnosti... 

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: EMA
2.2.2009 14:06:48   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

Kaj mate tolko proti pevki, če ni Slovenka, a Langa ko so pa cigani pa tud niso Slovenci a oni bi bli pa ok, mislim očitno se eni ne morjo sprijaznat s tem kar smo zbrali...


user posted image user posted image

pa se to v zvezi s tockovanjem:

men je blo prav vsec, da so uvedli se komisijo, men telefonsko glasovanje sploh ni vsec. se poveze mularija in navija za mladoletne nastopajoce, o muzki pa nimajo pojma! Tako da user posted image za Miso!! Njo smo tudi spluvali po dolgem in po cez, evo zakaj imamo sedaj take profesionalne voditelje EM-e!! user posted image

Tudi tockovanje na Evrosongu bi moralo vsebovati komisjo! Bi bilo veliko bolj objektivno. Zakaj Srbi dobijo zmeraj ful tock? Zato, ker so raztroseni po celem svetu in lahko dajo glas svoji drzavi! user posted image




_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: EMA
2.2.2009 14:10:42   
kepa*
Eh, meni tudi Langa niso bili preveč všeč.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: EMA
2.2.2009 14:49:03   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

pa dobro, ženskice, kaj se vse obešate na to, da je pevka hrvatica, pa da je avtor skladbe hrvat

maja s. je tudi šla na izbor na irsko, lansko leto se mi zdi, ker na naši EMI ni bila sploh sprejeta. tam pa je bila druga (premagali so jo oni s puranomuser posted image ), če bi pa ona zastopala irsko, bi pa vsem rit ploskala - ali?

ne bodite še ve neke nacionalistične živali - pustite to drugim!

tu se gre samo za glasbo



user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: EMA
2.2.2009 15:14:03   
Anonimen
Jest predlagam, da preselite debato na #nepotešene in nezadovoljene# user posted image

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: EMA
2.2.2009 15:18:40   
Zamima
Pa kdo je ta tip Samuel Lukas, ... meni nič posebnega (pesem pač, pop ljubezenska pesmica), tip, čistno nič posebnega user posted image , reklama pa taka  user posted image user posted image , še na RR-ju sem jo zasledila user posted image  

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: EMA
2.2.2009 18:19:42   
Tanayya29
Tudi tockovanje na Evrosongu bi moralo vsebovati komisjo!


ja,sej letos bo spet tudi na evrosongu tako.Sem ravno prejšnji dan zasledila.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: EMA
2.2.2009 18:57:00   
Nur
Naša 5 letnica pa je navijala za Blondi - danes že cel dan poje to pesem....ravnokar pa reče: Zakaj niso zmagale - če je pa ona zanju glasovala? ...ha ha ...ko je bilo glasovanje je že dolgo spala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: EMA
3.2.2009 12:47:42   
Anonimen
Kdaj je pa ponovitev Eme oz. kje se da to pogledat in slišat pesmi? user posted image

(odgovor članu Nur)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: EMA
3.2.2009 12:58:06   
Nur
Na youtube.com si poglej - v iskalnik vpiši pesem oz. izvajalca.

V finalu so nastopili:



1. Lea Sirk - Znamenje iz sanj
2. Čuki - Mal naprej pa mal nazaj
3. Quartissimo - Love symphony
4. Omar Naber - I still carry on
5. Brigita Šuler - Druga liga
6. Ne me jugat in Slavko Ivančić - Kaj me briga
7. Eva Černe - Vse
8. Karmen Stavec - A si želiš
9. Alya in Rudi - Zadnji dan
10. Bjonde - Blond Power
11. Samuel Lucas - Vse bi zate dal
12. Nexys - Vsaj za en dan
13. Skupina Langa in Manca - Zaigraj muzikant
14. Nuška Drašček - Kako lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
3.2.2009 13:00:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: EMA
4.2.2009 10:15:37   
Anonimen
Hvala. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ideja za posel
nada56

Radi bi sli na samostojno podjetniško pot, pa nimate primerne ideje. Bi si pomagali s seznamom izdelanih idej na internetu in za to placali?

če se odločas na svoje moraš imeti idejo že v glavi (68%)

če so ideje realistične in dobro razdelane bi tudi plačal za informacije (18%)

za dobro idejo bi placal do 20 eur (4%)

plačal bi za več razdelanih idej do največ 30 eur (4%)

internet je odličen vir informacij, a zaupal bi previdno (7%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!