|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
1.2.2009 19:47:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča
Kaj boš pa ti njemu kupila, ko bo postal očka? Al je  Pri tem obdarovanju "pravilo", da darilo dobi samo ženska?


Ja halo!!! A on kaj trpi tu zraven? Mamica mora prenašati vse tegobe nosečnosti (ene več, druge manj) in prestati porod - on pa dobi samo končno nagrado - otročka. Pol bi pa mogla še mamica novopečenemu očku darilo kupit? user posted image  

Ma sej js drugače sploh ne kompliciram, da bi mogla kaj dobit - otroček je itak največja nagrada sam po sebi. Samo moj mi je pač želel nekaj kupit, ker je bil zraven pri porodu in je menil, da sm si nekaj zaslužila. user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
1.2.2009 19:52:13   
rija
dobila sem prekrasen šopekuser posted image  nakit mi ne pomeni nič.....

in ja, dobila sem najbolj čudovito darilo po porodu: bil je z mano doma naslednje 3 meseceuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
1.2.2009 19:59:19   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

,Kaj boš pa ti njemu kupila, ko bo postal očka? Al je  Pri tem obdarovanju "pravilo", da darilo dobi samo ženska?


Glede na to, da žal sama prenašam posledice nosečnosti - mehur, ki ne bo nikoli več tak kot je bil, nekaj strij (na srečo ne veliko), bolečine ob porodu tudi niso bilo ravno prijetne in še kaj - se mi zdi, da je kakšna majhna pozornost že primerna.


(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
1.2.2009 20:08:02   
Anonimen
Jaz sem dobila tak prprost prstan iz belega zlata in s kamenčkom ... mi je bila ful lepa gesta. Zdaj ga nosim vsak dan in vsakič ko ga pogledam se spomnim na dan, ko sva dobila najin zakladek.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
1.2.2009 22:59:30   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Nobenkrat nič, ne vem, zakaj bi mi, nisem nič pogrešala. Enkrat je bila pa debata, kaj smo me podarile možu/partnerju ob porodu. Wtfuser posted image , saj sem ja rodila, a zdaj mu moram pa še kaj zraven datuser posted image ?


Hudo! user posted image user posted image


Jaz nisem dobila nič. Naslednjič ga še zraven k porodu ne bom spustila, ker se mi je že obakrat zameril.

< Sporočilo je popravil kjava -- 1.2.2009 23:00:47 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.2.2009 8:51:55   
petra88
Tudi jaz nisem dobila kakega darila, razen najinega sončka. user posted image
Saj je lepo če kaj dobiš, ampak po tej logiki bi morala tudi jaz njemu kaj kupit, saj je ravno tako 'trpel' pri porodu kot jaz. Mogoče malo manj, ampak tudi njemu ni bilo lahko user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.2.2009 12:35:04   
bodoča
Aja darilo se "mora" dati za prestano nosečnost in porod. Jaz sem pa zmotno mislila, da se darilo da (če se da) zato, ker je ženska postala mamica, oz. je začela neko novo obdoje življenje in po taki logiki, bi naj darilo dobil tudi moški, ki je postal očka in se mu je prav tako začelo novo obdobje.

Tako pač mislim, res pa je da nisem trpela med nosečnostjo in porodom, da bi se mi mogel za to odkupit. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.2.2009 13:01:36   
UT_2008
Meni se bo dosti odkupil že s tem tudi, ko bo pomagal pri negi, rihtanju stanovanja, ujčkanju. Ma sam da bova s skupnimi močmi rihtala bebiko. No, še vedno pa se ne branim take male, tanke zlate verižice. :)

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
2.2.2009 17:28:30   
TIA22
Sem bila brez partnerja, pa sem sama sebi kupila prstan!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
3.2.2009 7:42:51   
UT_2008
user posted image To je tud prav! Morš se cenit. Go, punca!

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.2.2009 13:43:13   
Mesečnica
Zame je bilo zadostno darilo to, da je bil zraven pri obeh porodih in se držal tako, kot se je - me bodril, držal za roko, mi krajšal čas med popadki ... Materialna darila so zame povsem odveč.

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.2.2009 13:52:26   
Lunca1
Meni pri prvi ni čisto nič, pri drugi pa mi je en cd, samo sem enakega že imela. No kakšnega šopka bi bila prav vesela.

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
4.2.2009 14:00:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.2.2009 14:01:32   
Pikapolonica_
Moj je imel idejo (oziroma naša soseda, poslovodkinja v zlatarni celje pravzaprav ga je naštelala, da se to spodobiuser posted image ), da bi mi kupil prstan. Ker ob rojstvu prvorojenca je nujno treba kupit prstanuser posted image Ampak še sreča, da je to namero povedal tudi meni - da sem jo z vsemimi ostalimi živci nosečnosti uspela v kali že zatreti (kar drla sem se kot jesihar, nič čudnega za moje nosečnosti, sem en kupček prekomernih hormonov) in potem si je seveda premislil.

Prinesel mi je pa res originalno darilo -> ker ko je zvedel, da gremo pa le rodit, me je hitro peljal v porodnisnico, potem pa tacas, da so me klistrirali in te finte, je on sel na enega kratkega, viski namreč (kot najvecji pijanc, madonauser posted image user posted image - sam on trdi, da se je takoo tresel, da je to potreboval) in je v Mercator centru srečal klovna - ki je delal iz balonov figurce za otroke. No, njega je naštelal, da mu je iz balonov naredil šopek rož. Ful lepo darilo, tak mi je blo fino, drugačnouser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.2.2009 14:10:15   
zmajaz
Ja meni je tudi to, da je bil zraven pri porodu in mi pomagal prestajati popadke, res ogromno pomenilo - neprecenljivo, bolj kot vsako darilo. Morda še toliko bolj, ker je najprej govoril, da ne bo zraven, ker je drugače ful občutljiv - ko sem imela recimo na prstu en šivček, mu ga sploh nisem smela kazati. user posted image  No, potem so mu pa kolegi, ki so že bili zraven pri porodu, rekli, da je to neprecenljiva izkušnja in si je premislil. Pa tudi v drugo pravi, da bo zraven. Mu pa vseeno potem nisem branila, da mi kupi prstan - zakaj pa ne, če je sam želel tako. Darilo se mi sicer res ni zdelo nekaj nujnega, vendar pa ne vidim v tem nič slabega.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.2.2009 14:18:40   
smile30
Pozdravljen, naj še jaz podam svoje mnenje.
Sploh ne gre za ne-materializem, gre za gesto, sporočilo, ki ga želi dati moški svoji ljubljeni osebi.
To je podobno, kot da za rd podariš darilo, pa za maturo, diplomo, ipd. Tu ni prostora za temo materializem.

Vsak podari to, kar želi, kar zmore, za kar misli, da se bo ljubljena oseba tega razveselila.
Jaz osebno sem dobila prstan, sinček pa obesek slončka. Stanovanje je bilo okrašeno s peluši, balončki, cvetjem, napisi, itd. Darila so naju namreč pričakala doma. Kar pa sem se najbolj razveselila in za kar so se mi lile solze kot v potokih je bilo kratko pismo zame in za sinčka, kjer je najin dragi očka opisal svoje občutke veselja. Dajte "bodoči" očki, razveselite svoje "bodoče" mamice in jim pričarajte dom dobrodošlice.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
4.2.2009 14:20:59   
Petr_a
Oba sva dobila zdravega otroka,kaj več si ne rabim zaželet ali da bi mi on kaj dal.
Mislim halo,a zato ker  rodiš otroka ti mora neki dat user posted image
Sem čudna,ampak meni to ni ok.

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.2.2009 17:00:24   
Lidy
Se strinjam s smile30. Gre pač za gesto in izraz veselja ter naklonjenosti.
Jaz sem dobila v porodnišnico cvet orhideje, zraven pa okrasek modre copatke, doma je uredil vse za otroka in vse voščilnice, ki smo jih dobili je obesil nad njegovo zibko.
Tamali je pa dobil dudiko od Svarovskega. Gre za spominčke na veseli dogodek in ne materialistiko, če pomislim za nazaj sem bila tega bolj vesela kot pa zlatnine.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.2.2009 22:17:47   
tweed
user posted image  A lahko malo razširim temo, glede na to, da so odgovarjale samo ženske, in vprašam, koliko vas je bilo veselih, da je partner prvi dan prišel pijan ali smrdeč po alkoholu...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.2.2009 22:27:24   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
koliko vas je bilo veselih, da je partner prvi dan prišel pijan ali smrdeč po alkoholu...


Sej malo so morali zapiti otroka, ampak je prišel do drugega dne že čisto k sebi, tako da je prišel na obisk čisto v normalnem stanju. user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
6.2.2009 8:45:21   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

user posted image  A lahko malo razširim temo, glede na to, da so odgovarjale samo ženske, in vprašam, koliko vas je bilo veselih, da je partner prvi dan prišel pijan ali smrdeč po alkoholu...


Jaz user posted image  Pa še obakrat sem rodila zjutraj, da sem bila pol popoldne deležna te časti user posted image  naslednjič mu bom poleg prepovedi prisotnosti ob porodu prepovedala še obiske prvi danuser posted image .

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
6.2.2009 8:53:59   
tweed
user posted image  Vprašal sem zato, ker sem jaz obakrat bil čisto trezen in so me "prijatelji" in sodelavci gledali, kot da sem z lune padel...

Tukaj v Prekmurju je navada "torenje", ko ti vse posujejo s perjem in slamo po dvorišču. Sem vsem povedal, da tega ne želim in ne odobravam... so pa vsi vabljeni na kozarček. In ko smo nazdravili, je bilo prvo vprašanje skoraj vseh, če sem "betežen" (bolan), ker sem nazdravljal s sokom...
Pa pravijo, da sem jaz čuden...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
10.2.2009 13:32:49   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

user posted image  A lahko malo razširim temo, glede na to, da so odgovarjale samo ženske, in vprašam, koliko vas je bilo veselih, da je partner prvi dan prišel pijan ali smrdeč po alkoholu...


Hvala bogu, ampak moj dragi je prišel obakrat trezen. In hvala bogu za takega moškega. Na srečo, vas je čedalje več takih.
Ko sem bila drugič v porodnišnico je bilo mojo cimro prov sram, ko je njen partner pršel smrdeč in umazan. Da ne govorimo, da je s seboj v avtu pripeljal tudi prvorojenko.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
10.2.2009 20:28:42   
diva 4
Jaz sem ob prvem porodu dobila prstan, ki sem ga bila zelo vesela.Ob drugem ,sem rekla , da ne želim nič, saj sva veliko denarja vložila v stanovanje.Obakrat je zelo sodeloval pri negi in še vedno. V porodnišnico pa ni prišel pijan , saj sva se dogovorila , da bo "zapitek " med vikendom , ko pridem z otrokom iz bolnice. No ,pa tudi takrat ni prišel pijan domov, saj je prespal pri prijatelju, čisto blizu gostilne in se pač okrog poldneva trezen in naspan vrnil domov.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
10.2.2009 20:35:16   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

user posted image  A lahko malo razširim temo, glede na to, da so odgovarjale samo ženske, in vprašam, koliko vas je bilo veselih, da je partner prvi dan prišel pijan ali smrdeč po alkoholu...

Mojemu na kraj pameti ni padlo kaj takega in v najini družbi tudi ni navada. Znankin tip je pa v njunem stanovanju naredil žur za 20 tipov, se ga nacedil do amena in ko je prišla domov, jo je pričakala atomska bomba, ker ni imel časa pospravit. Ga tak sunem nekam.

Med prvim porodom sem doživela nekaj neverjetnega. Med čepenjem v klistirnici sem slišala nek šunder skozi okno (okno gleda na dvorišče porodnišnice, bilo je poleti in je bilo malo odprto). Ura je bila 9 zjutraj. No, pod oknom je stal avto, v njem štirje koma pijani tipi, muzika je nabijala iz zvočnikov, tipi so mahali s piksnami pira in glasno spodbujali ženo enega od teh štirih, ki je pravkar rojevalauser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 10.2.2009 20:36:47 >

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?