|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
1.2.2009 22:02:14   
yania
MalaČebelica luškane posteljninice...tista bolj v rumeno-zeleni mi je všeč...z žiraficami....pa niso navite cene..

Ma jaz bi samo kako to obrobo mogla dokupiti....kako zeleno...vetrček, al kako se že reče...imate kakšno idejo, kam naj samo za to grem?



Lahko noč, kaj se že poslavljate.....

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
1.2.2009 22:06:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

MalaČebelica luškane posteljninice...tista bolj v rumeno-zeleni mi je všeč...z žiraficami....pa niso navite cene..

Ma jaz bi samo kako to obrobo mogla dokupiti....kako zeleno...vetrček, al kako se že reče...imate kakšno idejo, kam naj samo za to grem?



Lahko noč, kaj se že poslavljate.....
ne vem,če se dobi sam obrobauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
1.2.2009 22:12:17   
spps
user posted image  ker se nobeni ne da preveč pisat,grem še pa jazuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
1.2.2009 22:37:05   
PERSIDA
Ojla!!!
Še jaz vam zaželim lepo in mirno noč.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:00:48   
KOKICA32
Dobro jutro!

Sem vas sedaj iskala..pa na koncu ugotovim, da ste včeraj odprle že 6. del marčevk 2009! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem že vstala, sedaj jem zajtrk in grem malo za nazaj brati!user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:08:49   
tasa_m
jutro..
kako smo?
"kronika" moje noči: (zdaj boste takoj vedele kake volje sem user posted image )

spanje: user posted image user posted image user posted image ,
najden pravi položaj za spanje:user posted image ,
krči: ,
odhodi na wc: 0-krat user posted image ,

To je na hitro vse.. user posted image Zdaj pa imam že zajtrk in kavico, na hitro pogledam še kaj se dogajalo na RR pa grem peglat user posted image (glih danes ko mi ni).

No, pa da še vas prebudim

user posted image


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:14:10   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: yania

MalaČebelica luškane posteljninice...tista bolj v rumeno-zeleni mi je všeč...z žiraficami....pa niso navite cene..

Ma jaz bi samo kako to obrobo mogla dokupiti....kako zeleno...vetrček, al kako se že reče...imate kakšno idejo, kam naj samo za to grem?



Lahko noč, kaj se že poslavljate.....


Jutro!

Sem februarčica pa vidm da si v taki zagati s to obrobo kot sm bla jst!

No naj ti povem da se jo dobi z lahkoto....sam ne kupuj v BC k te bojo oskubl.....
Jat sm jo kupla v leclercu na rudniku ...cene so pa tm 20, 25 eurou!
Pa maš razne barve....
Jst mam rumeno z medvedki!!1user posted image

So lepe pa splača se....za tako bi dala v BC-ju čez 50 eu....

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:18:21   
KOKICA32
Zdravo, Tasa!

Kakšne opravke imaš vse danes?
Jaz sem ravnokar dala prati zadnji stroj za mojega user posted image - brisačke, pajaca, eno igračko za v voziček...pa še kakšno malenkost. user posted image

Vem, da ti sneg več ne paše glih, ampak sedaj ga pa imamo, ne? Meni se dopade, ker ne rabim nikamur hodit..pa ceste so pri nas že vse lepo popucali! Končno jih enkrat ni presenetil!? user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:26:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Zdravo, Tasa!

Kakšne opravke imaš vse danes?
Jaz sem ravnokar dala prati zadnji stroj za mojega user posted image - brisačke, pajaca, eno igračko za v voziček...pa še kakšno malenkost. user posted image

Vem, da ti sneg več ne paše glih, ampak sedaj ga pa imamo, ne? Meni se dopade, ker ne rabim nikamur hodit..pa ceste so pri nas že vse lepo popucali! Končno jih enkrat ni presenetil!? user posted image user posted image

Jutro Kokica !

Moj največji opravek je pa danes res likanje. user posted image
Jaz sem tudi dala zadnji stroj perila za našo gospodično prat, tak da..od sre. dalje bomo pripravljeni z njenimi cunjicami in vsem. No, torbe si pa še vedno nebom pripravila (ker pol se mi lahko začne kam mudituser posted image ).

Bi še malo potegnila v postelji pa mi pride kolegica zjutraj na kafe..mam še malo časa. Mi hodi ob nenormalni uri,koda nima kaj druga doma za delat user posted image user posted image . Zdaj lahko kida, če že druga ne..

Meni je tud tak toplo noter, da mislim da nebom šla nikamor danes..verjetno niti po kruh. Bom kr mojga poklicala naj ga usput prinese, ko gre iz službe.



Nekaj me zanima punce:

ali ima katera težave z vetrovi? Ahjoj, mene taaak mantrajo, da je moj ponoči okno odpiral, tak je že vse zadišalo user posted image . Ne vem ali je to zaradi polnozrnatega kruha, ker če jem polnozrnati kruh se mi zdi da so povečani vetrovi ali od česa drugega user posted image pojma nimam..

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:33:37   
pondelak
jutro nosečke!wow 6.deluser posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image
tasa_m-bodi srečna za vetrove,meni se pa plini v telesu zadržujejo,pol pa mam krče...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:43:43   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Nekaj me zanima punce:
ali ima katera težave z vetrovi? Ahjoj, mene taaak mantrajo, da je moj ponoči okno odpiral, tak je že vse zadišalo user posted image . Ne vem ali je to zaradi polnozrnatega kruha, ker če jem polnozrnati kruh se mi zdi da so povečani vetrovi ali od česa drugega user posted image pojma nimam..



Jap! user posted image Pa ne jem polnozrnatega kruha glih...! No, pri meni še ni tak hudo, da mi morali ponoči zračiti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 7:54:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Jap! user posted image Pa ne jem polnozrnatega kruha glih...! No, pri meni še ni tak hudo, da mi morali ponoči zračiti! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image te veš kak je pri nam hudo user posted image


Zdaj pa sem jezna kot user posted image . JOOOOJJJ zdaj mi kolegica napiše, da ji je akumolator crkno in da nebo prišla, ker ima sposojen avto od fanta in mora bit hitro doma. pa kaj jan grem tja pa jo razbijem?? Grrrr, jaz pa sem se mogla vstat tak hitro! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 8:16:47   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Jap! user posted image Pa ne jem polnozrnatega kruha glih...! No, pri meni še ni tak hudo, da mi morali ponoči zračiti! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image te veš kak je pri nam hudo user posted image


Zdaj pa sem jezna kot user posted image . JOOOOJJJ zdaj mi kolegica napiše, da ji je akumolator crkno in da nebo prišla, ker ima sposojen avto od fanta in mora bit hitro doma. pa kaj jan grem tja pa jo razbijem?? Grrrr, jaz pa sem se mogla vstat tak hitro! user posted image user posted image user posted image


Ne sekiraj se....pa saj si že bila koristna danes...si že dala prati, ne? Te pa idi zdaj nazaj spati!?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 8:24:03   
helimaša
jutro!

vidm da ste ble za vikend zlo aktivne.....vas sploh ne sledim več.....pridne.....jst nimam tok cajta tipkat ker mam tamalo pa še mojga za vikend doma tko da ni šans.....
mi smo se mel kr fajn.....v soboto smo bli na praznovanju.....potem sva šla sama dva še na eno.......Maša je itak zaspala......včer pa smo bli kr doma.....je itak snežil pa še nbenmu se ni nč dal.....tko da smo bol počival.....sicer pa sm bla včer kr neki zanič.....sm ful bruhala tko da mi res ni nč pasal.....
zdele se grem še za ene pol urce mal uležt......se je tamala neki zbujala ponoč......tko da nismo glih najbl dobr spal......pol pa morm še k zdravniku ker mi iz komisije niso podalšal in e reku nej dons pridm naokol......tko da grem potem.......
ne čvekejte preveč ker se mi za nazaj ne da brat......tko da se pol kasnej kej tipkamo.....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 8:38:59   
pocka
Jutro punce, uuaaauuu, vidim,da smo že na 6. delu user posted image user posted image user posted image

Se moram pohvalit, danes sem spala brez zbujanja od 23 do 7, pol je pa budilka zatežila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ma jaz bi samo kako to obrobo mogla dokupiti....kako zeleno...vetrček, al kako se že reče...imate kakšno idejo, kam naj samo za to grem?



Jaz sem šla kar v trgovino z blagom in kupila eno ful lepo blago, pa mi bo moja mami zašila obrobo in prevleko za kovterček,da bo komplet. Imam od Taje v bolj viola (punčkasti) barvi, pa mi glih ni,da bi imel fantek tako, tako,da bomo samo oblekli in bo dobro, da ni treba kupovat vsega na novo.

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Nekaj me zanima punce:
ali ima katera težave z vetrovi? Ahjoj, mene taaak mantrajo, da je moj ponoči okno odpiral, tak je že vse zadišalo . Ne vem ali je to zaradi polnozrnatega kruha, ker če jem polnozrnati kruh se mi zdi da so povečani vetrovi ali od česa drugega pojma nimam..



kakor kdaj, včasih ful, včasih nič, ampak ko me, se mi moj zeloooo smili user posted image user posted image user posted image

eno vprašanje - a ve boste vse imele za user posted image za odhod iz P kake bundice oz pajacke (sploh primorke, ker je tu topleje)? Mi ga še nimamo, pa se kar ne morem odločit,če bi kupila ali ne, ker zna biti že toplo takrat in pol ne bomo rabili. Razmišljam,da bi kupila kako debelo jopico oz. bundico, spodaj pa ga kar z deko pokrila...ne vem no kaj bi.user posted image

...grem malo kvačkat...

< Sporočilo je popravil pocka -- 2.2.2009 8:39:41 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 8:41:45   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
eno vprašanje - a ve boste vse imele za user posted image za odhod iz P kake bundice oz pajacke (sploh primorke, ker je tu topleje)? Mi ga še nimamo, pa se kar ne morem odločit,če bi kupila ali ne, ker zna biti že toplo takrat in pol ne bomo rabili. Razmišljam,da bi kupila kako debelo jopico oz. bundico, spodaj pa ga kar z deko pokrila...ne vem no kaj bi.user posted image

...grem malo kvačkat...


Jaz bom nesla pajacka zraven...sem pa iz Štajerske...Kaj pa vem, če je pametno al ne? !!! user posted image

Kaj pa kvačkaš? Jaz sem tudi nekoč znala, pa sem vse pozabila? user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 8:48:29   
Najaa
Dobro jutro.

Zajtrk je že v želodčku, kavica bo tudi zdaj... Aja, spala sem še kar no. Moj je sicer smrčal... na wc sem šla ene 3x... obračala sem se ko nasedel kit... Kaj pa vem, naspala sem se pa vseeno še kar. user posted image

Za iz P bom jaz imela s seboj pajacek. Imam pa prave zimske in tudi bolj tanke tako da bom vidla, kaj bo konec marca prišlo prav.

Obroba za posteljico - midva sva 2,5 leta nazaj ravno v BC kupila, pa niti ni bilo drago. Aja, sva ujela eno akcijo, mislim da je bilo okoli takratnih 5 tisoč tolarjev.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:01:52   
Grahec
Ojla, ojla in user posted image  za vstop v 6 .del!

Včeraj sva šla z user posted image  na obisk k mojim na Goriško, pa sva se potem nazaj furala 20 na uro po avtocesti, ker je bilo pri Lomu eno verižno... Je možek rekel, da kljub sneženju greva, ker je nekako zadnja prilika, da še gremo trije v dveh, potem najbrž ne bomo šli tam do aprila.
Danes bom pa ves dan doma, ampak se moram tudi še malo odpočit, me križ al hrbet nekaj heca, prav zoprna bolečina. user posted image

Vetrček za posteljico se tudi da v Zibki naročit različne barve z vozorčki ali brez... Se mi zdi, da je malo cenejši kot drugje, kjer imajo tudi njihove npr. Leclerc, aja pa brisački s kapuco sem pri njih dobila po 8 E, se mi zdi da so drugje kar dražje (če katera rabi).

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:04:16   
Najaa
Grahec, kje pa je ta Zibka?

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:04:39   
Grahec
Za iz porodnišnice jaz imam začetek marca rok in imam srednje debel kombinizonček (ne prav zimski), če bo treba bom pa user posted image  še zadekala.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:06:36   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Grahec, kje pa je ta Zibka?


Na Brezovci, sicer pa ta link http://www.zibka.eu/si/produkti/

Jaz navadno pokličem in grem kar tja iskat, če rabim kaj takega... je še malo ceneje brez poštnine pa še kak slinček ti dajo zraven..., če več zapraviš ali večkrat tam kaj kupiš.

< Sporočilo je popravil Grahec -- 2.2.2009 9:08:37 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:13:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Grahec, kje pa je ta Zibka?


Na Brezovci, sicer pa ta link http://www.zibka.eu/si/produkti/

Jaz navadno pokličem in grem kar tja iskat, če rabim kaj takega... je še malo ceneje brez poštnine pa še kak slinček ti dajo zraven..., če več zapraviš ali večkrat tam kaj kupiš.


Hvala. Bom malo pogledala, ker bi našemu juniorju vzela kakšno brisačo s kapuco...
Imamo sicer dve taki brisači in bo tako vse dedoval po sestrici, ampak bi rada, da ima tudi kaj čisto novega in svojega. user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:16:32   
felix7
dobro jutro user posted image

a pri vas tudi spet sneži? Pa tako rada bi šla na sprehod...

Grahec, a tebi pol ustreza petkov termin ob 17h? Lahko računamo nate?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:17:12   
tasa_m
najaa imaš zs user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:20:43   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro user posted image

a pri vas tudi spet sneži? Pa tako rada bi šla na sprehod...

Grahec, a tebi pol ustreza petkov termin ob 17h? Lahko računamo nate?


Načeloma je OK in pridem, je pa tako da se počasi počasi pri meni nekaj dogaja: otrdevanje trebuha, tiščanje navzdol in bolečine v križu, tako da bomo videli kaj pokaži CTG in poreče ginekolog v sredo.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?