|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
2.2.2009 19:51:57   
vilpol
Zdele so posnetek predvajali na 24ur,..

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
2.2.2009 20:08:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M

Oprostite ampak jaz mu pa dam čist prov, ker kar je res je res, zopet bomo z našim denarjem plačevali Hrvate, zopet se je pod skladbo podpisal tisti Babič al kaj je že, ki ga lastni hrvati ne marajo, mi bedaki slovenski ga pa še plačujemo.

Jaz bi 100x raj vidla da bi šli čuki na ES kakor pa tile s tem dretjem od besedila, no al pa kir drug samo da ne plačujemo Hrvatov. Ker če jim ne damo zelene luči za EU jih tut za ES ni treba financirat



kaj si ti malo nacionalistično nastrojena....to je izbor pesmi, ne pa narodnosti. mislimuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
2.2.2009 20:14:18   
Zamima
Mene samo to moti, da se zdaj govori o hrvatih itd. če  pa bi se zgodil čudež in bi se uvrstili zelo visoko bi pa vsi ploskali user posted image user posted image user posted image user posted image , pa ne bi bilo več pomembno kdo nas je zastopal



< Sporočilo je popravil Zamima -- 2.2.2009 20:15:06 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
2.2.2009 20:30:17   
pravljica
[/quote]

Nekateri pač "divje" odreagirajo, a v srcu ne mislijo slabo.....majo vročo kri user posted image , meni osebno je taka reakcija lepša kakor pa hinavsko sprenevedanje kako jim želijo dobro uvrstitev, kako je kul pesem....
[/quote]

točno tako user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
2.2.2009 21:11:02   
Tonchka
Štekam, da se je dec pač razkuru, ker se jim spet kao dogaja krivica, ampak tak besednjak sorry, je pa brez komentarja. Sram naj ga bo!! Lansko leto so imeli vsaj dobro pesem, letos je pa ta njihov komad kr neki. 

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
2.2.2009 22:57:38   
ZmajTolovaj
Men je zmagovalna pesem super. Pa če pojejo Hrvati al pa Nizozemci al pa aborigini. Zakon je. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 0:00:51   
yellowcrystalstar
o bog, kok enga sovraštva in nacioanalizma spet bruha iz RRjevskih bogaboječih mamic.

jao...


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 0:39:11   
malenaa
sicer sta pa avtorja zadnjih 3 pesmi, ki so nas zastopale Hrvata - Pipi (mislim da živi v slo) in Babić (2x). enako je bilo ko je zmagala Gotarjeva, ko pa smo celo prišli v finale pa je blo vse ok in se je malo pozabilo. sicer pri pipiju ni blo takih reakcij, je bil pa problem z 500 glasovi razlike, letos pač more spet nekaj novega bit. če ne drugega pa dajmo čez hrvate.

kaj pa če bi šulerjeva zmagala (bog ne daj) bi spet udrihali skozi wernerja zaradi porekla???

roko na srce - so pa vse skladbe ki so bile napisane iz njihove strani postale "hit": saška mandoline pa metulj,...

sicer pa če ni televoting kriv, je pa žirija....



(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 0:41:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Že nekaj let ne gledam EME, tako da nimam pojma, kdo je Langa. Najprej sem pomislila, kater čefur je to, ki bo zastopal Slovenijo, pa vidim, da je cigo, itak je pa vseen user posted image


Tudi meni dol visi Ema, pa če vsa vrata polomijo in če j.e.b.e.j.o mater vsem po spipsku. Škoda mojega časa za tako sranje in vsa ostala podobna sranja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 8:04:30   
muki1
No, če še jaz pokomentiram tole hrvatijo na Emi.
Meni je pa to suuuuuuper, da sodelujejo slovenci in hrvati in gremo skupaj na Eurosong. Ko bi le bilo več takega sodelovanja na vseh področjih bi se morda naši medsosedski odnosi le premaknili na boljše.
Tako pa polni sovraštva na eni in drugi strani komaj čakamo, kdaj nam politični zafrustriranci servirajo novo kost za glodanje in razpihovanje gneva. Ma bulšit je tole, res. In kako zdaj spet to pride prav negativcem obeh strani. Ma, mene je sram. Zakaj bi človek bil drugačen, če živi nekaj kilometrov stran od meje? A mogoče ne kaka na enak način kot mi?
Glasba nima meja, ljubezen nima meja in žal tudi sovraštvo in plitvost ne user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 8:10:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

No, če še jaz pokomentiram tole hrvatijo na Emi.
Meni je pa to suuuuuuper, da sodelujejo slovenci in hrvati in gremo skupaj na Eurosong. Ko bi le bilo več takega sodelovanja na vseh področjih bi se morda naši medsosedski odnosi le premaknili na boljše.
Tako pa polni sovraštva na eni in drugi strani komaj čakamo, kdaj nam politični zafrustriranci servirajo novo kost za glodanje in razpihovanje gneva. Ma bulšit je tole, res. In kako zdaj spet to pride prav negativcem obeh strani. Ma, mene je sram. Zakaj bi človek bil drugačen, če živi nekaj kilometrov stran od meje? A mogoče ne kaka na enak način kot mi?
Glasba nima meja, ljubezen nima meja in žal tudi sovraštvo in plitvost ne user posted image .




se toplo pridružujem tvojemu mnenjuuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 8:23:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

No, če še jaz pokomentiram tole hrvatijo na Emi.
Meni je pa to suuuuuuper, da sodelujejo slovenci in hrvati in gremo skupaj na Eurosong. Ko bi le bilo več takega sodelovanja na vseh področjih bi se morda naši medsosedski odnosi le premaknili na boljše.
Tako pa polni sovraštva na eni in drugi strani komaj čakamo, kdaj nam politični zafrustriranci servirajo novo kost za glodanje in razpihovanje gneva. Ma bulšit je tole, res. In kako zdaj spet to pride prav negativcem obeh strani. Ma, mene je sram. Zakaj bi človek bil drugačen, če živi nekaj kilometrov stran od meje? A mogoče ne kaka na enak način kot mi?
Glasba nima meja, ljubezen nima meja in žal tudi sovraštvo in plitvost ne user posted image .


Hrvatje še naslednjih 1000 let ne bodo poslali Slovenca (kamorkoli), da bi jih zastopal kot narod.

Poleg tega pa pevka cvili kot počen pisker in si še zdaleč niso zaslužili zmage.

Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.

Muki, narodni ponos, patriotizem, za naše je treba navijat pa tud če so za en k***. To Hrvatje počnejo že od nekdaj, Slovenci pa se med seboj tud raztrgajo če je treba.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 8:33:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Hrvatje še naslednjih 1000 let ne bodo poslali Slovenca (kamorkoli), da bi jih zastopal kot narod.

In to svetlobnih. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 8:44:35   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

No, če še jaz pokomentiram tole hrvatijo na Emi.
Meni je pa to suuuuuuper, da sodelujejo slovenci in hrvati in gremo skupaj na Eurosong. Ko bi le bilo več takega sodelovanja na vseh področjih bi se morda naši medsosedski odnosi le premaknili na boljše.
Tako pa polni sovraštva na eni in drugi strani komaj čakamo, kdaj nam politični zafrustriranci servirajo novo kost za glodanje in razpihovanje gneva. Ma bulšit je tole, res. In kako zdaj spet to pride prav negativcem obeh strani. Ma, mene je sram. Zakaj bi človek bil drugačen, če živi nekaj kilometrov stran od meje? A mogoče ne kaka na enak način kot mi?
Glasba nima meja, ljubezen nima meja in žal tudi sovraštvo in plitvost ne user posted image .


Hrvatje še naslednjih 1000 let ne bodo poslali Slovenca (kamorkoli), da bi jih zastopal kot narod.

Poleg tega pa pevka cvili kot počen pisker in si še zdaleč niso zaslužili zmage.

Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.

Muki, narodni ponos, patriotizem, za naše je treba navijat pa tud če so za en k***. To Hrvatje počnejo že od nekdaj, Slovenci pa se med seboj tud raztrgajo če je treba.


Globok poklon. Pa ne samo Evrovizija in te bedarije. Kaj naše športnike vedno loči od Hrvatov, pa ali je to rokomet, nogomet, košarka, še smučanje, madona. Hrvat gre in igra s srcem, za Hrvaško. Bori se, pa če mu krvavi švic teče, a ne, naši, to pa so zvezdice. Pride slovenec igrat za reprezentanco, se najprej s trenerjem skrega, ker on je ja zvezdica, potem se še tekmovalci med sabo skregajo, kateri je večja zvezdica, na koncu pa igrajo skregani med seboj in se jim jebe, kako bodo odšpilali tekmo. Bedaki. Res bi si lahko občasno vzeli Hrvate za vzgled, kaj je to narodna pripadnost.




_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 8:53:22   
mojamura
hrvati so patrioti, mi slovenci, žal nismo....imamo pa eno dobro lastnost, smo zelo faušen narod - saj več če faušarija bi gorela...

zadnjič smo se nekaj o vojni pogovarjali, pa je en fant rekel, če bo v Sloveniji kdaj vojna, sem jaz prvi z vizo za ameriko - toliko o narodni zavesti

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 9:32:46   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
zadnjič smo se nekaj o vojni pogovarjali, pa je en fant rekel, če bo v Sloveniji kdaj vojna, sem jaz prvi z vizo za ameriko - toliko o narodni zavesti

---------------------
Jaz pa druga s svojo familijo user posted image !
Naj se fajtajo tisti, ki bi eventuelno zakuhali vojno! Jaz dam svojo kri samo kot krvodajalka user posted image .

Narodna zavest (ali pa pripadnost določeni veri) pa je zmeraj dobrodošel razlog za fajt. Se da to pokazat na drugačne načine..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 9:42:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.



O Marija sveta, kako si pa ti do tega podatka prišla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 9:47:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.



O Marija sveta, kako si pa ti do tega podatka prišla?


Ja to pa tudi mene zanima user posted image  Čuki, pesmice ki jih prepevajo so ravno za  v vrtec dobre za petletne mulčke, ne pa za evrovizijo, daj se malo zamisli kaj pišeš, prosim te.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 9:53:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.



O Marija sveta, kako si pa ti do tega podatka prišla?


Ja to pa tudi mene zanima user posted image  Čuki, pesmice ki jih prepevajo so ravno za  v vrtec dobre za petletne mulčke, ne pa za evrovizijo, daj se malo zamisli kaj pišeš, prosim te.user posted image


Volgi sploh ne mislim odgovarjat, ker podatka itak nebi znala uporabit.

Diana teb pa še manj, ker bo tko al tko svojo izjavo podkrepila s kakšno od svojih reinkarnacij.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 10:09:02   
benika
Ja to pa tudi mene zanima Čuki, pesmice ki jih prepevajo so ravno za v vrtec dobre za petletne mulčke, ne pa za evrovizijo, daj se malo zamisli kaj pišeš, prosim te.


No dobr no, niso ravno dobri le za vrtec ampak tudi za gasilske veseliceuser posted image Se pa močno strinjam, da za na Eurosong pa res niso.

Meni osebno je zmagovalna pesem všeč in nekako ne razumem gonje proti njim. Maja Slatinšek je lani pela na irskem predizboru in bila celo druga, pa se ni noben razburjal. Celo ploskali so/ste ji. In ravno tako sem prepričana, da boste ploskale naši pesmi, če bo prišla v finale in takrat vam ne bo pomembno, da niso Slovenci.

Langa po mojem okusu letos ni imela zmagovalne pesmi, je bila lanska bistveno boljša. Všeč sta mi bila še Alya in Rudi, to pa je tudi vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
3.2.2009 10:18:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 10:31:13   
Anonimen
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.



O Marija sveta, kako si pa ti do tega podatka prišla?


Ja to pa tudi mene zanima user posted image  Čuki, pesmice ki jih prepevajo so ravno za  v vrtec dobre za petletne mulčke, ne pa za evrovizijo, daj se malo zamisli kaj pišeš, prosim te.user posted image


Volgi sploh ne mislim odgovarjat, ker podatka itak nebi znala uporabit.

Diana teb pa še manj, ker bo tko al tko svojo izjavo podkrepila s kakšno od svojih reinkarnacij.


Saj te razumem, da si tako kot vse najstnice zaljubljena v novega čukca po vsej verjetnostiuser posted image  , ampak draga moja, oboževanje nekega člana v skupini in zato povzdigovanje skupine v nebesa in s tem njihov morebitni nastop na evroviziji pa res ne gredo skupaj. 

Saj bi nas izločili že ko bi tja prišli v svojih pancerjih, ne vem če znajo še v čem drugem nastopati user posted image . To ti povem tako jaz kot vse ostale moje osebnosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 10:36:26   
Anonimen
Ja itak na FB sem ga dodala za prjatla HAAAAAAAHAHAHAHA ma dej ga no srat!

Stara, dejstvo je, da več Slovencev posluša Čuke (starost ni važna), kot pa klasiko in pika. Men bi blo še bolj fino, če bi poslali tja Adija Smolarja.

Edini izbor, ki mi je bil do zdaj všeč, je bila Alenka Gotar. In ja, v njo sem tud do daske zacopana user posted image


< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 3.2.2009 10:39:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 10:38:08   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Čuki. Reprezentativni slovenski bend. Pa so zvisel na celi črti.



O Marija sveta, kako si pa ti do tega podatka prišla?


Ja to pa tudi mene zanima user posted image  Čuki, pesmice ki jih prepevajo so ravno za  v vrtec dobre za petletne mulčke, ne pa za evrovizijo, daj se malo zamisli kaj pišeš, prosim te.user posted image


Volgi sploh ne mislim odgovarjat, ker podatka itak nebi znala uporabit.

Diana teb pa še manj, ker bo tko al tko svojo izjavo podkrepila s kakšno od svojih reinkarnacij.


Saj te razumem, da si tako kot vse najstnice zaljubljena v novega čukca po vsej verjetnostiuser posted image  , ampak draga moja, oboževanje nekega člana v skupini in zato povzdigovanje skupine v nebesa in s tem njihov morebitni nastop na evroviziji pa res ne gredo skupaj. 

Saj bi nas izločili že ko bi tja prišli v svojih pancerjih, ne vem če znajo še v čem drugem nastopati user posted image . To ti povem tako jaz kot vse ostale moje osebnosti user posted image


A se še nisi izpisala? A nisi nazadnje govorila, da nikoli več ne prideš sem gor, ne ti, ne katera od tvojih alteregov?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: pevcu skupine LANGA je prekipelo!
3.2.2009 10:44:43   
Anonimen
ne moreš verjeti, še kar vztrajam user posted image . Tale RR team me noče in noče izpisati pa sem že parkrat podala prošnjo, ampak dokler me ne skenslajo sem še tu, hočeš nočeš....

saj se trudim, da ne odgovarjam na vprašanja, tudi pojma nimam kakšna je zmagovalna skladba, ampak ko nekdo prijavi, da nas bi morali Čuki zastopati, ja potem pa moram dodati svoj komentar, dokler še lahko...

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?