|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 20:06:37   
Anonimen
obseg glavice je imela 37 cm



user posted image user posted image mene je pr 35 konc skoruser posted image

fajn da si se javla...pa v sede gre res lažjeuser posted image tolk da boš za drugič vedlauser posted image

Ulla, a ti racmane uporabljaš že sedaj pri Neu? A so to samo ene velikosti, pa jih pač reguliraš? Ker jaz imam tiste, ki sem jih dobila, v treh različnih barvah, pa se mi ne zdijo različni...


ja, sam ena velikost je, pa jih reguliraš s pritiskači. za zdej jih še ne uporabljam, ker mu še vedno kri iz popka teče, pa glih tam pride ful debelo in ga skoz riba. k se popek porihta, jih pa bom, pri Uli sem jih pa od začetka, se ji je že v bolnici popek porihtal.
kako pa je ime tvoji pupi?

otroci spijo, atko ramboja gledauser posted image mama pa - itak - na rruser posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 20:13:51   
PAJO

nasa ima tudi novalac 1 pa smo ji zaceli dajati komarckov caj od 1 tedna
dalje in ji res pomaga.lahko kaka....tud jo je full zvijal,ni mogla kakat...

zdej je pa kr dobr,sam dost tekocine mora zravn spit al pa navadno
prekuhano vodo ji daj ce bo hotla.

lp

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 20:17:54   
PAJO

ploha je se vedno v porodni in se bojuje s popadki.
mi je prejle sms poslala da predihava popadke pa da jo full boli,noro pravi.user posted image

dobr da smo ze vse to skozi dale da vemouser posted image .

kako ste kej ostale?dejte kej pisatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 20:23:38   
Anonimen
ploha je se vedno v porodni in se bojuje s popadki.



user posted image user posted image user posted image user posted image upam da bo čimprej...

(odgovor članu PAJO)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 20:25:01   
PAJO

jaz tudi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image go,go go,go ploha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:22:59   
Anonimen
hej hej bejbe, vidim, da je šla Ploha  rodit - je pol kr točno rekla, da bo rodila na predpreaznik ali praznik

če jo bo katera kej kontaktirala, ji sporočite tudi od mene en velik kup pikapolonic, da hitro mine

(odgovor članu PAJO)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:34:40   
Jancci
Čer babe žabe in vaši dojenčki...


Plohca navijam zate!!! Vem kako je hudo, ko ti dajo te svečke za mehčanje... pri meni so sprožile 21 ur dolge popadke k so bolel ko ...  user posted image user posted image

Ulla dej plis še enkrat recept za mehčanje s kisom napiš.. bi rada probala!
Kolk kerga kisa naj bi dal kam?  user posted image

Ronja ke maš slikce od tvojih princesk?? Da vidim, če so si res kej podobne, da pol začnem očkota zasliševat kaj je v vaših koncih delal?? user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

aja, pa če pomaga kej - jst ga mam mal manj oblečenga, pa ga v dekco zamotam, ga je velik lažje odložit, če je zavit in mu je toplo, postlca je pa navadno mrzla, se mi zdi da ga že tist kr rukneuser posted image če je pa lepo zavid, se ga pa da pretentatuser posted image



To jest tut izvajam.. je kar celo noč v enem takem kovtra-žakeljčku in jo tudi kar v tistem dojim, pol pa samo v njeno posteljco premaknem in še kovter čez ruknem pa spi dalje. user posted image user posted image

Mi je pa zanimivo, ko pravite kok vam mleko ven teče. Men pa sploh nič!! user posted image   U bistvu sem čist brez vseh teh blazinic in podlog in podobnega.
A mislite, da je to kakšen znak, da mi ga bo kej kmal zmanjkal?? K zaenkrat je Meta čist zadovoljna in se lepo redi... ponavadi pa rabi tko eno in pol porcijo, da je zadovoljna.. no itak se ponavadi tok naje, da ji iz vseh lukenj mleko teče in pol take face dela kot da je čist zadeta!!  Rata čist mehka ko en čigumi..  user posted image

No, dobr se (s)mejte!

< Sporočilo je popravil Jancci -- 6.2.2009 21:36:41 >


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:37:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Ulla dej plis še enkrat recept za mehčanje s kisom napiš.. bi rada probala!
Kolk kerga kisa naj bi dal kam?  user posted image



jaz sicer nisem ulla, ti pa lahko povem, kako jaz perem - uporabljam alkoholni kis in dreft - malo kisa, recimo en pokrovček od drefta (tist ki je prišrufan) dam kr med prašek, potem pa ene pol deci v prostorček za mehčalec - 2x izpiram in je super

(odgovor članu Jancci)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:39:49   
Anonimen
A mislite, da je to kakšen znak, da mi ga bo kej kmal zmanjkal??


NE!  nč to študirat, kot si rekla, meta je zadovoljna, se lepo redi, pa verjetno tud zadost lula in kaka, tko da tud pomislt ne smeš na kej takegauser posted image

kis daš pa ta alkoholni namest mehčalca, deci, deci pa pol....to je to, ni kakega recepta hudgauser posted image

(odgovor članu Jancci)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:43:36   
Jancci
Nya ne se zdej smejat, sam jest res ne vem... Nisem glih ena domačica pa res nimam pojma user posted image

Kakšen je pa to alkoholni kis?  Pa pol u bistvu mešaš kis in mehčalec al sam kis al kuko? Jest sm mislla da je to isti kis ko je za v solato.. sam glede na to, da jest balzamičnega uporabljam, pa da je dost drag, ne vem če bi ga ravno med coste dajala... user posted image user posted image

Mogoče vinski, jabolčni?? Sam to men načeloma ne diši!?

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:44:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

un za vlaganjeuser posted image

(odgovor članu Jancci)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:45:25   
Jancci
Ne se mi smejat sam jest res še nisem slišala za alkoholni kis! user posted image  Ke se to dobi?

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarski sončki 2009
6.2.2009 21:50:03   
Jancci
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

A mislite, da je to kakšen znak, da mi ga bo kej kmal zmanjkal??


NE!  nč to študirat, kot si rekla, meta je zadovoljna, se lepo redi, pa verjetno tud zadost lula in kaka, tko da tud pomislt ne smeš na kej takegauser posted image



O hvala za spodbudne besede! Sej drgač ni take panike, sam tko se mal sprašujem, k nam telesa tako različno delujejo. Drgač sem kar pozitivna kar se tega tiče in bom dojila do penzije če bo šlo.. he, he.. no mal manj upam!? user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 8:00:58   
ronja
A mislite, da je to kakšen znak, da mi ga bo kej kmal zmanjkal??

Ne, to pomeni samo, da se ti je prej uskladila ponudba s povpraševanjem, da ga je lih prav.
Alkoholni kis dobiš v navadni trgovini, ej pa tak prozoren.

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 11:01:01   
PAJO

no pa je nasa ploha rodila.
danes ob 01.20 je rodila puncko meto,veliko 52cm in tezko3580kg.

cestitke vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 11:08:42   
khurde
Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 11:18:16   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

...pa v sede gre res lažjeuser posted image tolk da boš za drugič vedlauser posted image



ja, upam, da - če grem še kdaj rodit - mi pustijo v sede, ker to na hrbtu je užas, še posebej pri velikosti naše babnice, ker res nič ne gre nikamor... sem bila kar malo jezna, ker na začetku so mi rekli, da ni problem v sede, potem sta se pa babici zamenjali... tako da je ful odvisno od njih...

aja, naša je pa drugače isa.

meni je tudi danes zaskrbelo zaradi dojenja, ker imam ful mehke dojke od danes, prej pa skos trdo... samo se itak uravnovesi ponudba-povpraševanje, pa upam, da je to to in ne kaj drugega... mi je pa že patronažna rekla, da ne sme biti preveč trdo, da se ne zamaši, ker pri meni je bilo takoj spet polno in to ni ok zaradi mastitisa. mi je vse majice premočilo, samo danes pa nič več. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 12:18:48   
tincy23
Prosim povejete mi, kaj ji lahko dam še proti krčem, kr se mi zdi, da jo vsaki dan bolj zvija in napenja. Poskusila sem že s kuminovim sirupom, in z vsem mogočim, imate še kakšno idejo?

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 13:05:41   
snikolina
PLOHA-KONČNO TUDI TEBI ČESTITKE ZA METO!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 13:08:51   
snikolina
Poskusila sem že s kuminovim sirupom, in z vsem mogočim, imate še kakšno idejo?



Svakinja je probala tudi z brinovim sirupom. Pa tudi kapljice Antiflat (ali nekaj podobnega) se da dobiti, vendar v Avstriji. Malo pobrskaj po forumu-sem že brala o tem.

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 13:46:30   
Jancci
Ja Ploha ČESTITAM!!!! Pa je dobila moja Meta soimenjakinjo! Fino!! user posted image user posted image
 
Tincy proti krčem so baje fajn kapljice, ki jih dobiš v lekarni v Tržiču. Sicer mi jih še nismo rabili, tako, da ti ne morem rečt iz lastnih izkušenj, jih pa imam dama za vsak slučaj. Mislim, da bi ti jih poslali tudi po pošti, če bi klicala!? Vprašaj. So pa tam okrog 4 evre.

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 14:15:13   
tincy23
Aha hvala za nasvet, bom poklicala in se pozanimala.
Daj povejte mi iz kje ste kej doma? Je kira iz Okolice Rogaške Rogatca, Podčetrtka...?

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 15:20:36   
snikolina
Je kira iz Okolice Rogaške Rogatca, Podčetrtka...?



Žal, ne. Priseljena v Sl.Bistrico. Originalno iz Novega mesta. Se pa peljem mimo Podčetrka, ko grem domov.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 15:43:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: snikolina

Je kira iz Okolice Rogaške Rogatca, Podčetrtka...?



Žal, ne. Priseljena v Sl.Bistrico. Originalno iz Novega mesta. Se pa peljem mimo Podčetrka, ko grem domov.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A res??? Jaz pa iz okolice NM. Sicer nisem januarčica, sem junijka 2008, lahko pa greva kdaj na kako kavo, ko boš v podgurjuuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Nya ne se zdej smejat, sam jest res ne vem... Nisem glih ena domačica pa res nimam pojma user posted image

Kakšen je pa to alkoholni kis?  Pa pol u bistvu mešaš kis in mehčalec al sam kis al kuko? Jest sm mislla da je to isti kis ko je za v solato.. sam glede na to, da jest balzamičnega uporabljam, pa da je dost drag, ne vem če bi ga ravno med coste dajala... user posted image user posted image

Mogoče vinski, jabolčni?? Sam to men načeloma ne diši!?


Daš samo kis brez mehčalca - je pa tak čist prozoren - sej ko boš šla kej v trgovino, ga boš zihr našlauser posted image


in seveda še tukaj da čestitam plohi in meti - sem spremljala tri vaše zadnje nosečnice - sem malo z njimi klepetala, pa sem ful vesela, da je tudi ploha že mamica

(odgovor članu snikolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarski sončki 2009
7.2.2009 16:20:34   
barba
obseg glavice je imela 37 cm


Ne govori, jaz še sedaj ne morem normalno sedet in hodit zaradi šivov. Naš mali je imel obseg 38 cm. user posted image user posted image user posted image

Jancci - te tabletke za mehčanje so en šmoren. user posted image  
Pri meni je potekalo takole in tale drugi porod ni bil lih enostaven. user posted image  Vse skup se je začelo v pond. Dopoldne, ko so mi dali 2 tableti za mehčanje materničnega vratu. Po drugi tabletki so se začeli kmalu popadki in popoldne so bili kar hudi, nekje na 3 min. Potem jih je bilo pa okrog 7h kar konec, otroka sem ful slabo čutila in je bla kar panika. Dali so me na ctg in hb je bilo vse vredu z malim. Čez noč so me pustili in zjutraj spet takoj na ctg in amnio. Plodovnica je bila zelena in vrat čisto zmehčan. Poslali so me v porodno na sprožitev. Tako sem ob 10h dobila umetne popadke in ob 12.12 je bil Tine zunaj. Bil je precej moder saj je imel popkovnico okrog trebuha in še okrog vratu. K sreči se je vse izteklo tako kot se mora. Jaz imam spet šive, rezali me niso, so pa raztrganine 2.stopnje.

Ploha čestitke za Meto!!!! Še tretja Meta poleg moje user posted image

Naš Tine zaenkrat še nima krčev in trkam ter upam, da jih tudi ne bo imel. Sem pa tudi jaz slišala za tiste kaplice iz tržiške lekarne. So jih mamice pohvalile že takrat, 3 leta nazaj, ko sem Meto rodila.

Grem ... otroci kličejo.
 


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?