|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lidl - da ali ne?
10.2.2009 23:32:35   
hrchy
Samo enkrat sem sla v Lidl, pred sestimi leti na Portugalskem, cist tako, iz firbca. In me je totalno odbilo, ker je bilo vse bolj ko ne nametano na police, stvari se vedno kar v kartonastih skatlah na tleh, kar ene znamke, nemarno skratka... Ne vem, a je zdaj v Sloveniji kaj drugace, ker sicer se mi je takrat tako zameril, da nisem nikoli vec imela zelje iti v tako trgovino... In tudi v Hoferju sem bila zato mogoce dvakrat do zdaj.


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Lidl - da ali ne?
10.2.2009 23:52:34   
Olivija
se navadiš, mi smo toliko v Hoferja hodil že od nekdaj, da mi to ni nič nenavadnega. Se pa ne strinjam s tem, da zgleda nemarno, ker je vse čisto. Sem vidla veliko hujše samopostrežne trgovine v Bruslju (Tesco), tam je bilo pa res vse mogoče po tleh. user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 10.2.2009 23:54:32 >

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 0:16:45   
bodoča
Lidl je diskontna trgovina in zato večina stvari ostane v škatlah, kar olajša polnjenje polic, pa tudi na smeno ne rabi bit tolk ljudi tam, ker se roba hitro naloži.

Ne pa naprimer v Merkatorju, ko je nekaj ljudi tam samo zato, da v eni smeni naložijo eno polico. Premikajo se pa itak kot v kakem počasnem posnetku.

Glede čistoče je pa tako, da v bistvu ne morem govorit za vse poslovalnice Lidla, ker pač ne čistim v vseh, ampak naša je čista in ni nič nastlano po tleh. Ne bom rekla, da je brezmadežno čista, ker je to nemogoče, ampak to nobena trgovina, noben poslovni objekt ni.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 6:31:03   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Katero zelenjavo in sadje pa boš pridelovala pozimi?


Če bo pametna in če bo fajn pridelek, bo zamrznila in vložila, kar bo pridelala.



A ja... a tako. Potem praktično od oktobra/novembra do marca/aprila ne bodo jedli svežega sadja in zelenjave?
Ja, ja... zelo zdrav način življenja!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 6:51:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tanchy
Sama sem ugotovila, da grem še vseeno raje v Mercator kot katero drugo trgovino - četudi grem. Tudi v službi se veliko pogovarjamo o teh zadevah in sem po dolgem času tudi šla malo počekirat v Lidla... ja cene so kar o.k., vendar jaz ne zaupam hrani, ki je ne poznam user posted image . Kar ena čudna imena iz ne vem kje.... priznam poskusila še nisem, zato prosim, upoštevajte, da je to samo moje mnenje.

Se podpišem pod tole, samo s to razliko, da jaz hodim v Spar, ne v Mercator.
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
Jaz drugače v Lidla ne hodim, ker vedno ful zapravim, to pa zato, ker kar mečem v voziček vse tisto, vau, kar še nismo probali (in veliko je tega), od sirov, salam, raznih tistih solat, pa sladkarij ...

Tudi sama imam podobne nakupovalne navade user posted image , ampak tega ne povezujem z določeno trgovino.

Drugače pa... sem pristašica Spar-a. Najbrž zato, ker sem ga navajena, zagotovo pa zato, ker ima nekatere izdelke, brez katerih "ne morem", najcenejše. Zadnje pol leta imam rada tudi Leclerc - po eni strani zato, ker imajo tam nekaj izdelkov, ki so mi všeč in ki jih drugje ni (uvoz iz Francije), po drugi pa mi je všeč kartični bonus - pri mojem načinu nakupovanja (ne pazim na to, da kupujem izključno izdelke z bonusom) v 14-ih dnevih zberem dovolj za en gratis nakup. V Tuš in Mercator grem samo, ko je kaj zanimivega v akciji (cenejši akciji, kakor drugje) ali po kaj, kar po kakšnem čudežu drugje nimajo - ali pa, ko mi je to mimogrede nakup, ker se mi ne da iti drugam. Lidl in Hofer pa - tja zavijem, ko mi je dolgčas. Dobesedno. Grem pogledat, kaj je novega od izpred nekaj mesecev, ko sem bila nazadnje tam. Vzdušje trgovine mi ni všeč, poleg tega pa opažam, da še zdaleč nista najcenejša. Dva litra gazirane pijače kupim v Spar-u po 0,29€, pri njih pa je tudi po še 1x dražje. Tako, da tam kupim tisto, od česar mi je všeč embalaža (izgleda dobro) in kar je morda res napol zastonj - znamk tako ali tako ne poznam (kakor npr. Meta.). Kadar in kar je nujno, pa kupim v lokalnem zasebnem marketu, ne glede na ceno - je pač nujno, da je takoj. Ali mimogrede na Petrol-u.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:19:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dva litra gazirane pijače kupim v Spar-u po 0,29€, pri njih pa je tudi po še 1x dražje.


saj mi je res vseeno, kaj kdo pije in je.....ampak kaj misliš o tej dva litra za 29 centovuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:21:45   
Kerensa*
Kako to misliš - kaj mislim?

Dvo-litrska plastenka Spar-ove Coca-Cole (ali "Fante" ali nečesa z limeto) stane 0,29€. To je to. Mi pač radi pijemo gazirane pijače in tole je definitivno najcenejše, kar sem do sedaj videla.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:24:24   
Shorty_
rija je pomojem mislila na sestavineuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:25:31   
Kerensa*
Ah... user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:38:28   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Katero zelenjavo in sadje pa boš pridelovala pozimi?


Če bo pametna in če bo fajn pridelek, bo zamrznila in vložila, kar bo pridelala.



A ja... a tako. Potem praktično od oktobra/novembra do marca/aprila ne bodo jedli svežega sadja in zelenjave?
Ja, ja... zelo zdrav način življenja!


Ah, bumerang, mav ga sekaš, no. Nisem zagovornica bio zadev, ker vem, da to ne obstaja, že iz razlogov, kot jih je navedla mišni(dež pa to), ampak še vseeno je to kar doma pridelaš nekaj druzga in bolje, čeprav je zamrznjeno ali vloženo, kot pa kupljeno˝sveže˝. Pa tud sama kupim pozimi kdaj to zelenjavo in sadje.
Je pa tud pozimi lahko na vrtu (če ti ne zamete)-motovilec, radič, por, zelena, peteršilj... Neko provizoriš toplo gredo narediš, pa je. Jest je sicer ne, tašča pa nekaj pokriva, pa ji kar rata.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:41:21   
tasa_m
Tudi sama obiskujem Hofer, čeprav imam Lidl dobesedno pred nosem. Če je nuja pa skočim tud v Lidl ampak moje mnenje, da Lidl ni med cenejšimi.
Midva si naredima seznam in ker imamo Hofer in Interspar v razliki 200m, določene artikle kupim v Hoferju, pijačo (tako kot je rekla Kerensa*-2l njihove gazirane pijače je 0,29€), mesne izdelke,paštete ter prah (pa še kaj se najdeuser posted image ) pa kupimo v Intersparu.
Čeprav pa se mi noben polnozrnat hlebček ne more primerjati z Hoferjevim pa tudi jogurte z 0,1% maščobe in mleko kupujem redno v Hoferju.
V Intersparu sem že parkrat naletela da so bili mlečni izdelki pokvarjeni user posted image . In ko sem si končno po dolgih 5 mesecih spet vzela jogurt v Intersparu (sem nekako opustila navado mlečnih izdelkov kupovat v Sparu) je bil SPET pokvarjen. Čeprav je imel rok uporabnosti do 27.02 user posted image user posted image Tak da zdaj me zagotovo ne vidijo več z jogurtom ali mlekom v roki v Sparu..
V Mercator pa zavijem, ko je res nuja..se mi zdi da ima določene svoje izdelke dražje kot so izdelki drugih proizvajalcev. Mogoče se motim ampak sem že parkrat zasledila da se spača bolj kupit drugo znamko kot njihovo lastno..

Pa lep pozdrav vsem..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Lidl - da ali ne?
11.2.2009 7:59:22   
Volga
V Lidlu sem bila enkrat, zadnjič na Rudniku, ne bom šla več. V Hoferju še nisem bila, ker ga ni v bližini, v Leklerku tudi zadnjič v LJ, ne bom šla več, ker je to zame absolutno prevelika štacuna in mnogo preveč ljudi naenkrat na enem mestu. Kupujem ali v Šparu, Mercatorju ali v Tušu, enkrat na leto tudi v Evrospinu, kadar s taščo zalutava tja.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Lidl - da ali ne?
12.2.2009 6:28:56   
caillou
Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Lidl - da ali ne?
12.2.2009 9:25:01   
Pikapolonica_
Saj mene tudi ne moti, da želite jesti kumarice z mišmi, v kruhu kupljenemu v merkatorju sem našla dolg črn las, v makovki blontnega, prav fino speljanega not med testo. Da ne bi omenila še par kiksov z moko, in o pretečenem roku v Sparu.
Mene tudi to, da to kupujete, sploh ne moti.
PA dejansko so pri Ejih Mercator, Tuš, Špar, Hofer in Lidl čisto skup.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Lidl - da ali ne?
12.2.2009 12:16:15   
Mala koala
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.



Verjemi, da nas je kar nekaj takih, ki smo zaradi bolezni primorani natančno preštudirati vsako deklaracijo na živilih. Bi skoraj lahko napisala kakšno dizertacijo na to temo. Pa ravno zato trdim, da je zgornja trditev bolj ko ne čisti predsodek brez osnove.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Lidl - da ali ne?
12.2.2009 20:16:17   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.



Kako zanimivo, da med nemškimi potrošniškimi testi ravno Lidlovi izdelki dosegajo dobre rezultate, za Hofer sicer nevem, ampak verjamem, da je zelo podobno. Na primer ravno moje najljubše čips - tega sem ta prvega našla, ne trdim pa, da je čips zdrav. user posted image

Sem pa zadnjič brala, da vedno več Nemcev nakupuje v Lidlu in Aldiju in to ne samo "nižji" sloj.

Meni je fajn, ker dobiš npr. mlečne kruhke po normalni ceni in ne po 4 EUR - deklaracija je pa čisto enaka. user posted image  

< Sporočilo je popravil Olivija -- 12.2.2009 20:22:08 >

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Lidl - da ali ne?
14.2.2009 21:55:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.



Kako zanimivo, da med nemškimi potrošniškimi testi ravno Lidlovi izdelki dosegajo dobre rezultate, za Hofer sicer nevem, ampak verjamem, da je zelo podobno. Na primer ravno moje najljubše čips - tega sem ta prvega našla, ne trdim pa, da je čips zdrav. user posted image

Sem pa zadnjič brala, da vedno več Nemcev nakupuje v Lidlu in Aldiju in to ne samo "nižji" sloj.

Meni je fajn, ker dobiš npr. mlečne kruhke po normalni ceni in ne po 4 EUR - deklaracija je pa čisto enaka. user posted image  

Pa si sigurna, da je pri nas v prodaji isti izdelek ali "ponarejen izdelek delan za balkan"?

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 14:06:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.

Zdaj si pa malo zabredla. Torej. V diskontnih trgovinah ala' Hofer, Lidl, ... obstajajo E-ji v hrani, v Sparovih in Merkatorjevih pa ne? Jezus...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 14:07:51   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.

Zdaj si pa malo zabredla. Torej. V diskontnih trgovinah ala' Hofer, Lidl, ... obstajajo E-ji v hrani, v Sparovih in Merkatorjevih pa ne? Jezus...


čist v vsaki trgovini najdeš izdelke, ki vsebujejo E-je...


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 14:16:58   
nejcko
Ravno danes sem bila v šopingu v Lidlu - meni je čisto ok, smo pa v Lidlu kupovali že prej, ko ga pri nas še ni bilo, kadar smo šli čez mejo.

Drugače pa večinoma pri nas kupujemo v Hoferju, ker ga imamo čisto blizu in smo se ga navadili.



(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 14:23:10   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Katero zelenjavo in sadje pa boš pridelovala pozimi?


Če bo pametna in če bo fajn pridelek, bo zamrznila in vložila, kar bo pridelala.



A ja... a tako. Potem praktično od oktobra/novembra do marca/aprila ne bodo jedli svežega sadja in zelenjave?
Ja, ja... zelo zdrav način življenja!


Ah, bumerang, mav ga sekaš, no. Nisem zagovornica bio zadev, ker vem, da to ne obstaja, že iz razlogov, kot jih je navedla mišni(dež pa to), ampak še vseeno je to kar doma pridelaš nekaj druzga in bolje, čeprav je zamrznjeno ali vloženo, kot pa kupljeno˝sveže˝. Pa tud sama kupim pozimi kdaj to zelenjavo in sadje.
Je pa tud pozimi lahko na vrtu (če ti ne zamete)-motovilec, radič, por, zelena, peteršilj... Neko provizoriš toplo gredo narediš, pa je. Jest je sicer ne, tašča pa nekaj pokriva, pa ji kar rata.


Ti misliš, da ga jaz sekam, jaz pa mislim, da pišeš v tri krasne.
V Lidl ne bi hodila, ker se ti zdi, da prodajajo podpovprečno robo, sadje in zelenjavo pa bi gojila kar doma. In ne mi o tem, kako in kaj se goji pozimi, ker imam svoj vrt in veliko sadja in zelenjave pridelam sama in zato vem, kaj se kdaj pridela, koliko in kako. In ja, bio obstaja. Kar pa ni bio, je pa povsod enako neglede na to, kje kupiš. Solata, za katero v Mercatorju ali Sparu plačaš x, je čisto enako kvalitetna kot tista za katero plačaš 1/2x.

Kar doma pridelaš je lahko bolj zdravo kot tisto, kar kupiš v trgovini (s poudarkom na lahko, glede na to, kaj in koliko ljudje vse škropijo in prašijo), vsekakor pa ni dovolj za pestro prehrano. In ne, zamrznjena poletna zelenjava, motovilc in radič ne more biti zdrava zimska prehrana pa če še tako obračaš okoli. Če ne drugo, manjka sadje. In ne mi zdaj trosit, da lahko ješ domače kompote!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 17:29:53   
kjava
Kakor boš rekla, bumči. Pa ne rabiš se tok razburjat. Škodi lepoti user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 21:10:26   
bumerang
Mogoče slabo vidiš, ko imaš taka očala - namreč, sploh se ne razburjam. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Lidl - da ali ne?
16.2.2009 21:45:04   
kjava
user posted image user posted image  Pa bi jih res morala zamenjat.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Lidl - da ali ne?
17.2.2009 9:17:02   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Če vas e-ji in vsa ostala navlaka ne moti, zraven ste pa še popolnoma zdravi, kupuješ tam kjer je cenejše, to je dejstvo. Če si pa zaradi alergijske, sladkorne in kakšnih drugih bolezni primoran jesti zdravo in kvalitetno hrano pa kupuješ v Mercatorju, Sparu kjer je tudi zelo velika izibira sortimana.

Keč je v denarju in zdravju, pomoje.



Kako zanimivo, da med nemškimi potrošniškimi testi ravno Lidlovi izdelki dosegajo dobre rezultate, za Hofer sicer nevem, ampak verjamem, da je zelo podobno. Na primer ravno moje najljubše čips - tega sem ta prvega našla, ne trdim pa, da je čips zdrav. user posted image

Sem pa zadnjič brala, da vedno več Nemcev nakupuje v Lidlu in Aldiju in to ne samo "nižji" sloj.

Meni je fajn, ker dobiš npr. mlečne kruhke po normalni ceni in ne po 4 EUR - deklaracija je pa čisto enaka. user posted image  

Pa si sigurna, da je pri nas v prodaji isti izdelek ali "ponarejen izdelek delan za balkan"?



dobro vprašanje, bi bilo treba kakšnega zaposlenega iz Lidla vprašat. Upam pa, da res nimajo iste filozofije kot Pampers, Nestle in podobni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?