|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Previjalna miza
7.2.2009 14:10:49   
pokica_
Belonchy, tale vaša je pa res mega lepa!user posted image  Je skrivnost, koliko ste odšteli zanjo?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Previjalna miza
7.2.2009 14:18:21   
Detece
Jaz imam takšno in sem z njo zadovoljna. Mi ni žal, da sem jo kupila in odštela veliko manj denarja kot za kakšno od Lip Poljčane. Res je, da je ožja in ni na sami mizi odlagalnega prostora. Sem si pa naredila nad in ob previjalni mizici poličke in je super.


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Previjalna miza
7.2.2009 14:58:05   
Anonimen
Jaz pa ne bom ven metala denarja za previjalno, v Ikei bova kupila navadno belo komodo na 3 predale (zakon je pa še lahka za sestavit), stane okrog 40€ (na 4 predale stane 50€), gor bo pa moj zabil veliko desko in je to to-čist poceni in najbolj praktično.

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Previjalna miza
7.2.2009 18:34:52   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Mi imamo pa tole od Alplesa in smo noro zadovoljni. Ko jo odrabiš gre pa predalčnik posebej in ga lahko uporabljaš naprej kot kos pohištva v sobici! user posted image


user posted image




user posted image


Uau, ta mi je pa ful všeč. Me pa zanima ali je barva bukev? Namreč sobico že imamo od prej in je kombinacija bukev - srebrna, pa mi tako na hitro zgleda da bi tale super pasala zraven.
Edino na njihovi spletni strani je pa ne najdem. Zanima me tudi ali se da kupiti samo mizo, ker omare ne rabimo.
Pa cena seveda...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Previjalna miza
7.2.2009 19:28:35   
frutolina
Midva pa imava bolj malo prostora in bova imela previjalno v kopalnici in bo taka:
user posted image

Na spodnji polički bodo pleničke in vse ostalo... zgoraj pa imava ob strani http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70103207 .

Za nekaj časa bo, potem bomo pa pač previjali na kavču, pojstli, mogoče na pralnem stroju user posted image  .. nekje že.
Drugače so te velike komode tudi meni všeč,samo kot pravim: pomanjkanje prostora user posted image .
Ah ja, ona Ikejina pa meni ni slaba. Za mene bi bila čist dovolj velika...

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 10:18:00   
bojcy
Ali ima katera stensko previjalno mizo? Kje jo je kupila in kako je zadovoljna z njo? Imamo namreč manjšo sobo in je problem kakšno večjo kam postavit?

LP

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 14:53:05   
barika
Frutolina, zakaj pa že kr v začetku ne data previjalne na pralni stroj??

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 14:56:53   
frutolina
Ker gre za mansardo in se strop zelo spusti pri pralnem stroju,tak da tudi dvomim da bo kdaj mogoče previjanje na njem ...samo s to ikeino previjalno mislim da nisva nič zgrešila.user posted image  sem prebrala prej mnenja o njej...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 14:59:48   
Ryssa
Mi imamo stensko ikeino in je super. Frutolina bi tudi tebi to priporočala, jo na steno v kopalnici namontiraš, recimo nad pralni stroj in je. Ko jo ne potrebuješ jo samo zložiš in je.
Tale lesena ikeina, ki je zgoraj na sliki je pa tako mala, da ne vem kako previjaš gor. Jaz ko sem jo v živo videla sem si takoj premislila. Za našega ki je bolj velik, bi že zdavnaj ne bila več.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 15:42:44   
rija
če bi kupovala še enkrat, bi kupila itak še zmeraj enako user posted image

user posted image

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=172705

< Sporočilo je popravil rija -- 8.2.2009 15:43:59 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 15:53:15   
sonček85
sem pogledala to zadnjo in zanjo nebi odštela toliko denarjak ot je napisanouser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 15:58:06   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

sem pogledala to zadnjo in zanjo nebi odštela toliko denarjak ot je napisanouser posted image


Jaz pa takojuser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 16:02:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

sem pogledala to zadnjo in zanjo nebi odštela toliko denarjak ot je napisanouser posted image


zakaj  ne? recimo, da ti ni problem....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 17:48:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

sem pogledala to zadnjo in zanjo nebi odštela toliko denarjak ot je napisano


zakaj  ne? recimo, da ti ni problem....


Jaz tudi nebi ... sicer izgleda mi fino, samo ima spodaj odprte police, kar meni ni fino ... pač ena polica mi je že ok, da imaš na njej plenice in to ... samo cotice imet zložene na odprtih policah je pa šmorn ... prah se nabira pa še nikoli ne izgleda pospravljeno.
Mi imamo predale za oblekice, pa tudi za vse kozmetične pripomočke imamo predalček, tako da previjalni kotiček nikoli ne izgleda neurejen. Evo:

user posted image

user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 18:11:11   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

sem pogledala to zadnjo in zanjo nebi odštela toliko denarjak ot je napisanouser posted image


zakaj  ne? recimo, da ti ni problem....
raje imam tako previjalno da ima predale ,kjer je lahko vse lepo pozloženo in se ne nabira gor prah,...,pa še preveč denarja za tako preprosto kot zgleda.Je pa odvisno od posameznika do posameznika


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 18:11:30   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

sem pogledala to zadnjo in zanjo nebi odštela toliko denarjak ot je napisano


zakaj  ne? recimo, da ti ni problem....


Jaz tudi nebi ... sicer izgleda mi fino, samo ima spodaj odprte police, kar meni ni fino ... pač ena polica mi je že ok, da imaš na njej plenice in to ... samo cotice imet zložene na odprtih policah je pa šmorn ... prah se nabira pa še nikoli ne izgleda pospravljeno.
Mi imamo predale za oblekice, pa tudi za vse kozmetične pripomočke imamo predalček, tako da previjalni kotiček nikoli ne izgleda neurejen. Evo:

user posted image

user posted image



Meni pa to sploh ne zgleda fino. Tako natlačeno je, in turobno. Žal. Če pa tebi je, pa superuser posted image
Aja, za cotike pa je meni fina omara. V teh previjalnih mizah je vse tako natlaceno.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 18:20:59   
Anonimen
Sicer ne vem, kaj ti je tukaj natlačeno user posted image ... samo če nekomu bolj tak starinski stil ni všeč in je bolj za moderno, potem ok ... samo polic pa še vseeno nebi imela, pa če imam denarja, da si rit z njim brišem.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 18:25:35   
Petr_a
stenska previjalna je zakonuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 19:02:20   
pokica_
Samo, da se ne boste skregaleuser posted image .

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 19:15:00   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Samo, da se ne boste skregaleuser posted image .
ne bodo- bomo ,a si se odločila katero boš kupilauser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Previjalna miza
8.2.2009 21:59:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Samo, da se ne boste skregaleuser posted image .


uh, upam, da nisem spet postavila narobe vprašanjauser posted image user posted image user posted image

meni je pa glih to fajn, da imam osnovne stvari na dohvat ruke, da ni treba odpirat predalov. levi plastični predalček kremice in co. desni umazane stvari: plenice, vatike, palčke...po koncu sprazniš, obrišeš...
za oblačila pa nisem nikoli uporabljala previjalne, so lepo zložene v omarah. edino zdaj, ko je večji, nastavim babici spodaj, kar je za "doma"....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 8:06:54   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Mi imamo pa tole od Alplesa in smo noro zadovoljni. Ko jo odrabiš gre pa predalčnik posebej in ga lahko uporabljaš naprej kot kos pohištva v sobici! user posted image


user posted image




user posted image



Mi imamo tudi to sobicouser posted image , le da imamo kotno omaro. V kotni omari so cunje, ki jih je prerasel in cunje, ki ga še čakajo, dele za voziček, posteljino, .... v zaprtih predalih na previjalni so cunje, ki so v uporabi, plenice, brisačke za umivanje, štunfki, slinčki, v odprtem predalu na previjalni je skleda z vodo, krpice za umivanje in nekaj neuporabnih drobnarij, na polički pa so plenice, robčki, palčke za ušesa. Na previjalni mizi ob podlogi, pa hladilna krema, fiziološka, olje za masažo, bepanthen, alkohol. vse na dohvat rukeuser posted image . Na obešačnikih visijo pa igrače, ki jih malček gleda in se jim smeji. Odvečen plenice, vložke za plenice, odvečno kozmetiko, igrače,plišije, pa imamo v še eni omari s poličkami, ki je zraven kotne. Men je tale sobica in previjalna zakonuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.2.2009 8:15:50 >

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 8:45:20   
Belika
Hope mi lahko potem ti morda poveš, ali se ta sobica lahko kupi samo v kompletu. Mi rabimo namreč prevajalno samo... pa pribl. cena previjalne. hvala

Ali pa ime sobe, da jih bom poklicala, ker na netu jo ne najdemuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 8:56:03   
Hope2
Ne, ne rabiš kompleta, lahko kombiniraš in kupiš kar hočeš. Mi smo kupili v lesnini, tak da najbolje da se tam oglasiš in pozanimaš. Cene več ne vem, katalog pa smo vstran vrgli se mi zdi. Soba je planet za dojenčke, natur barve.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 9:22:17   
Belika
Hvala... grem  v akcijo ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?