|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 9:28:37   
Pavarotti
Pozdravljene,

mene pa zanima če ima morda katera ali če ve kje bi dobila zložljivo previjalno mizo....ki bi se po uporabi lahko zložila in pospravila v en kot-podobno kot se npr. pospravi likalna deska.

Baje se je lani to dobilo v baby centru zdaj pa tega nimajo več.

Hvala za vaše odgovore.

LP,Tina


(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 9:31:06   
*Orhideja*
Zivjo!

Na spletni strani Alplesa imaš vse. Na spodnjem naslovu v desnem meniju klikni na prospekt v pdf obliki in na informativni cenik programa.

http://www.alples.si/prodajni-program/mladinske-in-otroske-sobe/planet






_____________________________

Benjamin: 13.8.2009

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 10:21:56   
Flufi

IZVIRNO SPOROČILO: barika

jaz imam pa takšno
http://www.ekokamra.com/artikel_detajlnejse.php?id=385


Barika, koliko pa pride takšna previjalna?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 10:24:11   
Belika
Sem našla... hvala... še vedno mi ni najbolj jasno ali je cena 76€ samo za zgornji del ali vključuje tudi predalnik. Na eni strani je zgledalo kot da je samo zgornji del, na njihovi pa kot da je cena komplet... Samo se mi zdi malo malo... jim bom kar mail poslala, pa potem tu napisala, če bo še katero zanimalo...

LP

(odgovor članu *Orhideja*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 10:36:59   
Lalica1
Mi pa pričakujemo 2user posted image in naj povem da 1. sploh nismo imeli nobene previjalne mize user posted image . Sva pa imela dve podlogi (eno za spodaj drugo pa v zgornjem štoku) in res nisem ničesar pogrešala. Tako tudi sedaj ne bomo nič kupili, ampak bomo kar brez.
Sem pa dala podlogo kar na kavč ali posteljo pod ritko, plenica, kremica in robčki pa so bili vedno poleg, tako da user posted image ... gre tudi brez.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
9.2.2009 11:11:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 11:44:01   
Belika
Mi jo bomo kupili zato ker rabimo še kak predalnik za otroško sobo, drugače bi pa verjetno tudi kake alternative uporabili.

Joj tale od alplesa bi bila barvno popolna za v našo sobico. Sem jim poslala mail.. samo sem pa pozabila vprašati kako velika je previjalna povšina... .Upam, da je vsaj toliko kot pri Lip Poljčane (Lana), ker da daš lahko tudi malo večjega otroka gor. Hm pa tiste ki jo imate, ali je dovolj stabilna in močna??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 13:03:02   
Lidy
V Ikei bomo kupili predalnik za ene 80 eur z 4 predali - klasika. Zgoraj bo pa dedi naredil ploščo tko kot je pri previjalnih, podlogo imamo pa še od user posted image .

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 13:45:56   
Any00
Jaz pa mam tolk fajno, sicer imam babiko tri leta staro, previjalna pa je od Lip Poljčane pa sn ful zadovoljna in še zdaj nama prav pride. user posted image

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 14:07:20   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Mi pa pričakujemo 2user posted image in naj povem da 1. sploh nismo imeli nobene previjalne mize user posted image . Sva pa imela dve podlogi (eno za spodaj drugo pa v zgornjem štoku) in res nisem ničesar pogrešala. Tako tudi sedaj ne bomo nič kupili, ampak bomo kar brez.
Sem pa dala podlogo kar na kavč ali posteljo pod ritko, plenica, kremica in robčki pa so bili vedno poleg, tako da user posted image ... gre tudi brez.


Vse se da, če se hoče. user posted image

Ampak jaz sem recimo precej velika in bi me sploh od začetka, ko smo se precijali 8-10x na dan, preveč križ bolel, če ne bi imela previjalne in bi user posted image  previjala in preoblačila na kavču ali postelji. Še zdaj, ko je mala stara 13 mesecev previjam vedno na previjalni, oziroma edino po kopanju na pralnem stroju.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Previjalna miza
9.2.2009 23:49:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1
Mi pa pričakujemo 2user posted image in naj povem da 1. sploh nismo imeli nobene previjalne mize user posted image . Sva pa imela dve podlogi (eno za spodaj drugo pa v zgornjem štoku) in res nisem ničesar pogrešala. Tako tudi sedaj ne bomo nič kupili, ampak bomo kar brez.
Sem pa dala podlogo kar na kavč ali posteljo pod ritko, plenica, kremica in robčki pa so bili vedno poleg, tako da user posted image ... gre tudi brez.


Vse se da, če se hoče. user posted image

Ampak jaz sem recimo precej velika in bi me sploh od začetka, ko smo se precijali 8-10x na dan, preveč križ bolel, če ne bi imela previjalne in bi user posted image  previjala in preoblačila na kavču ali postelji. Še zdaj, ko je mala stara 13 mesecev previjam vedno na previjalni, oziroma edino po kopanju na pralnem stroju.


torej ne glede na to, kakšno previjalno ima kdo, si jaz ne predstavljam, da je nimamouser posted image  in sem majhna. malček pa star 3 leta in je previjalna dnevno v uporabi po kopanju in ko nameščamo plenico za spanje....sicer je že suh.....in ni mi, da bi otroka previjala na postelji oz. ko je večji lovila po postelji, da ga previjemuser posted image  sem videla kak to zgleda na vsakem dopustu....in ne, hvalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Previjalna miza
10.2.2009 9:38:34   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi


IZVIRNO SPOROČILO: barika

jaz imam pa takšno
http://www.ekokamra.com/artikel_detajlnejse.php?id=385


Barika, koliko pa pride takšna previjalna?



pojma nimam.user posted image  najboljše, da pokličeš na telefonsko, ko je objavljena, pavprašaš. Fora je, da jo naredi po meri in po tvojih željah.

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Previjalna miza
24.2.2009 9:24:39   
Anonimen
Če katero zanima: http://www.bybodesign.com/real_startpage_eng.htm
Imajo stenske previjalne mize pa ful lušten počivalnik ... samo dvomim, da je po taki ceni kot v Ikei user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Previjalna miza
24.2.2009 9:27:45   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Če katero zanima: http://www.bybodesign.com/real_startpage_eng.htm
Imajo stenske previjalne mize pa ful lušten počivalnik ... samo dvomim, da je po taki ceni kot v Ikei user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Previjalna miza
31.3.2009 20:31:06   
Casiopea
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Mi imamo pa tole od Alplesa in smo noro zadovoljni. Ko jo odrabiš gre pa predalčnik posebej in ga lahko uporabljaš naprej kot kos pohištva v sobici! user posted image


user posted image  




Tudi sama sem gledala to previjalno in se mi zdi, da je napaka v ceniku, namreč piše, da je cena nekaj čez 70 €. Ali je katero to preverila?

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Previjalna miza
1.4.2009 18:51:37   
tecka
Casiopea, 70 eur stane samo tisti previjalni del. Predalnik kupiš posebej in stane okrog 80 eur. Imajo pa tole mizo razstavljeno v Babycentru in meni se zdijo predali čisto premalo globoki. Za 30 eur več dobiš pri Recinkotu že prav kraljevsko previjalno od Lip Poljčane.

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Previjalna miza
21.4.2009 14:57:17   
eternety
Ali ima katera tole previjalno mizico? Jaz bi jo imela v kopalnici, se mi zdi fajn, ker se da zložit.

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20131830

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Previjalna miza
23.4.2009 13:30:12   
suzy85
midva sma kupla rabljeno za 120 eur in je super!
user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Previjalna miza
23.4.2009 13:47:01   
baby blue
uuu ta mi je všeč ma dosti odlagalnih površin zgoraj nad previjalno mizo in potem še spodaj... 

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Previjalna miza
12.5.2009 7:49:00   
Any00
Joj pa še neki sem opazla, da ma Lip Poljčane spletno trgovino, kar pomeni, da lahko kar od doma naročim pohištvo, brez prevažanja tega tovora naokol...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Previjalna miza
12.5.2009 14:20:04   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: Lidy

V Ikei bomo kupili predalnik za ene 80 eur z 4 predali - klasika. Zgoraj bo pa dedi naredil ploščo tko kot je pri previjalnih, podlogo imamo pa še od user posted image .



Tudi mi gremo jutri v ikeo po tale predalnik za 80€ ,gor daš sam še večji ploh in tisto peno in bo prišla malenkost čez 100€...pa predalnik ni slab...

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70053924

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Previjalna miza
12.5.2009 15:08:52   
lenca1
Tudi mi imamo takšen predalnik v beli barvi - je res super, jaz imam notri vse stvari od tamale, predali so enkratni, dovolj veliki in globoki, imajo super vodila, tako da se predali res enostavno odpirajo in zapirajo. Podobne predalnike sem gledala pri nas, pa so za en drek, razen če ne daš 2x toliko denarja kot stane tale v Ikei. Prostorno, poceni, kvalitetnouser posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Previjalna miza
12.5.2009 15:15:44   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

IZVIRNO SPOROČILO: Lidy

V Ikei bomo kupili predalnik za ene 80 eur z 4 predali - klasika. Zgoraj bo pa dedi naredil ploščo tko kot je pri previjalnih, podlogo imamo pa še od user posted image .



Tudi mi gremo jutri v ikeo po tale predalnik za 80€ ,gor daš sam še večji ploh in tisto peno in bo prišla malenkost čez 100€...pa predalnik ni slab...

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70053924

Smo kupili v beli barvi in pri mizarju dali delat zgornjo polico z robovi, ki nas je stala 35€,...tako da je vse skupaj prišlo zgolj 115€!!! In vsak čas čaka našega novega člana user posted image user posted image !
Je res kvaliteten material, dost masiven in res super predali,...zelo prostorni. Jaz sem zložila noter še in še cotik in vsega drugega! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Previjalna miza
11.6.2009 9:01:02   
SMELIKA
Živijo!

Zanima me vaše mnenje, pripombe. Z mojim sva decebra porihtala zgornji štuk v hiši, tak da imava zrihtano za sebeuser posted image . Kupila sva tudi kuhinjski voziček v Hoferju, ki pa ga ne uporabljava velik. In sem študirala, da bi ga moj mal predelal in bi na njem previjala najinega user posted image   ko pride. (sem v 26t). Gledala sem mal ˝previjalno površino˝ in se mi zdi da bi bil kr vreduuser posted image user posted image  Al je mogoče premajhna površina?


Na tem naslovu si ga lahk ogledate:

http://www.hofer.si/si/html/offers/2827_9711.htm


Hvala za vsa mnenjauser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Previjalna miza
11.6.2009 9:25:37   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: SMELIKA

Živijo!

Zanima me vaše mnenje, pripombe. Z mojim sva decebra porihtala zgornji štuk v hiši, tak da imava zrihtano za sebeuser posted image . Kupila sva tudi kuhinjski voziček v Hoferju, ki pa ga ne uporabljava velik. In sem študirala, da bi ga moj mal predelal in bi na njem previjala najinega user posted image   ko pride. (sem v 26t). Gledala sem mal ˝previjalno površino˝ in se mi zdi da bi bil kr vreduuser posted image user posted image  Al je mogoče premajhna površina?


Na tem naslovu si ga lahk ogledate:

http://www.hofer.si/si/html/offers/2827_9711.htm


Hvala za vsa mnenjauser posted image



Osebno imam raje veliko previjalno in zdaj ko je živ hudiček, se še kako fajn izkaže. Če pa bo predelal tola voziček, pa naj kupi kako večjo dilo, namontira še kake stranice gor in prišraufa na tale voziček. Kupita ta veliko podlogo in mata previjalno.

(odgovor članu SMELIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?