|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 8:37:43   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


kika99...kdaj si rekla, da boš test delala? Res upam da zagledaš user posted image !


v soboto 28.3 user posted image , ful težko čakam user posted image  

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 8:42:19   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


kika99...kdaj si rekla, da boš test delala? Res upam da zagledaš user posted image !

v soboto 28.3 user posted image , ful težko čakam user posted image  


Še dva dni, boš vidla da bo hitro minilo user posted image

jaz ga bom pa delala v ponedeljek. Vsaj upam, ker to pomeni da user posted image  ne bo , čeprav sem moža že včeri nekaj žicala, da bi šel test kupit, ko sem zvedla da so rezultati ščitnice OK user posted image , pa ni bil za. On je celo rekel naj kakih 14 dni počakam, kam se mi mudi. ja valda...14 dni. A je na glavo padel user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 26.3.2009 8:51:32 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:08:38   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


kika99...kdaj si rekla, da boš test delala? Res upam da zagledaš user posted image !

v soboto 28.3 user posted image , ful težko čakam user posted image  


Še dva dni, boš vidla da bo hitro minilo user posted image

jaz ga bom pa delala v ponedeljek. Vsaj upam, ker to pomeni da user posted image  ne bo , čeprav sem moža že včeri nekaj žicala, da bi šel test kupit, ko sem zvedla da so rezultati ščitnice OK user posted image , pa ni bil za. On je celo rekel naj kakih 14 dni počakam, kam se mi mudi. ja valda...14 dni. A je na glavo padel user posted image


Moj tud pravi, če delam test, če ni škoda denarja. Pravi, da če sem noseča, se bo itak v vsakem primeru kmal vidlo. user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:08:40   
*tammy*
Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:09:29   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


kika99...kdaj si rekla, da boš test delala? Res upam da zagledaš user posted image !

v soboto 28.3 user posted image , ful težko čakam user posted image  


Še dva dni, boš vidla da bo hitro minilo user posted image

jaz ga bom pa delala v ponedeljek. Vsaj upam, ker to pomeni da user posted image  ne bo , čeprav sem moža že včeri nekaj žicala, da bi šel test kupit, ko sem zvedla da so rezultati ščitnice OK user posted image , pa ni bil za. On je celo rekel naj kakih 14 dni počakam, kam se mi mudi. ja valda...14 dni. A je na glavo padel user posted image


Pol je moj čisto nasprotje tvojega. Mi je rekel da naj že 2 dni pred user posted image , naredim test, da se že mora videti user posted image . Sem rekla, da tako pa ne gre in da bo mogu mal še počakat user posted image . In pol še en šok nedeljo, me je peljal kao na izlet in kosilo in me zaprosiluser posted image  . Sem zelo srečna, vendar sem po drugi strani glede zanositve spet  bolj nervozna.

Upam da boš zagledala user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:11:59   
tinkatonka
črtica je črtica pravijo, tako da upam, da se v soboto pojavi še bolj močna  user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu *tammy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:12:12   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: *tammy*

Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.


Ponavadi, če test pokaže drugo črtico, pa tudi če je nevemkako slaba, to pomeni user posted image

(odgovor članu *tammy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:13:19   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99
Pol je moj čisto nasprotje tvojega. Mi je rekel da naj že 2 dni pred user posted image , naredim test, da se že mora videti user posted image . Sem rekla, da tako pa ne gre in da bo mogu mal še počakat user posted image . In pol še en šok nedeljo, me je peljal kao na izlet in kosilo in me zaprosiluser posted image  . Sem zelo srečna, vendar sem po drugi strani glede zanositve spet  bolj nervozna.

Upam da boš zagledala user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



ČESTITKE ZA SNUBITEV!!!!!!!!!

Ja midva se že skoraj leto dni trudiva, tak da po eni strani noče da bi prehitro delala test, v kolikor me bo user posted image  spet kaj zafrkavala.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:22:23   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: *tammy*

Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.


čestitkam ti user posted image user posted image user posted image user posted image

Zanima me samo, če si vseeno imela enake znake kot pred user posted image . Ker meni tudi zamuja, pa me že nekaj dni fanj špika, pa je tudi ni od nikoder. Samo pri meni je bilo navadno tako, da ko sem test naredila se mi je pa pokazala user posted image . Zdaj pa namerno čakam na soboto da bo bolj ziher user posted image  

(odgovor članu *tammy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:27:39   
Kika99
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99
Pol je moj čisto nasprotje tvojega. Mi je rekel da naj že 2 dni pred user posted image , naredim test, da se že mora videti user posted image . Sem rekla, da tako pa ne gre in da bo mogu mal še počakat user posted image . In pol še en šok nedeljo, me je peljal kao na izlet in kosilo in me zaprosiluser posted image  . Sem zelo srečna, vendar sem po drugi strani glede zanositve spet  bolj nervozna.

Upam da boš zagledala user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



ČESTITKE ZA SNUBITEV!!!!!!!!!

Ja midva se že skoraj leto dni trudiva, tak da po eni strani noče da bi prehitro delala test, v kolikor me bo user posted image  spet kaj zafrkavala.


jaz tudi namerno čakam, da ne bom spet razočaranauser posted image . Danes sem oddala tudi diplomsko nalogo tako da sem se rešila še tega bremena, zdaj čakam samo še na zagovor. Pomoje da zdaj ko nebom več tako obremenjena in se bom lahko bolj skulirala. user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:42:51   
*tammy*
Hvala za čestitke.

Tisti dan, ko bi morala dobit user posted image  me je ful ščipalo, tako sem bla sigurna da jo bom dobila. Včeraj pa je bilo ščipanja zelo malo.

Držim pesti, da zagledaš magičniuser posted image .

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 9:55:13   
dini
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu *tammy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 11:02:28   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: *tammy*

Živio punce,

meni že dve dni zamija - no danes je že tretji dan, pa še user posted image  od nikoder. Tako sem se odločila da danes zjutraj naredim test (ker ima mož rojstni dan). Test mi je pokazal rahlo pobarvano drugo črtico. Ker mi user posted image  nikoli ne zamuja je vedno točna, bom še test ponovila v soboto, v primeru da se user posted image  ne pojavi.


čestitkeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *tammy*)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 11:07:43   
dini
Čestitam za snubitev. Kdaj bo pa mene? Nikoli.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 11:09:57   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Čestitam za snubitev. Kdaj bo pa mene? Nikoli.user posted image user posted image user posted image


Eh dini ne user posted image user posted image user posted image . Mene tud moj ni zasnubil pa sva vseeno poročena user posted image . Midva sva se kr zmenila, nič "filmske" snubitve pa to.

Pa ni vse v poroki verjemi! user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 11:13:30   
dini
Ma sej zasnubil me je že, sam poročila bi se pa ful radauser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 11:15:33   
dini
No midva sva imela tako da sem jst njegauser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 12:57:53   
ursap
danes je priša ta tečka user posted image . kar v modro me obarvajte in se selim v april. user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:02:45   
dini
ursapuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brez obupavanja naprej.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:12:24   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: ursap

danes je priša ta tečka user posted image . kar v modro me obarvajte in se selim v april. user posted image


user posted image user posted image Pogumno naprej v nov krog. user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:12:31   
*kinnie*
 
IZVIRNO SPOROČILO: ursap

danes je priša ta tečka user posted image . kar v modro me obarvajte in se selim v april. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:14:24   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: dini

Čestitam za snubitev. Kdaj bo pa mene? Nikoli.user posted image user posted image user posted image


Eh dini ne user posted image user posted image user posted image . Mene tud moj ni zasnubil pa sva vseeno poročena user posted image . Midva sva se kr zmenila, nič "filmske" snubitve pa to.

Pa ni vse v poroki verjemi! user posted image  


he hhe pri naju tudi ni bilo nobene filmske snubitve....user posted image   takrat še navdušen ni bil preveč nad idejo,....user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:15:12   
majalina
jst isto razmišljam, Dini... da mi ga kar jaz... :-) če bom čakala, da se bo on spomnil ;-)

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:15:44   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Kika99

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Kika99
Pol je moj čisto nasprotje tvojega. Mi je rekel da naj že 2 dni pred user posted image , naredim test, da se že mora videti user posted image . Sem rekla, da tako pa ne gre in da bo mogu mal še počakat user posted image . In pol še en šok nedeljo, me je peljal kao na izlet in kosilo in me zaprosiluser posted image  . Sem zelo srečna, vendar sem po drugi strani glede zanositve spet  bolj nervozna.

Upam da boš zagledala user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



ČESTITKE ZA SNUBITEV!!!!!!!!!

Ja midva se že skoraj leto dni trudiva, tak da po eni strani noče da bi prehitro delala test, v kolikor me bo user posted image  spet kaj zafrkavala.


jaz tudi namerno čakam, da ne bom spet razočaranauser posted image . Danes sem oddala tudi diplomsko nalogo tako da sem se rešila še tega bremena, zdaj čakam samo še na zagovor. Pomoje da zdaj ko nebom več tako obremenjena in se bom lahko bolj skulirala. user posted image


oooo Kika99, tole je pa vse skupaj skoraj sanjsko....še plusek ti manjkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: II pričakujemo marca 2009
26.3.2009 13:16:45   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: majalina

jst isto razmišljam, Dini... da mi ga kar jaz... :-) če bom čakala, da se bo on spomnil ;-)


jest pri mojem ne bi dočakalauser posted image user posted image

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?