|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preživnina
22.4.2005 13:01:48   
karmy
@vesna12
si pa res od sile da to pišeš. :grrr:.. pr vsakem primeru je drugač ..in poleg tega ne vem kakšn odnos maš ti oz. kakšna situacija je pr tebi ampak ko boš ti doživela da te bo bivši pustu brez dohodkov in z otrokom, boš ga seveda šla tožit za preživnino! halo?! kje ti je pamet? resnično! lažje je spakirat in it, otroka pa pustit pr partnerju in si mislt preživljej ga kukr veš in znaš.. kake mate nekateri .. sej ne morš vrjet no...:grrr:

in otrok je drag šport in vsako leto k je večji več denarja rabiš... tisti k nimajo dohodkov pa si morjo kje najdt službo al si pa nočjo najdt kej da jim ne bo treba plačevat preživnine kar je totalno idiotsko in hvala bogu da obstaja institucija k se obesi na njihov dohodek takoj k se zaposlijo. edino prav! to velja za tistega partnerja k zapusti otroka! to je bil moj primer...

jzt skoraj vse dam za položnice, hrano, obleke k jih tako hitro preraste! kaj on naredi..mizerno preživnino 30. tisočakov in enkrat na mesec pride pogledat če je še živ in gre...

kje je kakšna pravica? treba je kak zakon sprejet da bodo taki zelo obžaloval da so kej takšnga naredil in da bodo drugič krepko premislili kaj bodo naredili in kako! to me pa tako pogreje k govori eden k pojma nima o tej stvari! :grrr:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Preživnina
22.4.2005 13:07:56   
Gina
:bravo:bravo karmy!:bravo:
Samo pazi, zdaj ti bo privat pisala, kako si grozna in da za otroka ne moreš zapravit več kot 40.000.- na mesec vse skupaj in da je 20.000.- od očeta preveč denarja za otroka. Ne moreš verjet, kaj nekatere ženske prepričujejo fotre. In v to mogoče celo verjamejo. Bi jim jaz dala 40.000 na mesec, pa naj preživijo same v stanovenju s tem denarjem, ali pa 80.000, pa naj živijo še otroka s tem!

Potem pa ni čudno, da se očetje ne znajo obnašat, če so takole napumpani od svojih zdajšnjih.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Preživnina
22.4.2005 13:11:31   
karmy
ji bom že povedala svoje.. bom zmeri glih prave volje da jo napizdim :hudicek: ji bom že zaprla tist skopuška usta :hudicek::hudicek:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Preživnina
22.4.2005 20:16:04   
vesna12
Plače ima 115.000,00 sit

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Preživnina
22.4.2005 20:22:25   
vesna12
Mi je prav žal, da te je pustil na cedilu. Moj mož svoje otroke iz prejšnjega zakona ni!! Plačuje preživnino,posebej oblačila,posebej hrano (ker so vsak dan pri nas),posebej morje in izlete vsak teden, posebej vse izpite, šolo+potrebščine, knjige...
Plače ima 115.000,00 sit, šlačije pa preživnine 98.000,00 sit. Ostalo pa ser mu ne prizna. Njegova bivša pa zahteva vedno več in več in več, nikoli tega denarja ne nameni otrokom,nikoli v 20-ih letih kolikor je star njen starejši sin jih ni peljala nikamor. Mi je prav žal, da imam potem tako mnenje. Tudi pri vaju sta morala biti za potroko, otroka in ločitev oba!On pa je vzgojiteljica v vrtcu:plača:220.000,00 sit+doklade+preživnina, mislim, da od tega, da se jih tudi vsakodnevno znebiš, ko moraš malo počivat,zelo dobro živiš.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Preživnina
22.4.2005 20:48:10   
india
Vesna 12, zdaj pa nekaj ne razuemem. Rekla si, da ima plače 115.000, pa da 98.000 plačuje preživnine! Pred tem si omenila, da sta se sama dogovorila za preživnino in da se je ptoem le ta za 100% dvignila ( če se ne motim si bila to ti:zmeden2::zmeden2::zmeden2:).
Zdaj mi pa ni jasno? Kdo lahko določi tako visoko preživnino pri taki plači??? Saj potem takem mu ne ostane za lastno preživetje. Sori, a tu mi nekaj ne štima!

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Preživnina
26.4.2005 6:19:44   
karmy
se neki bi dodala tukej... ne morjo mu vzet kar vec kot polovico place... nekdo malo maze ha? vsaj glede place... :zmeden2:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Preživnina
26.4.2005 6:20:19   
karmy
popravek...malo laze...

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Preživnina
27.4.2005 21:50:33   
Anonimen
Jaz bi za svojega otroka vedno plačevala preživnino pa še vse na svetu bi storila, samo, da bi mu bilo čim lepše.

(odgovor članu vesna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   Preživnina
27.4.2005 22:05:16   
Gina
Rudi, jaz bi se za svoje otroke tepla do nezavesti in še naprej. Nihče mi ne bi mogel preprečiti, da jih ne vidim. Bi šla čez vse!! Ne bi se pustila odgnat. Pa naj mi kdo prepreči, če lahko, ali če si upa.

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Preživnina
28.4.2005 9:51:41   
karmy
hmmm... kaj je za ozadjem te zgodbe? zakaj pravzaprav ti je prepovedala stike? prek sodisca al kar sama? ce je sama, bi ji jzt mau pameti dala v glavo z kako brco u rit :hudicek:

ce je pa prek sodisca pol je pa to druga pesem... kaj je torej? :ups:

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Preživnina
28.4.2005 10:34:18   
Anonimen
Karmy in Gina, tudi če je mama sama "prepovedala" stike, ne vemo, kaj stoji za to zgodbo. Če si mogoče brala zgodbo Mihelce, ti je jasno, da država vedno ne ščiti otrok, tako da se ne da kar na splošno govoriti.
To je tudi tebi, Rudi, jasno, a ne?

(odgovor članu vesna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Preživnina
28.4.2005 11:59:58   
zoya_
Rudi v zakonu http://www.sigov.si/mddsz/doc/zzzdr_upb.pdf si preberi 106 člen, pa ti bo vse jasno...

(odgovor članu vesna12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Preživnina
2.6.2005 16:10:45   
Anonimen
ne bit hude punce ampak si ene res dajo naredit otroka samo zato,da bi jim plačevali preživnino vlekli nevem kakšne pomoči,po drugi strani pa uživale z drugimi dedci na račun bivšega.takim bi jaz po goli riti dala.pa za vsako malenkost bi dedca pustila pol ga pa tožile.pa to ni res.:pujs:

(odgovor članu vesna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Preživnina
2.6.2005 16:14:44   
Anonimen
še nekaj sem pozabla.midva se tudi skregama pa nevem kaj.in potem naj ga zapustim in ga tožim za najemnino.morali bi naredit zakon,da se ne moreš ločit pa amen.je treba se prej malo bolje spoznat ne pa takoj v postlo brez zaščite.mogoče bo marsikatera name huda a za vsako malenkost pa res ni treba it.to je moje mnenje.

(odgovor članu vesna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?