|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
15.3.2009 7:20:28   
Ronči
jaz mam kaktuse :)


sicer so korita že tako težka, da ne vem, kdo jih bo spravil iz podstrešja na vrt user posted image user posted image user posted image


mi je pa zelo všeč batata trava


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
30.3.2009 17:50:54   
muška
jaz sem seveda ponovno! kupila pelargonije, ma nekak ne znam kupit drugih rož no user posted image  , so pa tokrat živo roza barve in ne rdeče, tako da napredujem user posted image user posted image user posted image


Me pa zanima, kdaj bi jih lahko dala ven? Štajerski konec!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
30.3.2009 20:30:59   
Gina
KO ne bo več ponoči zmrzovalo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
31.3.2009 18:43:56   
noranate
obvezno begonije zmajeva krila in baby wings, sladek krompir (zeleno rumeni listi), abutiloni, mogoče vmes še kakšen milijon zvonček... Še je zgodaj za sajenje teh rož.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
1.4.2009 18:26:09   
Gina
Kako se obnesejo abutiloni? Meni so zelo všeč, ampak probala jih pa še nisem gojit. V kakšno kombinacijo jih daste? Kaj potrebujejo?

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
1.4.2009 20:49:02   
noranate
Čisto enostavna roža. Jaz sadim v epoque korita z vodno rezervo. In sem imela 2 beli navadni bršljanki (tiste, ki zrastejo dolge), 1 abutilon (z rdeče rumenimi zvončki), in 2 zmajeva krila. Abutilon zelo dobro prenaša veter, dež..user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
2.4.2009 8:44:44   
honey
Bršljanke. Definitivno. Lansko leto sem imela zmajeva krila in sem jih mislila že sredi poletja dol zmetat user posted image . Res je, da sem jih imela na oknih in potem so zrasla že skoraj do vrh oken, da se ni nič več videlo in na balkonu, kjer še nimamo ograje in mi jih je non-stop dol metalo, ker so previsoko zrasla. Pa še otresajo se ful in potem sem morala pobirat cvetne listke vsak dan okrog hiše user posted image . Bršljanke so pa že preizkušene in se jih bom kar držala user posted image , pa še najmanj dela je z njimi.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
8.4.2009 23:51:33   
Meggi
Meni ti balkoni nasičeni z rožami niso všeč. So mi pa full lepe nekatere zasaditve s travami. Perjanka, rdreč ali zelen krompir, pa tist narezlan rdeč, taka varjanta bo letos padla verjetno. Bršlanke so mi dolgočasne, in tako štrleče.

Ja lepo tole za Ruth, a mene bolj zanima KAKO VZDRŽEVAT TAKE VRTOVE. Cene zasaditev oz že same sadike niso poceni, je pa pika na i hiši, lep in urejen vrt se strinjam.
Itak pa uživam ob vsaki zasaditvi rožice. Pa magar je kar po moje.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
8.4.2009 23:58:04   
benika
Jaz itak nimam blage veze o rožah. Vsako leto nasadim bršljinke, letos bi pa kaj drugega. Morajo biti pa rože primerne za res sončno lego. A mi zna katera kaj svetovat, kaj za vraga naj posadim v teglce?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
9.4.2009 0:56:54   
rija
ne mi zdaj tu sračkat, da so bršljanke dolgočasneuser posted image

sem končno dobila voljo, kupila danes 3 lončke in BRŠLJANKE user posted image  pa mini vrtnice, pa jih zasadilauser posted image
torej, balkoni bodo tudi letos pusti.....se pa trudim, da bo terasa malo bolj "cvetoča" user posted image

mogoče pa še bo kaj iz mene.....user posted image


pa še nekaj mi povejte: katere so zelo STARINSKE rože, da so za zunaj in da so lahko v lončku.
sem kupila eno prekrasno belo hortenzijo......ampak nekaj še rabimuser posted image  bi pa dala eno starinsko klopco, pa spodaj na tla neke rožice v lončkih....pa da niso prevelike, ker bo to pred trgovino.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
9.4.2009 13:59:30   
noranate
Rija, definitivno stara roža je asparagus, pa gorenjski nagelj, pa tudi navadne ****sije.
Beni, na vročem balkonu ali oknu ne boš zgrešila s travami (dlakava perjanka, bodalica, purpurno proso..). Abutiloni, zmajeva krila, tunbergija, gavra, okrasni krompirji, mleček, milijon zvončki, skevola, pelargonije,... user posted image Srečno in uživaj v rožicah.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
9.4.2009 18:34:07   
NAJBOLJŠA
Punce, nujno rabim pomoč...
Sem še amater v balkonskih rožah, sploh pa v imenih...
Kak link, da bi bla kaka int.stran, da je roža naslikana, pa ime zraven.???!!!!
Please, help!!!

P.S. nisem čist sigurna glede bekope, ker imam feeling, da so si z enimi podobne...

HVALA.


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
9.4.2009 20:45:59   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Ja lepo tole za Ruth, a mene bolj zanima KAKO VZDRŽEVAT TAKE VRTOVE. Cene zasaditev oz že same sadike niso poceni, je pa pika na i hiši, lep in urejen vrt se strinjam.
Itak pa uživam ob vsaki zasaditvi rožice. Pa magar je kar po moje.


Ja a veš, eni smo malo zasvojeni s tem, pa je potem čist brez smisla razmišljat o ceni ali trudu, ker ti je to potem brezpredmetno. NIkdar me ne vleče v štacune z oblačili, v vrtnarije pa kar naprej, pa ne grem od tam nikdar praznih rok. Pa od koga, ki ima dosti trajnic doma tudi ne. Pa sama tudi kar imam namnoženega preveč naprej dam.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
9.4.2009 20:51:31   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa še nekaj mi povejte: katere so zelo STARINSKE rože, da so za zunaj in da so lahko v lončku.
sem kupila eno prekrasno belo hortenzijo......ampak nekaj še rabimuser posted image  bi pa dala eno starinsko klopco, pa spodaj na tla neke rožice v lončkih....pa da niso prevelike, ker bo to pred trgovino.....


Srčki, samo za te si letos prepozna, ker bodo kmalu cveteli.
Šebojev nagelj, samo za te si tudi prepozna letos, bi jih lani morala sejat v tegelce ali v vrt.
Potonke - te pa rabijo čas. Veliko let na istem mestu.
Če boš imela hortenzijo, jo postavi bolj v polsenco, ne mara strašno žgočega sonca, ne dela dobro tam.
Tradicionalni vrt ima recimo med zgodnjepoletnimi rožami ostrožnik - ta je ful lep pa visok, tega lahko kupiš v vrtnarijah, je trajnica.
Če nočeš imeti nič dela v tegelcu, lahko poseješ tagetes (smrdljivke), vse poletje cvetijo, čisto nezahtevne, pa izboljšujejo zemljo.
Enako velja za ognjič. Poseješ in je mir. Pa tradicionalna roža je.
Tradicionalna roža je tudi rožlin (alcea). samo je previsok za v lonec.
Lahko posadiš dalijo. Dobi od kake sosede en večji gomolj, ali pa kupi v trgovini, to tudi dela dva ali tri mesece skup. Pa v loncu tudi dela.
Ali pa ta velike xl marjete, nezahtevne.
Lep je tudi rman, barvast. Samo ne vem če je tradicionalna roža.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
9.4.2009 20:53:07   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Punce, nujno rabim pomoč...
Sem še amater v balkonskih rožah, sploh pa v imenih...
Kak link, da bi bla kaka int.stran, da je roža naslikana, pa ime zraven.???!!!!
Please, help!!!


http://rastline.mojforum.si/rastline-forum-93.html&sid=b85e46fdcff18c3e0af378cec9304a46



(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
10.4.2009 21:12:02   
muška
hmmm, ko že tako hvalite bršljanke Jza sme jih lani imela v kombinaciji z pelarginijami (spet seveda), pa so bile tako uboge in zanič, da jih ne kupim več. Nič kaj niso zrastle, pognale zelo malo vej,.... en velik šit je bil od njih. user posted image

Drugače pa imam moje rožice že kakšen teden zunaj na balkonu pa prav lepo delajo. Ena frajla mi že cvete user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
11.4.2009 21:21:30   
rija
gina hvala......pa hvala za link, ker sicer se mi niti ne sanja, o čem pišeš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 13:02:19   
Meggi
 
user posted image

Tole je pri nas letos pripravljeno. Barva bo "pomladna" zelena, bela- le z eno palargonijo, ki mi pa drugače niso všeč. Palargonije so mi tako šavje.Všeč so mi razne trave. Ja, tudi v loncih. Koprive so mi pa zakon, zaradi vzdržljivosti, lepote rdčeih tonov na soncu, pa še vedno so mi nekako ratale! user posted image  

Gina, pokaži svoje rožne zaklade!!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 17:55:36   
Gina
Ma ta hip še nimam rož, oz. rinejo ven, ker sem se odločila, da bom na enem koncu imela kar begonije, na drugem pa še ne vem. Lahko ti pokažem od lani par rožic iz vrta, čeprav jih imam v resnici ogromno, jih imam bolj malo v spletni shrambi, recimo kaj takega rumeno oranžnega:

kapucinček:

user posted image


oranžna kozmeja:

user posted image

dalija:

user posted image


mani zelo ljub kalifornijski mak:

user posted image


še ena dalija:

user posted image


krizanteme:

user posted image


ognjič:

user posted image


gazanije:

user posted image



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 18:02:19   
sonček33
Gina oj, tale kalifornijski mak je pa tko lep...a to je za v korita?pa za sončno lego?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 18:21:21   
Gina
Večina teh rožic je za na vrt. Čeprav bi po moje kalifornijski mak uspeval tudi v koritu. Cveti celo poletje, pa rabi bolj peščeno, lahko zemljo, pa sonce - pa meni je bilo najbolj všeč, da ga nobena toča ni dotolkla, je zelo hitro k sebi prišel. Pa kar poseješ ga. Pa do zime je delal, dokler ni zmrznil. Se mi zdi da so semena kaljiva na svetlobi.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 18:30:53   
lucika
meggi, a si ti v kaliji nabavljala:)))))

namreč, imam točno to kot ti, pa so prodajali v paketkih, po 4 komade skupaj:)
a ona taleva zadevica je moljevka ali ni?
jaz imam po dve pelargoniji in en krompir, ali dve pelargoniji in eno moljevko. koprive pa posebej. premierno letos, ker lani nisem imela balkona. tak da upam, da bo lepo.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 18:41:15   
sonček33
Gina a pol misliš, da še ni preozno za sejat ga za tole poletje?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 18:44:39   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Gina a pol misliš, da še ni preozno za sejat ga za tole poletje?


Ne ni prepozno. Mogoče ga bom pa jaz tudi v en tegelc dala, da probam še tam kako bo, vsaj za probat kako se tam obnaša.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 18:46:08   
sonček33
Joj si me čist zasvojila. jest mam ful rada oranžno in rumeno barvo rožic in tegale maka še nissem nikol vidla.
Ti se spoznaš ful. A tut na grmovnice?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?