|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 19:02:59   
Gina
Na grmovnice se pa precej manj spoznam. Malo že, fejst pa ne. Katere so ti pa všeč? Jaz sem letos en hibiskus nabavila, pa še eno metličevje, pa vajgelo. Sem prišla do prostora, ker smo nekaj prenavljali, pa si nisem mogla pomagat. Zdaj pa si ogledujem še iglavce, ko so tudi pozimi zeleni in lepi.user posted image user posted image  Mi pa kakšne grmovnice štalo delajo na vrtu. prej so bili eni češmini posajeni na parceli, pa sem jih ven vrgla, pa ves čas rinejo na plano. Pa niso mi všeč, ker so bodičasti in rjavordeči. Zdaj sem obupala in enega pustila rasti, ko je tolk vztrajen, morda se mi še prikupi.user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 19:06:17   
sonček33
Joj jest bi tut hišo in vrt imela. ma vseč mi je ne grm k tkole lepo belo cveti...pojma nimam kaj je...bom poslikala, ko bom šla tam mimo na sprehod in te pobarala, če boš vedla.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
19.4.2009 22:19:25   
Meggi
Oranžne barve so zelo lepe- ti vedno sije sonce! user posted image  Gazanije in dalije so lepe. Kje se dobi seme takega maka- nisem še vidla, Kalia ga bo imela?

Ma res je fajn rože ,ko ti neki rata. Čeprav mene pri gnojenju pol zmatra. Ne da se mi neki full s kemijo dodajat. Že lani sem probala z vodno rezervo teglci, da si mal dela prišparam. 

A ja moje rožce sem kupla čist sama in nasadila. Celo kuplene so na 3 različnih straneh. Moram pa mal v Kalio. Štos je to, v več različnih vrtnarij grem, več zapravimuser posted image

A ja slike japonskega javorja vam še nisn pokazala.

Ma Gina sva že dve, ki jima je tale čvek na kožo a??

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
20.4.2009 8:11:57   
higuys
pa še nekaj mi povejte: katere so zelo STARINSKE rože, da so za zunaj in da so lahko v lončku.
sem kupila eno prekrasno belo hortenzijo......ampak nekaj še rabimuser posted image  bi pa dala eno starinsko klopco, pa spodaj na tla neke rožice v lončkih....pa da niso prevelike, ker bo to pred trgovino.....

ne vem, če ti je katera svetovala..res , da ni v ločku...ampak prav predstavljam si starinsko klopco, okoli glicinijo in rijo kako na klopci pije kavo...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
20.4.2009 9:05:38   
zaljubljena23
Moje letošnje zasaditve

Gavra, sušica in ??

user posted image

Vodenke

user posted image

Trava, mleček in marjetici

user posted image

Milijon zvončki

user posted image

Zajčja deteljica

user posted image

Roza Gavra v družbi trave in ??

user posted image

Tole pa je za balkon rdeče zmajeve begonije v družbi zelenega sladkega krompirja, roza zmajeve begonije v družbi lila sladkega krompirja in še dve koriti begonij (pozabila ime), ki so primerne za sončno lego

user posted image

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 20.4.2009 9:07:14 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
20.4.2009 19:39:41   
noranate
Že tri leta zapored imamo večkrat v letu točo. Ker so vsa okna na udaru, balkona pa tudi ,sem se odločila, da bom sadila rožce, ki se hitro obrastejo in jih ne prizadane prevečuser posted image . Najbolje se obnese skevola, trave, zajčje deteljice, mleček, abutiloni, bakope. Nekaj iz tega bom skombinirala, pa še kakšna bršljanka vmes, pa bo.user posted image Čeprav me v vrtnariji skoraj vedno zaneseuser posted image .

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
21.4.2009 20:06:42   
Gina
Ali se abutilioni res hitro k sebi spravijo, jaz tudi rabim nekaj kar prenese točo? Všeč so mi. Pa še to me zanima, brala sem, da abutiljoni začnejo cvetet šele pozno poleti- je to res?

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: katere rože boste letos imele na balkonu?
22.4.2009 11:18:35   
noranate
Ni res. Hitro zacvetijo, je pa res, da cvetovi niso tako opazni, dokler je še manjši, šele ko se razbohoti jih je več.user posted image
Lani sem imela vmes zmajeva krila, toča jih zelo prizadane, se pa kar dobro obrastejo. Pravkar sem iz Hoferja prinesla krasne bele bršljanke in jih bom posadila vmes, pa še kakšno travco, pa bo.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?