|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:26:42   
barbaw
Hrčki so na ful aktivni in so že bolj podobni odraslemu hrčku. Preganjajo se po kletki, rovarijo po žagovini in hrani ter pijejo vodo. Še kakšen teden in odidejo v svoj novi dom. user posted image  Bo kar malo dolgočasno brez njih.

Naša Maja pa je tako nora na živali da je joj. Čisto vsako žival obrajta in jo ogovori.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:27:25   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

kaj ste vse za vaše user posted image  že nabavile za valentinovo?
Jaz ničuser posted image ,zato pa razmišljam,da bi šla eno torto-srčka spečt,če bo kaj volje

si pa pridnauser posted image user posted image user posted image , moj lahko o tem sam sanjauser posted image user posted image


moj bo dobu sarmo! user posted image user posted image user posted image  si jo že dolgo ful želi!


mu ne paše sladkouser posted image user posted image


sladko pa res ne! user posted image  mogoče tu in tam kakšen kinder bueno ali kaj podobnega, drugače pa ne. jst pa čisto nasprotje! user posted image user posted image user posted image


Več za tebe ostane. user posted image user posted image

Moj je tak, da se sladkarij niti dotakne ne, če jih je polna omara in mu jih ponujam. Če pa ostane zadnja čokoladica, jo bo zihr on požru... user posted image


Pri nas je podobna situacija, ko si zaželim zadnjo čokolado, piškot, ga niuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:27:59   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

ola.

sem bla zdaj skoraj užaljenauser posted image . bi blo potem bolje, da se sploh ne javljam več? user posted image ja, res ne sodelujem veliko tu gor. zakaj. zato, ker tako veliko pišete, da ne morem dohajat vsega in to me spravlja ob živce. pa ne narobe zastopit. rada vas imam. in tud berem vas večkrat, ampak me daje taka tesnoba, ko sem tu gor in ne morem vsega pokomentirat in prebrat. ne vem, zakaj čutim tako, a me taka panika, ker je toliko napisanega, jaz pa ne uspem prebrat... na FB mi je vse bolj pregledno in lažje sledim.
tudi moje počutje ni najboljše. zdaj sem na celi tableti AD-ja. ker me dajejo občutki tenobe in panike.
sama se nikogar ne bojim in povem tisto kar mislim.
verjamte ali ne, sploh sem pozabila, da je danes 13., tako da ni vzrok v tem, da sem tu.. večkrat pridem pogledat, ne samo danes, pa me očitno ne zasledite... user posted image
torej še bolj veselo. moj je imel rojstni dan dva dni nazaj in sem mu spekla zelo dobro tortico.
noči so pri nas še vedno zelo slabe. tako da, Špelin, zastopim, kako ti je. ne pančkamo dobro. jaz sem izžeta. hb daje petek, da se bom za vikend naspala, ko bo ati pazil ta čas taro, ko bo mami spala.
aja, Emilja vse naj naj za 9.m.

lep dan vam želim..





eh, kodrana tudi jaz včasih ne sledim, pa se ne sekiram. Se vklopim in sodelujem naprej. Mi je dostikrat nerodno, ko napišejo punce, preberi 4 strani nazajuser posted image user posted image
 
Pa še nekaj; sem lepo napisala, da mi je vseeno, če se vsujejo komentarji name, ne pa da sem užaljena, ker se ne javišuser posted image Vsak ima svoje razloge zakaj se ne, jaz pa nimam toliko časa, da bi čas zgubljala z zamerami.


Potem bi lahko bili celo življenje v zameri. Jaz sem tudi preskočila 55 strani ko me ni bilo pa se sploh ne sekiram. Bilo i prošlo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:28:11   
Estrella*
Je bil pa namen posta  dosežen , kodranauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:30:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Hrčki so na ful aktivni in so že bolj podobni odraslemu hrčku. Preganjajo se po kletki, rovarijo po žagovini in hrani ter pijejo vodo. Še kakšen teden in odidejo v svoj novi dom. user posted image  Bo kar malo dolgočasno brez njih.

Naša Maja pa je tako nora na živali da je joj. Čisto vsako žival obrajta in jo ogovori.

Kdaj bo torej atu hrčku dovoljena ponovna vselitev v skupno hišico?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:33:59   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Hrčki so na ful aktivni in so že bolj podobni odraslemu hrčku. Preganjajo se po kletki, rovarijo po žagovini in hrani ter pijejo vodo. Še kakšen teden in odidejo v svoj novi dom. user posted image  Bo kar malo dolgočasno brez njih.

Naša Maja pa je tako nora na živali da je joj. Čisto vsako žival obrajta in jo ogovori.

Kdaj bo torej atu hrčku dovoljena ponovna vselitev v skupno hišico?


Ko gredo mladiči od hiše. user posted image  Lahko bi jim ata kaj naredil zato ga ne smem spustiti zraven. Če bo od začetka sodeloval pri porodu in vzgoji ni problema, tako pa ....

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:34:49   
špelin@
Ne boste verjele, kljub za en dr.ek spanju sem danes imela že toliko energije, da sem med čvekom pospravila skoraj vso kramo po stanovanju, posesala, zložila rundo perila, si pripravila in pojedla zajtrk, zraven vlačila Gregija s sabo, da ni težil, torej sem si zaslužila še en kofetek v živo s kolegicami user posted image
 
Lepo se imejte, se beremo kasneje user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:36:56   
hijenca
Evo. Sem končno uspela nafotrat malega lakotnika. Ob 8 je spil 210 AM, sedaj je pa pojedo še 3 rezine od bagete namazane z kiri sirčkom, vse sredico in skorjicouser posted image

Jaz sem včeraj do polnoči še bluzla po bajti, še ene cote sem dala prat, posodo pomila, potem enkrat pa sem se spravla v postlo. Nisem pa danes nič zaspana.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:39:18   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne boste verjele, kljub za en dr.ek spanju sem danes imela že toliko energije, da sem med čvekom pospravila skoraj vso kramo po stanovanju, posesala, zložila rundo perila, si pripravila in pojedla zajtrk, zraven vlačila Gregija s sabo, da ni težil, torej sem si zaslužila še en kofetek v živo s kolegicami user posted image
 
Lepo se imejte, se beremo kasneje user posted image


pridnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:40:34   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne boste verjele, kljub za en dr.ek spanju sem danes imela že toliko energije, da sem med čvekom pospravila skoraj vso kramo po stanovanju, posesala, zložila rundo perila, si pripravila in pojedla zajtrk, zraven vlačila Gregija s sabo, da ni težil, torej sem si zaslužila še en kofetek v živo s kolegicami user posted image
 
Lepo se imejte, se beremo kasneje user posted image


Ti pa si bila zelo pridna. user posted image user posted image user posted image
Jaz se niti najedla nisem. user posted image  Sem samo Majo dala spat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:41:59   
Anonimen
JUTROuser posted image

Evo mami se je spet nažuralauser posted image user posted image user posted image user posted image , tako da zdaj sem dobra do vikendauser posted image

Čestitke za 14. deluser posted image user posted image user posted image

Drugač pa punce no ta forum je bil včasih razvedrilna zadevca, no saj meni je še vednouser posted image , ampak mislim da gredo zadeve včasih malce  čez mejo okusnega  in zaradi tega nekatere punce zgubijo voljo in pogum za javljanje. Tako, da vse tiste ki nas pridno bereti, se komot javte, če pa nas raje samo berete, je pa to tudi OK.

Drugač pa kot sem že zgoraj napisala, tukaj smo da se imamo fajn skupajuser posted image user posted image



(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:42:08   
mmoojjccaa
Lep dobr dan vsem tuki goruser posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:43:03   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

evo še eno "ta petkovo".......user posted image
 
user posted image


user posted image user posted image user posted image


Hahaha....


Je valda bil tako kot danes 13 ti...


Saj res puce, kakšne imate kaj izkušnje s petkom 13. ? Verjamete v te zadeve...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:43:15   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

JUTROuser posted image

Evo mami se je spet nažuralauser posted image user posted image user posted image user posted image , tako da zdaj sem dobra do vikendauser posted image

Čestitke za 14. deluser posted image user posted image user posted image

Drugač pa punce no ta forum je bil včasih razvedrilna zadevca, no saj meni je še vednouser posted image , ampak mislim da gredo zadeve včasih malce  čez mejo okusnega  in zaradi tega nekatere punce zgubijo voljo in pogum za javljanje. Tako, da vse tiste ki nas pridno bereti, se komot javte, če pa nas raje samo berete, je pa to tudi OK.

Drugač pa kot sem že zgoraj napisala, tukaj smo da se imamo fajn skupajuser posted image user posted image





Veš mene zanima zakaj ni več razvedrilna zadeva. Zame je še vedno, ne razumem pa zakaj za druge ni. user posted image  Kaj smo tako grozne?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:43:34   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Je bil pa namen posta  dosežen , kodranauser posted image


če je bil namen posta me prizadet, potem je dosežen cilj, ja. sploh ne morem nehat jokat, tako sem žalostna.
taka pač sem. sedaj sem še 1000x bolj občutljiva. milsim, da je jasno zakaj.
Estrella ne vem kaj imaš danes?.. vsi držijo pesti zate, tudi jaz.

kaj je še vedno vliv lune ali kaj?

barbaw hrčke smo imeli tud mi. smo jih meli kar 11 eno rundo, ker je blo tolk mladičevuser posted image . če boš dala hrčka nazaj k hrčici, bodo kmal spet mladičiuser posted image .

špelin uživaj na kavici, res si bla pridna. super ste. jaz ne uspem velik narest čez dan. sem tako enučinkovita. me blazno spravlaj ob živce, če mala tečnari, ker se posvečam, čemu drugemu.

no, saj bo.. kmalu bo bolje.

tilči jst sm tud o kaki peki v obliki srčka razmišljala, samo ker je še vedno malo tortice, sem opustila misel. ima katera kako drugo idejo?

moram povedat, da smo za rojstni dan od mojega tolko pojedli, da sme bruhala. joj, joj.. groza..

evo, Tara se je zbudila, že vpije: MAMAMAMAMA..




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:43:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


Saj res puce, kakšne imate kaj izkušnje s petkom 13. ? Verjamete v te zadeve...user posted image


ne

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:44:16   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

JUTROuser posted image

Evo mami se je spet nažuralauser posted image user posted image user posted image user posted image , tako da zdaj sem dobra do vikendauser posted image

Čestitke za 14. deluser posted image user posted image user posted image

Drugač pa punce no ta forum je bil včasih razvedrilna zadevca, no saj meni je še vednouser posted image , ampak mislim da gredo zadeve včasih malce  čez mejo okusnega  in zaradi tega nekatere punce zgubijo voljo in pogum za javljanje. Tako, da vse tiste ki nas pridno bereti, se komot javte, če pa nas raje samo berete, je pa to tudi OK.

Drugač pa kot sem že zgoraj napisala, tukaj smo da se imamo fajn skupajuser posted image user posted image





Veš mene zanima zakaj ni več razvedrilna zadeva. Zame je še vedno, ne razumem pa zakaj za druge ni. user posted image  Kaj smo tako grozne?


JA user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:44:48   
tilči
naš kuharski mojsteruser posted image
 
user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:45:24   
Čmrlika
ste se zagnale v nov del...user posted image  jaz pa bom zdaj smučanje gledala...potem pa se ko bom zmogla ... vključim kjer pač boste...user posted image

Anitka pohvale za 14 del...user posted image

Estrella - veliko sreče, veselja karkoli že opotrebuješ danes na štartu!  Go, go punca!

kdo praznuje...Tara in Emilija!
 
 
user posted image





_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:46:16   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika



Saj res puce, kakšne imate kaj izkušnje s petkom 13. ? Verjamete v te zadeve...user posted image


moja sestra je rojena petek 13. .. kaj pa vem, to je zame samo vraža. no, da se ne bom ugriznila v jezik..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:47:26   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

tilči jst sm tud o kaki peki v obliki srčka razmišljala, samo ker je še vedno malo tortice, sem opustila misel. ima katera kako drugo idejo?



Mogoče večerja ob svečah,ko gre Tara spat?user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:47:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Je bil pa namen posta  dosežen , kodranauser posted image


če je bil namen posta me prizadet, potem je dosežen cilj, ja. sploh ne morem nehat jokat, tako sem žalostna.
taka pač sem. sedaj sem še 1000x bolj občutljiva. milsim, da je jasno zakaj.
Estrella ne vem kaj imaš danes?.. vsi držijo pesti zate, tudi jaz.

kaj je še vedno vliv lune ali kaj?

barbaw hrčke smo imeli tud mi. smo jih meli kar 11 eno rundo, ker je blo tolk mladičevuser posted image . če boš dala hrčka nazaj k hrčici, bodo kmal spet mladičiuser posted image .

špelin uživaj na kavici, res si bla pridna. super ste. jaz ne uspem velik narest čez dan. sem tako enučinkovita. me blazno spravlaj ob živce, če mala tečnari, ker se posvečam, čemu drugemu.

no, saj bo.. kmalu bo bolje.

tilči jst sm tud o kaki peki v obliki srčka razmišljala, samo ker je še vedno malo tortice, sem opustila misel. ima katera kako drugo idejo?

moram povedat, da smo za rojstni dan od mojega tolko pojedli, da sme bruhala. joj, joj.. groza..

evo, Tara se je zbudila, že vpije: MAMAMAMAMA..





Cilj ni bil, da bi te prizadeli ampak da se javiš.

Prvo rundo sta rabila več kot 2m, da sta se sparila. Bom videla, če ga bo sploh sprejela, drugače bom poiskala enemu drug dom. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:48:02   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


Saj res puce, kakšne imate kaj izkušnje s petkom 13. ? Verjamete v te zadeve...user posted image


ne

zaenkrat ne

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:48:15   
Čmrlika
kaj je to , same negativnosti v brzini zasledim...pred dnevi jaz...včeraj tana...danes kodrana...

Pa špelin@ vmes user posted image  user posted image  user posted image ..jap zdaj se upamzafrkavat, ko sva e pomenle v živo po telefonu...sva ostale prijateljice..za info vsem...user posted image  user posted image  user posted image

Špelin@ ---je pa zanimivo...ko berem zdaj tvoje poste...si postala malo previdna al kaj? Nee mi zamerit, ne vzet te smileje kottt...ej, pa saj tiste ki te dolgo tu gor spremlajmo te poznamo...user posted image   user posted image  user posted image  sem dobla tak občutek da si previdna ratala user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majski hroščki 2008 - 14. del :))))
13.2.2009 9:48:49   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

naš kuharski mojsteruser posted image
 
user posted image


Bo atiju tortico spekel user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?