|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 6:26:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo jo, manekenko Lucijo:
 
user posted image

joj, še en angelček, že 11. marčevski otročiček, 5. punčka po vrsti user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SpET ČIST sveži lušti....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 6:27:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: julam

NOVO, čestitke še od mene user posted image ! Lepa, okrogla, meni že zelo daleč... 


ja, hvala. user posted image Okrogla pa je, z mojo vizualo vred! user posted image user posted image user posted image user posted image
mene je tašča vprašala ,če si že rodilauser posted image user posted image user posted image tk,da ni tak hudo okroglauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 6:27:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

to pa je res lušna obveznost med popadki user posted image
user posted image user posted image user posted image samo veselje je,ko moraš papirje izpolnjevat med popadkiuser posted image user posted image user posted image  a veste kak užitek je študirat,kaj boš povedal,ko moraš razmišljevat,govorit,pol še te pa po možnosti kdo napizdi,da ne pozabit dihatuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 6:27:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Evo mene iz pregleda (za nazaj še nisem nič prebrala).

Najini punci se nikamor ne mudi. Še vedno (kot 10 dni nazaj) odprta za en prst, bris je ok, urin je ok, ctg je ok, vse ok. user posted image Mami in krofi so pridelali +1kg user posted image , naslednji pregled imam na rok 3.3.! Se je pa spustila že zelo nizko in zato me spodaj vse tišči in boli.

S/F se mi je zmanjšal za 2cm, kar kaže na to, da je že res zelo nizko.

čestitke jasna za pregleduser posted image user posted image user posted image
jaz sem pa mislila,da kaj ne štima,ker se moj premer bušija ne sklada več s tedniuser posted image user posted image  jaz sem zopet na 36 cm-tud minus 2cmuser posted image user posted image  sam to sem opazla šele doma,tk,da G nisem mogla vprašat zakaj je temu takouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 6:27:53   
spps
Dobrro jutro  Marčevkeuser posted image user posted image user posted image

a bo dans tud katera šla po štručko?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 6:52:11   
spps
tašika ,kako je doma??'user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:21:39   
piamaria
Morgenuser posted image
Bravo Lucija, mami in atiuser posted image
Ob takšnih merah res ni imela več kaj pri mamiciuser posted image počivat.

Spps...jaz imam tudi 3.3 pregled, edina razlika bo le ta, da ti boš verjetno naslednja ali pa prva TAPRAVA Marčevka, ki bo v Marcu povila dojenčkauser posted image

Ali si se namenila že zvečer it? Le sporoči.
Kuham kofi in čakam na svež kruhec...pa dober tek


_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:27:59   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

OBVESTILO!!!!

Grahec je danes 26.02. zjutraj odtekla voda. Mož (jaz) jo je peljal v porodnišnico,
kjer je ob 13:40 rodila  user posted image  LUCIJO. Velika je 53 cm in težka 3840g in je zdrava in zelo pridna. 
 
 
(slikce pa ne znam gor dat, prosim za pomoč)


ČESTITKE MAMICI IN NOVOPOČNEM OČKUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 27.2.2009 7:35:09 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:29:15   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo jo, manekenko Lucijo:
 
user posted image

joj, še en angelček, že 11. marčevski otročiček, 5. punčka po vrsti user posted image user posted image user posted image

user posted image ZELO LEPA PUPAuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:37:29   
Lolita23
Jutro!!!

Spala user posted image , zadnje čase mi je ful slabo zjutraj pa zvečer, danes pa še želodec zvija, upam, da nisem kje kakega virusa fasala.user posted image


Spet imamo eno mamico, ka lepo je gledat te male štručke, no sej mi bomo tudi kmalu na istem.Do marca sta le še 2 dneva.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:40:48   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

olla,
 
danes pa je na svet prijokala še ena user posted image  marčevka čeprav ne vem ali njena mamica sodeluje na našem forumu
 
čestitike mamici in atiju pa mali Maji user posted image user posted image user posted image


čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image  a to so kakšni tvoji znanci?


ja, v bistvu moj mož in njen mož delata skupaj; pa ko je bla ona na obali, smo hodili dosti ga žurat

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:40:53   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo jo, manekenko Lucijo:
 
user posted image

joj, še en angelček, že 11. marčevski otročiček, 5. punčka po vrsti user posted image user posted image user posted image


odprem RR zjutraj, pogledam zadnje debate in glej ga zlomka; še ena pupa med marčevkami je prijokala
 
bravo mamici in atiju user posted image  mali Luciji pa veliko cartanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:41:01   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


heiiiiii 
mi smo domaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image



lepo se cartajte user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:46:45   
Anonimen
Jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: spp
jaz sem pa mislila,da kaj ne štima,ker se moj premer bušija ne sklada več s tedniuser posted image user posted image  jaz sem zopet na 36 cm-tud minus 2cmuser posted image user posted image  sam to sem opazla šele doma,tk,da G nisem mogla vprašat zakaj je temu takouser posted image


Sej jst sem prejšnjič (ko se je najprej razdalja zmanjšala za 1cm opazila doma, pa hitro šla brat Puškota, sedaj mi je pa sama povedala, da se je še za en centi zmanjšala razdalja S/F kar pomeni, da je mala res čist nizko, pa še ko je tipala je rekla, d ani čudno da me vse navzdol boli in tišči.

Tko punce, še malo, malo pa tu marec! user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:49:16   
julam
morgen!
Danes je pa menda prvo jutro, da ga imam frej. Je mož prvič oba poba peljal v vrtec. Mi3 se ponavad poštimamo tipi topi, fantje so pa danes ustvarili tak kaos, da je možek ugotovil, da bi bilo skor boljše, da gre on rodit user posted image user posted image user posted image . Jao, bo še pestro, ko me ne bo.


punce, 27. smo! Ta dva dni bomo pa menda že zdržale. user posted image user posted image user posted image No, mene lahko prime vsak trenutek, danes ponoči se mi je okrog mehurja vsee tako napihnilo, da sem bila že v nizkem štartu, daa mi voda odteče. V prvo mi je ravno sredi noči na poti iz spalnice v WC.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:53:08   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: spp
jaz sem pa mislila,da kaj ne štima,ker se moj premer bušija ne sklada več s tedniuser posted image user posted image  jaz sem zopet na 36 cm-tud minus 2cmuser posted image user posted image  sam to sem opazla šele doma,tk,da G nisem mogla vprašat zakaj je temu takouser posted image


Sej jst sem prejšnjič (ko se je najprej razdalja zmanjšala za 1cm opazila doma, pa hitro šla brat Puškota, sedaj mi je pa sama povedala, da se je še za en centi zmanjšala razdalja S/F kar pomeni, da je mala res čist nizko, pa še ko je tipala je rekla, d ani čudno da me vse navzdol boli in tišči.

Tko punce, še malo, malo pa tu marec! user posted image





Naš je že čisto v sramni kosti zagozden, sploh nima prostora migat in me potem z rokicami v kosti nabija. Pravi moj G, da je DOBRO!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:54:54   
mama_milchy
Dobro jutro,

izvolite user posted image  in pa user posted image .....

spali smo superca, celo noč, no ob 4-ih sem mogla na WC ampak je bla noč taprava...jutro pa tudi....

zdaj pijem kavico, pol grem cunje obesit, ker je stroj čez noč opral in z možekom greva v trgovino...

Žigec je brez vročine, nekaj kašlja ma upam, da ne bo kaj resnega iz tega nastalo......

zdaj pa samo še 2dni noge skup tiščat pol pa v user posted image  da prijokajo marčevki....

aja, naslov teme, ko bomo čvekale o naših user posted image ? dejmo z idejami na plan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:56:39   
Lolita23
Zakaj men pod S/F piše v ulomku x ulomjeno z 3??? A ve katera zakaj in kaj to pomeni, ker mi po celem dol v tej vrstici tak piše, mislim v ulomkih??'

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:56:58   
sanna
Jutro čvekice. Pa se končno le bliža tale naš marec. Čestitke za novo pupiko user posted image ! Sami lepi dojenčki... Z vsakim novim dojenčkom, tudi jaz že komaj čakam na svojega.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 7:58:19   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy



zdaj pa samo še 2dni noge skup tiščat pol pa v user posted image  da prijokajo marčevki....





Sem možeku včeraj povedala, da sem praktično še zaprta in da bi se lahko končno čez vikend spet pocrkljala. Odgovor: nič se ne bomo igrali... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 8:18:43   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

OBVESTILO!!!!

Grahec je danes 26.02. zjutraj odtekla voda. Mož (jaz) jo je peljal v porodnišnico,
kjer je ob 13:40 rodila  user posted image  LUCIJO. Velika je 53 cm in težka 3840g in je zdrava in zelo pridna. 
 


user posted image user posted image user posted image čestitke celi družinici!!!


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 8:19:27   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: julam

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
zdaj pa samo še 2dni noge skup tiščat pol pa v user posted image  da prijokajo marčevki....

Sem možeku včeraj povedala, da sem praktično še zaprta in da bi se lahko končno čez vikend spet pocrkljala. Odgovor: nič se ne bomo igrali... user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image , očitno se mu ne mudi user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 8:24:53   
pocka
Dobro jutro...vidim,da se je začelo spet nekaj dogajat, no saj je cajt, zdaj so vse prišle iz P, zdaj je nova runda na vrsti.user posted image
Spala sem super, ampak Taja je spet ob 6 bila pokonci, nas očitno pripravlja na novega člana...user posted image ...jaz že kuham, danes bo jota za kosilo...pa torbo bi si morala pripravit, mislim,da bi bil že cajt,da kaj na kup zmečem...user posted image

felix - ko končaš umetnijo,pa le pokaži, kaj si ustvarila

A mislite,da bom šla 16.3. rodit, ja no,v redu, bi bilo fajn, ker imamo v planu 15. praznovati rojstni dan od Taje, tko,da 16. imam čas.user posted image Moj sodelavec ima tudi oba sina na isti dan rojena...

Ne spomnim se kaj ste še čvekale,da bi pokomentirala...




_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 8:26:58   
sanna
Julam, tudi pri nas je isto. Tako, da bomo še nekaj časa na suhem user posted image  .  Danes pa je moj otročiček takoooo živahen, da komaj sedim. Izgleda, da mu kar odgovarja v trebuhu, da se mu tudi na rok ne bo nikamor mudilo.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 8:57:27   
dana
Čestitke Grahec za Lucijouser posted image
Joj ko gledam te slikce že komaj čakam, da vidim svojegauser posted image

Tasa dobrodošla doma. Najbrž si zelo vesela, ko sta končno doma.




(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




koliko ste stari? :)
marjetica23



do 20 (7%)

20-25 (17%)

25-30 (29%)

30-35 (30%)

35-40 (9%)

več kot 40 (7%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!