|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:46:06   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pupa zdrži še 27 ur pa bo že marec user posted image


fest noge skup tišči user posted image



delam na tem, pa me vseen vsake pol ure grabi user posted image



Če pa se bo resno začelo, ti pa želim, da čim hitreje mine user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:46:44   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Pupa zdrži še 27 ur pa bo že marec user posted image


fest noge skup tišči user posted image



delam na tem, pa me vseen vsake pol ure grabi user posted image



Če pa se bo resno začelo, ti pa želim, da čim hitreje mine user posted image


se podpišem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:49:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

jasna-mislim da si narobe razumela...s tem sem mislila da me brcike bolijo...user posted image


Ja, ja sem te prav razumela. Mene tudi brcike bolijo. Pa mi je G rekla, da zato ker je otrok že tako nizko in ker so vezi že zrahljane. Pa včasih imam občutek kot da se bom polulala in da imam poln mehur. Pa grem na wc in gre sam par kapljic... Ampak sej bo kmalu bolje. user posted image

(odgovor članu pondelak)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:53:51   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  nova slikca Anžeta in Tomaža user posted image user posted image user posted image user posted image


iiiiiiiiiii, to je pa prva slikica, ko sta oba skupaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:55:28   
lejca
Cer..

koncno spet prsla do PC-ja. Moj ga cist okupira ,ko pa je fraj se mi pa ne da..user posted image

Vidim,da sta ze pocas v nizkem startu...Pupa javi se ,kako si?
In kako je KOKICA?Kaj novic?

danes sem imela pregled, mali je tezek ze 3075g in velik 50 cm...sem se vedno zaprtauser posted image ...naslednji pregled imam naslednji petek..6.3. , v torek greva z mojim v P pogledat kako je zrihtano in kje bomo rodiliuser posted image .
 
te zadnje dni sem ful tecna, hormoni mi nihajo razpolozenje gor in dol...ne da se mi vec in tud jaz bi ze tako rada spala na trebuhuuser posted image
 
lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:56:54   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Kokica32 - Upam, da sedaj že carta in da je z obema vse ok.

felix7 - Vidim, da si dobila čisto na koncu nosečnosti umetniški navdih - lepo! user posted image

Pupa - Kako v nizkem štartu???? Še felix gre, pa ne bo nobene več, ki ji bomo lahko posredovale da smo rodile??? Pa srečno Pupa!




Kokica se ni še nič javila... mogoče že pestva, v tem primeru naj kar uživa user posted image

Moj navdih... ja, bolje pozno kot nikoli user posted image

ne ne, jaz pa še ne mislim iti user posted image  bova s Pupo tako naštimale, da bo vsaj ena od naju dežurala, tako da moram počakat vsaj tok dolgo, da se Pupa iz P vrne user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 21:58:43   
lejca
Danes sva z mojim izbrala pedijatrinjo, se nama zdi ful fajna ,je rekla da jo lahko kadarkoli poklicem,ce bom imela probleme..tudi domaco st. mi je dala.user posted image user posted image user posted image
Mi je dala nasvet , da naj zacnem dojiti takoj in v casovnem razmiku 5minut na eni dojki in potem 5 minut na drugi..prve dni, potem postopoma vec casa....da naj bi se tako izognila ragad in mastitisa...

a so to vam tud kej rekli?

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:05:07   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Danes sva z mojim izbrala pedijatrinjo, se nama zdi ful fajna ,je rekla da jo lahko kadarkoli poklicem,ce bom imela probleme..tudi domaco st. mi je dala.user posted image user posted image user posted image
Mi je dala nasvet , da naj zacnem dojiti takoj in v casovnem razmiku 5minut na eni dojki in potem 5 minut na drugi..prve dni, potem postopoma vec casa....da naj bi se tako izognila ragad in mastitisa...

a so to vam tud kej rekli?


super pediatrinjo si si potem izbrala... to si jaz še nisem, kaj se ne rihta to po porodu? no lepo da ti je že zdaj tako svetovala, bom še jaz upoštevala ta nasvet...mogoč mi bo pa prav prišel...

pa user posted image user posted image user posted image za pregled


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:08:18   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Cer..

koncno spet prsla do PC-ja. Moj ga cist okupira ,ko pa je fraj se mi pa ne da..user posted image

Vidim,da sta ze pocas v nizkem startu...Pupa javi se ,kako si?
In kako je KOKICA?Kaj novic?

danes sem imela pregled, mali je tezek ze 3075g in velik 50 cm...sem se vedno zaprtauser posted image ...naslednji pregled imam naslednji petek..6.3. , v torek greva z


lejca, cestitke za pregled user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:09:32   
lejca
Nobady midva sva jo ze zdej izbrala,da je ne bom potem iskala ,ko pridem iz P...pa ce bi mela probleme z dojenjem ,ker pri nas ne hodi naokrog patronazna....pa mi bo tud takoj naredla pregled za malega ko pridemo iz P...in potem enkrat na mesec...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:10:39   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


lejca, cestitke za pregled user posted image user posted image user posted image


hvala felix, ti kako si? 

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:12:19   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: felix7


lejca, cestitke za pregled user posted image user posted image user posted image


hvala felix, ti kako si? 


hvala, dobro, samo malce nestrpna, ko že vse rojevajo user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:15:25   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Nič punce jaz sem imela obiske zdaj grem pa počivat.

pupa upam, da ti uspe do marca počakat, če pa ne srečno(zgleda je mali čakal, da se mami poročiuser posted image user posted image )

Kokica držim pesti

S
pps jaz bi tud šla, pa ne kaže ničuser posted image user posted image Jutri, zvečer zarad meneuser posted image user posted image user posted image

Nobady kdaj greva???
user posted image user posted image

Nič grem spat, dost heca

Lahko noč





ja tak ko smo se zmenleuser posted image ... nč prej kot čez čez 26ur in 15min user posted image



zmenjen, če greš kaj prej, pa se upiraj do nedeljeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:16:26   
lejca
Tudi jaz zelo nestrpna , ampak na pozitiven nacin..je menda moj bolj  user posted image

Danes sva rekla G ,da bi rad bil moj zraven pri porodu in da bi rad prerezal popkovnico...je rekel,da ni problemov in da bodo pocakali tudi,da neha popkovnica utripati in jo bo sele potem prerezal user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:20:11   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Nič punce jaz sem imela obiske zdaj grem pa počivat.

pupa upam, da ti uspe do marca počakat, če pa ne srečno(zgleda je mali čakal, da se mami poročiuser posted image user posted image )

Kokica držim pesti

S
pps jaz bi tud šla, pa ne kaže ničuser posted image user posted image Jutri, zvečer zarad meneuser posted image user posted image user posted image

Nobady kdaj greva???
user posted image user posted image

Nič grem spat, dost heca

Lahko noč





ja tak ko smo se zmenleuser posted image ... nč prej kot čez čez 26ur in 15min user posted image



zmenjen, če greš kaj prej, pa se upiraj do nedeljeuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image to bi mogla bolj js tep rečt, ker si ti bolj kritična ko jst...men se še nikamor ne mudi, sam želja je 1.3user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:21:30   
felix7
Pupa gre pa zdajle v P user posted image user posted image user posted image  popadke ima sicer na pol urce, ampak ima pa precej visok pulz, pa so ji rekli, naj se pride pokazat. Čeprav obstaja verjetnost, da jo pošljejo nazaj domov...
Jaz jo itak hecam, naj zdrži do marca user posted image  Ampak punca ima visok prag bolečine in se dobro drži, bravo naša šašavka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

pa spet ne bom mogla spat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:27:50   
lejca
Pupa drzi se ,smo s teboj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:32:20   
lejca
Kak je ze pozno...s mi ze tak drema.. vas pozdravljam..pridne bodite!!
Lahko noc!

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:34:21   
julam
No, predno grem vodoravno, samo še en hiter Hello. kaj je zdej to, a nisem jaz  prva na vrsti? In zadnji bodo prvi ali kako? madonca punce, SAMO 2 NOČI no, boste pa ja zdržale. Jaz sploh ne razmišljam več o PDPju, brez veze user posted image . V bistvu razmišljam, kaj vse nas čaka drug teden in sploh ne dojemam, da bom verjetnouser posted image drug teden zibala ne pa mladino okrog razvažala. user posted image user posted image user posted image Kar naeknrat se mmi je neki v glavi zataknilo, sploh se mi ne zdi, da bomo zdaj zdaj rodil. No, mogoče pa ne bomo user posted image . Boste me vse šišnle.


Jasna, vse, kar napišeš o svojem počutju je, kot bi brala sebe. neverjetno. Mogoče se pa res srečava, bi bilo fino enkrat za spremembo imet eno "znanko" v P.  

Kakorkoli, KOKiCa, upam, da je že mimo in da že veselo, presrečno strmiš v malo šstručko in ne dojemaš čudeža narave.

Pupa, tebi pa želim, da se 2v1 vrneš domov in še malo počakaš. Če pa ne, pa hitro in lahko pot v RIm!




(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:38:11   
julam
Lejca, ti boš v IT rodila, ne?Ti nas kar obveščaj, kakšna je kaj doktrina čez mejo, vsak dober nasvet hudičevo prav pride. In o dojenju se pri nas res ne govori veliko, mislim konkretnih nasvetov.

Meni je sicer  dojenje obakrat laufalo, flaške nismo imel nobene, ampak nikol ne veš, saj je odvisno od obeh strank. Fanta sta bila dobra jedca, moje mini mlekarne pa so proizvajale čudež - glede na "velikost". NO, se pustim presenetiti tudi tokrat, kar bo, bo.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:39:39   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: julam

No, predno grem vodoravno, samo še en hiter Hello. kaj je zdej to, a nisem jaz  prva na vrsti? In zadnji bodo prvi ali kako? madonca punce, SAMO 2 NOČI no, boste pa ja zdržale. Jaz sploh ne razmišljam več o PDPju, brez veze user posted image . V bistvu razmišljam, kaj vse nas čaka drug teden in sploh ne dojemam, da bom verjetnouser posted image drug teden zibala ne pa mladino okrog razvažala. user posted image user posted image user posted image Kar naeknrat se mmi je neki v glavi zataknilo, sploh se mi ne zdi, da bomo zdaj zdaj rodil. No, mogoče pa ne bomo user posted image . Boste me vse šišnle.



a ne? kar vsem se nekam mudi user posted image  se mi zdi, da se ti še prav dobro držiš, pa da boš še malo z nami user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:45:10   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: julam

No, predno grem vodoravno, samo še en hiter Hello. kaj je zdej to, a nisem jaz  prva na vrsti? In zadnji bodo prvi ali kako? madonca punce, SAMO 2 NOČI no, boste pa ja zdržale. Jaz sploh ne razmišljam več o PDPju, brez veze user posted image . V bistvu razmišljam, kaj vse nas čaka drug teden in sploh ne dojemam, da bom verjetnouser posted image drug teden zibala ne pa mladino okrog razvažala. user posted image user posted image user posted image Kar naeknrat se mmi je neki v glavi zataknilo, sploh se mi ne zdi, da bomo zdaj zdaj rodil. No, mogoče pa ne bomo user posted image . Boste me vse šišnle.



a ne? kar vsem se nekam mudi user posted image  se mi zdi, da se ti še prav dobro držiš, pa da boš še malo z nami user posted image



vedno boljš user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:50:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: julam
Jasna, vse, kar napišeš o svojem počutju je, kot bi brala sebe. neverjetno. Mogoče se pa res srečava, bi bilo fino enkrat za spremembo imet eno "znanko" v P.  


user posted image Ja, bi bilo fino. Že v prejšnji nosečnosti smo se hecali kdo bo s kom cimra, pa je naneslo, da sva bile res dve isti dan naročeni za sprožitev poroda. Sva se preko ZS opisale, da bi se našli... pa je mene prijelo samo od sebe že prej ponoči. In sva bili v sosednjih soba nato, pa srečali sva se na UZ kolkov, ko so jih imeli naši bebiji, ampak to sva ugotovili katera je katera šele potem, ko sva bile že doma.

Drugače pa se tudi jaz ne zavedam, da sem tik pred porodom, da se bo življenje zopet spremenilo 100 na uro (preden se ne navadimo na nov "red", na novosti, ki nam jih bo naša pupi prinesla). Kar stisne me ob misli na porod, na novega člana... kar nekako nisem pripravljena. Ne psihično, ne fizično, ampak to ne bi bila tudi če bi lahko podaljšala za 2 meseca. Pa ko gledam sinka se sprašujem, če bom fer do obeh. Da se bom obema posvečala enako... sedaj ima Jure najino 100% pozornost, kaj pa potem... saj vem, da se ljubezen množi, ampak kar ne vem kako bo. In vsak dan ko vstanem še v enem kosu, si zaželim, da vsaj še kakšen dan ne bi šla rodit.

(odgovor članu julam)
  Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:51:22   
julam
POZABILA SEM glasovat: ful ful ful mi je všeč zvončki in trobentice 09. user posted image user posted image user posted image

Razmišljam pa, kolk je smiselno že odpirat temo na Dojenčku, saj bodo februarke v končnem tako pred nami s problemčki in težavicami, da bodo slej ko prej verjetno zajadrale med februarčke. user posted image No, samo misel... V končnem je meni vseeno. samo je razlika vsak teden pri novorojenčkih ...

Ah, spet sem modra user posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
27.2.2009 22:58:37   
julam
jasna, jaz si vsak dan zaželim porod brez šivov, samo da bi se lahko čim prej posvetila fantoma. Ja, ljubezen se res množi, ampak je včaasih res težko bit fer do vseh strank. Da ohraniš tisto zdravo pamet, da ne pretiravaš v nobeno skrajnost. Da znaš vključit stareejšega, da mu brez popuščanja, razvajanja, pomilovanja,... dokažeš, da je še vedno ljubljen.... ni enostavno na začetku. Tudi pri nas ne bo, pa se pozornost že zdaj deli na 2. Ampak vidim, da bosta imela težave s sprejemanjem novega in nepoznanega.

Vsek mnogorodkam: čim lažje in hitrejše prilagajanje nam želim. Za ljubezen vem, da jo bo povsod dovolj!!


(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?