|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:23:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

user posted image ola
ker sem vmes padla iz seznama, me pa sedaj ponovno napleskajte:
Piamaria (30), user posted image 3 tjauser posted image  2 fanta, PDP: 25. Marec, P- Ljubljana, pričakujemo user posted image  našega tretjega seveda, +13 kg; pregled 17.2. 2009user posted image
 
Hvala!
Bravo vsem že mamicam , ki so Marčevkeuser posted image , srečno dojenčkomuser posted image user posted image in pogumno furanje dalje:)user posted image


Welcome back Piamaria! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image  sej se lahk večkrat oglasišuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:24:19   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

no, če smo že pri opravkih, pa js še dans šibam na socialno, da zrihtam, pol si pa oddahnem! user posted image
da boš fajn rihtala :)


jp, zdaj pa res grem! user posted image user posted image user posted image user posted image lepo čvekajte še naprej!



Fajn rihtaj! user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:24:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image za 7. deluser posted image user posted image user posted image

pa pa

Dobro jutrouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:24:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: piamaria

user posted image ola
ker sem vmes padla iz seznama, me pa sedaj ponovno napleskajte:
Piamaria (30), user posted image 3 tjauser posted image  2 fanta, PDP: 25. Marec, P- Ljubljana, pričakujemo user posted image  našega tretjega seveda, +13 kg; pregled 17.2. 2009user posted image
 
Hvala!
Bravo vsem že mamicam , ki so Marčevkeuser posted image , srečno dojenčkomuser posted image user posted image in pogumno furanje dalje:)user posted image


Welcome back Piamaria! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image  sej se lahk večkrat oglasišuser posted image



A si mene mislila, Spps??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:25:39   
KOKICA32
Sedaj sem posteljo preoblekla, pa sem tak zmatrana...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:26:13   
tasa_m
jaoooo 3 stari dedi.. user posted image user posted image user posted image kje sem jaz mlade vidla mi ni jasno.. user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:27:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jaoooo 3 stari dedi.. user posted image user posted image user posted image kje sem jaz mlade vidla mi ni jasno.. user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  a si gledala brez očal?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:27:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jaoooo 3 stari dedi.. user posted image user posted image user posted image kje sem jaz mlade vidla mi ni jasno.. user posted image

user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ki pa se je še te en zgubo? Mogoče je pa ta, ki se skriva, najboljši????

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:28:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sedaj sem posteljo preoblekla, pa sem tak zmatrana...user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image si si lušte naredla,ko si jo šla preoblačituser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:32:44   
Pupa7
dobro jutro pupe čvekaste user posted image user posted image user posted image

evo še mene, da pomagam pisat user posted image

taša oprost no,če si se od mene nalezla user posted image user posted image user posted image (kok sm se pa narežala, pa moj tud)

šaša, ti si pa nočno mela dans, me zanima kdaj te bo zmankal user posted image

novo fajn rihtaj !


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:33:00   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sedaj sem posteljo preoblekla, pa sem tak zmatrana...user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image si si lušte naredla,ko si jo šla preoblačituser posted image


A za spanje misliš? Ne....user posted image Moram bit pridna danes, da mam pol vikend fraj! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:36:06   
Pupa7
kokica kaj pa maš tašnega za nardit user posted image sej vse lahko počaka user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:36:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
user posted image user posted image user posted image user posted image ki pa se je še te en zgubo? Mogoče je pa ta, ki se skriva, najboljši????
kaj pa vem kje je še 1.
Nasjvečja finta pa da sta še zdaj ona 2 šla pa mi je samo en ostal..user posted image user posted image ampak je vseeno stari user posted image user posted image
je pa prijazen nimam kaj.
Samo za pucat bom tud tolko mela da mi je že zdaj slabo..user posted image user posted image
Kokica oglasi se kaj..jaz bom tud mogla posteljo preoblečt po tem ko bo fertik.. user posted image user posted image

Pupa, pocka, nina00 dobro jutroo user posted image

Piamaria dobrodošla.. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:38:00   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
user posted image user posted image user posted image user posted image ki pa se je še te en zgubo? Mogoče je pa ta, ki se skriva, najboljši????
kaj pa vem kje je še 1.
Nasjvečja finta pa da sta še zdaj ona 2 šla pa mi je samo en ostal..user posted image user posted image ampak je vseeno stari user posted image user posted image
je pa prijazen nimam kaj.
Samo za pucat bom tud tolko mela da mi je že zdaj slabo..user posted image user posted image
Kokica oglasi se kaj..jaz bom tud mogla posteljo preoblečt po tem ko bo fertik.. user posted image user posted image

Pupa, pocka, nina00 dobro jutroo user posted image

Piamaria dobrodošla.. user posted image



taša leti pa vse prekrij s kako staro rjuho, ker to bo svinjarija nonplus ultra user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:40:31   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
user posted image user posted image user posted image user posted image ki pa se je še te en zgubo? Mogoče je pa ta, ki se skriva, najboljši????
kaj pa vem kje je še 1.
Nasjvečja finta pa da sta še zdaj ona 2 šla pa mi je samo en ostal..user posted image user posted image ampak je vseeno stari user posted image user posted image
je pa prijazen nimam kaj.
Samo za pucat bom tud tolko mela da mi je že zdaj slabo..user posted image user posted image
Kokica oglasi se kaj..jaz bom tud mogla posteljo preoblečt po tem ko bo fertik.. user posted image user posted image



Tasa- user posted image user posted image user posted image , a tak hudi je????user posted image user posted image user posted image user posted image >Te pa že ni tak star, če ga boš še ponucala! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:41:44   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kokica kaj pa maš tašnega za nardit user posted image sej vse lahko počaka user posted image


Kaj pa mislič, da je moja okupacija, zadnji mesec in pol? Špilanje igre, ki se ji reče Hausfrau! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:42:44   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
user posted image user posted image user posted image user posted image ki pa se je še te en zgubo? Mogoče je pa ta, ki se skriva, najboljši????
kaj pa vem kje je še 1.
Nasjvečja finta pa da sta še zdaj ona 2 šla pa mi je samo en ostal..user posted image user posted image ampak je vseeno stari user posted image user posted image
je pa prijazen nimam kaj.
Samo za pucat bom tud tolko mela da mi je že zdaj slabo..user posted image user posted image
Kokica oglasi se kaj..jaz bom tud mogla posteljo preoblečt po tem ko bo fertik.. user posted image user posted image

Pupa, pocka, nina00 dobro jutroo user posted image

Piamaria dobrodošla.. user posted image



taša leti pa vse prekrij s kako staro rjuho, ker to bo svinjarija nonplus ultra user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image mega, gama! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:43:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dobro jutro pupe čvekaste user posted image user posted image user posted image

evo še mene, da pomagam pisat user posted image

taša oprost no,če si se od mene nalezla user posted image user posted image user posted image (kok sm se pa narežala, pa moj tud)

šaša, ti si pa nočno mela dans, me zanima kdaj te bo zmankal user posted image

novo fajn rihtaj !

mene tuduser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:44:09   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kokica kaj pa maš tašnega za nardit user posted image sej vse lahko počaka user posted image


Kaj pa mislič, da je moja okupacija, zadnji mesec in pol? Špilanje igre, ki se ji reče Hausfrau! user posted image user posted image user posted image



desperate one user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:44:27   
KOKICA32
Joj, jaz pa imam danes napad lakote...sem pojedla že sklečko grisolina s kakovom, banano, tri kose toasta z česnovim namazov, spila 1 liter vode..pa bedim komaj od 06.00 h..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:45:00   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kokica kaj pa maš tašnega za nardit user posted image sej vse lahko počaka user posted image


Kaj pa mislič, da je moja okupacija, zadnji mesec in pol? Špilanje igre, ki se ji reče Hausfrau! user posted image user posted image user posted image



desperate one user posted image user posted image user posted image



A pri tebi je kaj drugače?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:45:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Joj, jaz pa imam danes napad lakote...sem pojedla že sklečko grisolina s kakovom, banano, tri kose toasta z česnovim namazov, spila 1 liter vode..pa bedim komaj od 06.00 h..user posted image user posted image user posted image
še bo dolg daaan...maš vsaj poln hladilnik?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:48:03   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kokica kaj pa maš tašnega za nardit user posted image sej vse lahko počaka user posted image


Kaj pa mislič, da je moja okupacija, zadnji mesec in pol? Špilanje igre, ki se ji reče Hausfrau! user posted image user posted image user posted image



desperate one user posted image user posted image user posted image



A pri tebi je kaj drugače?



precej, ker ma hišna opravila moj čez user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz mam okupacijo psa čuvaja, če kdo kaj če ga fejst nalajam, to je vse user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Pupa7 -- 13.2.2009 9:49:09 >


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:54:00   
spps
feliša,daaaaaaan!

a ti hodiš najprej na rodili smo,da preveriš,če še je katera naših šla?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009 - 7. del :)
13.2.2009 9:55:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kokica kaj pa maš tašnega za nardit user posted image sej vse lahko počaka user posted image


Kaj pa mislič, da je moja okupacija, zadnji mesec in pol? Špilanje igre, ki se ji reče Hausfrau! user posted image user posted image user posted image



desperate one user posted image user posted image user posted image



A pri tebi je kaj drugače?



precej, ker ma hišna opravila moj čez user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz mam okupacijo psa čuvaja, če kdo kaj če ga fejst nalajam, to je vse user posted image user posted image user posted image

sej kmalu boš lahk spet glavnauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ljubosumje
binyy

Ali je vaš partner ljubosumen?

pretirano (10%)

bolano (5%)

sploh ni (23%)

malo (63%)


Število vseh glasov: 250

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!