|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mešani zakon
24.2.2009 23:49:43   
mika
veveričica, ti si pa hudauser posted image ...ne bituser posted image .

se spomnim nekaterih vaških ženic pri moji babici. Bile so pri vsaki maši, molile boga tako ponižno, bognedaj pa da si se jim kaj zameril.... roke k višku in....O bog ti ne daj sreče....madona, kdo je pol pravi kristjanuser posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mešani zakon
24.2.2009 23:57:36   
veveričica
MIKA RES SEM JEZNA NA NJO.TKO JE TO PRI NAS ISTO ŽIVIM NA VASI IN TO ŠE BOLJ POZNAMuser posted image VEČINA TISTIH MAMC IN ZAVEDNIH DRUŽINC KI  VISIJO PRI MAŠI SO HUJŠI  OD TISTIH MALO  MANJŠIH VERNIKOV.PA SAJ SE RAZUMEVAuser posted image POMEMBNO JE KAJ  IMAŠ V SEBI  NE DA SE KAŽEŠ IN PAMETUJEŠ DRUGIM

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mešani zakon
25.2.2009 0:06:37   
mika
Veverčica, predvidevam, da si na RR nova uporabnicauser posted image  in verjetno ne veš, da velike črke pomenijo kričaaaaaaaaaaaanje. Name pa verjetno nisi kričala, a neuser posted image  in takrat pišemo z malimi črkami. Sem se tako razvadila tukaj, da se še mi velikih začetnic ne da pisatuser posted image

In ja, pomembno je kar nosimo v sebiuser posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mešani zakon
25.2.2009 0:15:55   
veveričica
user posted image Mika  oprosti nisem vedela.Sem nova na tem forumu.kaj ti tudi ne moreš spat

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mešani zakon
25.2.2009 0:25:50   
mika
neeeeeeeeeeeeeee, jutri  oz. danes pa vstanem ob 5ih, da pridem k sebi, pol pa na šiht.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:10:30   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: African queen

3.  ne more biti npr. krscen in hkrati obrezan,

mladamamica,zakaj pa ne?

lahko, ampak ni potem ni musliman, če je krščen, a razumeš kaj čem povedat?

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:12:49   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

**** pa nisi spet ti  ful pametnauser posted image muslimani praznujejo novo leto  in  poznam tudi takšne ki jejo svinjino in pijejo alkohol user posted image ti pa ker si zavedna misliš da so vsi takšniuser posted image in sklepam da si zelo nesrečna ženska,ker imaš toliko dela z vsemiuser posted image  ljubim te

to so takšni, ki so muslimani po imenu, kot pravi ****, ampak če ta "kolega" gleda kako bo opremil stanovanje, da bo po "muslimansko", potem naj bo musliman v vseh pogledih. "pravi" muslimani ne praznujejo novega leta, ne jejo svinjino in ne pijejo alkohol. zakaj pa je nesrečna? ker je muslimanka?

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:13:56   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: African queen

3.  ne more biti npr. krscen in hkrati obrezan,

mladamamica,zakaj pa ne?

lahko, ampak ni potem ni musliman, če je krščen, a razumeš kaj čem povedat?


Kako da ne?. Kdo pa je rekel, da jaz kot krščanka ne morem prestopiti v muslimansko vero. Kdo mi bo to prepovedal? Ali me enostavno ne bi sprejeliuser posted image

Ali pa če daš  sina obrezat(Zaradi nevem kakšnih razlogov) in krstit in je pač obrezan kristjan.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:15:08   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Brez zamere ampak ta kolega je za mene osebno musliman samo po imenu. Oziroma se isce pa niti ne ve kaj isce...
 
****, kako pa to veš? A zato, ker ne živi 100% po koranu?

ne, jaz tudi ne živim po kur`an-u, ampak po čem ti sklepaš da je musliman? ker se je v zrelih letih odloču, da bo po stanovanju imel zeleno, da bo poslušal bosansko muzko?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:16:42   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: African queen

3.  ne more biti npr. krscen in hkrati obrezan,

mladamamica,zakaj pa ne?

lahko, ampak ni potem ni musliman, če je krščen, a razumeš kaj čem povedat?


Kako da ne?. Kdo pa je rekel, da jaz kot krščanka ne morem prestopiti v muslimansko vero. Kdo mi bo to prepovedal? Ali me enostavno ne bi sprejeliuser posted image

Ali pa če daš  sina obrezat(Zaradi nevem kakšnih razlogov) in krstit in je pač obrezan kristjan.

ja, ampak ni musliman, a razumeš? če je krščen ne more bit musliman in krščan hkrati, ma dej prosim te, kao ne razumeš. vsi se moramo odločit za eno vero. ne, da te ne bi sprejeli, ampak ko prestopiš v muslimansko vero, ne moreš biti krščan.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:19:59   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Brez zamere ampak ta kolega je za mene osebno musliman samo po imenu. Oziroma se isce pa niti ne ve kaj isce...
 
****, kako pa to veš? A zato, ker ne živi 100% po koranu?

ne, jaz tudi ne živim po kur`an-u, ampak po čem ti sklepaš da je musliman? ker se je v zrelih letih odloču, da bo po stanovanju imel zeleno, da bo poslušal bosansko muzko?


Ah kje pa. Ampak če on pravi, da je musliman potem je že musliman, a ne.  Kdo smo mi, da bi o tem odločali. Si to kar čutiš, pa čeprav mogoče ni po vseh pravilih. in če želi imeti muslimansko barvo, neglede na to katera je, jo pač ima, pa če je prava ali ne...on verjame, da jeuser posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mešani zakon
25.2.2009 7:23:45   
mika
ne, da te ne bi sprejeli, ampak ko prestopiš v muslimansko vero, ne moreš biti krščan.
 
Glej, mene so starši krstili, a zato ker sem prejela sv. krst, ne bi mogla nikoli bit muslimankauser posted image  in tudi če sprejmem vse kar se tiče muslimanske vere...se total spreobrnem in živim  muslimansko vero


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mešani zakon
25.2.2009 8:11:14   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika

ne, da te ne bi sprejeli, ampak ko prestopiš v muslimansko vero, ne moreš biti krščan.
 
Glej, mene so starši krstili, a zato ker sem prejela sv. krst, ne bi mogla nikoli bit muslimankauser posted image  in tudi če sprejmem vse kar se tiče muslimanske vere...se total spreobrnem in živim  muslimansko vero
 
lej, al bod ateist al pa veruj v eno vero. sploh ne razumem kaj bi rada. če se češ spreobrnit in bit muslimanka, ne moreš biti vsega po malo. sploh ne vem kaj češ. pač se "odločiš" za eno vero in to je to. nevem no. uglavnem. bistvo je, da sem hotla reč da če si krščen in imaš po hiši vse "zeleno" ne pomeni da si "pravi" musliman, al pa če si musliman in piješ. sicer pa itak nisem vernik in nisem proti vernikom. vsak se odloči komu in koliko bo veroval in česa se bo držal. tudi sama pijem alkohol, čeprov sem muslimanka, ampak ne tretiram tega tako, da se poročim recimo s srbom in opremim stanovanje po muslimansko. uglavnem, če razumeš prov, če ne pa si misli svoje.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mešani zakon
25.2.2009 8:37:29   
mika
MLADAMAMICA, sprašujem hipotetično, ne mislim se spreobrnituser posted image .


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mešani zakon
25.2.2009 9:23:56   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
MLADAMAMICA, sprašujem hipotetično, ne mislim se spreobrnituser posted image

Tudi jaz odgovarjam tako. lahko se spreobrneš, ampak moraš pred tem dobro premislit, vzeti islam in umakniti krščanstvo. no ti povem bolj po domače, npr si zelis posvojiti otroka, in pol se kr neki premisljujes. otroka ne mores vrniti. lahko, ampak to ni to. torej tako je tudi z vero. jaz vem da se nikoli ne bi spreobrnila v nobeno, kljub temu da vem da so vse dobre. nobena te ne uči slabega, ampak imam svojo in spoštujem druge.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mešani zakon
25.2.2009 10:46:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

MIKA NE NE NE  SAJ VEŠ ONA JE ZELO PAMETNA IN MI SMO VSI NEUMNI.POZNAM MUSLIMANE KI SO ZELO DOBRI LJUDJE AMPAK NOBEDEN NI TAKO VEROLJUBEN IN ZAVEDEN KOT TI KI SI PRAVA KAČA.RES MI GREŠ NA BRUHANJE


ZAHTEVAM OPRAVICILO!!

In ja vpijem. Niti malo me ne poznas, pa tudi ce bi me nimas nobene pravice zaliti.


(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mešani zakon
25.2.2009 10:49:38   
Anonimen
Vse ostalo o Islamu in pa kdo je musliman in kdo ne in kaj in kako....bla, bla,bla... ne mislim komentirat.
Kdor pozna sheriat ze ve kako in kaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mešani zakon
25.2.2009 10:59:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

MIKA RES SEM JEZNA NA NJO.TKO JE TO PRI NAS ISTO ŽIVIM NA VASI IN TO ŠE BOLJ POZNAMuser posted image VEČINA TISTIH MAMC IN ZAVEDNIH DRUŽINC KI  VISIJO PRI MAŠI SO HUJŠI  OD TISTIH MALO  MANJŠIH VERNIKOV.PA SAJ SE RAZUMEVAuser posted image POMEMBNO JE KAJ  IMAŠ V SEBI  NE DA SE KAŽEŠ IN PAMETUJEŠ DRUGIM


In kako ti ves kaj imam jaz v sebi? Kaj pa ti ves o meni?

In raje se zamisli nad seboj ko te tako zjezi ce te samo dobronamerno nekdo povprasa zakaj in ali lazes?

Saj ce nekje zapises da si porocen potem v isti sapi pa drugje spet da nisi in da zivis s fantom, je cisto normalno, da se nekdo spotakne ob to in vprasa kaj zdaj... in zato se ni treba ven past in se dret in me zmerjat. Se da tudi lepo odgovoriti in povedat da je bila napaka storjena v naglici...

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:03:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Brez zamere ampak ta kolega je za mene osebno musliman samo po imenu. Oziroma se isce pa niti ne ve kaj isce...
 
****, kako pa to veš? A zato, ker ne živi 100% po koranu?

ne, jaz tudi ne živim po kur`an-u, ampak po čem ti sklepaš da je musliman? ker se je v zrelih letih odloču, da bo po stanovanju imel zeleno, da bo poslušal bosansko muzko?


Ah kje pa. Ampak če on pravi, da je musliman potem je že musliman, a ne.  Kdo smo mi, da bi o tem odločali. Si to kar čutiš, pa čeprav mogoče ni po vseh pravilih. in če želi imeti muslimansko barvo, neglede na to katera je, jo pač ima, pa če je prava ali ne...on verjame, da jeuser posted image


Ne odlocamo mi in tega da ni musliman ne pravimo mi, temvec sheriat.
Po sheriatu se tocno ve kdo je musliman in kaj te naredi muslimana.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:13:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

MLADAMAMICA, sprašujem hipotetično, ne mislim se spreobrnituser posted image .




Hipoteticno si lahko musliman in krscen, lahko si krscen in obrezan.Hipoteticno je itak vse mozno... toda po pravilih pa tega ni.

Mlada mamica ti je zelela samo dopovedati, da se je treba pri veri odlocit ali si eno ali pa drugo pol pol ne obstaja saj v Islamu ne.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:15:57   
gita10
no moja tema je skrenila s poti. Toliko, da povem, da bom letos 5 dni preživela pri tašči drug dopust bova preživela na morju pa bo. Lahko pa bi bila poročena z Slovencem pa bi taščo gledala vsak dan tako, da sem vsekakor na boljšem.

Tako bom povedala če se nekdo odloči za takšen zakon mora biti res potrpežljiv in ni lahko, predvsem verjetno za žensko kakršna sem jaz ko enostavno mora bit vse po mojem in ko je mož po parih letih želel nekaj svojega jaz enostavno nisem bila pripravljena. Še vedno ga pa nebi zamenjala za nobenega drugega ker je on moški mojega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:18:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

no moja tema je skrenila s poti. Toliko, da povem, da bom letos 5 dni preživela pri tašči drug dopust bova preživela na morju pa bo. Lahko pa bi bila poročena z Slovencem pa bi taščo gledala vsak dan tako, da sem vsekakor na boljšem.

Tako bom povedala če se nekdo odloči za takšen zakon mora biti res potrpežljiv in ni lahko, predvsem verjetno za žensko kakršna sem jaz ko enostavno mora bit vse po mojem in ko je mož po parih letih želel nekaj svojega jaz enostavno nisem bila pripravljena. Še vedno ga pa nebi zamenjala za nobenega drugega ker je on moški mojega življenja.



Zelo lepo napisano. Srecno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:28:32   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

MIKA NE NE NE  SAJ VEŠ ONA JE ZELO PAMETNA IN MI SMO VSI NEUMNI.POZNAM MUSLIMANE KI SO ZELO DOBRI LJUDJE AMPAK NOBEDEN NI TAKO VEROLJUBEN IN ZAVEDEN KOT TI KI SI PRAVA KAČA.RES MI GREŠ NA BRUHANJE


ZAHTEVAM OPRAVICILO!!

In ja vpijem. Niti malo me ne poznas, pa tudi ce bi me nimas nobene pravice zaliti.




****, ne razburjaj se, ker se ne splača. Vevrca mora sama pri sebi pošlihtati zadeve in vzeti kako pomirjevalno sredstvo, da bo sploh lahko sposobna normalne komunikacije s sočlovekom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:34:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: mika

MLADAMAMICA, sprašujem hipotetično, ne mislim se spreobrnituser posted image .




Hipoteticno si lahko musliman in krscen, lahko si krscen in obrezan.Hipoteticno je itak vse mozno... toda po pravilih pa tega ni.

Mlada mamica ti je zelela samo dopovedati, da se je treba pri veri odlocit ali si eno ali pa drugo pol pol ne obstaja saj v Islamu ne.


NISEM MISLIA NA, POL ENO POL DRUGO. sorry, ne kričimuser posted image . Mislila sem predvsem na to, da če je otrok krščen in se kasneje  kot odrasel odloči za muslimansko vero.

gita10, srečno tudi z moje strani in uživajta na dopustuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mešani zakon
25.2.2009 11:41:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika


NISEM MISLIA NA, POL ENO POL DRUGO. sorry, ne kričimuser posted image . Mislila sem predvsem na to, da če je otrok krščen in se kasneje  kot odrasel odloči za muslimansko vero.





O.k sam da ne kricis se ti...user posted image user posted image

Odebeljeno sem : JAZ. user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?