|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avstrijski kinematografi
18.2.2009 20:30:20   
Anonimen
Ali Avstrrrrijci v kinih filme gledajo s podnapisi ali jih imajo sinhronizirane, tako kot Švabi? Rada bi šla na Dunaju v kino, pa ne mislim, če bosta Kate Winslet in Leo di Caprio po nemško govorila user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avstrijski kinematografi
18.2.2009 20:41:21   
soncece24
Meta, pomojem da nimajo podnapisov. user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avstrijski kinematografi
18.2.2009 20:45:41   
rija
vse imajo sinhronizirano.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avstrijski kinematografi
18.2.2009 21:02:40   
Olivija
mal poguglaj,  ker ziher imajo nekateri AUT kinematografi v svoji ponudbi tudi filme z originalnim tonom.
Drugače imajo pa res vse sinhronizirano, ima pa ORF za nekatere filme/oddaje tudi dvokananalsko ponudbo za originalni jezik.
Mi bomo šli v Avstrijo gledat Čarovnico Lili, tam pa ni dileme, ker je itak posneta v nemščini. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avstrijski kinematografi
18.2.2009 21:02:47   
Mišni
Mogoče pa imajo možnost izbire, kot pri nas pri risankah.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 0:14:13   
sanja nk.
ne zihr vse sinhronizirano....user posted image lahko se sama prepričaš da je res....
samo nimi jasno zakaj bi šla rada v tujino v kino
fsm

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 8:41:25   
puncica
tole mi nikol ne bo jasno kak so lahko tak bedasti, pa ne vem al so vsi nemci pa avstrici glupi al kaj? user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 8:42:50   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

vse imajo sinhronizirano.


Točno tako. Ma, saj se navadiš....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 8:42:52   
rija
a zato ker sinhronizirajo so pa glupi ali kajuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 8:45:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

tole mi nikol ne bo jasno kak so lahko tak bedasti, pa ne vem al so vsi nemci pa avstrici glupi al kaj? user posted image


TO pa tudi jaz ne razumemuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 11:48:34   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

tole mi nikol ne bo jasno kak so lahko tak bedasti, pa ne vem al so vsi nemci pa avstrici glupi al kaj? user posted image


TO pa tudi jaz ne razumemuser posted image


meni se je zdelo pa podnaslavljane tako nazadnjaško, ko smo se preselili (Avstrijci so takrat predvajali s podnapisi samo npr. The Monsters ali pa Adams family). In btw. nemci zelo dobro sinhronizirajo filme, za razliko od Čehov in Slovakov.

Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 19.2.2009 11:50:55 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 13:03:56   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija



Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.


Ja, ja, polish lector!
Za crknit

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 13:49:07   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a zato ker sinhronizirajo so pa glupi ali kajuser posted image

ja glupi so mi če ne znajo podnapisov brat, pri nas se sinhronizira risanke zato da jih otroc ki ne znajo brat razumejo, v avstriji pa nemčiji pa se sinhronizira VSE in ja ne zastopim tega in edin razlog mi je da so pač glupi.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 13:52:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 13:54:05   
oka
ja glupi so mi če ne znajo podnapisov brat, pri nas se sinhronizira risanke zato da jih otroc ki ne znajo brat razumejo, v avstriji pa nemčiji pa se sinhronizira VSE in ja ne zastopim tega in edin razlog mi je da so pač glupi.


Če ti ne zastopiš zakaj sinhronizirajo, še ne pomeni, da so Nemci glupi. Daj predstavljaj si njihove besede v podnapisih. Hudiča nekatere so tako dolge, da zasedejo skoraj cel prostor namenjen za podnapise.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 13:56:00   
oka
Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.


Sem gledala Želite milord s tako sinhronizacijo. S tem, da se je lepo slišalo tudi originalne glasove, čez pa tak monoton poljski glas. Ivy z moškim monotonim glasom ni bila nič kaj smešna.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 16:04:06   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: oka

ja glupi so mi če ne znajo podnapisov brat, pri nas se sinhronizira risanke zato da jih otroc ki ne znajo brat razumejo, v avstriji pa nemčiji pa se sinhronizira VSE in ja ne zastopim tega in edin razlog mi je da so pač glupi.


Če ti ne zastopiš zakaj sinhronizirajo, še ne pomeni, da so Nemci glupi. Daj predstavljaj si njihove besede v podnapisih. Hudiča nekatere so tako dolge, da zasedejo skoraj cel prostor namenjen za podnapise.



še res je, zanimivo, da zna večina,  kljub temu zelo dober anglešk in še francosk. user posted image

Kakšni programi pa itak ponujajo "Zweikanalton".

Jaz sem pa mislila, da se Kaya Yanar zafrkava, ko je oponašal poljsko sinhronizacijo v svojem programu - potem sva  preverila in se odlično zabavala, tip je še psa oponašal. user posted image

Ima pa stvar še druge prednosti, tisti adorable zdravnik (se ne spomnim imena) iz Mladih zdravnikov je imel nemški glas veliko bolj sexy, sem se komaj navadila na original.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 19.2.2009 16:05:53 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avstrijski kinematografi
19.2.2009 19:25:51   
Anonimen
Bwaaah, me je vse minilo. Nočem sinhroniziranega Leota. No pa tudi razumela ga ne bi, heh. Hvala za rože, bom pač gledala doma. Danke für Blumen user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 10:46:22   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: oka

ja glupi so mi če ne znajo podnapisov brat, pri nas se sinhronizira risanke zato da jih otroc ki ne znajo brat razumejo, v avstriji pa nemčiji pa se sinhronizira VSE in ja ne zastopim tega in edin razlog mi je da so pač glupi.


Če ti ne zastopiš zakaj sinhronizirajo, še ne pomeni, da so Nemci glupi. Daj predstavljaj si njihove besede v podnapisih. Hudiča nekatere so tako dolge, da zasedejo skoraj cel prostor namenjen za podnapise.



si lažje predstavljam njihove besede v podnapisih kot pa da mi brad pitt govori nemško sori. Ampak oni že vedno zakaj je tako, samo upam da si kdo ne bo kej takega umislil pri nas. user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 20.2.2009 10:48:34 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 10:53:37   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

tole mi nikol ne bo jasno kak so lahko tak bedasti, pa ne vem al so vsi nemci pa avstrici glupi al kaj? user posted image


TO pa tudi jaz ne razumemuser posted image


meni se je zdelo pa podnaslavljane tako nazadnjaško, ko smo se preselili (Avstrijci so takrat predvajali s podnapisi samo npr. The Monsters ali pa Adams family). In btw. nemci zelo dobro sinhronizirajo filme, za razliko od Čehov in Slovakov.

Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.


To mora biti pa grozno. Pa majo sploh kaj folka v kinih user posted image  Ker meni je že recimo Pika Nogavička film tako grozno sinhroniziran, da bi se najraje zjokala zraven. Če pa en glas vse like govori.,.... ma kako mora še to biti grozno user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 10:57:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.
user posted image user posted image user posted image  

A nič ne ločijo moških in žensk?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 11:00:53   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.
user posted image user posted image user posted image  

A nič ne ločijo moških in žensk?


Ojoj!user posted image

Drugače pa mi sodelavka tukajle pravi, da na Dunaju imaš možnost izbire med sinhro ali oroginalom. Kako to ve, mi pa ni več uspelo izbezat iz nje (je bolj molčeče narave ...)

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 11:15:14   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.
user posted image user posted image user posted image  

A nič ne ločijo moških in žensk?


Ojoj!user posted image

Drugače pa mi sodelavka tukajle pravi, da na Dunaju imaš možnost izbire med sinhro ali oroginalom. Kako to ve, mi pa ni več uspelo izbezat iz nje (je bolj molčeče narave ...)


Mišni pa a nimate pri vas prepoved pogovarjanja, sodelavko je ziher strah da je ne bi dobil.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 11:16:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Mišni pa a nimate pri vas prepoved pogovarjanja, sodelavko je ziher strah da je ne bi dobil.


Ne, tega zaenkrat še nimamo, postopanje po pisaranah pa res.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avstrijski kinematografi
20.2.2009 12:03:21   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija
Najbolj zanimivo je pa pri Poljakih, ker tam uporabljajo en glas za cel film in je za crknt smešen.
user posted image user posted image user posted image  

A nič ne ločijo moških in žensk?


ne, pa še en tak monoton glas ima tip. Moram vprašat našega Poljaka, ker me prav zanima, a to za vse filme velja. user posted image

sem pa gledala Pulp fiction v češčini. Kaj naj rečem, še vseeno mi je nemščina bolj pri srcu, ker John Travolta z vsemi njihovmi ř je pa res katastrofalen- mogoče je pa to res stvar navade ....


< Sporočilo je popravil Olivija -- 20.2.2009 12:05:04 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?